ما امروز قصد داریم شما را با بهترین جراح ایمپلنت در ایران آشنا کنیم. افرادی وجود دارند که دندان های خود را از دست داده اند. این افراد می توانند با مراجعه به متخصص ایمپلنت از روش ایمپلنت دندان استفاده کنند. ایمپلنت دندان جایگزینی برای دندان های از دست رفته می باشد. برای انجام این روش بهترین جراح را انتخاب کنید. ما در این مقاله لیستی از بهترین جراح ایمپلنت در ایران را در اختیار شما قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

ایمپلنت دندان چیست؟

افراد به دلایل متعددی دچار از دست دادن دندان های خود می شوند و همواره به دنبال راه حلی برای رفع این مشکل می باشند. کسانی که دندان های خود را از دست داده اند می توانند از روش ایمپلنت دندان استفاده کنند. ایمپلنت دندان در ریشه دندان فرد به جای ریشه از دست رفته قرار داده می شود. جنس پایه ایمپلنت از تیتانیوم می باشد. تیتانیوم موجود در ایمپلنت ها با استخوان فک سازگاری دارد و ایمپلنت ها سبب لغزش آسیب استخوانی و سر و صدا نمی شوند. کسانی که قصد انجام این روش را دارند می توانند با مراجعه به بهترین متخصص ایمپلنت در تهران از این روش استفاده کنند.

ایمپلنت دندان چیست؟

ویژگی های بهترین جراح ایمپلنت در ایران

برای دستیابی به نتایج مطلوب افراد باید سعی کنند به بهترین جراح دندانپزشک در تهران مراجعه نمایند. ما در این قسمت برخی از ویژگی های بهترین جراح ایمپلنت در ایران را در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید بهترین جراح را به راحتی انتخاب نمایید. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • مدرک و تخصص جراح از مهم ترین ویژگی ها می باشد، باید سعی کنید به دندانپزشکی مراجعه نمایید که دارای مدرک و تخصص باشد و سعی کنید قبل از مراجعه برای انجام خدمات حتماً مدرک دندانپزشک خود را مشاهده نمایید.
 • تجربه و مهارت پزشک از مهم ترین ویژگی ‌های ایشان می باشد سعی کنید به دندانپزشکی مراجعه کنید که دارای سابقه کاری بالا و همچنین تجربه بسیاری می باشد. اگر دندانپزشک شما ما دارای تجربه بسیاری باشد نتایج جراحی بسیار مطلوب خواهد شد.
 • یکی از ویژگی های بسیار مهم بهترین جراح ایمپلنت در ایران اولویت قرار دادن سلامت بیماران می باشد. سعی کنید به پزشکی مراجعه کنید که سلامت بیماران خود را اولویت قرار دهد.
 • بهترین جراح ایمپلنت در ایران پزشکی است که در کلینیک دارای تجهیزات مناسب و پیشرفته ای مشغول فعالیت است. به دندانپزشکی مراجعه نمایید که در کلینیک معتبری فعالیت می کند.
 • بهترین دندانپزشک کسی است که در برخورد با بیماران و مراجعین خود رفتاری بسیار مناسب دارد و همواره سعی می کند به تمامی سوالات مراجعین با حوصله و صبر بسیاری پاسخ دهد.
 • بهترین جراح ایمپلنت در ایران پزشکی است که علم خود را به روز نگه می دارد و تمام تلاش خود را می‌ کند تا از تکنیک ها و متدهای به روزی برای درمان بیماران خود استفاده کند. سعی کنید به کلینیکی معتبر و همچنین پزشکی متخصص برای انجام خدمات و درمان بیماری ها مراجعه کنید.

10 تا از بهترین جراح ایمپلنت در ایران را بشناسید!

دکتر مژگان آزاد خواه

دکتر مژگان آزادخواه

دکتر مژگان آزاد خواه جراح دندانپزشک زیبایی و طرح لبخند و یکی از بهترین جراح ایمپلنت در ایران به شمار می روند. ایشان دارای فلوشیب ایمپلنت از کشورهای فرانسه، آلمان، سوئیس و کره جنوبی می باشند‌. دکتر آزاد خواه یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود به شمار می روند. ایشان متخصص در زمینه ایمپلنت دیجیتال و ایمپلنت یک روزه بوده و همچنین دارای فلوشیب لیزر از کشور انگلستان و… می باشند. دكتر مژگان آزاد خواه جراح دندانپزشک، فارغ التحصيل سال 1375 از دانشگاه دندانپزشكى مشهد هستند.

