ما امروز قصد داریم شما را با روشی فوری و تضمینی برای جوانسازی صورت آشنا کنیم. افرادی که در صورت خود دارای چین و چروک هستند می توانند از روش جوانسازی صورت استفاده کنند. جوانسازی صورت با روش های مختلفی انجام می شود که هر کدام از روش ها دارای عوارض و فوایدی است. برای انجام جوانسازی صورت باید به بهترین و با تجربه ترین پزشک مراجعه کنید و از بهترین روش استفاده کنید. برخی از روش های جوانسازی صورت تزریق ژل، بوتاکس، چربی، لیفت با نخ و … می باشد. ما در این مقاله شما را با روشی فوری و تضمینی برای جوانسازی صورت آشنا کرده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

سریع ترین راه جوانسازی پوست

جوانسازی و سفتی پوست صورت با لیزر

یکی از روش های جو انسازی پوست که بسیار سریع انجام می شود استفاده از لیزر می باشد. لیزر سبب از بین بردن چین و چروک موجود در پوست می شود. پرتوهای لیزر سبب تولید کلاژن در پوست می شود و این امر سبب شادابی و شفافیت پوست می شود. افرادی که دارای خطوط و چین و چروک ریز در اطراف چشم و دهان هستند می توانند برای لیزر جوانسازی مراجعه کنند. جوانسازی پوست با لیزر دی اکسید کربن یا co2 سبب از بین رفتن جوش ها و جای جوش ها نیز می شود که با این روش می توانید با یک تیر دو نشان بزنید. این نوع لیزر سبب بهبود آسیب های موجود در بافت پوست می‌ شود. برای انجام این نوع لیزر می توانید به بهترین کلینیک های زیبایی مراجعه کنید.

از دیگر انواع لیزر می توان به لیزر RF اشاره کرد که این نوع لیزر ایمن ترین و موثر ترین روش برای انجام جوانسازی و از بین بردن چین و چروک های پوست می شود. لیزر آر اف نسبت به سایر لیزر ها دارای هزینه پایین تری می باشد. این لیزر دارای عوارضی نیست. افراد می توانند برای از بین بردن چین و چروک قسمت های گوناگون صورت از این نوع لیزر استفاده کنند. برای انجام این روش می توانید به بهترین دکتر مراجعه کنید.

جوانسازی و سفتی پوست با جراحی لیفت صورت

از دیگر روش های جوانسازی صورت به صورت سریع می توان به جراحی لیفت صورت اشاره کرد. هدف از انجام جراحی لیفت صورت از بین بردن چین و چروک های موجود در پوست صورت و گردن می ‌باشد. عمل جراحی لیفت صورت دارای عوارض کمی می باشد. این عمل جراحی سبب زیبایی بیش تر صورت می شود. برای انجام این جراحی به بهترین دکتر لیفت صورت مراجعه کنید. لیفت صورت روشی فوری و تضمینی برای جوانسازی صورت می باشد.

جوانسازی و سفتی پوست با تزریق چربی

تزریق چربی از دیگر روش های جوانسازی صورت می باشد. این روش یکی از روش های سریع به شمار می رود. برای انجام این جراحی از نواحی مختلف بدن چربی هایی گرفته می شود و به ناحیه صورت تزریق می شود. برای برجسته کردن گونه ها، چانه و جوانسازی پوست از این روش استفاده می شود. روش تزریق چربی دارای عوارض و خطرات کم تری می باشد.

جوانسازی و سفتی پوست با بوتاکس

تزریق بوتاکس یکی از روش های بسیار سریع برای جوانسازی و سفتی پوست صورت می‌ باشد. بوتاکس که نام دیگر آن بوتولینوم توکسین می ‌باشد برای از بین بردن چین و چروک ها و جواسازی صورت مناسب می باشد. بوتاکس نوعی سم عصبی می ‌باشد که تزریق آن سبب رفع چین و چروک پوست صورت و جوانسازی می ‌شود. تزریق بوتاکس یا ژل (فیلر) باعث فلج شدن عضلات بیش فعال می ‌شود و این امر سبب سفتی و جوانسازی پوست می شود. تزریق بوتاکس حدود 6 ماه الی یک سال ماندگاری دارد و بعد از آن کمرنگ می شود و بیمار باید مجددا تزریق بوتاکس انجام دهد. برای انجام بوتاکس به بهترین دکتر بوتاکس در تهران مراجعه کنید. بوتاکس یکی از روش های فوری و تضمینی برای جوانسازی صورت می باشد.

جوانسازی و سفتی پوست با تزریق ژل (فیلر)

تزریق ژل از دیگر روش های جوانسازی پوست می باشد که بسایر سریع انجام می شود و نتیجه می گیرد. این روش مانند تزریق بوتاکس می ‌باشد. افرادی که دارای چین و چروک هایی روی صورت هستند می توانند با مراجعه به بهترین دکتر تزریق ژل از این روش استفاده کنند. تزریق ژل با پر کردن حجم از دست رفته سبب از بین رفتن چین و چروک می شود. البته با تزریق ژل می توانید حجم از دست رفته را نیز به دست آورید. ژل ها تا 6 ماه ماندگاری دارند و این بستگی به برندی که استفاده می کنید دارد.

