امروزه بسیاری از افراد گونه های پر و صورت های پر دوست دارند. لاغری و فرو رفتگی های صورت می توانند به دلیل بیماری، تغییرات هورمونی و تغذیه نامناسب و همچنین قرار گرفتن در معرض نور خورشید باشند. افراد می توانند با مراجعه به بهترین کلینیک های زیبایی از روش تزریق ژل و فیلر که یکی از محبوب ترین روش ها برای جوانسازی پوست و همچنین حجم دهی می باشد استفاده کنند. ما در این مقاله لیستی از بهترین دکتر تزریق ژل در رشت را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

تزریق ژل چیست؟

تزریق ژل یکی از محبوب ترین روش های زیبایی بین افراد می باشد که دارای طرفداران بسیاری است. ژل ماده ای طبیعی و مصنوعی است که به بافت های صورت تزریق می شود. با تزریق ژل چین و چروک های نواحی برای مدت معینی از بین می رود.  ژل در واقع نوعی فیلر است و برای حجیم کردن قسمت هایی مانند گونه ها و لب نیز مورد استفاده قرار می‌ گیرد. استفاده از ژل برای پر کردن گونه، چانه و لب بین افراد محبوب است و تاثیر بسیاری در زیبایی دارد.

افراد می‌ توانند با مراجعه به بهترین دکتر تزریق ژل در تهران از این روش استفاده کنند. افرادی که دارای گودی و تیرگی زیر چشم هستند می توانند با استفاده از تزریق ژل گودی و تیرگی زیر چشم خود را برطرف کنند. یکی از نکات قابل توجه انتخاب نوع ژل و ترکیبات آن می‌ باشد که در ماندگاری و نتیجه تزریق ژل تاثیر دارد. افراد باید به کلینیکی مراجعه کنند که از مواد بسیار با کیفیت و مرغوبی برای ارائه خدمات به مراجعین استفاده کنند. در صورت استفاده از با کیفیت ترین مواد تزریق ژل می تواند نتیجه مطلوبی را به دنبال داشته باشد.

تزریق ژل چیست؟

ویژگی های بهترین دکتر تزریق ژل در رشت

برای انجام تزریق ژل افراد باید سعی کنند به بهترین کلینیک زیبایی در تهران مراجعه کنند و بهترین دکتر تزریق ژل را انتخاب کنند. برای گرفتن نتایج باید تمامی ویژگی‌های بهترین پزشک را در نظر بگیرید. ما در این قسمت برخی از ویژگی‌ های بهترین دکتر تزریق ژل در رشت را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • اولین و مهم ترین ویژگی بهترین دکتر تزریق ژل در رشت مدرک و تخصص ایشان می باشد. افراد باید سعی کنند به پزشکی مراجعه کنند که دارای مدرک بسیار معتبر از دانشگاهی معتبر باشند.
 • از دیگر ویژگی هایی که بسیار حائز اهمیت است تجربه کافی و مهارت پزشک می باشد. افراد باید به پزشکی مراجعه نمایند که دارای تجربه بسیاری در حیطه فعالیت خود باشد اگر پزشک شما دارای تجربه باشد نتایج تزریق بسیار مطلوب خواهد بود.
 • اولویت قرار دادن سلامت بیماران از دیگر ویژگی‌ های بهترین دکتر تزریق ژل می باشد. پزشک باید در هر حالی سلامت بیماران خود را اولویت قرار دهد. پس به پزشکی مراجعه کنید که اولویت قرار دادن سلامت بیماران جزء ویژگی‌ های ایشان باشد.
 • افراد باید به پزشکی مراجعه نمایند که در بهترین و مجهزترین کلینیک ها مشغول فعالیت باشد و همچنین از مرغوب ترین و با کیفیت ترین مواد برای ارائه خدمات به افراد استفاده کند.

10 تا از بهترین دکتر تزریق ژل در رشت را بشناسید!

دکتر طیبه یوسف زاد

دکتر طیبه یوسف زاد

دکتر طیبه یوسف زاد دارای ۱۲ سال سابقه کار در زمینه زیبایی و تزریقات ژل و بوتاکس در رشت با جدیدترین متد روز  و بهترین دستگاههای روز دنیا در محیطی گرم و صمیمی با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی.

