ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح پلاستیک در ایران آشنا کنیم و اطلاعاتی در رابطه با جراحی پلاستیک و زیبایی در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که می دانید افراد، به دلایل متعددی جراحی پلاستیک را انجام می دهند که این دلایل ممکن است در جهت رسیدن به زیبایی هر چه بیشتر و یا ترمیم نواحی مختلف بدن که بر اثر تصادف و یا سایر اتفاقات برای فرد پدید می آید، صورت گیرد و با انجام جراحی پلاستیک توسط بهترین جراح پلاستیک در ایران به نتیجه دلخواه و مطلوب دست می یابند.

از این رو تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا به اطلاعات لازم در رابطه با جراحی پلاستیک و زیبایی برسید و در صورت بروز هر گونه مشکل، به یکی از این جراحان نام برده در بخش پایین مراجعه و تحت عمل های مربوطه قرار بگیرید.

جراحی پلاستیک چیست؟

با توجه به این که همواره اکثریت مردم برای رسیدن به تغییرات و تحولات مثبت تلاش می کنند، بر همین اساس ظاهر و توانایی عملکردی خود را نیز به کمک جراحی های پلاستیک دستخوش تغییراتی می نمایند. نکته ای که در رابطه با جراحی پلاستیک حائز اهمیت می باشد، این است که جراحی پلاستیک تنها به منظور زیبایی و جذابیت انجام نمی شود و ممکن است برای اصلاح نواقص موجود بر روی بدن و صورت ایجاد گردد.

جراحی پلاستیک چیست؟

که این نواقص عبارتند از: بد شکلی در قسمت گوش ها، بازسازی سینه زنان پس از جراحی های سرطان سینه، مشکلات مادرزادی و … می باشد. لازم به ذکر است که تمامی جراحی های پلاستیک و زیبایی به وسیله بهترین جراح پلاستیک در ایران صورت می گیرد و در نتیجه نیازی به نگرانی در نتیجه کار وجود ندارد.

ویژگی های بهترین جراح پلاستیک در ایران

جراحی پلاستیک از جمله جراحی های حساسی می باشد که نتیجه عمل به دقت و مهارت جراح متخصص وابسته است. به این دلیل که در صورت متخصص نبودن جراح و مهارت نداشتن وی، عوارض جبران ناپذیری را به وجود می آورد و از این رو پیش از هر اقدامی، به شما پیشنهاد می کنیم که بهترین جراح پلاستیک در تهران را شناسایی و ویژگی های ایشان را مورد بررسی قرار دهید و سلامتی خود را از این طریق ایمن سازید. از جمله ویژگی های بهترین جراح پلاستیک در ایران به شرح زیر می باشد:

 1. بهترین جراح پلاستیک در ایران باید مدارک تحصیلی مرتبط با تخصص و مهارت خود داشته باشد و این مدارک تحصیلی را از بهترین و معتبر ترین مراکز و دانشگاه ها اخذ کرده باشد.
 2. از سابقه درخشانی برخوردار باشد و در انجام جراحی های پلاستیک و زیبایی تجربه بسیار زیادی داشته باشد.
 3. اخلاق و رفتار صبورانه و صمیمانه ای با بیماران خود داشته باشد و با دقت پاسخ تمامی سوالات بیماران را بدهد و هم چنین مشاوره های لازم را پیش از عمل به ایشان بدهد.
 4. بهترین جراح پلاستیک در ایران نیاز است که در کارنامه جراحی خود بیشترین آمار بهبودی و جراحی های موفقیت آمیز را داشته باشد.
 5. بسیار ضروری است که سلامتی و بهبودی بیماران را اولویت کار خود قرار دهد و مسائل مالی را به درمان ترجیح ندهد و اولین اولویت جراح موردنظر سلامتی و بهبودی بیمار و آخرین اولویت ایشان جنبه های مالی باشد.
 6. مطب بهترین جراح پلاستیک در ایران از نظر موقعیت مکانی در مرکز شهر قرار گرفته باشد و هم چنین نزدیک به محل زندگی شما باشد.

