ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر اورولوژی در ایران آشنا کنیم و اطلاعاتی در رابطه با بیماری اورولوژی در اختیار شما قرار دهیم. با در نظر داشتن به این موضوع که متخصصین اورولوژی بخصوص بهترین دکتر اورولوژی در ایران تخصص بسیاری در زمینه درمان بیماری های مرتبط با دستگاه ادراری خانم ها و آقایان و هم چنین دستگاه تناسلی آقایان و درمان ناباروری در آن ها را دارا می باشند، از این رو در صورت مواجهه شدن با هر یک از این عوامل بسیار ضروری است که در کوتاه ترین زمان ممکن نزد بهترین دکتر اورولوژی در ایران بروید و تحت درمان های لازم قرار بگیرید.

متخصص اورولوژی کیست؟

متخصص اورولوژی پزشکی می باشد که در حوزه کلیه و مجاری ادراری و همین طور دستگاه تناسلی آقایان مهارت و تخصص بالایی دارد و انواع بیماری های مرتبط با آن ها را درمان می نماید. ما در مقاله های قبلی لیستی از بهترین دکتر مجاری ادراری در تهران را جمع آوری کرده ایم.

بهترین دکتر اورولوژی در ایران با بررسی های دقیق و تشخیص بیماری ها، در صورت نیاز اقدام به جراحی می کند و در بیمارستان ها، کلینیک ها و مطب های شخصی ارائه خدمات می دهند.

لازم به ذکر است که کلمه اورولوژی از دو بخش تشکیل شده که قسمت اول آن( اورو) از ریشه کلمه لاتینurine به معنای ادرار و قسمت دوم( لوژی) از ریشه کلمه logy به معنای شناخت می باشد.

چگونه بهترین دکتر اورولوژی در ایران را بشناسیم؟

روش های بسیاری برای شناسایی بهترین دکتر اورولوژی در تهران و ایران وجود دارد که شما را در یافتن پزشک موردنظر یاری می رساند. به دلیل این که بیماری اورولوژی بسیار حائز اهمیت می باشد و تشخیص و درمان به موقع آن جزء اولویت ها محسوب می شود، از این رو نیاز است که پیش از اقدام هر عملی، ابتدا بهترین دکتر اورولوژی در ایران را بشناسید و سپس برای درمان به ایشان مراجعه نمایید. بر همین اساس برخی از روش های شناسایی بهترین دکتر اورولوژی در ایران عبارتند از:

 1. یکی از ساده روش ها، تحقیقات محلی می باشد که به کمک اطرافیان و آشنایان می توانید به هدف خویش دست یابید. اما نکته قابل توجه در این رابطه این است که در برخی مواقع این روش کارساز نمی باشد و شما را دچار تردید می کند. بنابراین ما این روش را به شما توصیه نمی کنیم.
 2. گام بعدی در یافتن بهترین دکتر اورولوژی در ایران این است که از فضای مجازی از قبیل گوگل و اینستاگرام بهره بگیرید و از ویژگی های این روش می توان به مقایسه نمودن مهارت و تخصص پزشکان با یکدیگر و هم چنین مشاهده خدمات قابل ارائه آن ها اشاره کرد.
 3. ممکن است ابتدا پزشک عمومی و یا پزشک خانوادگی از وجود بیماری اورولوژی شما باخبر شود و سپس شما را به پزشک متخصص اورولوژی ارتقا دهد. به همین دلیل بهتر است که در چنین مواقعی از پزشک خود، در شناسایی بهترین دکتر اورولوژی در ایران کمک و یاری بگیرید.
چگونه بهترین دکتر اورولوژی در ایران را بشناسیم؟

بیماری هایی که توسط دکتر اورولوژی درمان می شود!

بیماری های اورولوژی در کودکان: پزشک اورولوژیست می تواند انواع بیماری های اورولوژی در کودکان از جمله بی اختیاری ادرار، مشکلات بیضه ها، اختلالات دفع ادرار، انسداد مربوط به آناتومی مجاری ادراری و … را درمان کند.

بیماری های اورولوژی در زنان: بیماری هایی مانند پرکاری مثانه، سنگ کلیه، تکرر ادرار، افتادگی مثانه، بی اختیاری ادرار، عفونت ادراری از جمله بیماری های اورولوژی در زنان است که توسط بهترین پزشک اورولوژیست و بهترین پزشک تشخیص داده می شود.

