بهترین دکتر فیزیوتراپی در اصهان با دارا بودن دانش و تجربه بالا، ارتباط انسانی قوی با بیماران و توانایی ارائه راه‌حل‌ها به مشتریان، مشهور است. در واقع بهترین دکتر فیزیوتراپی با دقت و حوصله به شناخت مشکلات بیماران می‌پردازد و برنامه‌های درمانی مناسب و منطبق با نیازهای هر فرد را طراحی می‌کند. توجه داشته باشید، خدماتی که بهترین دکتر فیزیوتراپی در اصفهان ارائه می دهد بسیار حائز اهمیت است که در این مقاله توضیح دادیم. در ادامه به شما توضیح می دهیم که چقدر زمان برای درمان های فیزیوتراپی لازم است؟ و می گوییم که چگونه بهترین دکتر فیزیوتراپی در اصفهان را پیدا کنیم؟

چگونه بهترین دکتر فیزیوتراپی در اصفهان را پیدا کنیم؟

بهترین دکتر فیزیوتراپی در اصفهان را پیدا کردن ممکن است یک فرآیند زمان‌بر و گاهی پیچیده باشد، اما با انجام تحقیقات و مشورت با منابع مناسب می‌توانید بهترین انتخاب را برای خودتان داشته باشید. در ادامه به توضیح روش‌های مختلف برای پیدا کردن بهترین دکتر فیزیوتراپی در اصفهان می‌پردازیم:

 1. تحقیق در مورد پزشکان موجود: شروع به تحقیق در مورد بهترین دکتر فیزیوتراپی در منطقه‌ خود کنید. از اینترنت، بازخوردهای بیماران، و اطلاعات موجود در مورد تحصیلات و تجربیات آن ها استفاده کنید.
 2. مشورت با پزشکان و دیگر متخصصان: اگر دسترسی به پزشک دارید، از او مشورت بگیرید. همچنین می‌توانید از دیگر متخصصان، مانند فیزیوتراپیست‌ها یا متخصصان ورزشی، نظر بگیرید.
 3. بررسی مهارت‌ها و تخصص‌های دکتر: بررسی کنید که دکتر، چه مهارت‌ها و تخصص‌هایی دارد. برخی از فیزیوتراپیست‌ها به بخش‌های خاصی مثل ورزش، افسردگی یا زنان متخصص هستند.
 4. اطلاعات در مورد تجهیزات و مکان مطب: تجهیزات و مکان مطب نیز می‌تواند نشان دهنده‌ کیفیت خدمات ارائه شده توسط یک دکتر فیزیوتراپی باشد.
 5. ملاقات حضوری: بعد از انجام تحقیقات اولیه و جمع‌آوری اطلاعات، با دکتران انتخابی ملاقات کنید و از آن‌ها سوالات خود را بپرسید.
 6. نظرسنجی بیماران پیشین: تلاش کنید با بیماران پیشین دکتران مورد نظر صحبت کنید تا نظرات و تجربیات آن‌ها را بدانید.
 7. اطمینان از شفافیت و ارتباط: از اهمیت ارتباط موثر با دکتران فیزیوتراپی اطمینان حاصل کنید و از شفافیت و صداقت آن‌ها مطمئن شوید.

اگر شما ساکن شهر تهران هستید، می توانید برای انجام این فرآیند به بهترین مرکز فیزوتراپی در تهران مراجعه نمایید. در ادامه شما را با 10 از بهترین دکتر فیزیوتراپی در اصفهان آشنا خواهیم کرد. برای اطلاع از خدمات و آدرس کامل تر به پایین مقاله مراجعه فرمایید.

