در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین دکتر لیپوماتیک در اهواز را به شما ساکنان این شهر معرفی نماییم تا در صورت نیاز بتوانید با مراجعه به آن ها، اقدام به حذف چربی های اضافی خود نمایید. لیپوماتیک نیز یکی دیگر از جراحی های حوزه زیبایی اندام می باشد که با هدف حذف چربی های موضعی صورت می گیرد. توسط این روش تنها می توانید چربی های موضعی بخش های بدن را بردارید و برای حذف چربی های اضافه و کاهش وزن بسیار، مناسب نمی باشد. جراحی لیپوماتیک یک جراحی کوتاه‌ مدت می باشد که طی آن لوله دستگاهی به‌ نام کانولا از سوراخی کوچک  وارد پوست می‌ شود و با ایجاد حرکات لرزشی، سلول‌ های چربی را از بدن خارج می نماید. پس اگر شما نیز به دنبال روشی کم تهاجمی برای رسیدن به اندام ایده آل خود هستید، این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و همراه ما باشید.

لیپوماتیک چیست؟

یکی از شایع ترین بیماری ها در بین مردم جهان، بیماری چاقی می باشد که با تجمع بیش از حد سلول های چربی در بدن همراه است. امروزه بسیاری از افراد از این مشکل رنج می برند و 80 درصد از آن ها قادر به متعادل نگه داشتن وزن خود نیستند. همچنین برخی از آن ها توانایی انجام ورزش های سنگین را ندارند و به روش های دیگر همچون انجام جراحی لیپوماتیک روی می آورند.

تمامی افرادی که به دنبال تناسب اندام هستند می توانند از روش لیپوماتیک جهت برداشتن چربی های اضافی در ناحیه مورد نظر خود استفاده نمایند. جراحی لیپوماتیک یکی از زیر مجموعه‌ های جراحی پیکرتراشی می باشد که طی آن تمامی چربی های اضافی نواحی مختلف بدن برداشته شده و ظاهری زیبا به آن ناحیه بخشیده می شود. این روش ممکن است شبیه به لیپوساکشن به نظر برسد؛ اما فناوری استفاده شده در آن برای مکش چربی ها بسیار متفاوت می باشد.

این فناوری موجب شده است تا طی جراحی لیپوماتیک آسیب بسیار کم تری به بافت های بدن وارد شود و تمامی چربی های زیر پوست حذف شوند. لیپوماتیک از محبوب ترین جراحی های زیبایی می باشد که 20 سال است که در جهان رواج پیدا کرده است. متد انجام این جراحی تحت بی حسی موضعی می باشد و برای شکستن سلول های چربی از فناوری صوتی و لرزش استفاده می کنند. در این روش لوله ای به نام کانولا وارد بافت های چربی بدن می شود و با لرزش و حرکات چرخشی همه آن ها را از بین می برد.

این حرکات هیچ گونه آسیبی به عروق بدن وارد نخواهد کرد و تنها سلول های چربی را حذف کرده و ظاهری زیبا به اندام شما می بخشند. با استفاده از این فناوری امکان مکش سلول های چربی به صورت خالص سازی شده فراهم می شود و توسط آن ماده پرکننده مجدداً قابل استفاده می شود. از این ماده می توان برای پر نمودن نواحی دیگر بدن نیز استفاده نمود. همچنین یکی دیگر از مزایای این روش از دست دادن خون بسیار کم می باشد و زمان بهبودی آن نیز کم تر از سایر روش ها می باشد.

این جراحی دارای عوارض جانبی و عفونت کم تری نسبت به سایر جراحی های زیبایی اندام می باشد و طی آن محافظت بیشتری از رگ های خونی خواهد شد. از مزیت های اصلی این جراحی می توان به کم تهاجمی بودن و دوره نقاهت کوتاه آن اشاره نمود. همچنین از مهم ترین مزایای جراحی لیپوماتیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عدم نیاز به دوره نقاهت طولانی مدت و سخت جهت بهبودی
 • عدم ایجاد آمبولی و سایر عوارض جانبی
 • تسریع بهبودی پوست پس از جراحی و افزایش روند سرعت آن
 • یک دست شدن لایه های چربی زیر پوست و عدم ایجاد برآمدگی
 • خروج ترشح کم تر نسبت به سایر جراحی های زیبایی

همچنین اگر شما عزیزان به اختلال بد ریخت انگاری مبتلا شده اید و به همین دلیل از از اندام خود راضی نمی باشید و بی دلیل آن را زشت و نا پسند می بینید، می بایست پیش از اقدام به هرگونه جراحی به بهترین دکتر روانشناس در اهواز مراجعه نمایید.