بیماری های اورولوژی مردانه:بیماری های اورولوژی مردان شامل سندرم مثانه دردناک، بزرگ شدن و ملتهب شدن غده پروستات، عفونت ادراری، مشکلات آلت تناسلی و غدد فوق کلیوی و … است که توسط بهترین متخصص اورولوژی درمان می شود.

زمان مراجعه به بهترین دکتر اورولوژی در ایران

این امکان وجود دارد که در صورت مواجهه شدن با علائم بیماری های کلیه و مجاری ادراری، شما نزد پزشک عمومی یا پزشک خانواده بروید و ایشان پس از بررسی های لازم و مشاهده علائم بیماری، شما را برای درمان بهتر و دقیق تر به بهترین دکتر اورولوژی در ایران و بهترین دکتر مجاری ادراری در ایران سوق می دهد و از این طریق از بروز مشکلات بعدی و جدی تر جلوگیری به عمل می آورد.

برای بیان دقیق تر باید گفت که در صورت مشاهده علائم زیر سریعا به سراغ بهترین دکتر اورولوژی در ایران بروید و درمان شوید.

 • در صورتی که در ادرار خود خون مشاهده کردید، ضروری است که نزد بهترین دکتر اورولوژی در ایران بروید و علت این مشکل را جویا شوید.
 • اگر در زمان ادرار کردن، ادراری چکه ای یا ضعیف داشته باشید.
 • در صورت تکرر ادرار و نیازمند بودن به ادرار های فوری
 • بهترین دکتر اورولوژی در ایران توصیه می نماید که در صورت مواجهه شدن با ترشح ادراری و هم چنین دفع ادرار ناگوار، نزد ایشان بروید و به کمک آزمایشات مربوطه علت آن را جست و جو کنید.
 • در صورتی که از مشکلات جنسی و یا بیماری های مقاربتی از قبیل: زگیل های تناسلی در خانم ها و آقایان رنج می برید.
 • اگر در مدت زمان طولانی احساس درد و سوزش در حین ادرار نمودید، بهتر است که با بهترین دکتر اورولوژی در ایران در میان بگذارید.
 • وجود دردهای بسیار و ناگوار در قسمت پایین کمر و لگن
 • بهترین دکتر اورولوژی در ایران به آقایان نیز توصیه می کند، در صورتی که با علائمی همچون: کاهش میل جنسی، مشکل در نگهداری یا نعوظ، احساس درد در بیضه، وجود زگیل بر روی آلت یا اطراف آن و وجود توده در بیضه مواجهه شدند، نزد بهترین دکتر اورولوژی در ایران بروند و تحت درمان های لازم قرار بگیرند.

ویژگی بهترین دکتر اورولوژی در ایران:

✔️ سابقه بهترین دکتر اورولوژی باید در زمینه تخصص خود باید مهارت و سابقه کافی داشته باشد.
❤️ مجوز فعالیت بهترین دکتر اورولوژی در تهران باید مجوز فعالیت داشته باشند و زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کنند.
✍ مدرک تحصیلی معتبر پزشک متخصص باید مدرک تحصیلی خود را از بهترین و معتبرترین دانشگاه ها دریافت کرده باشند.
⭐موقعیت مکانی مطب موقعیت مکانی مطب پزشک باید به گونه ای باشد که افراد بتوانند به راحتی به مطب ایشان مراجعه کنند.

10 تا از بهترین دکتر اورولوژی در ایران را بشناسید!

دکتر محمدرضا جعفری

دکتر محمدرضا جعفری ، متخصص جراحی تومور و سرطان های کلیه و مجاری ادراری و ناباروری مردان می باشند. همچنین متخصص در زمینه جراحی میکروسکوپی واریکوسل ، جراحی سنگ های ادراری ، بی اختیاری ادراری هستند.

ایشان دوره تکمیلی از ژنو سوییس و عضو انجمن ارولوژی اروپا، عضو انجمن ارولوژی کانادا می باشند.  ایشان خدمات لیزر HPV هم ارائه می دهند.