اسامی پزشکان❤️ آدرس ⭐
دکتر امیرحسین شیربان اصفهان، انتهای خیابان آمادگاه
دکتر عباس یوسف زاده اصفهان، خیابان محتشم کاشانی
دکتر محمد مشاهری فرد اصفهان، خیابان لاهور
دکتر مریم پورصادق اصفهان، خیابان توحید میانی
دکتر لیلا مشکاتی اصفهان، میدان ارتش، ابتدای خیابان وحید
دکتر محمد عباسی اصفهان، خیابان محتشم کاشانی
دکتر حمید آزاده اصفهان، دروازه دولت
دکتر فاطمه گلجویی اصفهان، میدان جمهوری
دکتر مهسا مظاهری اصفهان، خیابان شمس آبادی
دکتر حسین حسن پور اصفهان، گلستان شهدا، خیابان ارباب

خدماتی که بهترین دکتر فیزیوتراپی در اصفهان ارائه می دهد

بهترین دکتر فیزیوتراپی در اصفهان تلاش می‌کند که به تعداد بیشتری از مردم کمک کند تا از طریق فعالیت‌های فیزیکی بهبود یابند. فیزیوتراپیست ها معمولاً از تحصیلات عالی در زمینه فیزیوتراپی برخوردارند و دارای مهارت‌های ارتقاء یافته‌ای در ارزیابی، تشخیص و درمان مشکلات حرکتی و دردی هستند.

 1. ارزیابی دقیق: بهترین دکتر فیزیوتراپی با انجام ارزیابی دقیق و جامع بر روی بیمار، علت دقیق مشکلات حرکتی و دردی را تشخیص می‌دهد.
 2. برنامه درمانی شخصی‌سازی شده: بر اساس نتایج ارزیابی، برای هر بیمار برنامه درمانی شخصی‌سازی شده‌ای تدارک دیده و ارائه می‌دهند.
 3. تمرینات تقویتی و تنوع زیاد: بهترین دکتر فیزیوتراپی در اصفهان تمرینات تقویتی با تنوع زیاد ارائه می‌دهند تا از طریق تمرینات مناسب، عضلات بیمار بهبود یابند و قدرت و استقامت آن‌ها افزایش یابد.
 4. تمرینات اصلاحی و استرچینگ: ارائه تمرینات اصلاحی و استرچینگ مناسب برای بهبود قابلیت حرکتی، افزایش انعطاف‌پذیری و کاهش تنش‌های عضلانی.
 5. آموزش تکنیک‌های صحیح حرکتی: آموزش به بیماران تکنیک‌های صحیح حرکتی و نحوه انجام تمرینات به منظور پیشگیری از صدمات و آسیب‌های ممکن.
 6. توصیه‌های پس از درمان: پس از پایان جلسات فیزیوتراپی، ارائه توصیه‌های مناسب برای حفظ و بهبود وضعیت فیزیکی بیمار به صورت کامل و جامع.
 7. همکاری با بیمار: بهترین دکتر فیزیوتراپی در اصفهان از همکاری فعال بیمار در فرآیند درمانی بسیار اهمیت می‌دهد تا به وی کمک کند بهبود بخشیده و به مشکلاتش پی ببرد.
خدماتی که بهترین دکتر فیزیوتراپی در اصفهان ارائه می دهد

مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر فیزیوتراپی در اصفهان

یک دکتر فیزیوتراپی موفق و با تجربه در اصفهان به مجموعه‌ ویژگی‌های متعددی نیاز دارد تا بتواند به عنوان بهترین متخصص در زمینه‌اش شناخته شود. در ادامه مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین دکتر فیزیوتراپی در اصفهان را شرح می‌دهیم:

