قسمت اول گناه فرشته رایگان و کامل منتشر شد. سریال گناه فرشته قسمت ۱ با ژانر درام، جنایی به کارگردانی حامد عنقا است. سریال «گناه فرشته» در ژانر جنایی‌ و درام است و بازیگرانی همچون شهاب حسینی، امیر آقایی، لادن مستوفی و مهدی سلطانی ایفای نقش می کنند.
زمان انتشار: جمعه ها ساعت ۸ صبح

خلاصه داستان سریال گناه فرشته

قصه قتل مردی توسط خدمتکار زن جوان خانه که سرآغاز داستانی پیچیده است که می‌تواند تماشای آن را برای مخاطب جذاب کند. در همان قسمت نخست شاهد بودیم که حامد تهرانی ضمن آشنا شدن با پرونده قتل عشیری سعی کرده است در سمت درست ماجرا بایستد و از مظلوم دفاع کند. از سوی دیگر امیر آقایی در نقش نوید عشیری سوی دیگر این قصه است که نشانه‌های قسمت نخست حکایت از آن دارد که کشمکش‌های حامد با نوید در قسمت‌های بعدی تقابل خیر و شر را در سریال پررنگ‌تر می‌کند.

درباره سریال گناه فرشته

شهاب حسینی در نقش حامد تهرانی یک وکیل دادگستری است که در پرونده‌های حقوقی صاحب نام است و ثروت زیادی را به واسطه حسن شهرت کسب کرده است. همسرش نیز شغل وکالت را در پیش گرفته و دختری دارند که در آستانه ۱۴ سالگی است. همانطور که از معرفی شخصیت برمی‌آید، او مدافع حقوق مظلوم است و تلاشش بر این است که حتی در مهم‌ترین پرونده‌هایی که در دستانش است جانب انصاف را رعایت کند.
نحوه دانلود قسمت اول سریال گناه فرشته با لینک مستقیم

برای دانلود بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود سریال گناه فرشته

*

معرفی سریال افعی تهران

یک سریال با ژانر کمدی سیاه به کارگردانی سامان مقدم و نویسندگی پیمان معادی است که پس از سریال مرداب به صورت هفتگی چهارشنبه ها از زردفیلم منتشر می شود. این سریال پربازیگر با نام قبلی افعی در قالب یک کمدی سیاه است. اولین تجربه نویسندگی پیمان معادی روبرو هستیم و بی شک یکی از بهترین آثار امسال به حساب می آید.
زمان انتشار : بهمن ۱۴۰۲

بازیگران سریال افعی تهران

پیمان معادی، سحر دولتشاهی و پژمان جمشیدی از بازیگران اصلی این سریال به شمار می روند. همچنین علی قربان زاده، امین حیایی، نوید محمدزاده و … در این سریال حضور دارند.

دانلود سریال افعی تهران

معرفی سریال بازنده

داستان مینی سریال “بازنده” به طور خلاصه درباره‌ی یک کارآگاه به نام کیانی است که با یک پرونده پیچیده و معمایی روبرو می‌شود. این پرونده رازهای بزرگی از یک خانواده را فاش می‌کند و کیانی باید با استفاده از تمام توانایی‌هایش تا روحیه انتقام و عدالت را در این پرونده حفظ کند.

بازیگران سریال

صابر ابر، سارا بهرامی، صدف اسپهبدی، رویا جاویدنیا، محمد علی محمدی و پیمان قاسم خانی

درباره سریال بازنده

یکی از عواملی که جذابیت این سریال را افزایش می‌دهد، بازیگران با استعدادی است که نقش‌های اصلی را ایفا می‌کنند. صابر ابر، سارا بهرامی، صدف اسپهبدی، رویا جاویدنیا، محمد علی محمدی و پیمان قاسم خانی با بازی قوی و قابل تحسین‌شان، شخصیت‌ها را به زندگی می‌کشانند و به جذابیت و واقعیت داستان بیشتر اضافه می‌کنند

دانلود سریال بازنده

source

توسط