مدیر سامانه یکپارچه خودرو می‌گوید بخش قابل‌توجهی از خودروهای عرضه شده در سامانه یکپارچه، بدون مشتری مانده‌اند. مهدی تقدسی، مدیر سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی، امروز از ظرفیت خالی ۴ شرکت خودروسازی در سامانه یکپارچه خبر داد و گفت: بر اساس بررسی های صورت گرفته فقط ۵ درصد از ثبت نام کننده‌های خودروی تیگارد نسبت به تکمیل وجه اقدام کرده‌اند.

علاوه بر این، به گفته مهدی تقدسی، در محصولات مدیران خودرو نیز فقط ۲۵درصد، کرمان موتور ۱۵ درصد و آرین پارس موتور، ۴۰درصد نسبت به تکمیل وجه اقدام نموده‌اند. بر همین اساس حجم زیادی از ظرفیت این چهار شرکت، خالی بوده و آنها ملزم به ارائه محصولات به سامانه یکپارچه هستند. مدیر سامانه یکپارچه تصریح کرد: با توجه به ظرفیت های خالی، سامانه یکپارچه بسته نمی شود و به صورت مستمر عرضه خودرو در آن انجام می شود.

تقدسی با بیان اینکه متقاضیان نگرانی از بابت بسته شدن سامانه یکپارچه نداشته باشند و می‌توانند با مراجعه به سامانه یکپارچه، نسبت به خرید محصول مورد نیاز خود اقدام کنند، افزود: در این مرحله، در بخش خودروهای داخلی، فروش فوق العاده خودرو به صورت اقساطی نیز توسط نمایندگی‌ها از طریق سامانه یکپارچه انجام می شود که این موضوع نیز برای متقاضیان بسیار مثبت خواهد بود.

انتهای پیام

source

توسط