 1. داشتن تحصیلات و مدارک معتبر: یک دکتر فیزیوتراپی برتر باید دارای مدرک تحصیلی مناسب از دانشگاه‌های معتبر باشد و باید دوره‌های آموزشی و پیشرفته مرتبط با حرفه‌اش را گذرانده باشد.
 2. تجربه‌ کاری گسترده: تجربه‌ کافی در ارائه‌ خدمات فیزیوتراپی به مردم و داشتن تجربه کار با موارد مختلفی از جمله مشکلات مربوط به اندام‌ها، مفاصل، ورزش و غیره از مهم‌ترین ویژگی‌های یک دکتر فیزیوتراپی حرفه‌ای است.
 3. تخصص در حوزه‌های مختلف: از یک دکتر فیزیوتراپی برتر انتظار می‌رود که تخصص و تجربه لازم را در حوزه‌های مختلفی از جمله توانبخشی بعد از حوادث، ورزش، افراد مسن، کودکان و مشکلات مرتبط با اندام‌ها داشته باشد.
 4. همدلی و شناخت نیازهای بیماران: بهترین دکتر فیزیوتراپی در اصفهان باید به بیمارانش احترام گذاشته و به شناخت نیازهای آن ها توجه داشته باشد. ارتباط خوب و همدلی با بیماران می‌تواند تأثیر بسزایی در بهبود فرآیند توانبخشی داشته باشد.
 5. به‌روز بودن با دانش علمی: دنیای پزشکی و فیزیوتراپی به سرعت در حال تغییر و پیشرفت است. بنابراین، بهترین دکتر فیزیوتراپی باید به‌روز با جدیدترین دستاوردها و تکنولوژی‌های مرتبط با حرفه‌اش باشد.
 6. مهارت‌های ارتباطی بالا: مهارت‌های ارتباطی که یک دکتر فیزیوتراپی برتر باید داشته باشد، شامل توانایی گوش دادن فعال، انتقال اطلاعات به شیوه‌ای قابل فهم برای بیماران و مشتاقانه پاسخگویی به سوالات آن هاست.

مزایای فیزیوتراپی:

❤️کاهش نیاز به داروها استفاده از فیزیوتراپی می‌تواند به بیماران کمک کند تا نیاز کمتری به داروها یا حتی جراحی داشته باشند.
⭐تقویت عضلات و افزایش انعطاف‌پذیری فیزیوتراپی می‌تواند به بیماران کمک کند تا عضلات خود را تقویت کرده و انعطاف‌پذیری بدن خود را افزایش دهند.
❤️کاهش درد فیزیوتراپی می‌تواند در کاهش درد عضلانی و اسکلتی، به‌ویژه دردهای مزاحم و مزمن، مؤثر باشد
⭐کمک به بازیابی فیزیوتراپی به بازیابی از آسیب‌های عضلانی، اسکلتی کمک می کند.

10 تا از بهترین دکتر فیزیوتراپی در اصفهان را بشناسید!

دکتر امیرحسین شیربان

دکتر امیرحسین شیربان

دکتر امیرحسین شیربان کارشناس فیزیوتراپی، فیزیوتراپیست تیم فوتبال سپاهان، فیزیوتراپیست تیم ذوب آهن و متخصص فیزیوتراپی و آسیب‌های ورزشی می باشد. ایشان با توجه به مهارت و تجربه بالایی که دارد یکی از بهترین دکتر فیزیوتراپی در اصفهان محسوب می شود.

خدمات:

 • درمان های غیرجراحی
 • کمردرد، دیسک و سیاتیک
 • اولتراسوند تراپی
 • تکارتراپی
 • ترکشن
 • منوال تراپی
 • انجام درمان مطابق با جدیدترین متد روز
 • درمان های آسیب های مینیسک
 • درمان کشیدگی و پارگی رباط های زانو
 • پروتکل درمانی ویژه جهت رباط صلیبی (ACL)
 • پروتکل درمانی ویژه جهت آرتروز و دردهای مزمن زانو

آدرس: اصفهان، انتهای خیابان آمادگاه، نرسیده به چهارراه فلسطین، کوچه شماره 21 ، ساختمان پرتو، طبقه 1، فیزیوتراپی جوادالائمه

دکتر حسین حسن پور

دکتر حسین حسن پور

دکتر حسین حسن پور با توجه به تجربه و مهارتی که در حیطه فعالیت خود دارد، به عنوان یکی از بهترین دکتر فیزیوتراپی در اصفهان شناخته می شود. ایشان در زمینه درمان بیرون زدگی دیسک و تنگی کانال، زانودرد، تعویض مفصل، آرتروز، پارگی لیگامان ها، فیزیوتراپی برای راه افتادن بیماران فعالیت می کند.