ویژگی های بهترین جراح پلاستیک در ایران

روش های شناسایی بهترین جراح پلاستیک در ایران

راه ها و روش های بسیاری برای یافتن بهترین جراح پلاستیک در ایران وجود دارد که شما را در پیدا کردن هدف خویش یاری می رساند. با این وجود نکته قابل توجه در رابطه با عمل پلاستیک و زیبایی این است که حتما باید توسط بهترین جراح پلاستیک این اعمال صورت گیرد و هیچ گونه تردیدی در رابطه با تخصص و تجربه جراح موردنظر نباید به دل راه داد، به این دلیل که جراحی پلاستیک نقطه عطف هر چهره ای می باشد و زیبایی افراد را تحت سلطه خود قرار می دهد. از جمله روش های شناسایی بهترین جراح پلاستیک در ایران شامل موارد زیر می باشد:

 1. اولین گام برای شناسایی بهترین جراح پلاستیک در ایران این است که از اقوام و آشنایان پرس و جو نمایید و در صورتی که قبلا دست به اقدام این عمل جراحی نموده اند و از جراح پلاستیک خود راضی بوده اند، بهتر است که مشخصات جراح مذکور را بگیرید و به صورت تحقیق حضوری به مطب و یا کلینیک جراح موردنظر بروید و تحت مشاوره های لازم قرار بگیرد و تمامی معیارهای خود را در رابطه با جراح پلاستیک و زیبایی از ایشان سوال بفرمایید.
 2. در صورتی که تحقیقات محلی نتیجه بخش نبود و یا اقوامی به انجام جراحی پلاستیک اقدام نکرده باشند، به شما پیشنهاد می کنیم که به سراغ فضای مجازی بروید و به کمک آن بهترین جراح پلاستیک در ایران را شناسایی نمایید.
 3. فضای مجازی در انتخاب جراح موردنظر بسیار کارآمد می باشد و از مزایای آن می توان به ارائه تمامی مشخصات مرتبط با جراح پلاستیک و هم چنین مقایسه جراحان با یکدیگر را اشاره کرد.
 4. آخرین گام در زمینه یافتن بهترین جراح پلاستیک در ایران این است که از پزشک عمومی و یا پزشکی که تحت درمان های وی قرار می گیرید، سوالاتی راجع به یافتن جراح موردنظر بپرسید و ایشان شما را در یافتن بهترین جراح پلاستیک در ایران راهنمایی خواهند کرد.

روش های شناخت بهترین جراح پلاستیک در ایران:

💎پرس و جو از آشنایان توصیه می شود از دوستان و آشنایان و هم چنین مراجعه کنندگان قبلی پزشک متخصص درباره ایشان سوال بپرسید.
❤️ بررسی میزان سابقه بهترین جراح پلاستیک در ایران باید مجوز فعالیت داشته باشند و زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کنند.
✍ مدرک تحصیلی معتبر پزشک متخصص باید مدرک تحصیلی خود را از بهترین و معتبرترین دانشگاه ها دریافت کرده باشند.
⭐موقعیت مکانی مطب موقعیت مکانی مطب پزشک باید به گونه ای باشد که افراد بتوانند به راحتی به مطب ایشان مراجعه کنند.

تفاوت میان جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی

تفاوت های بسیاری در جراحی های زیبایی و پلاستیک وجود دارد که در این مقاله گنجانده نمی شوند. اما با این وجود افرادی هستند، با این تصور که جراحی پلاستیک و جراحی زیبایی هردو عمل های مشابه و یکسانی می باشند که این فلسفه کاملا غلط می باشد.

نکته قابل توجه این است که جراحان پلاستیک بسیار زیادی وجود دارند که علاوه بر جراحی های پلاستیک، جراحی زیبایی را نیز انجام می دهند. بر همین اساس سبب می شوند که این دو جراحی شباهت بسیاری با یکدیگر داشته باشند، در صورتی که از نظر تکنیکی مغایر هم هستند.

10 تا از بهترین جراح پلاستیک در ایران را بشناسید!