خدمات:

 • لیزر موهای زائد
 • تزریق بوتاکس
 • تزریق ژل
 • مزوتراپی
 • مزوژل
 • هایفوتراپی
 • خدمات فیشیال پوست
 • جوانسازی و مادلینگ صورت

آدرس: رشت گلسار خیابان ۸۹ ساختمان پزشکان آتیه ۸۹ طبقه ۴

شماره تماس:

۰۱۳۳۲۱۱۰۰۴۱

وب سایت: dr-yousefzad.ir

دکتر شقایق صفری

دکتر شقایق صفری

دکتر شقایق صفری متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در رشت به شمار می روند. دکتر شقایق صفری بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت به اتمام برسانند. ایشان باتجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود به شمار می‌ روند. افراد می‌ توانند برای انجام تزریق ژل به ایشان مراجعه کنند.

خدمات دکتر شقایق صفری:

 • تزریق ژل و بوتاکس
 • لیزر موهای زائد
 • کربوکسی تراپی

آدرس: رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، کوچه آبان، ساختمان افسون، طبقه چهارم

شماره تماس: 09309630638

دکتر ماهان قانع عدالتی

دکتر ماهان قانع عدالتی

دکتر ماهان قانع عدالتی فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی گیلان هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در رشت به شمار می روند. دکتر ماهان قانع عدالتی یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود به شمار می‌ روند. افراد می‌ توانند برای انجام تزریق ژل به ایشان مراجعه نمایند.

خدمات دکتر ماهان قانع عدالتی:

 • تزریق ژل و بوتاکس
 • درمان زگیل تناسلی

آدرس: رشت، صابرین، به سمت گلباغ نماز، بعد از پل، مجتمع پزشکی آتیه، طبقه سیزدهم، واحد 1

شماره تماس: 01332120397

دکتر سهیلا کتابچی

دکتر سهیلا کتابچی

دکتر سهیلا کتابچی متخصص پوست و مو هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در رشت به شمار می روند. دکتر سهیلا کتابچی بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند. ایشان یکی از بهترین و با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر سهیلا کتابچی تمام تلاش خود را می‌ کنند تا خدمات را با کیفیت بسیار بالایی به افراد ارائه دهند.

خدمات دکتر سهیلا کتابچی:

 • تزریق ژل و بوتاکس
 • لیفت بدون جراحی

آدرس: گیلان، رشت، خیابان حاجی آباد، رو به روی آزمایشگاه افرا، نبش کوچه قویدل، پلاک 244

شماره تماس: 01333340535

دکتر مهدیه حسین زاده

دکتر مهدیه حسین زاده

دکتر مهدیه حسین زاده متخصص پوست، مو و زیبایی هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در رشت به شمار می روند. دکتر مهدیه حسین زاده تمام تلاش خود را می‌ کنند تا در کلینیک خود خدمات را با کیفیت بسیار بالایی به افراد ارائه دهند. ایشان جزء با تجربه ترین پزشکان در حیطه پوست، مو و زیبایی به شمار می روند. برای انجام تزریق ژل به ایشان مراجعه کنید.

خدمات دکتر مهدیه حسین زاده:

 • زاویه سازی صورت

آدرس: رشت، گلسار، بلوار دیلمان، رو به روی رستوران مادر، ساختمان کوروش، طبقه 4

شماره تماس: 01333723561

دکتر سالومه صفار

دکتر سالومه صفار

دکتر سالومه صفار متخصص پوست، مو و لیزر هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در رشت به شمار می روند. دکتر صفار یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود هستند. ایشان بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند و موفق به کسب بورد تخصصی می باشند. افراد می‌ توانند برای انجام تزریق ژل به کلینیک دکتر سالومه صفار مراجعه کنند. ایشان در کلینیک خود بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به افراد مراجعه کننده ارائه می دهند.

