امروزه افراد زیادی در حوزه پاکسازی پوست و صورت فعالیت کرده و درآمد زیادی را از این طریق به خود اختصاص می‌دهند، اگر شما نیز به دنبال مراکز آموزشی پاکسازی پوست در کرج هستید و می‌خواهید با گذراندن دوره‌های آموزشی پاکسازی پوست و فیشیال در حوزه کاری پاکسازی پوست فعالیت کنید و از این طریق درآمد داشته باشید این مقاله فرصت مناسبی است تا با بهترین دوره آموزش پاکسازی پوست در کرج آشنا شوید، لذا جهت کسب اطلاعات دقیق در رابطه با مراکز آموزشی پاکسازی پوست در کرج و اطلاع از شماره تماس و آدرس آن ها ادامه مطلب در این مقاله را از دست ندهید.

مهمترین خدمات بهترین دوره آموزش پاکسازی پوست در کرج

در دوره‌های آموزشی پاکسازی پوست همواره خدمات متفاوتی در رابطه با فیشیال و پاکسازی صورت و پوست ارائه می‌شود. یک هنرجو باید تمامی این دوره‌ها را به صورت تخصصی آموزش دیده و بتواند در انتهای دوره آموزشی مهارت و دانش لازم را در خصوص پاکسازی پوست و صورت به دست آورد. انواع آموزش پاکسازی در بهترین مرکز پاکسازی پوست در کرج شامل موارد زیر می‌شود:

 • فیشیال پوست: فیشیال پوست یکی از روش‌های رایج و پرطرفدار پاکسازی پوست در مراکز پاکسازی تخصصی پوست است که تحت نظر  پزشک مربوطه صورت می گیرد. در فیشیال پوست متخصص باید تمام چربی‌ها و آلودگی‌های پوست را  برطرف کرده و با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و تکنیک‌های مختلف پاکسازی منجر به بهبود خونرسانی و گردش مواد مغذی و خون در پوست شود.
 • پاکسازی با لیزر: یکی از روش‌های دیگر پاکسازی در بهترین دوره آموزش پاکسازی صورت در کرج پاکسازی پوست با لیزر است که به آن لیزر درمانی گفته می‌شود. در این روش با استفاده از اشعه لیزر و تحریک رنگدانه پوست، پوست برای کلاژن سازی تحریک می‌شود، این امر منجر به جوانسازی پوست می‌شود. علاوه بر جوانسازی، پاکسازی لیزر برای کاهش چین و چروک‌های پوست و از بین بردن چربی‌های اضافه پوست نیز کاربرد دارد.
 • میکرودرم ابریژن: این روش پاکسازی از روش‌های تخصصی در مراکز آموزشی پاکسازی پوست به شمار می‌رود. در این روش علاوه بر پاکسازی صورت و پوست لایه برداری نیز صورت می‌گیرد. با استفاده از میکرودرم ابریژن زخم‌های پوست برطرف شده و خون رسانی در پوست بهبود می‌یابد، این امر منجر به رفع انسداد لایه‌های پوستی نیز می‌شود.
 • میکرونیدلینگ: این روش از روش‌های تخصصی در بهترین دوره آموزش پاکسازی در کرج می باشد. در این روش با استفاده از مواد و تجهیزات لازم کلاژن پوست افزایش می‌یابد و افزایش کلاژن منجر به تحریک پوست از نظر مکانیکال می‌شود. این روش پاکسازی سبب بازسازی پوست شده و در نهایت باعث  رفع چین و چروک و تیرگی‌های پوست می‌شود.

هنرجویان موظفند که دوره های پاکسازی را به خوبی فرا گیرند تا بتوانند توسط مواد و تجهیزات لازم در رابطه با پاکسازی پوست بهترین نتیجه را برای مشتریان خود به ارمغان آورند. توجه داشته باشید که سهل انگاری در آموزش این دوره می‌تواند آینده کاری شما را دچار مشکل کند، بنابراین تا می‌توانید مهارت و تخصص خود را از همان ابتدا در این زمینه افزایش دهید.

مهمترین خدمات بهترین دوره آموزش پاکسازی پوست در کرج

بهترین دوره آموزش پاکسازی پوست در کرج کدام است؟

برای این که بتوانید بهترین نتیجه را از خدمات آموزشی بهترین مرکز جوانسازی پوست در کرج دریافت کنید لازم است که در قدم اول توقعات و نیازهای خود را از گذراندن دوره آموزشی پاکسازی پوست مشخص کنید. سطح انتظارات شما از گذراندن این دوره، مشخصات بهترین دوره آموزش پاکسازی پوست در کرج را مشخص می‌کند.