خدمات:

 • جراحی تومور های کلیه
 • جراحی های مجاری ادراری
 • ناباروری مردان
 • جراحی واریکوسل
 • جراحی سنگ های ادراری
 • بی اختیاری ادرار
 • لیزر اچ پی وی HPV

شماره تماس:

02188196551

02188196449

آدرس: نیاوران سه راه مژده خیابان مقدسی نبش احمدی زمانی پلاک۲ واحد ۲

اینستاگرام: persian.urology

دکتر مجتبی عاملی

دکتر مجتبی عاملی

دکتر مجتبی عاملی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری میباشد. ایشان فوق تخصص اندواورلوژی و لاپاراسکوپی هستند. ایشان عضو بنیاد ملی نخبگان هستند.تحصیلات فوق تخصصی اندواورولوژی و اورولاپاراسکوپی را در بیمارستان هاشمی نژاد تهران در سال 1397 گذراندند . ایشان عضو انجمن اندواورولوژی جهانی و انجمن اورولوژی و اندواورولوژی ایران هستند.

خدمات دکتر مجتبی عاملی:

 • جراحی لیزری سنگ های کلیه
 • جراحی پروستات
 • درمان ناباروری
 • درمان ناباروری و اختلالات جنسی
 • ختنه نوزادان و کودکان
 • جراحی لاپاراسکوپی بیماران کلیوی
 •  جراحی واریکوسل، فتق، عدم نزول بیضه کودکان
 • جراحی  سنگ حالب(TUL)

آدرس: تهران، میدان ونک، چهارراه جهان کودک ابتدای جردن، کوچه صانعی، ساختمان پزشکان نور، طبقه سوم

شماره تماس:
09054399504

اینستاگرام: zibai_hermin

وب سایت: dr-ameli.ir

دکتر احمد رضا رفعتی

دکتر احمدرضا رفعتی جراح و متخصص کلیه و مجاری ادراری و فوق تخصص اندویورولوژی و لاپاراسکوپی پیشرفته از دانشگاه علوم پزشکی ایران و نیز دارای فلوشیپ ناباروری مردان از پژوهشگاه رویان است از نخبه‌ های ارولوژی ایران که دارای شهرت بین المللی است و بیماران زیادی از کشور های دیگر برای درمان بیماری‌ های کلیوی سنگ ، پروستات و ناباروری نزد ایشان مراجعه می کنند .
مقطع پزشکی عمومی خود را در سال 1381 در دانشگاه علوم پزشکی ایران با رتبه ممتاز به پایان رساند و پس از موفقیت آزمون دستیاری در رشته ارولوژی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شد ، پس از موفقیت در آزمونهای ارتقا به عنوان رتبه اول بورد تخصصی ارولوژی از این دانشگاه فارغ تحصیل شد .
پس از دوران طرح تخصصی با رتبه یک و رشته فوق تخصصی اندو یورولوزی و لاپاراسکوپی دانشگاه علوم پزشکی ایران پذیرفته شد و پس از فارغ التحصیلی دوره فلوشیپ ناباروری مردان را در پژوهشگاه رویان گذراند .
از فعالیت های پژوهشی ایشان ارائه سخنرانی و مقالات متعدد داخلی و بین المللی در زمینه جراحی های لاپاراسکوپی ‌و کم تهاجمی در سنگ ها سیستم ادراری و نیز نقش تومور مارکرها در تشخیص سرطان های دستگاه ادراری است .

 • فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و ناباروری مردان
 • رتبه برتر بورد تخصصی اورولوژی
 • فلوشیپ اندویورولوژی ( جراحی های بسته و لیزری ) و لاپاراسکوپی پیشرفته دانشگاه علوم پزشکی ایران
 • دوره فوق تخصصی ناباروری در مرکز ناباروری رویان
 • عضو انجمن ارولوژی آمریکا ( AUA ) و اروپا ( EUA )
 • درمانهای بسته ، لیزر ، و لاپاراسکوپی سنگهای کلیه ، حالب و مثانه ( PCCI . PCNL .TUL .RIRS )
 • ناتوانی جنسی مردان و زنان و انجام تست ریجی اسکن
 • ناباروری مردان و درمان جراحی واریکوسل به شیوه میکروسکوپیک و لاپاراسکوپیک
 • درمان اندوسکوپی و لیزر بیماری‌های خوش خیم و بدخیم پروستات
 • جراحی های بسته و لاپاراسکوپیک سرطانهای کلیه ، مثانه و بیضه و پروستات
 • جراحی های بسته و لاپاراسکوپیک انواع بی‌ اختیاری مردان و زنان و انجام تست یورودینامیک ( نوار مثانه )
 • جراحی های ترمیمی مجرا و دستگاه تناسلی اطفال و بزرگسالان ( مردان و زنان )
 • جراحی های ترمیمی افزایش سایز آلت و تعبیه پروتز الت
 • شیوه های پیشرفته تشخیصی و درمانی ناباروری ( micro tese pesa / tese / )
 • شیوه های نوین و پیشرفته ناتوانی جنسی و پلاک پیرونی با استفاده از دستگاه ESWT
 • بازگشت باروری مردان به شیوه وازووازوستومی میکروسکوپیک
 • جراحی لاپاراسکوپیک و بسته فتق های کشاله ران