خدمات:

 • انجام PRP و تزریقات داخلی
 • درمان شکستگی ها و گچ گیری
 • درمان تومورهای استخوانی
 • فیزیوتراپی

آدرس: اصفهان، پشت گلستان شهدا، خیابان آیت الله ارباب، بن بست شماره 7، فدراسیون پزشکی ورزشی

دکتر مهسا مظاهری

دکتر مهسا مظاهری

دکتر مهسا مظاهری متخصص طب فیزیکی و توانبخشی می باشد. ایشان فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هستند که بعد از فارغ التحصیلی دوران طرح پزشکی عمومی را به مدت 2 سال در اطراف کاشان سپری کردند و بلافاصله بعد از اتمام طرح در آزمون رزیدنتی شرکت نموده و با رتبه ممتاز در رشته تخصصی طب فیزیکی و توانبخشی پذیرفته شدند.

خدمات:

 • نوار عصب و عضله
 • درمان غیرجراحی بیماری های عضلانی اسکلتی
 • درمان دیسک کمر و گردن، آرتروز، پوکی استخوان، بی حسی دست و پا، آسیب های شانه، آسیب های ورزشی و شغلی
 • مگنت تراپی
 • تکارتراپی
 • فیزیوتراپی تخصصی

آدرس: اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، روبروی بانک ملت، کوی 26 (دهش)، کلینیک جامع طب فیزیکی قصر

دکتر محمد مشاهری فرد

دکتر محمد مشاهری فرد

دکتر محمد مشاهری فرد جزء بهترین دکتر فیزیوتراپی در اصفهان می باشد که دارای مدرک کارشناس فیزیوتراپی است. ایشان در مرکز فیزیوتراپی باران با کمک متخصصان طب فیزیکی، جراحان ارتوپد و جراحان مغز و اعصاب خدمات موثری را به صورت حرفه ای ارائه می دهد.

خدمات:

 • ارتوپدی مغز و اعصاب
 • فیزیوتراپی گردن و زانو
 • روماتولوژی
 • فیزیوتراپی مچ دست

آدرس: اصفهان، خیابان لاهور، حد فاصل بلال و مبارزان، کوچه شماره 78، فیزیوتراپی باران

دکتر حمید آزاده

دکتر حمید آزاده

دکتر حمید آزاده با توجه به تجربه چندین ساله ای که در درمان انواع ناهنجاری‌های ستون فقرات و بیماری‌های اسکلتی و عضلانی دارند، زبانزد مراجعه کنندگان هستند و همواره مراجعین از توانایی دانش و مهارت بالای ایشان سخن می گویند. ایشان خدمات مختلف فیزیوتراپی را با تجهیزات پیشرفته و مدرن و در محیطی کاملا بهداشتی ارائه می‌دهند.

خدمات:

 • درمان درد شانه
 • شاک ویوتراپی
 • اصلاح ناهنجاری‌های ستون فقرات و اندام‌ها
 • بیماری‌های مغز و اعصاب

آدرس: اصفهان، دروازه دولت، جنب بانک ملت، داخل کوچه جهان نما، فیزیوتراپی وحید

دکتر فاطمه گلجویی

دکتر فاطمه گلجویی

دکتر فاطمع گلجویی کارشناس فیزیوتراپی با شماره نظام پزشکی ف-533 می باشد. وی در حیطه فعالیت خود بسیار با تجربه است و مهارت کافی دارد که خدمات خود را با بهترین کیفیت به مراجعین عزیز ارائه می دهد. دکتر فاطمه گلجویی به عنوان یکی از بهترین دکتر فیزیوتراپی در اصفهان می شناسند.

