در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج آشنا کنیم؛ افزایش روز افزون شمار مبتلایان به بیماری های اسکلتی – عضلانی، چاقی، کم تحرکی و عدم انجام فعالیت های ورزشی و … اهمیت دسترسی به درمان های فیزیوتراپی و به دنبال آن، مراکز ارائه دهنده ی خدمات فیزیوتراپی را بیش از گذشته یادآوری می کند.

فیزیوتراپیست ها در زمینه ی پیشگیری، شناسایی و درمان بیمارانی که به دلایل مختلف از جمله آسیب های ناشی از تصادفات، جنگ، بیماری، افزایش سن و … دچار محدودیت های حرکتی هستند، مهارت های علمی و تخصصی لازم را کسب کرده و اقدامات مراقبتی و توانبخشی خود را به این دسته از افراد ارائه می دهند. بنابراین، نقش اساسی و غیرقابل انکاری در هرم سلامت جامعه دارند.

فیزیوتراپی چیست؟

فیزیوتراپی به عنوان یکی از رشته های توانبخشی، روشی درمانی برای بازگرداندن توان حرکتی – عضلانی، حفظ و استفاده بهینه از قدرت عملکرد بدن، با هدف بازتوانی و بهبود کیفیت زندگی بیماران نیازمند و معلولین است. به بیان دیگر، فیزیوتراپی از طریق توانبخشی فیزیکی و پیشگیری از آسیب های بیشتر به ارتقاء سلامت و حفظ تناسب اندام افراد کمک می کند. فیزیوتراپیست ها، علم حرکت را مطالعه می کنند و آموخته اند که چگونه علل اصلی آسیب ها را مشخص کنند. آن ها با همکاری خود بیمار، برنامه های درمانی را در جهت مدیریت دردها، رفع صدمات و بازتوانی، اجرا می کنند.

امروزه، مراکز فیزیوتراپی متعددی، جهت ارائه ی خدمات توانبخشی تأسیس شده اند. این مراکز، طبق ضوابط و مقررات وزارت بهداشت، بعد از اخذ مجوزهای قانونی از مراجع ذیصلاح، فعالیت خود را آغاز می کنند و خدمات خود را به صورت روزانه و سرپائی ارائه می دهند. البته تعدادی از این مراکز، خدمات خود را در منازل نیز ارائه می دهند. برخی از مهم ترین بخش های مراکز فیزیوتراپی شامل ماساژ درمانی، لیزر درمانی، مکانوتراپی و … است که با فناوری های پیشرفته ای مانند لیزر پرتوان، وکیوم، تردمیل و … تجهیز شده اند.

فیزیوتراپی چیست؟

اگر جراحت یا درد مزمنی دارید که بر زندگی و عملکرد روزانه ی شما تأثیر می گذارد، انجام فیزیوتراپی در بهترین مراکز، می تواند گزینه مناسبی باشد. اغلب پزشکان، مانند بهترین دکتر ارتوپد در کرج ممکن است شما را به بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، معرفی کند. معمولا افراد پس از جراحی هایی مانند تعویض مفصل ران یا بیماری هایی مانند حمله ی قلبی یا سکته ی مغزی و حتی در اثر کهولت سن، به فیزیوتراپی نیاز پیدا می کنند.

انتخاب بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج

اگر از درد قابل توجهی رنج می برید، فیزیوتراپی می تواند به شما کمک کند تا درد خود را کاهش داده و از انجام فعالیت های معمول و روزمره ی خود لذت ببرید. ممکن است در انتخاب مرکز فیزیوتراپی با مشکل مواجه شوید؛ زیرا، امروزه بسیاری از کلینیک های فیزیوتراپی تأسیس و خدمات متنوعی را ارائه می دهند. از این رو، انتخاب بهترین مرکز فیزیوتراپی چالش بزرگی محسوب می شود. در ادامه ما برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج را جمع آوری کرده ایم؛ این اطلاعات به شما کمک می کنند، بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید:

 • بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، تعداد کافی فیزیوتراپ با تجربه و حرفه ای دارد که در طول دوره ی درمان، به بیماران توجه و مراقبت خاص ارائه می دهند. در واقع، بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، برای هر بیمار، یک فیزیوتراپ اختصاص می دهد تا بدون معطلی، جلسات فردی خود را بگذراند و به صورت خصوصی فرصت صحبت و مشاوره با فیزیوتراپ خود را داشته باشد.
 • وجود تجهیزات و فناوری های پیشرفته در مراکز فیزیوتراپی، نقش اساسی در ایجاد و یا ارتقای کیفیت خدمات فیزیوتراپی دارند. بنابراین، بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، از تجهیزات و فناوری های پیشرفته در طول دوره درمان استفاده می کند و این اطمینان را به شما می دهد که خدمات ارائه شده از کیفیت بالایی برخوردار هستند. همچنین، وجود تجهیزات به روز و استاندارد، به فیزیوتراپیست ها کمک می کند تا بیماران خود را با درد کمتر و روند سریع تر، درمان کنند.
 • بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، از تیمی آگاه و خوش رفتار متشکل از بهترین متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در کرج و  فیزیوتراپیست های حرفه ای و متخصص برخوردار است که بیماران را به طور مؤثر و کارآمد درمان می کنند. معمولا، بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، آن دسته از فیزیوتراپیست هایی را استخدام می کند که شناخت کافی و مناسبی از کار و مهارت آنان داشته باشد. همچنین، وجود پرسنل متواضع و دارای حسن رفتار، به جذب بیماران بیشتر، کمک خواهد کرد.
انتخاب بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج
 • بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، در طول دوره ی درمان، خود را ملزم به رعایت اسرار و حفظ حریم خصوصی بیماران می داند. همه افراد خواهان حفظ حریم خصوصی هستند؛ بنابراین، یکی از ویژگی های بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج فراهم آوردن راحتی و حریم خصوصی برای بیماران و مراجعین است. از این رو، معمولا یک اتاق خصوصی در بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، به بیمار اختصاص داده شده تا تمرینات حرکتی خود را دور از دیگران و در آرامش خاطر انجام دهد. آسایش ارائه شده، سبب می شود بیماران در زمان کافی، بدون نگرانی سؤالاتشان را در رابطه با درد خود، از فیزیوتراپیست بپرسند.
 • تعیین وقت ویزیت مناسب، برای بیماران خصوصا برای افراد شاغلی که خواهان درمان دردها و سفتی عضلات بدن خود هستند، از ویژگی های مهم بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج است. افراد شاغل معمولا ساعات اوایل صبح و یا اواخر عصر را ترجیح می دهند؛ تعیین ساعت مناسب توسط بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، به بیماران کمک می کند، هر زمان وقت کافی داشته باشند، تحت درمان قرار گیرند. بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، در روزهای پایانی هفته نیز، برای برخی افراد که در آن ایام فرصت کافی دارند، جلسات درمانی را اختصاص می دهد.

به طور کلی، امروزه با ظهور تکنولوژی های پیشرفته، کلینیک ها و مراکز فیزیوتراپی شروع به ارائه ی درمان های مؤثر و کارآمد به افراد کرده اند. مردم ترجیح می دهند به جای استفاده از دارو و جراحی درمانی، برای درمان کمردرد یا درد مفاصل، به فیزیوتراپ های مشغول در بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج مراجعه کنند. ما در ادامه فهرستی از بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج را به شما عزیزان ارائه می دهیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید. در صورت سکونت در تهران، پیشنهاد می کنیم مقاله بهترین مرکز فیزیوتراپی در تهران را مطالعه کنید.

10 تا از بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج را بشناسید!

مرکز فیزیوتراپی ایرانمهر

مرکز فیزیوتراپی ایرانمهر

مرکز فیزیوتراپی ایرانمهر در سال 1384 ساخته شد. در این مرکز افراد باتجربه و آگاه زیادی وجود دارند که می توانند بهترین خدمات را به مردم کرج ارائه دهند. این مرکز چندین سال سابقه بسیار موفقی دارد و هدف آن ارائه خدمات به بهترین شکل و استفاده از جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات می باشد. مرکز ایرانمهر در نظر دارد با روش های مختلف علت مشکلات افراد را به درستی تشخیص داده و درمان را آغاز کند.