آدرس: خیابان ولیعصر ، توانیر ، میدان توانیر ، ساختمان طلا ، طبقه اول

تلفن تماس : 88203868-021

09126590455

اینستاگرام: dr_ahmadrezarafati

وب سایت: drrafati.com

دکتر سید امین میرصادقی

از جراحان برتر و نخبه ی ارولوژی ( کلیه مجاری ادراری و تناسلی ، ناباروری ) که دارای شهرت جهانی بوده و تنها متخصص ارولوژی ایرانی که مدال المپیاد زیست شناسی را در کارنامه ی خود دارند.
جزو نفرات برتر پزشکی عمومی دانشگاه تهران بودند که به صورت استریت ( بدون گذراندن طرح پزشکی عمومی) با رتبه ی برتر وارد رشته ی جراحی ارولوژیِ در قطب ارولوژی ایران (دانشگاه شهید بهشتی تهران و بیمارستان لبافی نژاد) شدند.از نفرات برتر بورد جراحی ارولوژی در ایران و عضو انجمن ارولوژی آسیا و اروپا و انجمن نخبگان ایران میباشند .

دکتر میرصادقی جزو پنج پزشک ایرانی بودند که به دلیل نخبگی موفق به گذراندن طرح پزشکی خود در بیمارستان بقیه الله تهران شده اند و به جهت فرهنگ سازی در مورد بیماری های مردان پرمخاطب ترین ارولوژیست ایران در اینستاگرام و یوتیوب میباشند.
انجام بیشترین جراحی های فوق تخصصی تعبیه پروتز آلت به جهت درمان مشکلات عدم نعوظ در ایران باعث شده که ایشان جزو برترین پزشکان ارولوژیست در خاورمیانه قرار گیرد و از این رو دکتر کریستوف لورنز مالک و موسس کمپانی مشهور تجهیزات پزشکی ZSI سوییس به جهت دیدار با ایشان در بهمن 99 به ایران آمده و در یکی از جراحی های پروتز آلت توسط دکتر میرصادقی در بیمارستان کسری تهران دستیار ایشان بوده اند.
بر اساس نظر سنجی های انجام شده ٬ ایشان برترین پزشک جراح ارولوژی و جراحی پروستات و کلیه و مجاری ادراری و تناسلی در ایران شناخته می شوند.

خدمات :

 • جراحی های تومورهای مثانه ، کلیه ، مجرار ادراری
 • جراحی و درمان مشکلات ، تومور ها و سرطان پروستات ( جراحی بدون برش )
 • جراحی پروتز آلت تناسلی و درمان عدم نعوظ در آقایان
 • جراحی و درمان مشکلات تکرار و بی اختیاری و اختلالات ادراری در بانوان و آقایان
 • جراحی اسفنکتر مثانه به جهت درمان بی اختیاری ادراری
 • جراحی ، درمان و پیشگیری از سنگ های کلیه و مجاری ادراری ( جراحی بدون برش )
 • درمان شب ادراری اطفال
 • جراحی درمان کجی و انحراف آلت تناسلی در اقایان
 • جراحی و درمان مشکلات و ناهنجاری ها و جابجایی مجراری ادرار ( هایپوسپادیاس )
 • درمان ناتوانی جنسی آقایان
 • درمان زگیل و تبخال و بیماریهای تناسلی و جنسی مردان و زنان
 • درمان و جراحی بیماری ها و توده های بیضه ، واریکوسل ، هرنی ، فتق
 • جراحی وازکتومی و برگشت وازکتومی اقایان
 • درمان مشکلات ناباروری اقایان ( جراحی آزو اسپرم )