خدمات دکتر مژگان آزاد خواه:

 • ایمپلنت دندان
 • اصلاح طرح لبخند
 • لمینت سرامیکی

آدرس: تهران، ونک، ملاصدرا، جنب بيمارستان بقيه الله، ساختمان پزشكان صدرا، پلاك 200، طبقه دوم، واحد 5

شماره تماس: 02188616310

دکتر سلمان ابوالفضلی

دکتر سلمان ابوالفضلی

دکتر سلمان ابوالفضلی متخصص جراحی لثه و ایمپلنت می باشند. ایشان یکی از بهترین جراح ایمپلنت در ایران هستند. دکتر ابوالفضلی دوره دندانپزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده اند و دوره تخصصی جراحی لثه و ایمپلنت را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گذرانده اند و از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود می باشند. دکتر سلمان ابوالفضلی دارای بورد تخصصی پریودنتولوژی می باشند. ایشان همچنین استادیار دانشگاه علوم پزشکی جندی ‌شاپور اهواز نیز هستند.

خدمات دکتر سلمان ابوالفضلی:

 • ایمپلنت دندان

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان ششم غربی، مجتمع ایران نگین، ورودی اول، طبقه دوم، واحد 1

شماره تماس: 06133370093

دکتر فواد شهابیان

دکتر فواد شهابیان مقدم

دکتر فواد شهابیان مقدم متخصص پروتزهای دندانی و ایمپلنت و زیبایی و یکی از بهترین جراح ایمپلنت در ایران می باشند. ایشان در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دوره عمومی خود را به اتمام رساندند و از این دانشگاه فارغ التحصیل شدند و همچنین دوره تخصص خود را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد به اتمام رساندند. دکتر فواد شهابیان مقدم یکی از با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. ایشان دارای بورد تخصصی می باشند.

خدمات دکتر فواد شهابیان مقدم:

 • ایمپلنت دندان

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش ششم غربی، مجتمع ایران نگین، ورودی اول، طبقه چهارم، واحد اول

شماره تماس: 06133380090

دکتر آرش غفوری

دکتر آرش غفوری

دکتر آرش غفوری متخصص جراحی لثه و ایمپلنت هستند. ایشان یکی از بهترین جراح ایمپلنت در ایران به شمار می روند. دکتر غفوری در کلینیک خود از تجهیزات بسیار مدرن و روز دنیا و از برند های معتبر ایمپلنت با گارانتی قابل اخذ استفاده می‌ کنند. دکتر آرش غفوری جزء با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود هستند. ایشان از دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل شده اند و استاد دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان هستند. دکتر آرش غفوری عضو سازمان نظام پزشکی ایران، عضو انجمن پریودنتولوژی ایران، عضو انجمن پریودنتولوژی اروپا و عضو انجمن استخوان شناسی اروپا هستند.

خدمات دکتر آرش غفوری:

 • ایمپلنت دندان

آدرس: رشت، گلسار، چهار راه صابرین، ابتدای بلوار اردشیری، جنب نانوایی صابرین، پلاک 184

شماره تماس: 01332134040

دکتر سید محمد طالب زاده

دکتر سید محمد طالب زاده

دکتر سید محمد طالب زاده متخصص جراحی فک و صورت هستند. ایشان یکی از بهترین جراح ایمپلنت در ایران به شمار می روند. دکتر طالب زاده دکتری عمومی خود را از دانشگاه دندانپزشکی گیلان دریافت نموده اند و دوره تخصصی جراحی فک و صورت خود را از دانشگاه آلمان دریافت کرده‌ اند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود هستند.