ویژگی بهترین دکتر لیپوماتیک در اهواز

پزشکان بسیاری در سراسر شهر پهناور اهواز در زمینه انجام جراحی زیبایی اندام مانند لیپوماتیک و سایر جراحی های مربوط به این حوزه در حال ارائه خدمات می باشند که برخی از آن ها دارای دانش کافی در این زمینه نمی باشند و ممکن است عوارض جبران ناپذیری را نیز برای مراجعان خود رقم زنند.

بهترین دکتر لیپوماتیک در اهواز می بایست دارای ویژگی های برتری نسبت به سایر پزشکان فعال در این حوزه باشد که او را از تمامی آن ها متمایز سازد و افراد را مجاب نماید تا برای زیبایی اندام به او مراجعه نمایند. از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر لیپوماتیک در اهواز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین دکتر لیپوماتیک در اهواز می بایست دارای دانش بالایی در حوزه جراحی پلاستیک بوده و قادر به پاسخگویی به کلیه سوالات مراجعان خود در زمینه جراحی باشد تا اطلاعات جامعی از نحوه انجام جراحی در اختیار آن ها بگذارد.
 • بهترین دکتر لیپوماتیک در اهواز می بایست تمامی چربی های موضعی و اضافه در نواحی شکم و پهلو ها را با استفاده از جدیدترین متد ها و روش ها روز دنیا استخراج سازد و ظاهری زیبا به اندام شما دهد.
 • پزشک منتخب شما در زمینه زیبایی اندام می بایست تمامی مجوزهای رسمی جراحی های اندام را دارا باشد و از برترین و مجهز ترین دستگاه ها در حوزه زیبایی اندام در مطب خود استفاده نماید.
 • بهترین دکتر لیپوماتیک در اهواز می بایست مدارک جراحی پلاستیک خود را از معتبر ترین دانشگاه های پزشکی کشور کسب نموده باشد و در برترین کلینیک ها مشغول به ارائه خدمات به مراجعان خود باشد.
 • بهترین دکتر لیپوماتیک در اهواز می بایست تصاویری واقعی از نمونه های جراحی های پیشین خود در اختیار شما بگذارد و به شما قدرت تصمیم گیری و انتخاب دهد.
 • پزشک منتخب شما در حوزه جراحی زیبایی اندام می بایست در بهترین کلینیک های سطح شهر اهواز مشغول به ارائه خدمات باشد که دسترسی آن برای عموم مردم بسیار راحت باشد.

همچنین تمامی شما عزیزانی که به دنبال فرم دهی اصولی تمامی نواحی بدن خود هستید می توانید به بهترین جراح پیکرتراشی در اهواز مراجعه نمایید و زیبایی و تناسب اندام را برای خود به ارمغان آورید.

10 تا از بهترین دکتر لیپوماتیک در اهواز را بشناسید!

انواع جراحی لیپوماتیک

لیپوماتیک بازو: عواملی مانند افزایش سن موجب آویزان شدن پوست بازو می‌ شوند که در بانوان بیشتر از آقایان می باشد. یکی از بهترین روش ها برای جمع کردن پوست آویزان بازو، جراحی لیپوماتیک بازو می باشد که تمامی افتادگی های این ناحیه را برطرف می سازد. در این روش با استفاده از یک کانول مخصوص، چربی های اضافی را تخلیه می نمایند و عمل لیفتینگ را بر روی بازو انجام می دهند. جراحی لیپوماتیک بازو طی یک جلسه 3 ساعته انجام می شود و فرم دلخواه شما را به بازوهایتان می دهد.