آدرس:

تهران، میدان آرژانتین، خیابان بیهقی، کوچه دهم بیهقی، پلاک 11، طبقه اول، واحد 3

تلفن تماس:

021-28421441

اینستاگرام: dr.mirsadeghi

وب سایت: drmirsadeghi.com

دکتر علیمحمد فخریاسری

دکتر علیمحمد فخریاسری

دکتر علیمحمد فخریاسری متولد سال ۱۳۶۶ تهران و جراح و تحصیل‌کرده رشته  فوق تخصصی جراحی های اندوسکوپیک دستگاه ادراری تناسلی و لاپاراسکوپی پیشرفته است.
وی در دبستان شهید بهشتی در منطقه ۳ تهران تحصیل را آغاز کرد. دوره راهنمایی را در مدرسه نمونه مردمی دکتر فیاض بخش سپری کرد و دوره دبیرستان را در رشته ریاضی در دبیرستان دانش گذراند. در سال آخر  دیپلم  با توجه به علاقه به پزشکی و با تشویق پدرش که او هم پزشک و متخصص گوارش بود به رشته تجربی تغییر رشته داد و با کسب رتبه ۶۶ کنکور سراسری در سال ۱۳۸۳ وارد دانشکده  پزشکی دانشگاه تهران شد. در سال ۱۳۹۱ فارغ التحصیل شد و با توجه به نمرات بالا در دانشگاه موفق شد مستقیما در آزمون پذیرش دستیار تخصصی شرکت کند و در رشته جراحی کلیه و مثانه  در دانشگاه تهران و در  بیمارستان سینا ادامه تحصیل دهد. وی در طول دوره دستیاری جایزه دستیار نمونه دانشگاه تهران را کسب کرد ودر سال ۱۳۹۶ موفق به دریافت دانشنامه تخصصی شد.
بعد از اتمام دوره تخصص جهت خدمت به شهر کرمانشاه رفت و همزمان با گذراندن دوره خدمت ، در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه نیز به تدریس پرداخت. اخذ رتبه یک در آزمون پذیرش فلوشیپ فوق تخصصی اندویورولوژی دانشگاه تهران  و قبولی در ازمون آیلتس با نمره ۷ از دستاوردهای ایشان در این دو سال بود. سپس به ادامه تحصیل در فلوشیپ اندویورولوژی و لاپاراسکوپی پرداخت در سال ۱۴۰۰ فارغ التحصیل شد.
از جمله سوابق علمی ایشان می‌توان به عضویت در هیأت علمی دانشکده پزشکی دانشگاه کرمانشاه و تدریس در دانشکده پرستاری دانشگاه شاهد و عضویت در هیات علمی موسسه پارسیان دانش و تدریس در موسسات آمادگی دستیاری و بورد تخصصی ، عضویت و پژوهش در مرکز تحقیقات اورولوژی دانشگاه تهران،  ترجمه کتب علمی، عضویت در هیأت داوری نشریه‌های معتبر علمی، عضویت  در انجمن اورولوژی ایران و اروپا و برگزیده شدن به عنوان پژوهشگر برتر در جشنواره پژوهشی سینا در سال ۱۳۹۹ اشاره کرد.
از جمله آثار دکتر یاسری نیز می‌توان کتاب‌هایی همچون «خلاصه اورولوژی کمپل» در چهار  جلد، همکاری در تدوین ده ها مقاله بین‌المللی و اثر «کتاب جامع آسکی در اورولوژی » را نام برد. تاکنون بیش از ده کتاب پزشکی زیر نظر ایشان به فارسی ترجمه یا نگارش شده است. بخشی از آثار ایشان به شرح زیر است:
۱- کتاب آناتومی دستگاه تناسلی
۲- کتاب ده جلدی تلخیص اورولوژی کمپل والش وین ۲۰۲۱
۳- کتاب نمونه سوالات آسکی اورولوژی
۴- کتاب اورولوژی هفته آخر
۵- شرکت در ترجمه تعدادی از کتاب‌ها نظیر شوارتز، لارنس
۶- پایان نامه ها و مقالات بالغ بر ۴۵ مورد
از جمله سایر سوابق نیز می‌توان به عضویت هیأت علمی مجلات Translational Research in urology و  ویراستار مجله Journal of Men’s Health  و عضویت در کمیته IT انجمن اورولوژی ایران ، دبیر علمی وبینار های علمی از جمله “وبینار درمان های نوین هایپرپلازی خوش خیم پروستات ” ، عضویت در انجمن های خیریه جهت خدمت به بیماران نیازمند از جمله “خیریه نوین پزشکی” و گروه های جهادی “هدایت” و “منتظران ظهور”  اشاره کرد.