 اگر به دنبال مراکزی هستید که توسط بهترین اساتید و کارشناسان دوره‌های آموزشی کامل و جامع را به شما ارائه دهند و بهترین مدارک داخلی و بین‌المللی را در رابطه با دوره آموزش پاکسازی عطا کنند لازم است که مراکز و آموزشگاه‌های پاکسازی پوستی را انتخاب کنید که در قدم اول تحت پوشش سازمان فنی و حرفه‌ای کشور باشد و بتواند تمامی تکنیک‌های پاکسازی را به بهترین شکل ممکن به شما آموزش دهند. توجه داشته باشید که نوع مدرک دریافتی در انتهای این دوره‌های آموزشی از سمت مراکز آموزشی نیز بسیار اهمیت دارد، بهتر است مراکزی را انتخاب کنید که مدارک مربیگری و پاکسازی پوست معتبری را اعطا می‌کنند.

10 تا از بهترین دوره آموزش پاکسازی پوست در کرج را بشناسید!

آموزشگاه ایران فیشیال

آموزشگاه ایران فیشیال

یکی از مراکز و آموزشگاه‌هایی که در حوزه آموزش پاکسازی پوست خدمات متنوع و کاملی را به هنرجویان گرامی ارائه می‌دهد آموزشگاه ایران فیشیال است. این آموزشگاه با دارا بودن متخصصان مجرب و کاربلد و تجهیزات پیشرفته و در خصوص پاکسازی پوست بهترین دوره آموزش پاکسازی پوست در کرج را ارائه می‌دهد. لازم به ذکر بوده که آموزشگاه ایران فیشیال دارای مجوز از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور بوده و هنرجویان این آموزشگاه پس از اتمام دوره آموزشی و گذراندن آزمون، مدرک مربیگری و پاکسازی پوست خود را دریافت می‌کنند.

خدمات:

 • ارائه دوره آموزشی ماساژ و فیشیال
 •  ارائه دوره مقدماتی و پیشرفته پاکسازی پوست
 • دوره آموزشی تزریق بوتاکس و ژل
 • آموزش لیزر موی زائد

آدرس: کرج، مهرشهر، بلوار ارم، نبش افشار، ساختمان رویال، طبقه ششم، واحد 30

شماره تماس: 09036051981

مرکز آموزشی ماهدیس

مرکز آموزشی ماهدیس

مرکز آموزشی مادیس از دیگر مراکز فعال و حرفه‌ای در خصوص ارائه بهترین دوره آموزش پاکسازی پوست در کرج به شمار می‌رود. این مرکز آموزشی همواره از یک تیم مجرب در خدمات آموزشی خود استفاده کرده و بهترین دستگاه‌ها و تجهیزات را برای کلاس‌های عملی در خدمت هنرجویان گرامی قرار می‌دهد.

خدمات:

 • آموزش پاکسازی پوست مقدماتی
 • آموزش پاکسازی پوست پیشرفته
 • آموزش رفع تیرگی دور چشم
 • آموزش انواع لک و رفع آن ها

آدرس: کرج، میدان شهدا، ابتدای خیابان مظاهری، جنب بانک سینا، پلاک 172

شماره تماس: 02632240061

آموزشگاه زیبایی هرمس

آموزشگاه زیبایی هرمس

آموزشگاه هرمس یک آموزشگاه تخصصی در رابطه با ارائه خدمات آموزشی مربوط به پاکسازی پوست فیشیال می‌باشد. این آموزشگاه بهترین اساتید را در رابطه با دوره‌های آموزشی خود استخدام کرده و هنرجو را به بهترین شکل ممکن با انواع پاکسازی پوست و کار با دستگاه‌های پاکسازی پوست آشنا می کند.

خدمات:

 • آموزش فیشیال و ماساژ صورت
 •  آموزش ساخت انواع ماسک
 • آموزش پاکسازی پوست به صورت تخصصی

آدرس: کرج، محمودیه، انتهای خیابان مهر، کوچه سرشار، پلاک 14، طبقه دوم

شماره تماس: 22016958

آموزشگاه زیبایی روشا

آموزشگاه زیبایی روشا

آموزشگاه زیبای روشا با به کارگیری از تیم آموزشی مجرب و متخصص و داشتن مجوز از سازمان حرفه‌ای و فنی کشور از دیگر آموزشگاه‌های تخصصی در حوزه ارائه بهترین دوره آموزش پاکسازی پوست در کرج به شمار می‌رود. این آموزشگاه مهمترین تکنیک‌های پاکسازی پوست را توسط دستگاه‌های پیشرفته و مجهز ارائه می‌دهد.