خدمات دکتر سالومه صفار:

 • تزریق ژل و بوتاکس
 • لیزر موهای زائد

آدرس: رشت، گلسار، خیابان 93، اولین تقاطع سمت چپ، ساختمان نقش جهان، طبقه سوم

شماره تماس: 01332135154

دکتر شهروز امانی

دکتر شهروز امانی

دکتر شهروز امانی فارغ التحصیل در حیطه پوست، مو و زیبایی هستند. ایشان در سال 1379 فارغ التحصیل شده اند و کار خود را از سال 2012 شروع کرده اند. دکتر شهروز امانی دارای تجربه بسیاری در حیطه فعالیت خود می باشند. مشتریان ایشان رضایت بسیاری از ایشان دارند. افراد می‌ توانند برای انجام تزریق ژل به کلینیک دکتر شهروز امانی مراجعه کنند. کلینیک زیبایی دکتر امانی بیش از ده سال تجربه دارد و دارای مجهزترین تجهیزات برای ارائه خدمات به افراد می باشد.

خدمات دکتر شهروز امانی:

 • لیفت صورت با نخ
 • لیزر موهای زائد
 • تزریق ژل و بوتاکس

آدرس: گیلان، رشت، گلسار، خیابان 122، ساختمان فرهان، طبقه اول، کلینیک زیبایی دکتر امانی

شماره تماس: 01332733126

دکتر مهرداد رضا برزیگر

دکتر مهرداد رضا برزیگر

دکتر مهرداد رضا برزیگر یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در رشت به شمار می روند. ایشان متخصص پوست، مو و زیبایی هستند. ایشان در کلینیک خود بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به افراد ارائه می دهند. کلینیک دکتر مهرداد رضا برزیگر یکی از مجهزترین کلینیک ها می باشد که از مواد بسیار با کیفیت و مرغوبی برای ارائه بهترین خدمات به مراجعین استفاده می کند. افراد می‌ توانند برای انجام تزریق ژل به ایشان مراجعه کنند.

خدمات دکتر مهرداد رضا برزیگر:

 • تزریق ژل و بوتاکس

آدرس: رشت، گلباغ نماز، جنب فروشگاه سناتور، ساختمان جرجانی، طبقه 5

شماره تماس: 01333732223

دکتر محمدرضا مقدم نیا

دکتر محمدرضا مقدم نیا

دکتر محمدرضا مقدم نیا فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در رشت به شمار می روند. دکتر محمدرضا مقدم نیا بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند وارد دوره تخصص شوند. ایشان موفق به کسب بورد فوق تخصصی می باشند. دکتر محمدرضا مقدم نیا به عنوان یکی از اعضای انجمن جراحان پلاستیک ایران شناخته می شوند. ایشان جزء باتجربه ترین و بهترین پزشکان در حیطه فعالیت خود به شمار می روند.

خدمات دکتر محمد رضا مقدم نیا:

 • تزریق ژل و بوتاکس
 • ابدومینوپلاستی

آدرس: رشت، گلسار، بلوار نماز، ساختمان رویال، جنب ساختمان آتیه، طبقه چهارم، واحد 8

شماره تماس: 01332133707

کلینیک زیبایی هیوا

کلینیک زیبایی هیوا

کلینیک زیبایی هیوا دارای بهترین دکتر تزریق ژل در رشت می باشد. این کلینیک دارای تجهیزات بسیار پیشرفته و مناسب برای ارائه خدمات به مراجعین می باشد و یکی از بهترین کلینیک های زیبایی در رشت بشمار می رود. کلینیک زیبایی هیوا دارای کادر درمان و پزشکان بسیار مجرب و متخصص در زمینه های پوست، مو و زیبایی می باشد. در این کلینیک از با کیفیت ترین و مرغوب ترین مواد برای ارائه خدمات استفاده می‌ شود. افراد می‌ توانند برای انجام خدمات مربوط به پوست، مو، زیبایی و لیزر به این کلینیک مراجعه کنند.