سه شنبه ها از ساعت ۱۸ تا ۲۰

خدمات:

 • افزایش سایز و قطر تناسلی مردان
 • درمان سنگ های کلیه و مثانه
 • جراحی توده های مثانه از طریق مجرا
 • درمان بزرگی پروستات
 • درمان فتق به روش لاپاراسکوپی
 • سیستوسکوپی

آدرس: تهران خیابان دستگردی (ظفر) – بین خیابان ولیعصر و بلوار آفریقا – درمانگاه ظفرآریا

شماره تلفن :

۰۲۱۸۸۶۵۸۰۹۴ _ ۰۲۱۸۸۶۵۸۰۹۵

۰۲۱۸۸۶۵۸۰۹۶ _ ۰۹۳۸۳۳۹۹۹۶۱

با هماهنگی با منشی

وب سایت: www.dryasseri.ir

دکتر علیرضا عابدی

دکتر علیرضا عابدی

دکتر علیرضا عابدی، متخصص اورولوژی می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر اورولوژی در ایران به شمار می روند. دکتر عابدی بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند. ایشان جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند.

دکتر عابدی بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را پشت سر بگذارند و بورد تخصصی خود را از دانشگاه تهران دریافت نمودند. ایشان در انجمن اورولوژی ایران و اروپا و مرکز تحقیقات بیماری‌ های کلیه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دارای عضویت می باشند. ایشان عضو تیم پیوند کلیه در دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تهران می باشند.

خدمات دکتر علیرضا عابدی:

 • اورولوژی کودکان
 • درمان نارسایی کلیه
 • درمان سنگ کلیه
 • جراحی ترمیمی و بی اختیاری ادراری مردان
 • درمان آندوسکوپیک و جراحی تومورها و سرطان های دستگاه ادراری

آدرس: اصفهان، خیابان شمس آبادی، ابتدای کوی عالم، مجتمع تجاری عالم آرا، طبقه 1، واحد 103

شماره تماس: 03132242597

دکتر سامان علیزاده

دکتر سامان علیزاده

دکتر سامان علیزاده، متخصص اورولوژی می‌ باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر اورولوژی در ایران به شمار می روند. دکتر علیزاده جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود می باشند. ایشان دارای مدرک انجام TRUS بیوپس پروستات هستند. دکتر علیزاده با گذراندن دوره‌ های تکمیلی متعدد در زمینه ‌های ناباروری، پیوند کلیه و بیماری‌ های پروستات تجربه بسیاری در این زمینه به دست آورده اند.

خدمات دکتر سامان علیزاده:

 • درمان سنگ کلیه
 • درمان ناباروری
 • درمان بی اختیاری ادراری
 • درمان عفونت کلیه
 • درمان بیماری‌ های مقاربتی

آدرس: مشهد، بلوار احمد آباد، خیابان پرستار، کوچه پرستار 1، ساختمان سروش

شماره تماس: 05138456779

دکتر مسعود هاشمی

دکتر مسعود هاشمی

دکتر مسعود هاشمی، متخصص کلیه و مجاری ادراری هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر اورولوژی در ایران به شمار می روند. دکتر مسعود هاشمی بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند و بورد تخصصی خود را کسب نمایند. ایشان از بهترین و مناسب ترین تجهیزات جهت ارائه بهترین خدمات به مراجعین و بیماران استفاده می کنند. افرادی که دارای بیماری های کلیه و مجاری ادراری هستند می توانند به ایشان مراجعه کنند.

