ما امروز قصد داریم شما را با بهترین دکتر تزریق ژل در شرق تهران آشنا کنیم. افراد با افزایش سن دچار کاش کلاژن می شوند و این امر سبب ایجاد چین و چروک هایی در صورت آنان می شود. در این صورت می توانند با مراجعه به بهترین و با تجربه ترین پزشکان از روش تزریق ژل استفاده کنند. البته از تزریق ژل برای حجم از دست رفته نیز می توان استفاده کرد. افراد می توانند با استفاده از این روش گونه ها، لب ها و … را حجیم کنند. ما در این مقاله لیستی از بهترین دکتر تزریق ژل در شرق تهران را در اختیار شما قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.تزریق ژل چیست؟

تزريق ژل یکی از محبوب ترین تزریقات زیبایی بین افراد می باشد. تزریق ژل تاثير بسیار زیادی در زيبايي و جوان تر كردن چهره انسان دارد. افرادی که دارای چین و چروک هایی در صورت هستند و یا کسانی که قصد دارند نواحی مختلف صورت خود را حجیم کنند می توانند از این روش استفاده کنند. ژل ها دارای انواع مختلفی است. تزریق ژل یک روش غیر جراحی و پرکاربرد برای افراد می باشد. تزریق ژل سبب کاهش چین‌ و چروک‌ ها بهبود چهره می شود. ژل‌ های استفاده‌ شده معمولا از مواد طبیعی یا مصنوعی و تایید‌ شده توسط مراجع بهداشتی هستند. برای انجام تزریق ژل باید به بهترین و با تجربه ترین پزشکان مراجعه کنید. برای تزریق ژل به بهترین دکتر تزریق ژل در تهران مراجعه کنید.

تزریق ژل چیست؟

ویژگی های بهترین دکتر تزریق ژل در شرق تهران

همانطور که ذکر شد برای تزریق ژل باید به بهترین و مجرب ترین پزشکان مراجعه نمایید. برخی از ویژگی های بهترین دکتر تزریق ژل در شرق تهران را در اختیار شما قرار داده ایم که عبارتند از:

 • بهترین دکتر تزریق ژل در شرق تهران دارای تخصص و مدارک معتبر از دانشگاه های معتبر می باشد. به پزشکی مراجعه کنید که دارای تخصص و مدارک معتبر باشد.
 • از دیگر ویژگی های بسیار مهم می توان به مجرب بودن و سابقه بالای پزشک اشاره کرد. بهترین پزشک باید جزء با تجربه ترین پزشکان به شمار رود.
 • بهترین دکتر تزریق ژل در کلینیکی فعالیت می کند که دارای بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات و دستگاه ها برای ارائه خدماتی با کیفیت به افراد باشد.
 • بهترین دکتر تزریق ژل در شرق تهران از با کیفیت ترین و مرغوب ترین مواد و ژل ها برای ارائه بهترین خدمات به افراد استفاده می کند.

موارد کاربرد تزریق ژل:

❤️خط خنده با تزریق ژل، خطوط لبخند محو می شوند و خط خنده رفع خواهد شد.
⚡لب با تزریق ژل لب، لب ها حجیم می شوند و به فرم دلخواه در می آید.
✔️گونه ها با تزریق ژل، گونه ها حجیم می شوند.و گونه هایی برجسته خواهید داشت.
⭐بینی رفع ایرادات بینی استخوانی و قوز بینی با تزریق ژل تا حدودی رفع می شوند.

5 تا از بهترین دکتر تزریق ژل در شرق تهران را بشناسید!

دکتر مریم دریانی

دکتر مریم دریانی

دکتر مریم دریانی، متخصص پوست، مو و زیبایی می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در شرق تهران به شمار می روند. دکتر دریانی یکی از مجرب ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. ایشان دارای ۷ سال سابقه در زمینه پوست، مو و زیبایی می باشند. دکتر مریم دریانی در دانشکده پزشکی توانستند تحصیلات خود را به اتمام برسانند. ایشان، دارای مدرک زیبایی از استرالیا هستند. دکتر مریم دریانی سابقه همکاری با مرکز تحقیقات پوست دانشگاه تهران و کلینیک زیبایی ایرانیان را دارند. ایشان یکی از با مهارت ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند.