لیپوماتیک صورت: یکی از عواملی که موجب پیر نشان دادن ظاهر شما خواهد شد، داشتن چربی در نواحی چانه و گردن می باشد. یکی از برترین راه حل های حذف چربی های این ناحیه استفاده از روش لیپوماتیک صورت می باشد که با بی حسی موضعی انجام شده و طی 45 دقیقه و با استفاده از دستگاه مخصوص لیپوماتیک، چربی های این ناحیه را توسط ویبراتور سه بعدی بیرون کشیده و در لوله های کوچک تخلیه می نمایند.

لیپوماتیک ران: چربی های موجود در ران به دلیل عواملی مانند ژنتیک و یا بارداری ایجاد می شوند که بسیار آزاردهنده هستند. جهت حذف این چربی ها می بایست از لیپوماتیک ران استفاده نمایید که از محبوب‌ ترین روش‌ های لیپوماتیک در بین بانوان نیز می باشد. با استفاده از این روش می توانید تمامی چربی های جمع شده در ناحیه ران و همچنین لگن خود را حذف نمایید و فرم دلخواه خود را به این نواحی دهید.

توصیه های بهترین دکتر لیپوماتیک در اهواز

یکی از مهم ترین نکات جهت دریافت نتیجه مطلوب از جراحی لیپوماتیک، مطالعه و بررسی مراقبت های قبل و پس از آن می باشد که از اهمیت بالایی برخوردار است. تمامی افرادی که قصد انجام جراحی لیپوماتیک را دارند می بایست مطالعه کافی از اقدامات آن داشته باشند تا بهترین نتیجه را از جراحی خود دریافت نمایند و هیچ گونه عوارض و خطرات ناشی از جراحی برای آن ها پیش نیاید. از مهم ترین مراقبت های این جراحی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پس انجام جراحی لیپوماتیک و جهت حفظ استایل خود می بایست از خوردن غذاهای دارای کالری بالا خودداری نمایید.
 • پس از انجام جراحی لیپوماتیک و جهت بهبود ظاهر اندام خود می‌ بایست ورزش کردن را آغاز نمایید و ترک نکنید.
 • تا چند ساعت پس از جراحی لیپوماتیک استراحت مطلق داشته باشید و با مشورت پزشک از مسکن استفاده کنید.
 • یکی از مهم ترین مراقبت های پس از لیپوماتیک استفاده از گن های مخصوص آن می باشد که می بایست طبق نظر بهترین دکتر لیپوماتیک در اهواز استفاده شود.
 • تا مدتی از داشتن فعالیت های سنگین و انجام ورزش های شدید خودداری نمایید.
 • ممکن است چند ساعت پس از انجام جراحی احساس ضعف و سرگیجه داشته باشید که می بایست فوراً بنشینید.
 • پس از انجام جراحی بدن شما آب بسیار زیادی را از دست می دهد و می بایست مصرف مایعات را افزایش دهید.
 • از خوردن غذاهای شور و همچنین مواد غذایی که موجب یبوست می شوند به صورت جدی پرهیز نمایید.
 • یک روز پس از لیپوماتیک استحمام نمایید و محل جراحی شده را طبق نظر پزشک ماساژ دهید.
 • داروهای تجویز شده توسط پزشک خود را سر ساعت مصرف نمایید و از مصرف مشروبات و استعمال دخانیات خودداری نمایید.
 • تا زمان بهبودی کامل از رفتن به محل هایی مانند استخر سونا و یا جکوزی خودداری نمایید.
 • تا 24 ساعت پس از لیپوماتیک می بایست ایستاده ادرار کنید.

کلام آخر

لیپوماتیک یک روش بسیار کاربردی جهت حذف چربی های اضافه در نواحی مختلف بدن می باشد. این روش یکی از زیر مجموعه های جراحی پیکرتراشی می باشد که طی آن لوله ای به نام کانولا وارد نواحی مختلف بدن شده و با ایجاد لرزش چربی های آن را حذف کرد و مکش می نماید.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین دکتر لیپوماتیک در اهواز را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با استفاده از آن ها زیبایی را به اندام خود باز گردانید. سپاسگزاریم که تا انتها همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفا نظرات و یا پیشنهادات خود را از طریق سایت جراحتو با ما در میان بگذارید.

source

توسط blogcheck