جوانسازی و سفتی پوست صورت با نخ

استفاده از نخ از دیگر روش های جوانسازی پوست می باشد که امروزه یکی از بروز ترین تکنیک ها برای از بین بردن چین و چروک و خطوط موجود در پوست می باشد. افرادی که دارای چین و چروک هایی در صورت هستند می توانند با مراجعه به بهترین کلینیک های زیبایی و بهترین پزشکان این چین و چروک ها را از بین ببرند. مدت زمان انجام این روش حدود 15 الی 20 دقیقه می‌ باشد. مدت زمان ماندگاری این نخ های کوچک زیر پوستی تا 6 ماه می ‌باشد. برای انجام این روش نیازی به بی حسی نیست و افراد می توانند با انجام این روش به پوستی صاف برسند. البته این روش نمی تواند چین و چروک های عمیق را از بین ببرد. نخ های گره زده شده در داخل پوست هستند و دیده نمی ‌شوند. زخم و جراحت موجود در پوست در این روش قابل مشاهده نیست. این روش، روشی فوری و تصمینی برای جوانسازی صورت می باشد.

سریع ترین راه جوانسازی پوست

جوانسازی پوست صورت در منزل

ماسک زردآلو

یکی از روش های جوانسازی پوست در منزل استفاده از ماسک زردآلو می باشد. در زردآلو ویتامین C و E بسیاری وجود دارد که به از بین بدن چین و  چروک ها کمک می کند. ویتامین C با خنثی کردن رادیکال‌ های آزاد، از پوست در برابر آسیب ‌های اشعه UV و آلودگی محافظت می ‌کند. ویتامین E که در این میوه وجود دارد نیز برای آفتاب‌ سوختگی و کاهش آثار آکنه مفید است.

برای تهیه این ماسک باید 4 تا 5 عدد زردآلو را در آب خیس کنید و اجازه دهید پف کند. سپس تمامی زردآلو ها را له کنید و 2 قاشق چایخوری عسل، نصف قاشق چایخوری روغن بادام، نصف قاشق چایخوری آبلیمو را به زردآلوهای له شده اضافه کنید. در آخر ترکیب را از صافی رد کنید و روی صورت بمالید و بگذارید به مدت 20 دقیقه باقی بماند. بعد از گذشت بیست دقیقه صورتتان را با آب سرد بشویید.

ماسک پوست پرتقال

از دیگر روش ها برای جوانسازی پوست می توان به ماسک پوست پرتقال اشاره کرد. برای تهیه این ماسک پوست پرتقال را رنده کرده و آن را خشک کنید. 1 قاشق غذاخوری از آن را بردارید و به آن 2 گرم آرد و 1 قاشق چایخوری شیر اضافه کنید. بگذارید این ترکیب به مدت 15 دقیقه روی پوستتان بماند و سپس آن را بشویید. در این ماسک اسید سیتریک و ویتامین C وجود دارد که کمک بسیاری به سفت ‌شدن و کلاژن ‌سازی پوست می کند.

ماسک هندوانه و خیار

ماسک هندوانه و خیار نیز برای پوست بسیار مناسب می باشد. میوه ‌هایی که دارای رنگ ‌دانه قرمز هستند برای پوست بسیار مفید می باشد. برای تهیه این ماسک سعی کنید خیار رنده شده و هندوانه رنده ‌شده و چند قطره آبلیمو را ترکیب کنید و یک ماسک درست کنید. ماسک را به مدت 15 دقیقه روی صورت خود قرار دهید و سپس آن را با آب ولرم بشویید. این ماسک سبب کاهش چربی اضافه پوست و افزایش شفافیت می شود. در هندوانه ماده ای به نام لیکوپنی وجود دارد که سبب پیگیری از چین و چروک پوست می شود.

ماسک موز

موز روی پوست تاثیر بسیاری دارد و سبب از بین بردن لکه های پوستی می شود. برای درست کردن ماسک موز، سعی کنید یک موز متوسط را له کنید و 2 قاشق غذاخوری عسل و چند قطره روغن زیتون به آن اضافه کنید. سعی کنید به مدت 20 دقیقه، ماسک را روی پوست خود بگذارید و بعد آن را بشویید. بعد از شستن این ماسک از روی صورت شفافیت در پوست شما دیده می شود.

جوانسازی پوست صورت در منزل

برای جوانسازی پوست صورت چه بخوریم؟

آنتی اکسیدان ها برای جوانسازی پوست

آنتی اکسیدان ها برای جلوگیری و کاهش آسیب رادیکال های آزاد بسیار مفید می باشند. آنتی اکسیدان ها در انواع غذاها و همچنین در میوه ها و سبزیجاتی مانند توت ها، گوجه فرنگی، زردآلو، چغندر، کدو، اسفناج، سیب زمینی شیرین، نارنگی، فلفل و لوبیا پیدا می شود. سعی کنید از چنین میوه ها و غذاهایی استفاده کنید.