خدمات دکتر سید محمد طالب زاده:

 • ایمپلنت دندان
 • تزریق ژل و بوتاکس

آدرس: رشت، بلوار قلی پور، جنب بیمارستان پارس، ساختمان پارس طب، طبقه دوم، واحد 25

شماره تماس: 01332125002

دکتر دانیال باقریان نژاد

دانیال باقریان نژاد

دکتر دانیال باقریان نژاد یکی از بهترین جراح ایمپلنت در ایران می باشند. ایشان دارای تجربه بسیاری در زمینه فعالیت خود می باشند. دکتر باقریان نژاد همچنین در زمینه زیبایی، ایمپلنت و لمینت و کامپوزیت فعالیت می کنند. افراد می توانند برای انجام ایمپلنت دندان به ایشان مراجعه کنند.

خدمات دکتر دانیال باقریان نژاد:

آدرس: اصفهان، سه راه حکیم نظامی، رو به روی بانک صادرات، ساختمان 121، طبقه اول

شماره تماس: 09136099639

دکتر مریم ایزدی

دکتر مریم ایزدی

دکتر مریم ایزدی یکی از بهترین جراح ایمپلنت در ایران به شمار می روند. ایشان از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود هستند. دکتر ایزدی بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصصی خود را با موفقیت پشت سر بگذارند. ایشان بیش از 12 سال تجربه کاری دارند.

خدمات دکتر مریم ایزدی:

 • ایمپلنت دندان
 • اصلاح طرح لبخند
 • جراحی دندان های عقل نهفته

آدرس: فارس، شيراز، خیابان قصرالدشت، کوچه بیست، رو به روی خیابان برق، جنب مرکز خرید، طبقه دوم، مطب دکتر مریم ایزدی

تلفن تماس : 09177878808

دکتر یوسف جهاندیده

دکتر یوسف جهاندیده

دکتر یوسف جهاندیده متخصص پروتز ثابت، ایمپلنت و لیزر و یکی از بهترین جراح ایمپلنت در ایران هستند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر یوسف جهاندیده عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان می باشند. ایشان دارای فلوشیپ ایمپلنت از آکادمی ایمپلنتولوژی آمریکا و همچنین فلوشیپ لیزر از دانشگاه آخن آلمان هستند. ایشان 23 سال سابقه در زمینه فعالیت خود دارند. افراد می توانند برای انجام ایمپلنت دندان به ایشان مراجعه کنند.

خدمات دکتر یوسف جهاندیده:

آدرس: رشت، خیابان مطهری، رو به روی مدرسه مژدهی، ساختمان کاسپین، طبقه اول

شماره تماس: 01333233790

دکتر مهدی کریمی

دکتر مهدی کریمی

دکتر مهدی کریمی جراح دندانپزشک می باشند. ایشان یکی از بهترین جراح ایمپلنت در ایران به شمار می روند. دکتر کریمی بعد از فارغ التحصیلی در سال 1389 در اکثر دوره های زیبایی و ایمپلنت دندانی شرکت نموده اند. ایشان دارای مدرک فلوشیپ زیبایی از دانشگاه جنوا ایتالیا می باشند و همچنین در حال حاضر دوره فلوشیپ لیزر دندانپزشکی از دانشگاه آخن آلمان را می گذرانند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود هستند.

خدمات دکتر مهدی کریمی:

 • ایمپلنت دندان
 • لمینیت های سرامیکی
 • لمینیت های کامپوزیتی
 • درمان زیبایی لثه
 • ترمیم های کامپوزیتی
 • دندانپزشکی پیشگیرانه

آدرس: سعادت آباد، خیابان سرو غربی، خیابان بخشایش، پایین تر از بیمارستان عرفان، ساختمان افتخار، پلاک56، طبقه 4، واحد 402

شماره تماس: 09120330650

دکتر مهرداد افتخاری

دکتر مهرداد افتخاری

دکتر مهرداد افتخاری یکی از بهترین جراح ایمپلنت در ایران می باشند. ایشان فارغ التحصیل دکترای حرفه ای دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هستند و پس از پایان تحصیلات و گذراندن دوره های تخصصی در جزیره قشم، از دانشگاه بین المللی نیویورک برای حضور در دوره های تحصیلی دعوت نامه دریافت کردند و پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه نیویورک، به کشور بازگشتند و در مطب خصوصی خود شروع به کار کردند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود هستند.