خدمات :

 • درمان سکته مغزی و ضربه های مغزی و MS
 • درمان بیماری های روماتیسمی مانند لوپوس، آرتریت روماتوئید
 • درمان آسیب های ورزشی مانند مینیسک، بیماری های رباط صلیبی
 • درمان بیماری های ارتوپدی و درمان محدودیت های حرکتی و مشکلات مفصلی

آدرس : کرج، مهرشهر، بلوار ارم، بالای فروشگاه سالیان، ساختمان رز، بلوک ۱، واحد ۱۷

تلفن تماس : ۰۲۶۳۴۲۵۵۵۱۳

مرکز فیزیوتراپی مونا

مرکز فیزیوتراپی مونا

مرکز فیزیوتراپی مونا یکی از بهترین مراکز فیزیوتراپی کرج است که با استفاده از بهترین و مجرب ترین کادر پزشکی به مردم کرج خدمات ارائه می دهد. هدف این مرکز ارائه خدمات با استفاده از مدرن ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی و تجهیزات در محیطی بسیار آرام و زیبا می باشد. روش های درمانی مورد استفاده در این مرکز کاملا مطابق با آخرین پروتکل های روز دنیا است که بسیاری از بیماری ها را درمان می کند.

خدمات :

 • تیپینگ
 • الکتروترپی
 • مکانوتراپی
 • لیزر پر توان
 • لیزر کم توان
 • مگنت تراپی
 • درای نیدلینگ
 • الکتروآکوپانکچر
 • تمرین درمانی تخصصی
 • درمان های دستی (منوال تراپی)

آدرس : کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بیمارستان تخت جمشید، ساختمان پزشکان کوروش، طبقه دوم، واحد ۲۰۳

تلفن تماس : ۰۲۶۳۲۵۶۴۰۹۷

مرکز فیزیوتراپی دکتر سلیمانی فر

مرکز فیزیوتراپی دکتر سلیمانی فر

مرکز فیزیوتراپی دکتر سلیمانی فر یکی از بهترین مراکز فیزیوتراپی در کرج است که خدمات خود را به نحو احسن به بیماران ارائه می دهد و می تواند هر مشکلی را که مربوط به حرکات عضلانی و اسکلتی باشد درمان کند. این مرکز تحت مدیریت و سرپرستی دکتر منیژه سلیمانی فر خدمات ارائه می دهد. او پزشک متخصص فیزیوتراپی و عضو انجمن فیزیوتراپی است. همه این موارد باعث شده تا این مرکز در بین مردم بسیار مشهور شود.

خدمات :

 • فیزیوتراپی آرنج برای سندرم تونل
 • فیزیوتراپی پس از جراحی شانه
 • فیزیوتراپی تخصصی سالمندان
 • فیزیوتراپی تخصصی مچ پا
 • درمان آسیب های ورزشی
 • مگنت تراپی
 • مانوال تراپی
 • الکتروتراپی
 • مکانوتراپی

آدرس : کرج، چهارراه هفت تير، بلوار دانش آموز، نرسیده به درمانگاه شهید كلانتری، ساختمان ژست۲، طبقه اول

تلفن تماس : ۰۲۶۳۲۷۰۷۰۸۹

مرکز فیزیوتراپی تبسم

مرکز فیزیوتراپی تبسم

مرکز فیزیوتراپی تبسم در شهرستان کرج راه اندازی شد، آقای عادل بشیری فیزیوتراپیست این مرکز هستند که در این زمینه تخصص و مهارت بالایی دارند. فیزیوتراپی تبسم یکی از بهترین مراکز فیزیوتراپی در کرج است که دلیل این شهرت ارائه بهترین خدمات به مردم این شهر است.

همچنین فیزیوتراپیست و کارکنان این مرکز برخورد بسیار خوبی دارند و از بیماران خود مراقبت می کنند و به سوالات آنها در مورد روش های مختلف درمانی این مرکز پاسخ می دهند. تمامی تجهیزات و ابزار مورد استفاده از کیفیت بالایی برخوردار می باشند.

