نقدها و نمرات بازی RoboCop: Rogue City از سوی نشریه‌های معتبر منتشر شدند. با ما همراه باشید.

در ادامه خلاصۀ برخی نقد و بررسی‌های منتشر شده از وبسایت‌های معتبر را مطالعه می‌کنید:

Shacknews 9/10

RoboCop: Rogue City اثبات می‌کند که نه تنها لایسنس کردن یک IP در قالب بازی‌هایی با بودجۀ کم می‌تواند موفق ظاهر شود، بلکه با ترکیب خلاقیت و تمرکز روی المان‌های کلیدی آن IP می‌توان تاثیرگذار نیز بود. یک دارایی مثل RoboCop، به جز نوستالژی دهۀ هشتاد میلادی، در حال حاضر جایگاه مشخصی در فرهنگ جمعی ندارد. اما تیم Teyon با ترکیبی از آگاهی و اتکا به ریشه‌های این شخصیت، به بازی معتدلی دست پیدا کرده‌ است. من از نابودی امواج دشمنان در قالب روبوکاپ لذت بردم و این یک گوهر غیرمنتظره در سال شلوغی مثل ۲۰۲۳ است.

GamingTrend 8/10

با روایتی درگیرکننده و ماموریت‌های جانبی درخشان، کاوش در شهر دیترویت لذت‌بخش است. گان‌پلی حس سنگینی را القاء می‌کند و درگیر شدن با دوستان و دشمنان با کلمات و دیالوگ‌ها به اندازۀ شلیک گلوله راضی‌کننده و جذاب است. در سالی پر از عناوین بلاک‌باستری، این یک اثر کلاسیک محسوب می‌شود.

God is a Geek 7.5/10

خونین و خشن، اما گاهی اوقات خیلی انسانی، RoboCop: Rogue City وفادارانه‌ترین اقتباس از دنیای سینمایی آن است.

Metro GameCentral 7/10

یک تلاش غافلگیرکننده و قابل توجه برای ساخت ادامۀ فیلم‌ها به همراه اکشن عالی و روایت جاه‌طلبانه، اما مشکل‌دار.

Eurogamer 6/10

استودیوی Teyon موقعیت‌های خطی تیراندازی خونین را با المان‌های جهان آزاد اکشن ترکیب می‌کند تا تجربه‌ای سرگرم‌کننده، اما غیرماجراجویانه از روبوکاپ داشته باشید.

SpazioGames 6.9/10

این می‌توانست یک بازی شوتر لایسنس شده باشد که فقط برای کسب مقداری درآمد سریع از طرفداران روبوکاپ ساخته شده است. اما Rogue City چنین اثری نیست؛ به هیچ عنوان با بازی بی‌نقصی طرف نیستیم و حقیقتاً انتخاب‌های بهتری روی پلتفرم مورد نظر خود خواهید داشت، اما همچنان بازی‌ای با بودجۀ پایین است که عشق تیم سازنده به آن را می‌توان حس کرد.

New Game Network 5.8/10

RoboCop: Rogue City به شکلی وفادارانه کاراکتری کلاسیک را بازیابی می‌‌کند، اما کار زیادی با آن انجام نمی‌دهد. روایت خسته‌کننده و یکنواخت، کیفیت بصری ضعیف و مکانیک‌های بدون جذابیت، خود را در مرکز توجه قرار می‌دهند. با اکشنی که راضی‌کننده نیست، این بازی روح ندارد.

TheSixthAxis 4/10

RoboCop: Rogue City به طور قطع ظاهر خوبی دارد، اما پشت این ظاهر پر زرق و برق، صیقل خورده و پولیش شده، مکانیک‌های قدیمی و شکسته منتظر شما هستند.

میانگین نمرات بازی در وبسایت متاکریتیک
میانگین نمرات بازی در وبسایت اوپن‌کریتیک

source

توسط