دکتر علی اکبر مروتی

دکتر علی اکبر مروتی

دکتر علی اکبر مروتی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1387 میباشند.ایشان با علم و تجربه وافر و با انجام تعداد بیشماری ( حدود بیش از 10000 جراحی موفق) جراحی زیبایی و پلاستیک ، از جمله پزشکان مسلط و سرشناس در این مقوله میباشند.

همچنین ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران میباشند.

خدمات:

 • لیپوماتیک با دستگاه پال
 • جراحی های زیبایی شکم (آبدومینوپلاستی، مینی آبدومینوپلاستی، بلت آبدومینوپلاستی)
 • جراحی های زیبایی سینه( پروتز سینه، ماموپلاستی، ماستوپکسی)
 • تزریق چربی (صورت، باسن، دست و…)
 • جراحی بینی
 • لابیاپلاستی
 • لیفت صورت، پیشانی و ابرو با استفاده از آندوتاین و دستگاه آندوسکوپ
 • کلیه جراحی های زیبایی مربوط به صورت و بدن

آدرس:

ونک، خیابان گاندی جنوبی، خیابان ۱۸، پلاک ۱۵، طبقه ۲، واحد ۴

شماره تماس :

09124124160

021-88770588

اینستاگرام: lipoomatic_vip@

وب سایت: www.lipoomaticvip.com

دکتر محمد رضا آخوندی نسب  

دکتر محمد رضا آخوندی نسب  

دکتر محمد رضا آخوندی نسب، فوق تخصص جراحی پلاستیک هستند. ایشان یکی از بهترین جراح پلاستیک در ایران شناخته می‌شوند و موفق به اخذ بورد تخصصی جراحی عمومی با رتبه اول از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شدند. دکتر آخوندی نسب، عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و آمریکا هستند و با استفاده از تکنولوژی بروز، خدمات زیبایی منحصر به فردی را برای مراجعه کنندگان ارائه می‌دهند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی شکم
 • پیکرتراشی
 • لیفت ران
 • بلفاروپلاستی

آدرس: کرج، چهار راه طالقانی، بالاتر از اداره پست، به سمت میدان شهدا، جنب داروخانه اهورا، ساختمان امید، طبقه 1، واحد 106

شماره تماس: 32256922-026

دکتر شهرام فاضلی

دکتر شهرام فاضلی

دکتر شهرام فاضلی، متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در اصفهان هستند. ایشان تکنیک و تخصص ویژه‌ای در زمینه رینوپلاستی و لیپوساکشن دارند و فارغ‌التحصیل دکترا پزشکی عمومی و تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می‌باشند. دکتر فاضلی استادیار عضو گروه جراحی عمومی دانشكده پزشكی کرمانشاه بوده و با استفاده از علم و تکنولوژی بروز، خدمات منحصر به فردی را برای مراجعه کنندگان ارائه می‌دهند.

خدمات:

 • رینوپلاستی
 • پروتز گونه
 • لیپوساکشن
 • ابدومینوپلاستی
 • بلفاروپلاستی

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی، چهار راه مهرداد، ساختمان الهیه، طبقه 5

شماره تماس: 31312203-031

دکتر محمد مهرابی  

دکتر محمد مهرابی  

دکتر محمد مهرابی، متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در شیراز هستند. ایشان فارغ‌لتحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز می‌باشند. دکتر مهرابی موفق به اخذ مدرک بورد تخصصی در رشته جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز شدند و با استفاده از علم و تکنولوژی بروز، خدمات زیبایی مثل جراحی بینی و افتادگی پلک را برای مراجعه‌کنندگان عزیز انجام می‌دهند.