خدمات:

 • بررسی مشکلات ستون فقرات
 • بررسی بیرون زدگی دیسک کمر و درد سیاتیک
 • درمان تخصصی انحرافات ستون فقرات
 • مشکلات عضلانی
 • بیرون زدگی دیسک کمرپ
 • درمان آرتروز مفاصل

آدرس: اصفهان، میدان جمهوری (دروازه تهران)، حد فاصل خیابان رباط و فروغی، کوچه شهید شهبازی، ساختمان دوم راست (صدرا)، طبقه 2، واحد 4، مرکز فیزیوتراپی لطیف

دکتر عباس یوسف زاده

دکتر عباس یوسف زاده

دکتر عباس یوسف زاده یکی از بهترین دکتر فزیوتراپی در اصفهان می باشد که به شما عزیزان معرفی می کنیم. ایشان دارای مدرک دکترای تخصصی (Ph.D) فیزیوتراپی می باشد که با شماره ف-1400 عضو سازمان نظام پزشکی کشور هستند. ایشان در حال حاضر در مطب خود مشغول ارائه خدمات به مراجعین می باشد.

خدمات:

 • الکتروتراپی
 • معاینه
 • مگنت تراپی
 • فیزیوتراپی بیماران ارتوپدی، نورولوژی و آسیب های ورزشی
 • درمان های آسیب های مینیسک
 • درمان کشیدگی و پارگی رباط های زانو

آدرس: اصفهان، خیابان محتشم کاشانی (دقیقی)، روبروی رستوران ابوالفضل

دکتر محمد عباسی

دکتر محمد عباسی

یکی دیگر از بهترین دکتر فیزیوتراپی در اصفهان دکتر محمد عباسی می باشد. ایشان کارشناس فیزیوتراپی است که با شماره نظلم پزشکی  ف-5603 مشغول فعالیت هستند. وی با داشتن تخصص و با استفاده از روش های نوین درمانی فعالیت های موثری را برای سلامت جسمی و روانی بیماران انجام می دهد.

خدمات:

 • فیزیوتراپی پا
 • دیاترامی
 • TDCS تراپی
 • فیزیوتراپی کمر

آدرس: اصفهان، خیابان محتشم کاشانی، نبش بن بست 34، کلینیک نورون

دکتر مریم پورصادق

دکتر مریم پورصادق کارشناس فیزیوتراپی می باشد که در حیطه فعالیت خود سابقه و تجربه بالایی دارد. ایشان در حال حاضر در مرکز فیزیوتراپی فراتکنیک با شماره نظام پزشکی ف-4993 مشغول فعالیت می باشد و با توجه به رفتار دوستانه و خوبی که با بیماران دارد از مراجعه کنندگان زیادی برخوردار می باشد.

خدمات:

 • لیزر درمانی
 • منوال تراپی
 • تزریق اوزون
 • درمان آرتروز زانو بدون جراحی
 • طب سوزنی
 • درمان دیسک کمر و گردن

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی، کوچه بنفشه، جنب پارکینگ طبقاتی توحید، مجتمع آسمان، طبقه 2، واحد 5، مرکز فیزیوتراپی فراتکنیک

دکتر لیلا مشکاتی

دکتر لیلا مشکاتی

دکتر لیلا مشکاتی در لیست بهترین دکتر فیزیوتراپی در اصفهان قرار دارد که از مراجعه کنندگان زیادی برخوردار می باشد. ایشان با شماره ف-1421 عضو سازمان نظام پزشکی کشو هستند. دکتر مشکاتی در مرکز فیزیوتراپی امید به درمان مراجعه کنندگان مشغول می باشد.

خدمات:

 • لیزر درمانی پرتوان
 • فیزیوتراپی آسیب های ورزشی
 • انجام تمرینات و حرکات اصلاحی
 • درمان بیماری مغز و اعصاب

آدرس: اصفهان، میدان ارتش، ابتدای خیابان وحید، مجتمع جهان آرا، طبقه چهارم اداری، مرکز فیزیوتراپی امید

چقدر زمان برای درمان های فیزیوتراپی لازم است؟

در بسیاری از موارد، برنامه فیزیوتراپی به صورت جلسات منظم و متعدد انجام می‌شود که شامل تمرینات تقویتی، تنظیمات بدنی، ماساژ، و تکنیک‌های درمانی دیگر است. بسته به مشکل موجود، این جلسات معمولا هفته‌ای 1 تا 3 بار برگزار می‌شود. زمان مورد نیاز برای تحسین نتایج و بهبودی می‌تواند متفاوت باشد و ممکن است چند هفته یا ماه‌ها طول بکشد.