خدمات :

 • فیزیوتراپی در بیماری های ارتوپدی
 • فیزیوتراپی در بیماری های نورولوژی
 • فیزیوتراپی در بیماری های سالمندان
 • فیزیوتراپی برای آسیب های ورزشی
 • انجام تخصصی درمان های دستی و درای نیدلینگ

آدرس : کرج، اصلی گوهردشت، بین خیابان نهم و دهم غربی، بالای بانک سپه، طبقه سوم، واحد ششم

تلفن تماس : ۰۲۶۳۴۴۶۴۲۲۶

مرکز فیزیوتراپی زندگی

مرکز فیزیوتراپی زندگی

مرکز فیزیوتراپی زندگی دارای تیمی بسیار حرفه ای و مجرب می باشد که دکتر ندا بابادی و دکتر پری ناز امیدی در آن فعالیت می کنند. این مرکز یکی از بهترین مراکز فیزیوتراپی کرج است که خدمات خود را به بهترین نحو به بیماران ارائه می دهد. در این مرکز برای هر بیمار از پک مخصوص استفاده می شود که کاملاً استریل شده است. تمرینات برای همه بیماران در مرکز فیزیوتراپی زندگی زیر نظر فیزیوتراپیست انجام می شود. فیزیوتراپیست ها به انجام تمرینات دستی عادت دارند.

خدمات :

 • توانبخشی آسیب های ورزشی
 • درمان دستی گرفتگی عضلانی
 • توان بخشی بیماران عضلانی و ام اس
 • درمان غیر جراحی دیسک، سیاتیک، آرتروز مفاصل

آدرس : کرج، عظیمیه، بین بیمارستان تخت جمشید و میدان مهران، جنب پارکینگ، ساختمان میلاد، طبقه همکف

تلفن تماس : ۰۲۶۳۲۵۵۵۳۶۵

مرکز فیزیوتراپی شفابخش

مرکز فیزیوتراپی شفابخش

مرکز فیزیوتراپی درمانی با کادر پزشکی مجرب و مجرب و بهترین خدمات را ارائه می دهد. شایان ذکر است فیزیوتراپی شفا زیر نظر فیزیوتراپیست دکتر کیومرث عیسی نیا می باشد و یکی از بهترین مراکز فیزیوتراپی در کرج می باشد. هر یک از تجهیزات فیزیوتراپی مورد استفاده در این مرکز بسیار پیشرفته و مدرن و کاملاً مطابق با استانداردهای جهانی می باشد. این مرکز در بین ساکنین کرج بسیار معروف است و افراد زیادی برای درمان به آنجا مراجعه می کنند.

خدمات :

 • ارائه درمان های دستی و الکتروتراپی و سوزن خشک
 • توانبخشی درد های عضلانی و مفصلی و خارپاشنه
 • درمان آسیب های ورزشی
 • درمان کمر درد و گردن درد
 • درمان آتروز و زانو درد

آدرس : کرج، فلکه اول گوهردشت، ابتدای خیابان مطهری، جنب فروشگاه پرسپولیس، ساختمان آویسا، طبقه چهارم، واحد هشت

تلفن تماس : ۰۲۶۳۴۴۱۸۶۹۷

مرکز فیزیوتراپی آترینا

مرکز فیزیوتراپی آترینا یکی از بهترین مراکز فیزیوتراپی در کرج می باشد. در این مرکز به منظور حفظ سلامت و جان بیماران کلیه توصیه های بهداشتی رعایت شده و تجهیزات مورد استفاده کاملا مجهز و پیشرفته می باشد. مسئول فنی مرکز آترینا سرکار خانم طهماسبی و مدیریت این مرکز بر عهده آقای امیرحسین امیرشاهرخی می باشد.