خدمات دکتر مریم دریانی:

 • تزریق ژل
 • هایفوتراپی
 • تزریق چربی
 • لیزر موهای زائد
 • درمان افتادگی پلک
 • تزریق بوتاکس

آدرس: تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ، بعد از تقاطع رشید، پلاک 79،طبقه 3، واحد 9

دکتر الهام علمایی

دکتر الهام علمایی

دکتر الهام علمایی متخصص پوست، مو و زیبایی و یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در شرق تهران می باشند. ایشان موفق به کسب بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی می باشند. دکتر علمایی یکی از بهترین و با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. ایشان در مقطع عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل شدند و همچنین در مقطع تخصص درماتولوژی نیز فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی می باشند. دکتر الهام علمایی، دارای ۱۶ سال سابقه طبابت هستند و همچنین ایشان موفق به کسب رتبه برتر آزمون گواهینامه تخصصی پوست می باشند.

خدمات دکتر الهام علمایی:

 • تزریق فیلر
 • هایفوتراپی
 • درمان ریزش مو
 • انجام لیفت صورت
 • لیزر موهای زائد
 • جوانسازی پوست

آدرس: تهران، فلکه اول تهرانپارس، ابتدای خیابان گلبرگ شرقی، پلاک 30، مجتمع گلستان، طبقه دوم، واحد 108

دکتر تورج مکرمی

دکتر تورج مکرمی

دکتر تورج مکرمی، موفق به کسب بورد تخصصی از دانشگاه پزشکی تهران می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در شرق تهران به شمار می روند. دکتر مکرمی بعد از گذراندن دوره عمومی توانستند دوره تخصص خود را نیز به اتمام برسانند و بورد تخصص خود را کسب کنند. ایشان متخصص پوست، مو و زیبایی هستند. دکتر مکرمی جزء با تجربه ترین پزشکان با 17 سال سابقه در زمینه تکنیک های جوانسازی پوست، مو و زیبایی می باشند. ایشان در انجمن متخصصین پوست ایران دارای عضویت می باشند. برای انجام تزریق ژل لب می توانید به ایشان مراجعه نمایید.

خدمات دکتر تورج مکرمی:

 • تزریق ژل
 • درمان ریزش مو
 • جوانسازی پوست
 • تزریقات زیبایی
 • تمامی خدمات مو
 • درمان بیماری های پوست و مو
 • انجام جراحی های پوست

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، نرسیده به کردستان، پلاک 54، طبقه سوم، واحد 9

دکتر صفیه چعباوی زاده

دکتر صفیه چعباوی زاده

دکتر صفیه چعباوی زاده، متخصص پوست و مو و زیبایی و یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در شرق تهران می باشند. دکتر چعباوی زاده، بعد از سپری کردن دوره عمومی توانستند دوره تخصص خود را نیز با موفقیت به اتمام برسانند و بورد تخصص خود را کسب کنند. ایشان دارای ۲۰ سال سابقه در درمان بیماری های پوست و مو می باشند. دکتر چعباوی زاده در انجمن متخصصین پوست ایران دارای عضویت می باشند. دکتر صفیه چعباوی زاده به تربیت تیم جراحی مجربی در زمینه کاشت مو پرداخته اند.

خدمات دکتر صفیه چعباوی زاده:

 • تزریق ژل
 • انجام خدمات زیبایی
 • کاشت مو
 • کاشت ابرو
 • لیزر موهای زائد
 • بادی جت

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از ظفر، نبش خیابان ناصری، پلاک 84، طبقه 3، کلینیک اکسیر

دکتر سپیده خانی

دکتر سپیده خانی

دکتر سپیده خانی، متخصص پوست، مو و زیبایی می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر تزریق ژل در شرق تهران به شمار می روند. دکتر خانی موفق به کسب بورد تخصصی هستند. ایشان دانش آموخته دانشگاه تهران می باشند. دکتر سپیده خانی، 5 مقاله در ژورنال های خارجی تالیف نموده اند. ایشان در انجمن متخصصین پوست ایران و همچنین انجمن استعدادهای درخشان پزشکی دارای عضویت می باشند. ایشان دارای 8 سال سابقه کاری می باشند. دکتر خانی بعد از سپری کردن دوره عمومی توانستند دوره تخصص خود را نیز با موفقیت سپری کنند و بورد تخصص خود را اخذ نمایند.