خدمات دکتر مسعود هاشمی:

 • درمان سنگ کلیه
 • درمان سرطان پروستات
 • درمان عفونت کلیه
 • درمان سرطان مثانه
 • درمان ناباروری

آدرس: شیراز، بلوار چمران، نرسید به بیمارستان حافظ، جنب بانگ پاسارگاد، ساختمان آریا

شماره تماس: 07136291217

دکتر علی طهرانچی

دکتر علی طهرانچی

دکتر علی طهرانچی، فوق تخصص جراحی سرطان‌ های دستگاه ادراری و جراح کلیه و مجاری ادراری هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر اورولوژی در ایران به شمار می روند. دکتر طهرانچی جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود محسوب می شوند. ایشان در هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه عضو هستند.

دکتر طهرانچی در سال 1391 پژوهشگر برتر دانشگاه علوم پزشکی ارومیه بوده‌ اند. ایشان مدرک فلوشیپ جراحی سرطان‌ های ادراری را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ نمودند و همچنین توانستند رتبه دانشیاری دانشگاه علوم پزشکی ارومیه را دریافت کنند.

خدمات دکتر علی طهرانچی:

 • درمان بیماری‌ های کلیه
 • درمان سرطان پروستات
 • درمان ناباروری
 • درمان سنگ کلیه
 • درمان تنگی مجاری ادراری

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، مجتمع فریال، طبقه 1

شماره تماس: 07733488277

دکتر محمد هادی قیومی

دکتر محمد هادی قیومی

دکتر محمد هادی قیومی، متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری و دستگاه تناسلی هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر اورولوژی در ایران به شمار می روند. دکتر قیومی بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی و اخذ مدرک عمومی توانستند دوره تخصص خود را نیز با موفقیت پشت سر بگذارند و بورد تخصصی خود را از دانشگاه تهران اخذ نمایند.

دکتر قیومی از این دانشگاه فارغ التحصیل شدند. ایشان با موفقیت تخصص خود را در جراحی کلیه و مجاری ادراری و دستگاه تناسلی (نازایی) سپری کردند. افرادی که مبتلا به بیماری های کلیه و مجاری ادراری هستند می توانند با مراجعه به دکتر محمد هادی قیومی بیمار های خود را درمان نمایند. ایشان جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند.

خدمات دکتر محمد هادی قیومی:

 • درمان سنگ کلیه
 • درمان ناباروری در مردان
 • درمان بیماری های پروستات
 • درمان عفونت‌ های مقاربتی
 • درمان اختلالات مادرزادی

آدرس: اهواز، کیانپارس، پهلوان غربی، ساختمان نگین پارس، طبقه 4، واحد 2

شماره تماس: 09392682957

بیماری های مربوط به اورولوژی چیست؟

همانطور که می دانید حیطه تخصصی بهترین دکتر اورولوژی بزرگسالان و بهترین دکتر اورولوژی اطفال در ایران، دستگاه ادراری خانم ها و کودکان و هم چنین دستگاه تناسلی مردان می باشد. بر همین اساس انواع بیماری های مرتبط با این دستگاه ها و عضوهای آن ها تحت درمان متخصصین اورولوژی قرار می گیرد.

از جمله بیماری هایی که بهترین دکتر اورولوژی در کرج و در ایران بررسی و تحت درمان قرار می دهد عبارتند از:

 1. بیماری های مرتبط با کلیه ها و غدد فوق کلیه( آدرنال)
 2. درمان بیماری های مجاری ادراری، حالب و مثانه
 3. درمان بیضه، طناب بیضه، کیسه بیضه و کیسه منی

روش های پیشگیری از بیماری های اورولوژی

با توجه به این که اکثر بیماری ها را می توان به کمک روش ها و نکاتی پیشگیری نمود، بهترین دکتر اورولوژی در ایران نیز نکاتی را بیان می کند تا با رعایت آن ها می توانید تا حد امکان از بروز چنین مشکلاتی اجتناب نمایید. از جمله این روش های پیشگیری به شرح زیر می باشد:

 1. بهترین دکتر اورولوژی در ایران توصیه می کند تا مصرف روزانه آب و مایعات موردنیاز بدن و جلوگیری از کم آبی بدن را در برنامه روزانه خود قرار دهید.
 2. همانطور که می دانید مصرف دخانیات به ویژه سیگار مشکلات جدی بسیاری را پدید می آورند و از جمله این مشکلات، ابتلا به بیماری های اورولوژی می باشد، بنابراین تا می توانید از مصرف آن خودداری نمایید.
 3. کم کردن مصرف مایعات در زمان های نزدیک به خواب شبانه

 

روش های پیشگیری از بیماری های اورولوژی

انواع جراحی‌های اورولوژی

جراحی‌های مختلف اورولوژی در رابطه با ارگان‌های مرتبط با مجاری ادراری، سیستم کلیوی و سیستم مربوط به دستگاه تولید مثل می‌باشد که در روش‌های مختلف مدرن و سنتی انجام می‌شود. با توجه به رشد و پیشرفت علم پزشکی در رابطه با انواع جراحی‌های اورولوژی تغییرات بسیاری در انجام این جراحی ها صورت گرفته است و از مهمترین جراحی‌های اورولوژی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

جراحی واریکوسل: از مهمترین جراحی‌های اورولوژی که در آقایان صورت می‌گیرد می‌توان به جراحی واریکوسل اشاره کرد که همان جراحی واریس تناسلی در مردان است. این جراحی به سه شکل مختلف جراحی واریکوسل میکروسرجری، عمل واریکوسل سنتی و عمل واریکوسل لاپاراسکوپی صورت می‌گیرد.

یورتروسکوپی و سیستوسکوپی: از دیگر جراحی‌های بسیار مهم اورولوژی که جزو جراحی‌های سرپایی محسوب می‌شود جراحی سی سیستوسکوپی است. این جراحی جهت درمان و تشخیص مشکلات مربوط به مثانه انجام می‌شود که در آن با استفاده از دستگاه‌های مدرن و پیشرفته بافت داخل مثانه مشاهده شده و جهت رفع این مشکلات جراحی تحت بیهوشی صورت می‌گیرد.

جراحی هیدروسل: این جراحی یکی از مهمترین جراحی‌های اورولوژی جهت درمان بیماری‌های مربوط به بیضه است. در برخی مواردی که تجمع مواد سمی و آب در اطراف بیضه مشکلات زیادی را ایجاد می‌کند این جراحی با خارج کردن این مایعات روش موثری در درمان مشکلات بیضه است.

جراحی سنگ کلیه: جراحی سنگ کلیه از مهمترین بخش‌های جراحی اورولوژی محسوب می‌شود که در آن پزشک متخصص در قدم اول اندازه و جایگاه سنگ را در کلیه تشخیص داده و سپس با استفاده از دستگاه‌های به روز و پیشرفته اقدام به خارج کردن سنگ کلیه از کلیه بیمار می‌کند.

انواع جراحی های اورولوژی

درمان های غیرجراحی بیماری اورولوژی

بهترین دکتر اورولوژی در ایران از جمله بیماری هایی که نیازمند جراحی نمی باشند و از طریق دارو و درمان های دیگر مداوا می شوند را به شرح زیر بیان می کند:

 • در صورت داشتن سنگ کلیه، بهترین دکتر اورولوژی در ایران ابتدا به کمک داروها در صدد دفع سنگ کلیه بر می آیند و در صورت بزرگ بودن آن به وسیله لیزر، سنگ کلیه را برطرف می کند.
 • برای درمان سرطان پروستات روش های گوناگونی وجود دارد که بسته به وضعیت بیمار متغیر می باشد، ممکن است پزشک متخصص از هورمون درمانی کمک گیرد و یا داروهای شیمی درمانی را تجویز نماید.
 • اگر با عفونت های ادراری و کلیوی مقابله می نمایید، بهترین دکتر اورولوژی در ایران با تجویز آنتی بیوتیک ها در راستای درمان شما قدم بر می دارد.
 • در صورت مواجهه شدن با مشکلات بی اختیاری ادراری و موارد مشابه آن، متخصص اورولوژی از تمرینات تقویت عضلات لگنی و داروهای مربوطه بهره می گیرد.

کلام آخر
از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر اورولوژی در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد. هم چنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. هم چنین می توانید برای دریافت اطلاعات درباره بهترین دکتر اورولوژی اطفال در تهران به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

4.8/5 – (20 امتیاز)

source

توسط blogcheck