اهمیت برنامه‌ریزی منظم و پیگیری دقیق توسط فیزیوتراپیست و همچنین تعهد فرد به انجام تمرینات و مراعات نکات درمانی برای بهبود عملکرد بدنی بسیار حائز اهمیت است. در بخش‌های مختلف فیزیوتراپی، مانند طب فیزیکی، فیزیوتراپی ورزشی، و فیزیوتراپی بچه‌ها، زمان لازم برای درمان ممکن است متفاوت باشد. همچنین درمان‌های فیزیوتراپی معمولا به عنوان بخشی از برنامه درمانی گسترده‌تر که ممکن است شامل موارد دیگر نظیر داروها، تغذیه و استراحت باشد، در نظر گرفته می‌شوند.

در نهایت، در مواقعی هم ممکن است نیاز به فیزیوتراپی برای مدت زمان طولانی‌تری باشد، به خصوص در موارد دیگری مانند آسیب‌های جدی یا بیماری‌های مزمن که نیازمند مداوا و پیگیری مداوم هستند. در هر صورت، مشاوره با فیزیوتراپیست یا پزشک خود می‌تواند بهترین راهنمایی در خصوص زمان مورد نیاز برای درمان شما باشد.

چقدر زمان برای درمان های فیزیوتراپی لازم است؟

آیا فیزیوتراپی برای بهبود عملکرد جسمانی پس از جراحی مفید است؟

بله، فیزیوتراپی یک روش مؤثر برای بهبود عملکرد جسمانی پس از جراحی است. فیزیوتراپی شامل استفاده از تمرینات و فعالیت‌های فیزیکی، ماساژ و فعالیت‌های توانبخشی دیگر است که هدف آن افزایش قدرت عضلات، افزایش محدودیت حرکتی، کاهش درد و بهبود عملکرد جسمانی است. این درمان به طور خاص برای افرادی که جراحی بر روی مفاصل، عضلات، استخوان‌ها، پاها یا دیگر بخش‌های بدن داشته‌اند مفید است.

 • تقویت عضلات: فیزیوتراپی بهبود قوای عضلات را ترویج می‌دهد. این تمرینات باعث افزایش استقامت و قدرت عضلات می‌شوند که می‌تواند به فرد کمک کند تا عملکرد جسمانی خود را بعد از جراحی بهبود بخشد.
 • افزایش محدودیت حرکتی: پس از جراحی، ممکن است محدودیت‌های حرکتی وجود داشته باشد. فیزیوتراپی از تمرینات و تکنیک‌های خاص برای افزایش محدودیت حرکتی استفاده می‌کند تا بتواند در بازسازی و بهبود این محدودیت‌ها کمک کند.
 • کاهش درد: فیزیوتراپی ممکن است با استفاده از تمرینات و تکنیک‌های ماساژ، تنش عضلانی و درد را کاهش دهد که می‌تواند یکی از موارد مهم در بهبود عملکرد جسمانی پس از جراحی باشد.
آیا فیزیوتراپی برای بهبود عملکرد جسمانی پس از جراحی مفید است؟

چکیده مطلب

بهترین دکتر فیزیوتراپی در اصفهان که در این مقاله معرفی کردیم با داشتن تخصص و تجربه درمانی، برخوردهای انسانی مهربانانه، و توانایی گسترده‌ای در ارزیابی و درمان مشکلات فیزیکی به مراجعین کمک می کنند. فیزیوتراپیست ها باید به دقت به شرایط بیمار گوش فرا داده و برنامه‌های درمانی خاص و شخصی‌سازی شده برای هر بیمار ارائه دهند.

از شما بسیار ممنون و متشکریم که تا انتها این مقاله در سایت جراحتو همراه ما بودید. امیدواریم توضیحات و اطلاعات درج شده در زمینه فیزیوتراپی به شما کمک کرده باشد. در صورت داشتن مشاوره یا راهنمایی های بیشتر می توانید در قسمت دیدگاه برای ما کامنت بگذارید.

source

توسط blogcheck