خدمات دکتر سپیده خانی:

 • تزریق بوتاکس و ژل
 • تزریق فیلر
 • میکرونیدلینگ
 • جوانسازی
 • لیزر موهای زائد

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، کوچه بخشندگان، ساختمان مدیکو پلاس، طبقه 6، واحد 601

عوارض تزریق ژل به صورت

عفونت

عفونت یکی از عوارض تزریق ژل می باشد. عفونت یکی از عوارضی است که ممکن است به دلیل استریل نکردن وسایل و دیگر دلایل ایجاد شود. در بسیاری از مواقع در لحظه تزریق ژل هیچ مشکلی ایجاد نمی شود ولی بعد از گذشت مدت زمانی، محل تزریق ژل با عفونت روبرو می ‌شود. در مواقعی عفونت به حدی زیاد باشد فرد به جراحی نیاز پیدا می‌ کند.

جوش بعد از تزریق

از دیگر عوارض تزریق ژل می توان به جوش ها بعد از تزریق اشاره کرد. گاهی اوقات بعد از تزریق ژل، اطراف ناحیه ‌ای که تزریق ژل انجام شده، جوش ‌های ریز و درشتی ایجاد می شود. در رابطه با این موضوع می توانید با پزشک خود مشورت کنید و با توصیه ایشان از محلول و کرم‌ های مناسب برای برطرف کردن جوش ها استفاده نمایید.

عدم تقارن

ناهماهنگی و عدم تقارن در ناحیه از دیگر عوارض به شمار می رود. این عارضه به دلیل غیر مجرب بودن پزشک اتفاق می افتد. پس سعی کنید برای تزریق ژل به بهترین و با تجربه ترین پزشک مراجعه کنید.

خونریزی، تورم و کبودی

یکی از شایع ترین عوارض تزریق ژل خونریزی، کبودی و تورم می باشد. این عارضه ها طبیعی است و دور از انتظار نیستند و نباید نگران این ها باشید. چنین عوارضی در مدت زمان کوتاه و بعد از گذشت یک تا دو هفته به طور کامل برطرف می ‌شوند.

عوارض تزریق ژل به صورت

تزریق ژل به صورت چقدر ماندگاری دارد؟

تزریق ژل یکی از روش های بسیار محبوب برای درمان چروک‌ ها و افتادگی پوست می باشد. افراد کی توانند از این روش برای از بین بردن چین و چروک ها و حجیم کردن برخی نواحی استفاده کنند. این روش به مدت محدودی می ‌تواند جوانی و شادابی را به صورت شما هدیه دهد. تزریق ژل یک روش دائمی نیست و ماندگاری آن به عوامل مختلفی بستگی دارد. ماندگاری این ژل ها به عواملی مانند برند ژل مورد نظر، بدن خود فرد و … بستگی دارد. اگر از برند بسیار معتبر و خوبی استفاده کنید بیش تر ماندگاری دارد. اکثر ژل ها بین 6 تا 12 ماه ماندگاری دارد.

کلام آخر

تزريق ژل یکی از محبوب ترین تزریقات زیبایی بین افراد می باشد. تزریق ژل تاثير بسیار زیادی در زيبايي و جوان تر كردن چهره انسان دارد. افرادی که دارای چین و چروک هایی در صورت هستند و یا کسانی که قصد دارند نواحی مختلف صورت خود را حجیم کنند می توانند از این روش استفاده کنند. ژل ها دارای انواع مختلفی است. تزریق ژل یک روش غیر جراحی و پرکاربرد برای افراد می باشد.

از شما عزیزان بسیار سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو همواره سعی داشته شما را با بهترین دکتر تزریق ژل در شرق تهران آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد به سایت مراجعه نمایید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source

توسط blogcheck