خدمات :

 • لیزر کم توان و پر توان
 • تراکشن کمر و گردن درد
 • شاک ویو تراپی
 • مگنت تراپی
 • بیوفیدبک

آدرس : کرج، مهرویلا، خیابان درختی، روبروی میدان عطار، جنب بانک سپه، ساختمان نسترن، پلاک ۲۷۳، واحد ۵

تلفن تماس : ۰۲۶۳۳۱۲۰۰۰۰

مرکز فیزیوتراپی امین

مرکز فیزیوتراپی امین

مرکز فیزیوتراپی امین یکی از بهترین مراکز فیزیوتراپی در کرج می باشد. این مرکز کاملاً مجهز و پیشرفته است که با هدف ارائه بهترین خدمات به مردم و با هدف مراقبت از سلامت و کیفیت بیماران می باشد. یکی از بارزترین ویژگی های مرکز امین زیر نظر کارشناس کاردرمانی و کارشناس ارشد حرکت اصلاحی است. کادر درمانی شاغل در این مرکز شامل سحر غلامی پور کارشناس ارشد فیزیوتراپ و امین غلامی پور کارشناس کاردرمانی و کارشناس ارشد توانبخشی می باشد.

خدمات :

 • فیزیوتراپی سالمندان
 • کاردرمانی سالمندان
 • ترکشن کمر و گردن
 • مانوال تراپی
 • مکانوتراپی
 • الکتروتراپی
 • لیزر پرتوان
 • مگنت

آدرس : کرج، عظیمیه، میدان مهران، خیابان ندای جنوبی، نبش بن بست رز، ساختمان پزشکان تخت جمشید

تلفن تماس : ۰۲۶۳۲۵۳۲۹۹۹

مرکز فیزیوتراپی پرتو

مرکز فیزیوتراپی پرتو

مرکز رادیوفیزیوتراپی مرکز درمان غیر جراحی بیماری های مربوط به دیسک کمر و گردن می باشد. بنابراین می توان گفت مرکز پرتو یکی از بهترین مراکز فیزیوتراپی کرج می باشد. در این مرکز هر خدمت توسط افراد مجرب و کادر درمانی کاملا حرفه ای ارائه می شود که همگی مورد توجه مردم کرج قرار گرفته است.

خدمات :

 • طب سوزنی و درمان دستی
 • درمان آرتروز زانو وشانه
 • درمان آسیب ورزشی
 • تمرین درمانی
 • لیزر درمانی

آدرس : کرج، فردیس، فلکه پنجم به سمت فلکه چهارم، خیابان ۲۲ شرقی، مرکز فیزیوتراپی پرتو

تلفن تماس : ۰۲۶۳۶۵۴۴۳۶۷

مرکز فیزیوتراپی پرنیان

مرکز فیزیوتراپی پرنیان

مرکز فیزیوتراپی پرنیان در شهر کرج راه اندازی شد که با استفاده از کادر درمانی کاملا حرفه ای خدمات بسیار خوبی را ارائه می دهد. هدف این مرکز جلب رضایت مردم است. به منظور رعایت تمامی توصیه ها و توصیه های پزشکی این مرکز، برای هر بیمار از پک های سلامت استفاده می شود. هر فردی که به مرکز پرنیان مراجعه می کند، برنامه ای بسیار دقیق و مشخص برای روند درمان خود دریافت می کند. با توجه به تمامی موارد ذکر شده این مرکز یکی از بهترین مراکز فیزیوتراپی کرج می باشد.

خدمات :

 • لیزر پرتوان
 • الکتروتراپی
 • مکانوتراپی
 • مگنت تراپی
 • اینترفرنشیال
 • درای نیدلنیگ

آدرس : کرج، بین چهارراه کارخانه قند و مصباح، نبش کوچه صفا، مجتمع نقشینه، طبقه ۴، واحد ۲

تلفن تماس : ۰۲۶۳۲۷۶۲۶۹۰

کاربردهای فیزیوتراپی

علم فیزیوتراپی بر پیشگیری و توانبخشی بدن تمرکز دارد. فیزیوتراپی می تواند در درمان مشکلات مختلف ناشی از آسیب ها، صدمات، بیماری ها، ناتوانی و معلولیت ها مؤثر باشد. عمدتاً بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، نقش اساسی در التیام دردهای پس از جراحی های بزرگ یا زمانی که بیماران برای مدت طولانی بستری بوده و استراحت کرده اند، ایفا می کند. بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، با ارائه ی خدمات ماساژ یا تمرینات خاص به بازیابی عضلات یا حرکت عضلات کمک می کند.