خدمات:

 • آموزش صفر تا صد فیشیال
 • آموزش پاکسازی پوست به صورت پیشرفته و مقدماتی
 • آموزش انواع میکاپ

آدرس: کرج، جهانشهر، میدان گل‌ها، پاساژ کوروش، طبقه 4

شماره تماس: 09354881344

آموزشگاه زیبایی و مراقبت راتا

آموزشگاه زیبایی و مراقبت راتا

آموزشگاه راتا مهمترین سر فصل‌های دوره پاکسازی پوست را ارائه داده و در تمام خدمات آموزشی خود از متخصصان کاربلد و با تجربه استفاده می‌کند. این آموزشگاه تمامی مجوزهای لازم را در رابطه با اعطا مدرک فنی حرفه‌ای کشور به هنرجویان داشته و هنرجویان این آموزشگاه پس از گذراندن دوره آموزشی قادر به دریافت مدرک معتبر در حوزه مربیگری و پاکسازی پوست می‌باشند.

خدمات:

 • آموزش فیشیال
 • آموزش جوانسازی پوست و صورت
 • آموزش ساخت انواع ماسک
 • آموزش پاکسازی پوست

آدرس: کرج، خیابان اصلی رجایی شهر، خیابان چهارم شرقی، کنار ساختمان همسفر، پلاک 100

شماره تماس: 02634211994

مرکز زیبایی و مراقبت درسا

مرکز زیبایی و مراقبت درسا

مرکز تخصصی درسا با داشتن تجهیزات مدرن و پیشرفته و محیط امن اقدام به ارائه بهترین دوره آموزش پاکسازی پوست در کرج می‌کند. این مرکز زیبایی تحت پوشش سازمان فنی و حرفه‌ای کشور بوده و مدارک معتبری را پس از گذران دوره های پاکسازی پوست به هنرجویان خود ارائه می‌دهد.

خدمات:

 • آموزش انواع پاکسازی صورت به صورت مقدماتی و پیشرفته
 • آموزش کار با دستگاه‌های پاکسازی صورت

آدرس: کرج، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، نرسیده به داروخانه دی، پلاک 745، طبقه دوم

 شماره تماس: 09129561137

مرکز تخصصی ضمیری

مرکز تخصصی ضمیری

یکی دیگر از مراکز تخصصی کرج در حوزه ارائه بهترین دوره آموزش پاکسازی پوست در کرج مرکز تخصصی و مراقبت ضمیری است. این مرکز تخصصی سرفصل‌های دوره آموزشی پاکسازی پوست را توسط اساتید با تجربه و کاربلد ارائه می دهد. لازم به ذکر بوده که هنرجویان این مرکز تخصصی پس از گذراندن دوره آموزشی قادر به فعالیت در بازار کار پاکسازی پوست می‌باشند.

خدمات:

 • آموزش دوره فیشیال و انواع لایه برداری
 • آموزش مراقبت و پاکسازی پوست
 • آموزش جوانسازی صورت و پوست

آدرس: کرج، 45 متری گلشهر، چهارراه گلزار، روبروی بانک ملت، ساختمان بابایی، طبقه دوم

شماره تماس: 02633507187

آموزشگاه تخصصی آقاخانی

آموزشگاه تخصصی آقاخانی

آموزشگاه زیبایی و مراقبت آقاخانی از آموزشگاه‌های معتبر کرج در زمینه ارائه خدمات آموزشی مربوط به پاکسازی پوست و فیشیال می‌باشد. این آموزشگاه با بهره‌گیری از اساتید مجرب و محیط مدرن و پیشرفته بهترین خدمات آموزشی را در رابطه با پاکسازی به هنرجویان گرامی ارائه می‌دهد.

خدمات:

 • ارائه دوره آموزشی فیشیال
 • ارائه دوره آموزشی پاکسازی و جوانسازی پوست
 • آموزش انواع بیماری‌های پوستی و رفع آن

آدرس: کرج، باغستان غربی، ساختمان پزشکان فرسام، طبقه، واحد 23

شماره تماس: 02634348430

آموزشگاه زیبایی ماهان

آموزشگاه زیبایی ماهان

آموزشگاه ماهان یک مرکز تخصصی در حوزه ارائه بهترین دوره آموزش پاکسازی پوست در کرج بوده و تعداد بسیاری از هنرجویان حوزه پاکسازی پوست و فشیال کرج را به خود اختصاص می‌دهد. این آموزشگاه تحت پوشش سازمان فنی و حرفه‌ای کشور بوده و به تمامی هنرجویان خود پس از اتمام دوره آموزشی و گذراندن آزمون مدرک معتبر پاکسازی پوست را ارائه می‌دهد.