خدمات کلینیک زیبایی هیوا:

 • لیزر موهای زائد
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • کربوکسی تراپی

آدرس: رشت، خیابان طالقانی، رو به روی سه راه معلم، بالای داروخانه شبانه روزی سیف پور، مجتمع آیدا، ورودی داخل بن بست زحل، طبقه دوم، واحد چهارم، کلینیک هیوا

شماره تماس: 01333238862

مهم ترین برند های تزریقی ژل

ژل ها دارای دو نوع حیوانی و غیر حیوانی می باشند که با تشخیص پزشک از یکی از انواع آن برای جوانسازی و زیبا سازی استفاده می شود. هر کدام از برند های ژل دارای مدت زمان ماندگاری متفاوتی هستند. انواع این برندها عبارتند از:

کسمودرم: منشاء اصلی این ژل بدن خود انسان می باشد و کلاژنی است که از بدن انسان گرفته می شود. استفاده از این ژل نیاز به هیچ گونه آزمایش حساسیت پوستی ندارد و ماندگاری آن کم تر از دیگر محصولات است. در ترکیبات این ژل از دارو های بی حسی جهت کاهش درد استفاده شده و کلاژن موجود در آن برای از بین رفتن چین و چروک ها استفاده می شود. ترکیبات این نوع ژل تا 6 ماه ماندگاری دارد.

ژوویدرم: ژوویدرم یکی از ژل های تزریقی جهت تزریق عمقی در گونه و چین و چروک های اطراف دهان می باشد. ژوویدرم تشکیل شده از اسید هیالورونیک از اسید هیالورونیک ماده طبیعی است که تمامی مواد مغذی لازم را به پوست افراد انتقال می دهد و سبب جوانسازی پوست می شود. از دیگر مزایای ژوویدرم حفظ رطوبت و نرمی پوست و بازگرداندن حجم از دست رفته است. استفاده از ژوویدرم به هیچ گونه آزمایش پوستی نیاز ندارد و دارای محبوبیت بسیاری بین پزشکان است.

رستیلن: این ماده دارای اسید هیالورونیک تصویب شده با منشاء غیر حیوانی است که به لایه های میانی پوست تزریق می شود. این ماده تاثیر بسیاری در حذف چین و چروک‌ ها و خطوط معمولی و حتی شدید دارد و می‌ تواند کمک بسیاری به جوانسازی پوست افراد بکند. شرکت تولید کننده این ماده در سال 1996 تاسیس شده است و دارای اعتبار بسیاری است. این ماده با افزودن حجم به نواحی مختلف صورت سبب جوان تر و زیبا تر شدن صورت می شود.

پرلان: از دیگر انواع ژل ها می توان به پرلان اشاره کرد. این ژل دارای اسید هیالورونیک بدون منشاء حیوانی است. استفاده از این ماده ایمن است و نیاز به آزمایش حساسیت پوستی ندارد. این ماده با سوزنی بسیار نازک و ظریف به بدن تزریق می شود و سبب از بین رفتن خطوط عمیق اطراف دهان و صورت می شود.

کاپتیک: این نوع ژل از اسید هیالورونیک تشکیل شده است و منشاء اصلی آن غیر حیوانی می باشد که از منبع باکتریایی تولید می شود. این نوع ژل به لایه میانی پوست تزریق می شود تا همه چین و چروک های دارای سطح معمولی و شدید از بین برود و جوانی را به پوست شما بازگرداند.

هیلا فرم: این ژل نیز از اسید هیالورونیک تشکیل شده است که مورد تایید بسیاری از متخصصین پوست می باشد. هیلا فرم دارای منشاء حیوانی است و مواد آن از پرندگان به دست می آید و سبب از بین رفتن خطوط و چین و چروک ها روی پوست می شود. با تزریق ژل ممکن است قرمزی خفیفی در پوست افراد ایجاد شود که تا 48 ساعت بعد برطرف خواهد شد. هیلا فرم سابقه بسیاری در بازار بین‌ المللی دارد و با تزریق به لایه میانی پوست حجم مثبتی به آن می بخشد.