خدمات:

 • مامو پلاستی
 • لیفت ابرو و پیشانی
 • جراحی زیبایی بینی
 • افتادگی پلک
 • لیفت صورت

آدرس: شیراز، قصردشت، نبش کوچه 53، نبش ساختمان تجارت جهانی، ساختمان نوین، طبقه 3، واحد 302

شماره تماس: 36262720-071

دکتر اسماعیل فرزاد فرد

دکتر اسماعیل فرزاد فرد

دکتر اسماعیل فرزاد‌ فرد، متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی در مشهد هستند. ایشان تکنیک و تخصص ویژه‌ای در زمینه ابدومینوپلاستی و لیفت گردن دارند و فارغ‌التحصیل دکترا پزشکی عمومی و دکترا فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز می‌باشند. دکتر فرزاد فرد با استفاده از علم و تکنولوژی بروز، خدمات منحصر به فردی را برای مراجعه‌کنندگان ارائه می‌دهند.

خدمات:

 • لیفت گردن و صورت
 • ساکشن و لیفت بازو
 • ماموپلاستی
 • جراحی زیبایی بینی
 • لیپوساکشن شکم

آدرس: مشهد، حاشیه اصلی خیابان پرستار، بین احمدآباد و پرستار 1، ساختمان پورسینا، طبقه 1

شماره تماس: 09023302223

دکتر عبدالرضا خورشیدی فر

دکتر عبدالرضا خورشیدی فر

دکتر عبدالرضا خورشیدی فر، متخصص پوست و مو در اهواز هستند. ایشان تکنیک و تخصص ویژه‌ای در زمینه لیفت پیشانی و جراحی زیبایی بازو دارند و فارغ‌التحصیل دانشگاه جندی شاپور اهواز می‌باشند. دکتر خورشیدی فر عضو انجمن بین‌المللی جراحان پلاستیک و زیبایی ایران هستند و با استفاده از تکنولوژی بروز، خدمات زیبایی منحصر به فردی را برای مراجعه کنندگان عزیز ارائه می‌دهند.

خدمات:

 • پیکرتراشی
 • لیفت پیشانی
 • جراحی زیبایی بازو
 • رینوپلاستی
 • جراحی زیبایی چانه

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان 5 شرقی، ساختمان ایرانمهر، پلاک 57، طبقه 6

شماره تماس: 33920705-061

دکتر محمدرضا مقدم نیا

دکتر محمدرضا مقدم نیا

دکتر محمدرضا مقدم نیا، فوق تخصص جراح پلاستیک و زیبایی در رشت هستند. ایشان یکی از بهترین جراح پلاستیک در ایران شناخته می‌شوند و با مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک در شهر رشت و نیز تهران مشغول به فعالیت می‌باشند. دکتر مقدم نیا بورد فوق تخصصی دارند و با استفاده از تکنولوژی بروز، خدمات زیبایی را در زمینه پروتز گونه و بلفاروپلاستی برای مراجعه‌کنندگان انجام می‌دهند.

خدمات:

 • پروتز گونه
 • ابدومینوپلاستی
 • بلفاروپلاستی
 • زاویه‌سازی صورت
 • جراحی زیبایی بینی

آدرس: رشت، گلسار، بلوار نماز، ساختمان رویال، جنب ساختمان آتیه، طبقه 4، واحد 8

شماره تماس: 32133707-031

دکتر محسن اسدی

دکتر محسن اسدی

دکتر محسن اسدی، فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی هستند. ایشان تکنیک و تخصص ویژه‌ای در زمینه جراحی بینی و پیکرتراشی دارند و فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی ایران و متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستند. دکتر اسدی عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و آمریکا می‌باشند و با استفاده از تکنولوژی بروز، خدمات زیبایی را برای مراجعه کنندگان ارائه می‌دهند.

خدمات:

 • پیکرتراشی
 • بلفاروپلاستی
 • جراحی زیبایی بینی
 • ماموپلاستی
 • جراحی بینی ترمیمی 

آدرس: تهران، قیطریه، پایین تر از اتوبان صدر، بلوار کاوه، نبش کوچه مطلبی نژاد، پلاک 21

شماره تماس: 22617680-021

دکتر محمد بقائی

دکتر محمد بقائی

دکتر محمد بقائی، متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در قزوین هستند. ایشان در زمینه لیپوساکشن و درمان افتادگی پلک مهارت خاصی دارند و فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و تبریز بوده و تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اخذ نمودند. دکتر بقائی عضو انجمن جراحان پلاستیک و ترمیمی و زیبایی ایران هستند و با استفاده از تکنولوژی بروز، خدمات زیبایی منحصر به فردی را برای مراجعه‌کنندگان ارائه می‌دهند.