خدمات:

 • ارائه آموزش فیشیال به صورت تخصص
 • آموزش انواع پاکسازی پوست و لایه‌برداری
 • آموزش ساخت انواع ماسک صورت
 • آموزش جوانسازی پوست

آدرس: کرج، هفت تیر، چهارراه کارخانه قند، ساختمان برلیان، طبقه سوم

 شماره تماس: 02632717553

آموزشگاه زیبایی ستایش

آموزشگاه زیبایی ستایش

آموزشگاه ستایش از مراکز تخصصی و حرفه‌ای ارائه انواع خدمات آرایشگری از جمله خدمات آموزشی پاکسازی پوست و فیشیال در کرج می‌باشد. این آموزشگاه توسط بهترین اساتید و مجهزترین دستگاه‌های پاکسازی اقدام به ارائه بهترین دوره پاکسازی پوست در کرج می‌کند. لازم به ذکر بوده که آموزشگاه ستایش مجوزهای لازم را داشته و تحت نظر سازمان فنی حرفه‌ای است.

خدمات:

 • آموزش انواع پاکسازی پوست و صورت
 • آموزش جوانسازی
 • آموزش ماساژ و لایه برداری

آدرس: کرج، فلکه اول گوهردشت، بعد از برج نیکامال، ساختمان یاس، طبقه دوم

 شماره تماس: 02634200650


 مزایای مهم پاکسازی پوست

همانطور که می‌دانید بیشترین پاکسازی پوست روی صورت انجام می‌شود، زیرا صورت نسبت به سایر نقاط بدن دارای حساس تری می باشد. از سوی دیگر استفاده مکرر و طولانی مدت مواد آرایشی سبب می‌شود تا پوست صورت آسیب بیند و در نهایت طراوت و شادابی آن از بین رود، به همین دلیل پاکسازی پوست به صورت مستمر سبب می‌شود تا مواد زائد پوست شما از بین رفته و پوست خسته و کدر شما تبدیل به پوست پر انرژی و شاداب شود.

 البته برای این که بهترین نتیجه را از پاکسازی پوست دریافت کنید در قدم اول لازم است که جهت پاکسازی پوست به افراد متخصص و کاربلد در حوزه پاکسازی پوست و صورت مراجعه کنید. تمامی افراد متخصص در این حوزه باید بهترین دوره آموزش‌های مربوط به پاکسازی را گذرانده باشند قادر باشند با لایه برداری و ماساژ خونرسانی پوست را بهبود بخشیده و به سلامت پوست شما کمک کنند، بنابراین مزایای پاکسازی پوست زیاد بسیار فراوان بوده و در نهایت پاکسازی پوست منجر به داشتن یک پوست و صورت زیبا برای شما خواهد شد.

 مزایای مهم پاکسازی پوست

کلام آخر

پاکسازی پوست امروزه در بین جوانان به خصوص خانم‌ها از اهمیت زیادی برخوردار بوده و بسیاری از افراد به طور ماهانه به مراکز پاکسازی پوست مراجعه می‌کنند، بنابراین حوزه پاکسازی پوست از حوزه‌های پرطرفدار و پردرآمد آرایشگری شمرده شده و افراد زیادی خواهان ورود به این بازار کار می باشند.  ما در این مقاله از وب سایت جراحتو به معرفی بهترین دوره آموزش پاکسازی پوست در کرج پرداختیم، شما می‌توانید با مراجعه به این مراکز آموزشی مهارت و تخصص لازم را در حوزه پاکسازی پوست دریافت کرده و با  دریافت مدرک معتبر در این زمینه به بازار کار پاکسازی پوست وارد شوید.

 هزینه دریافت خدمات آموزشی پاکسازی در کرج چقدر است؟

هزینه گذراندن دوره‌های آموزشی پاکسازی پوست در کرج در تمام مراکز آموزشی یکسان نبوده بلکه هزینه این خدمات آموزشی به عواملی مثل نوع خدمات آموزشی پاکسازی پوست، نوع مدرک دریافتی و آموزشگاه متفاوت است.

مهمترین مزایای پاکسازی پوست صورت چیست؟

در پاکسازی پوست صورت تمامی مواد زائد از جمله چربی و آلودگی‌های پوست از بین رفته و با ماساژ و لایه برداری پوست، پوست صورت ظاهر زیبا و درخشان به خود می‌گیرد.

مهمترین ویژگی بهترین دوره آموزش پاکسازی پوست در کرج چیست؟

از مهمترین ویژگی‌های بهترین دوره آموزشی پاکسازی پوست می‌توان به بکارگیری از اساتید کاربلد و با تجربه، دریافت مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور و آموزش پاکسازی پوست به صورت جامع و کامل اشاره کرد.

source

توسط blogcheck