خدمات دکتر مهرداد افتخاری:

 • اصلاح طرح لبخند
 • انجام ارتودنسی
 • جرم گیری دندان

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بلوار دریا، خیابان سعدی

شماره تماس: 0218808879

معایب ایمپلنت دندان

ایمپلنت های دندانی دارای عوارضی هستند و داشتن اطلاعات در مورد آن می تواند نقش عمده ای در کاهش این عوارض داشته باشد. برخی از مهم ترین معایب ایمپلنت های دندانی عبارتند از:

 • احتمال شکستگی بدنه ایمپلنت بسیار کم است اما غیرممکن نیست و اگر فشار قوی به ایمپلنت وارد شود ممکن است بشکند. اگر ایمپلنت شکسته شود، قابل ترمیم نیست.
 • اگرچه امکان جا به جایی دندان ایمپلنت وجود ندارد، اما اگر فشار قوی به قسمت هایی از ایمپلنت وارد شود، ممکن است پوشش ایمپلنت از بین برود. در صورت بروز چنین مشکلی باید با دندانپزشک خود مشورت کنید.
 • اعمال فشار بیش از حد به ایمپلنت می تواند منجر به مشکلاتی شود. این فشار حتی می تواند به شل شدن پیچ داخلی ایمپلنت کمک کند، این فشارها اغلب به دلیل مشکل دندان قروچه و حتی مواد غذایی بسیار سفت است.
 • مواردی که باعث عفونت ایمپلنت شود بسیار نادر است. اما در بین بیماران این اصطلاح به اشتباه رایج شده است. در مواردی که کاشت ایمپلنت به درستی انجام نمی شود و دندان ایمپلنت کاملاً به استخوان جوش نمی خورد، دندانپزشک ممکن است دندان را خارج کند. در برخی موارد، بیماران معتقدند که چون دندان کاشته شده عفونی است، آن را خارج کرده اند که این باور غلط است.

فواید ایمپلنت دندان

 • انجام ایمپلنت دندان توسط پزشک متخصص فواید بسیاری دارد. برخی از فواید ایمپلنت دندان شامل موارد زیر می باشند.
 • ایمپلنت دندان می تواند اعتماد به نفس از دست رفته را به فرد بازگرداند زیرا مانند یک دندان طبیعی است.
 • با کاشت دندان می توان از مشکلاتی مانند تحلیل استخوان و فک جلوگیری کرد.
 • ایمپلنت دندان سلامت دندان های مجاور را تضمین می کند و به لثه ها آسیب نمی رساند.
 • حفظ بهداشت ایمپلنت دندان بسیار ساده تر از روش های دیگر است و خطر پوسیدگی دندان، عفونت و التهاب لثه را به حداقل می رساند.
 • دندانپزشک با استفاده از ایمپلنت قادر است دندانی را به بیمار بدهد که کاملاً شبیه دندان طبیعی است. این مزیت به افرادی که با ظاهر سایر روش های درمانی مشکل دارند این امکان را می دهد که به راحتی از ایمپلنت برای جایگزینی دندان های از دست رفته خود استفاده کنند.
 • ایمپلنت تنها درمان دائمی برای جایگزینی دندان های از دست رفته است. سایر روش های درمانی طول عمر محدودی دارند و پس از چند سال باید جایگزین شوند.

کلام آخر

افراد به دلایل متعددی دچار از دست دادن دندان های خود می شوند و همواره به دنبال راه حلی برای رفع این مشکل می باشند. کسانی که دندان های خود را از دست داده اند می توانند از روش ایمپلنت دندان استفاده کنند. ایمپلنت دندان در ریشه دندان فرد به جای ریشه از دست رفته قرار داده می شود. ایمپلنت دندان جایگزینی برای دندان های از دست رفته می باشد.

از شما بسیار ممنونیم که با ما همراه بودید. سایت جراحتو همواره سعی داشته شما را با بهترین جراح ایمپلنت در ایران آشنا کند. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. در صورت داشتن هرگونه نظر به سایت مراجعه کنید.

source

توسط blogcheck