خدمات:

 • لیپوساکشن
 • ابدومینوپلاستی
 • درمان افتادگی پلک
 • پروتز سینه
 • جراحی زیبایی بینی

آدرس: قزوین، سبزه میدان، ابتدای خیابان فردوسی، بن بست مینا، ساختمان پزشکان آزادی

شماره تماس: 33238228-028

دکتر محسن حسن زاد آذر  

دکتر محسن حسن زاد آذر  

دکتر محسن حسن زاد آذر، متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی در ارومیه هستند. ایشان یکی از بهترین جراح پلاستیک در ایران شناخته می‌شوند و فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی و متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می‌باشند. دکتر حسن زاد آذر، عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران هستند.

خدمات:

 • انواع لیفت صورت و بدن
 • انواع جراحی سرطان‌های پوست
 • جراحی زیبایی بینی
 • تزریق ژل
 • لیپوساکشن

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان اورشاد، طبقه 1، واحد 4

شماره تماس: 33485256-044

مشکلات تحت درمان به وسیله جراحی پلاستیک

جراحی پلاستیک یکی دیگر از جراحی های زیبایی و ترمیمی محسوب می شود که توسط بهترین جراح پلاستیک در ایران انجام می گیرد و نیازمند دقت و توجه بالایی می باشد. از این رو در ادامه بخشی از مشکلاتی که می توان به کمک جراحی پلاستیک رفع نمود، اشاره می کنیم. از جمله این مشکلات عبارتند از:

جراحی زیبایی گوش یا اتوپلاستی: این نوع جراحی پلاستیک در اکثر مواقع به منظور زیبایی صورت می گیرد و غضروف گوش را تحت جراحی و تغییراتی قرار می دهد.

جراحی زیبایی و یا درمانی بینی: برخی افراد به منظور زیبایی و تغییر شکل ظاهری بینی، دست به اقدام جراحی بینی یا رینوپلاستی می زنند، برخی دیگر برای درمان مشکلات تنفسی و پولیپ، انحراف و شکستگی بینی و …

لیپوساکشن: بهترین جراح پلاستیک در ایران در قسمت زیر چانه و یا گردن چربی های اضافه را از بین می برد.

برولیفت: برای این که افراد از مشکلاتی هم چون ابروهای پژمرده و چروک های پیشانی رهایی یابند، اقدام به برولیفت می زنند.

مشکلات تحت درمان به وسیله جراحی پلاستیک

جراحی پلک: این نوع جراحی هم به منظور زیبایی صورت می گیرد و هم برای درمان، بهترین جراح پلاستیک در تهران و ایران پلک بالا و یا پایین را با توجه به سلیقه بیمار جراحی و درمان می کند.

روندهای سطحی پوست: هدف اصلی از این عمل، بهبودی کامل صورت و نیز صاف نمودن پوست می باشد و این امکان وجود دارد که بهترین دکتر پوست در تهران شما را به جراح پلاستیک ارتقا دهد.

بازسازی صورت: این نوع جراحی به دنبال آسیب های پیشین، بیماری و یا در نتیجه جراحی قبلی انجام می گیرد و از جمله این عوامل شامل: ترمیم و بازسازی پارگی های موجود بر روی صورت، وجود ضربات شدید قبلی، بازسازی نقایص ایجاد شده توسط جراحی سرطان و بازدید زخم و هم چنین اصلاح و از بین بردن ناهنجاری های مادرزادی مانند لب شکری و شکاف کام و …

ریتیدکتومی: بهترین جراح پلاستیک در ایران برای این که چین و چروک های موجود در بخش های صورت و گردن را از بین ببرد و یا پوست این نقاط را بکشد، از این روش استفاده می نماید.