رادیس: ژل رادیس از کلسیم هیدروکسید آپاتیت تشکیل شده است که از استخوان گرفته می شود. این ژل برای جراحی دندان و ارتوپد نیز استفاده می‌ شود و توسط بدن جذب می شود تا جایگزین بافت نرم در حال رشد شود. ژل رادیس نسبت به بقیه فیلرها ماندگاری بالاتری دارد و نتایج آن تا 18 ماه ماندگاری دارد. از این ژل معمولاً برای ترمیم نقص های ناشی از ضربه و یا نقص های مادرزادی استفاده می شود و دارای کاربرد موثری در افزایش حجم گونه ها و همچنین برجسته کردن لب ها دارد.

کاندیدای نامناسب تزریق ژل

کسانی که دارای بیماری های قلبی و عروقی هستند و دارو های مخصوصی را استفاده می کنند نباید از تزریق ژل استفاده کنند. در صورتی که فردی سابقه سکته های مغزی و حمله های قلبی را داشته باشد نباید از این روش استفاده کند. همچنین خانم‌ هایی که باردار و یا شیرده هستند تا پایان دوره بارداری و شیردهی نمی توانند از این روش استفاده کنند.

کسانی که دچار بیماری دیابت هستند و از داروها و انسولین استفاده می کنند و کسانی که دارای بیماری های خود ایمنی مانند آسم و آلرژی دارند افراد مناسبی برای انجام تزریق ژل نیستند. افرادی که از داروهایی مانند آسپرین یا وارفارین استفاده می کنند و کسانی که سابقه خون لخته شده و ترومبوز وریدهای عمقی را دارند نباید از تزریق ژل استفاده کنند. قبل از انجام تزریق ژل حتماً شرایط خود را برای پزشک بیان کنید.

مهم ترین برند های تزریقی ژل

مزایا و معایب تزریق ژل

تزریق ژل بین افراد محبوبیت بسیاری دارد و دارای مزایای بسیاری است. ژل های تزریقی سازگاری بسیار بالایی با بدن دارند و به همین دلیل به آن حساسیت نشان نمی دهند. تزریق ژل در زمان کوتاهی انجام می‌ شود و افراد می‌ توانند بسیار سریع نتیجه آن را مشاهده کنند. با انجام تزریق ژل نیاز به جراحی، بخیه زدن، بیهوشی و بستری شدن نیست و این تزریق سرپایی محسوب می شود. با انجام تزریق ژل همه فرو رفتگی ها و چین و چروک ها از بین می روند و جوانی و شادابی به پوست باز می گردد. یکی از مهم ترین مزایای تزریق ژل افزایش اعتماد به نفس در افراد و زیبایی می باشد. استفاده از ژل می تواند پیامدهای مثبت و منفی داشته باشد.

در صورتی که افراد به بهترین دکتر تزریق ژل در رشت مراجعه کنند دچار هیچ گونه عارضه ای نمی شود ولی با این حال ممکن است در روزهای ابتدایی تزریق ژل با قرمزی، کبودی و التهاب ناچیز، بی حس بودن در بخش تزریقی و سوزش و درد خفیف در قسمت تزریق شده رو به رو شوید. این موارد ممکن است تا سه روز بعد از تزریق ادامه داشته باشند و نیازی به نگرانی نیست. در صورتی که تزریق ژل تحت نظارت پزشکان نابلد و غیر متخصص انجام شود ممکن است موجب عفونت در قسمت تزریق یا جابجایی ژل شود پس تمام تلاش خود را بکنید تا به بهترین و با تجربه ترین پزشکان جهت انجام این کار مراجعه کنید.

کلام آخر

یکی از حساس ترین نواحی بدن پوست صورت می باشد که جوان ماندن آن دارای اهمیت بسیاری است. پوست صورت نیاز به دو ماده اصلی به نام کلاژن و اسید هیالورونیک برای جوانی دارد. با افزایش سن بدن دچار کاهش کلاژن و اسید هیالورونیک می شود و این امر می‌ تواند سبب ایجاد چین و چروک های سطحی و عمقی روی پوست افراد شود. برای تزریق ژل سعی کنید به بهترین دکتر تزریق ژل در رشت مراجعه کنید.

از شما عزیزان بسیار سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو همواره سعی داشته شما را با بهترین دکتر تزریق ژل در رشت آشنا کند. در صورت داشتن هرگونه نظر وارد سایت شوید.

source

توسط blogcheck