ویتامین A برای جوانسازی پوست

ویتامین ای برای جوانسازی پوست بسیار مناسب می باشد. برخی از میوه ها مانند پرتقال دارای ویتامین ای می باشند که برای پوست مفید هستند. پرتقال و هویج دارای ویتامین ای می باشند. البته شما می توانید این ویتامین را در سبزیجات برگ دار، تخم مرغ و غذاهای کم چرب پیدا کنید. ویتامین ای برای از بین بردن آکنه و جوانسازی پوست بسیار مفید است.

ویتامین C: محافظی در برابر خورشید

ویتامین سی برای جوانسازی پوست بسیار مفید است. نور خورشید ممکن است برای پوست شما مضر باشد. ویتامین C سبب جوانسازی پوست شما می شود. ویتامین سی از پوست افراد در مقابل نور خورشید که برای پوست مضر است محافظت می کند. برای دریافت ویتامین سی می توانید از فلفل قرمز، مرکبات، پاپایا، کیوی، بروکلی، سبزی و جوانه های بروکلی استفاده کنید.

ویتامین E: تقویت کننده جوانسازی پوست

ویتامین ای از دیگر آنتی اکسیدان هایی است که سبب جلوگیری پوست از آسیب و التهاب خورشید می شود. این ویتامین در روغن های گیاهی، آجیل، دانه ها، زیتون، اسفناج، مارچوبه و سبزیجات برگ دار وجود دارد. برای به دست آوردن این ویتامین سعی کنید از چنین مواد غذایی و میوه هایی استفاده کنید.

برای جوانسازی پوست صورت چه بخوریم؟

عوارض روش های جوانسازی صورت

تزریق چربی

خارش، درد خفیف، قرمزی، کبودی، تورم، احتمال عفونت، خارش شدن مایع خونی از نواحی تخلیه شده چربی، لخته شدن خون زیر پوست، عدم تقارن در محل تزریق، تغییر رنگ‌ پوست.

عوارض احتمالی تزریق ژل

تزریق ژل نیز همانند دیگر روش ها دارای عوارضی است که از عوارض آن می توان به تورم، التهاب، خون مردگی و کبودی اشاره کرد. این عوارض طبیعی هستند و بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی از بین خواهند رفت. البته در برخی از موارد نیز گلوله شدن و عفونت رخ می دهد که عفونت یکی از عوارض خطرناک است. برای جلوگیری از آن باید به بهترین پزشک مراجعه کنید و از جای تزریق مراقبت کنید.

عوارض احتمالی میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ نیز دارای عوارضی است که از عوارض آن می توان به سوزش، خارش، کبودی، التهاب‌ پوست، ایجاد جوش، تبخال، قرمزی، تورم اشاره کرد که تمامی این عوارض در مدت زمان کوتاهی از بین خواهند رفت.

عوارض احتمالی تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس یکی از روش هایی است که دارای عوارض بسیار کمی می باشد از عوارض این روش می توان به قرمزی، سوزش، حالت تهوع، سردرد، افتادگی پلک اشاره کرد.

عوارض احتمالی جوانسازی با لیزر

خارش، درد، قرمزی، تورم، تغییر رنگ پوست و حساس شدن آن از عوارض جوانسازی پوست با لیزر است. اگر به بهترین و با تجربه ترین پزشک مراجعه کنید عوارضی مانند تغییر رنگ پوست رخ نخواهند داد.

عوارض لیفت با نخ

لیفت با نخ یکی از روش های جوانسازی پوست می باشد. این روش همانند دیگر روش ها دارای عوارضی است که از عوارض آن می توان به تورم، خونریزی، سوزش، تغییر رنگ پوست، عفونت، ریزش مو در اطراف برش ها اشاره کرد. با مراجعه به بهترین و با تجربه ترین پزشکان و بهترین کلینیک می توانید از عوارض خطرناک بکاهید.

کلام آخر

یکی از روش های جوانسازی پوست که بسیار سریع انجام می شود استفاده از لیزر می باشد. لیزر سبب از بین بردن چین و چروک موجود در پوست می شود. پرتوهای لیزر سبب تولید کلاژن در پوست می شود و این امر سبب شادابی و شفافیت پوست می شود. افرادی که دارای خطوط و چین و چروک ریز در اطراف چشم و دهان هستند می توانند برای لیزر جوانسازی مراجعه کنند. تزریق چربی از دیگر روش های جوانسازی صورت می باشد. این روش یکی از روش های سریع به شمار می رود. برای انجام این جراحی از نواحی مختلف بدن چربی هایی گرفته می شود و به ناحیه صورت تزریق می شود.

از شما عزیزان بسیار سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو همواره سعی داشته شما را با روشی فوری  تضمینی برای جوانسازی صورت آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید به سایت مراجعه نمایید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source

توسط blogcheck