کاربردهای فیزیوتراپی

همچنین، برای بازیابی توان حرکتی بدن یا درمان مشکلات مختلف ارتوپدی، افراد مسن یا جوان، به فیزیوتراپی نیاز دارند. با افزایش تقاضا و به دنبال آن افزایش رقابت در بین مراکز فیزیوتراپی، بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، همواره فناوری ها و کیفیت کار خود را بهبود می بخشد. برخی از رایج ترین کاربردهای فیزیوتراپی که در بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج ارائه می شوند، عبارتند از:

 • رفع مشکلات ریوی مانند آسم
 • رفع ناتوانی های ناشی از مشکلات قلبی و یا افزایش سن
 • درمان درد گردن و کمر درد ناشی از مشکلات اسکلتی – عضلانی
 • درمان مشکلات و بیماری های لگنی، مانند مشکلات مثانه و روده ناشی از زایمان
 • رفع مشکلات در استخوان ها، مفاصل، ماهیچه ها و رباط ها در اثر ابتلا به بیماری هایی مانند آرتریت و یا عوارض پس از قطع عضو
 • از دست دادن تحرک و توان بدنی به دلیل ضربه ی مغزی، ضربه به ستون فقرات، و یا بیماری هایی مانند بیماری پارکینسون، مولتیپل اسکلروزیس و …
 • خستگی، درد، تورم، سفتی و از دست دادن قدرت عضلانی، به عنوان مثال در طول درمان سرطان، یا مراقبت های تسکینی (خدمات مراقبتی برای بیماری های خاص که به درمان پاسخ نمی دهند و نتیجه مستقیم آن ها، مرگ خواهد بود)

روند انجام فیزیوتراپی

بعد از مراجعه به بهترین مرکز فیزیوتراپی، جلسه ویزیت شما نزد فیزیوتراپیست، کاملا برای شما منحصر به فرد خواهد بود؛ زیرا، تنها در مورد شما و جهت شناسایی و رفع نیازهای خاص شماست. به طور کلی، آن چه در مراجعه به بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج اتفاق می افتد، به شرح زیر است:

 • پزشک فیزیوتراپ در بهترین مرکز فیزیوتراپی، ابتدا از سابقه ی پزشکی شما مطلع می شود.
 • سپس، فیزیوتراپیست در بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج، وضعیت شما را ارزیابی کرده و نیاز درمانی شما را تشخیص می دهد.
 • بعد از معاینه و تشخیص مشکل، فیزیوتراپیست برای شما یک برنامه ی درمانی دقیق تنظیم کرده و اهداف درمانی را برای شما تعیین می کند.
روند انجام فیزیوتراپی
 • در برنامه ی درمانی تهیه شده توسط فیزیوتراپیست، یک دوره ی تمرینی و حرکت درمانی همراه با وسایل کمکی و عوامل فیزیکی (گرما، سرما و …) مورد نیاز، جهت بهبود و بازیابی عملکرد توان بدنی، برای شما تجویز می شود.
 • شما با گذراندن دوره ی درمانی زیر نظر فیزیوتراپیست در بهترین مرکز فیزیوتراپی ، با پشتکار و صبوری، به سلامت خود دست پیدا خواهید کرد.

کلام آخر

دلیل اصلی مراجعه افراد به مراکز و کلینیک های فیزیوتراپی، تسکین دردهای طولانی مدت است؛ برای مثال، افرادی که به دلیل دردهای عضلانی، درد مفاصل و یا کمردرد، به این مراکز مراجعه می کنند. در گذشته به دلیل وجود داروها، جراحی ها و مسکن ها، جهت تسکین دردها، مراجعه به مراکز فیزیوتراپی اولویت مردم نبود. اما، امروزه با نوآوری های به وجود آمده در فناوری های پزشکی و تأثیرات اثبات شده فیزیوتراپی در بهبود و بازیابی توان جسمی – حرکتی، افراد ترجیح می دهند، به جای استفاده از داروهای شیمیایی، مراحل درمان خود را در بهترین مراکز فیزیوتراپی و تحت نظر برترین فیزیوتراپیست ها دنبال کنند.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با بهترین مرکز فیزیوتراپی در کرج آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید.

4.8/5 – (28 امتیاز)

source

توسط blogcheck