ایمپلنت های چهره: برای این که ساختار اصلی صورت اعم از گونه ها، لب ها و یا چانه دچار برجسته سازی شوند، ایمپلنت های چهره صورت می گیرد.

روندهای غیر جراحی: روش های بسیاری به منظور جوان سازی پوست وجود دارد که می توان به تزریق چربی، بوتاکس، پوسته های شیمیایی، دیسپورت و اسکالپترا و هم چنین رستیلان اشاره کرد.

هزینه جراح پلاستیک صورت

هزینه جراحی پلاستیک به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین آنها تجربه و تخصص جراح زیبایی است. بیماران می توانند پزشکانی را پیدا کنند که هنوز در حال آموزش هستند یا تخصص کافی ندارند، این فرآیند منجر به کاهش هزینه عمل جراحی می شود. محل جراحی بیمار نیز نقش بسزایی در هزینه دارد. پزشکان ممکن است جراحی زیبایی را در بیمارستان، مرکز جراحی سرپایی یا مجموعه ای از مراکز جراحی خصوصی انجام دهند که هر کدام هزینه متفاوتی دارند.

بیمارستان ها به طور کلی ارزان ترین گزینه را ارائه می دهند و تقریباً برای هر عمل اورژانسی که ممکن است ضروری باشد، تجهیزات لازم را دارند. مراکز خصوصی نیز تجهیزات مورد نیاز برای این روش را فراهم می کنند و معمولا هزینه بیشتری نسبت به بیمارستان دارند. برای مثال هزینه جراحی استخوان، جراحی گوشت و جراحی ترمیمی بینی نیز متفاوت است.

هزینه جراح پلاستیک صورت

هزینه های دیگر شامل هزینه تست های قبل از عمل، هزینه تصویربرداری بینی، هزینه متخصص بیهوشی و هزینه جلسات معاینه بعد از عمل می باشد. اگر پزشک روشی را برای بهبود سلامت و رفاه بیمار انجام دهد، بیمه معمولاً حداقل بخشی از هزینه را پوشش می دهد. بیمارانی که به دلایل صرفا زیبایی تحت عمل زیبایی بینی قرار می گیرند باید تمام هزینه عمل را از جیب خود بپردازند.

هنگامی که بیماران برای مشاوره جراحی پلاستیک به مطب مراجعه می کنند، پزشک عواملی را که در هزینه جراحی گنجانده شده است توضیح می دهد، تخمین دقیقی از کل هزینه با داروهای تجویز شده ارائه می دهد و به بیمار می گوید که چه مقدار از هزینه تحت پوشش این عمل است. هزینه جراحی زیبایی صورت بستگی به قسمتی از صورت شما دارد که باید جراحی شود.

اکثر کاندیدهای جراحی صورت افرادی هستند که به دلیل کهولت سن دچار چین و چروک، افتادگی پوست و افتادگی پوست می شوند. از دیگر اقدامات جراحی می توان به لیفت صورت، پروتز لب و گونه، کاشت و زیباسازی مژه، جراحی فک، جراحی گوش، جراحی گونه و چانه، رفع افسردگی و سیاهی دور چشم اشاره کرد که هر کدام هزینه خاص خود را دارد. پروتز سینه یک سینه مصنوعی است که برای تغییر اندازه، شکل و وزن سینه‌های فرد طراحی شده است.

انواع مختلفی از پروتز سینه وجود دارد که از مواد مختلف ساخته شده اند. ایمپلنت های سیلیکونی ممکن است نسبت به مدل های پر شده با فوم سنگین تر به نظر برسند، مخصوصا برای خانم هایی که سینه های بزرگتری دارند. اما برای افراد دارای وزن متعادل، سیلیکون به صاف نگه داشتن شانه ها و وضعیت بدن کمک می کند.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح پلاستیک در ایران آشنا کند و اطلاعاتی درباره جراحی پلاستیک در اختیار شما قرار دهد. هم چنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

source

توسط blogcheck