در این مقاله قصد داریم 10 مورد از بهترین جراح چاقی در کرج را به شما ساکنان این شهر معرفی نماییم تا در صورت نیاز بتوانید به آن ها مراجعه کرده و به زیباتر نمودن اندام خود بپردازید. جراحی چاقی یکی از انواع جراحی های زیبایی اندام می باشد که برای افرادی که تمامی راه های کاهش وزن را امتحان کرده و همچنان از چاقی رنج می برند، مناسب می باشد. این جراحی توسط متخصص لاپاراسکوپی و لاغری انجام می شود و نیاز به دقت و حساسیت بالایی دارد. تمامی شما عزیزانی که از تجمع چربی در نواحی مختلف اندام خود رنج می برید و به دنبال کوتاه ترین راه جهت رسیدن به اندام ایده آل خود هستید، این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید تا با برترین پزشکان فعال در این حوزه آشنا شوید.جراح چاقی کیست؟

بسیاری از افراد به دلایلی مانند ژنتیک و یا سبک زندگی ناسالم، از چاقی مفرط رنج می برند و به دنبال راهی آسان جهت رسیدن به اندام ایده آل خود می باشند. برخی از آن ها تمامی روش های غیر جراحی کاهش وزن را امتحان کرده اند و نتیجه دلخواه خود را حاصل نکرده اند. این افراد می توانند به بهترین جراح چاقی در کرج مراجعه نمایند و اندام خود را با خیالی آسوده او بسپارند.

جراح چاقی فردی می باشد که مدرک فلوشیپ فوق تخصصی خود را در حوزه جراحی چاقی دریافت نموده است و دوره فوق تخصصی چند ساله ای را تحت نظر با تجربه ترین اساتید کشور در حوزه لاپاراسکوپی و جراحی چاقی گذرانده است. این فرد تمامی تاییدیه های علمی خود را با نمره بالایی کسب نموده و مهارت بالایی در زمینه لاغری و زیبایی اندام دارا می باشد.

امروزه تمامی جراحان چاقی حساسیت بسیاری در جراحی های خود به خرج می دهند تا بتوانند مراجعان خود را با استفاده از مناسب ترین روش های لاغری به اندام ایده آل خود برسانند. این افراد می تواند تمامی جراحی های مربوط به قفسه سینه، بافت های نرم بدن و ناحیه شکمی افراد را نیز انجام دهد و خدمات ارزنده ای را به آن ها ارائه دهند.

بهترین جراح چاقی در کرج می بایست از جراحی های باریاتریک جهت لاغری و زیبایی اندام مراجعان خود استفاده نمایند تا آن ها را به اندام ایده آل خود برساند. از جمله جراحی های باریاتریک می‌ توان به جراحی بای پس معده و جراحی اسلیو معده اشاره نمود که نقش بالایی در زیبایی اندام افراد دارا می باشند.

همچنین بهترین جراح چاقی در شیراز با توجه به نوع و مقدار اضافه وزن و همچنین شاخص توده بدنی شما، بهترین نوع جراحی چاقی را برای شما در نظر می‌ گیرد تا شما عزیزان بتوانید در مدت زمان کوتاهی به وزن و اندام ایده آل خود دست یابید.

این جراحی ها دارای حساسیت بالایی می باشند و می بایست به پزشکی ماهر در این زمینه سپرده شوند تا کم ترین خطر و عوارض ممکن را برای مراجعان به دنبال داشته باشند. همچنین اگر شما عزیزان به دنبال فرم دهی کامل به تمامی نواحی اندام خود می باشید، می توانید به بهترین جراح پیکرتراشی در کرج مراجعه نمایید و از خدمات تخصصی او در حوزه زیبایی اندام بهره مند شوید.

جراح چاقی کیست؟

ویژگی بهترین جراح چاقی در کرج

در تمامی مناطق شهر کرج پزشکان بسیاری دارای تخصص لاپاراسکوپی و یا جراحی چاقی می باشند. اما برخی از آن ها به دلیل دارا نبودن ویژگی های لازم ممکن است آسیب ها و عوارض جبران ناپذیری را برای شما عزیزان به ارمغان آورند.

بهترین جراح چاقی در کرج می بایست دارای ویژگی های متمایز کننده ای نسبت به سایر پزشکان فعال در این حوزه باشد و بتواند بیماران را برای مراجعه به خود کاملا قانع نماید. از مهم‌ ترین ویژگی‌ های بهترین جراح چاقی در کرج می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین جراح چاقی در کرج می بایست فلوشیپ لاپاراسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی خود را از برترین مراکز علمی و دانشگاه های سراسری کشور و خارج از کشور دریافت نموده باشد.
 • پزشک منتخب شما در حوزه جراحی چاقی می بایست از انواع جراحی های باریاتریک جهت لاغری اندام مراجعان خود استفاده نماید.
 • جراح چاقی منتخب شما می بایست شاخص توده بدنی شما را با معیار های دقیق اندازه گیری نماید و با توجه به آن، بهترین روش لاغری را برای شما در نظر بگیرد.
 • پزشک منتخب شما در حوزه لاغری اندام می بایست سطوح قیمت کاملا مناسبی را برای تمامی جراحی های لاغری خود در نظر گرفته باشد.
 • بهترین جراح چاقی در کرج می بایست مجوز و پروانه پزشکی خود را به صورت رسمی دریافت نموده باشد و در برترین کلینیک های لاغری مشغول به ارائه خدمات باشد.
 • بهترین جراح چاقی در کرج می بایست تصاویری از نمونه جراحی های پیشین خود در اختیار مراجعان قرار دهد تا آن ها بتوانند میزان مهارت او را بسنجند.

ویژگی های بهترین جراح چاقی در کرج که باید بدانید!

⭐ داشتن سابقه و تجربه کافی بهترین جراح چاقی در کرج در زمینه تخصص خود باید مهارت و سابقه کافی داشته باشد.
✅مدرک معتبر پزشک متخصص باید مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه های معتبر دریافت کرده باشد.
❤️ پاسخگویی صبورانه پاسخگویی به تمامی سوالات مراجعین در طول درمان و قبل از عمل از دیگر ویژگی های جراح چاقی می باشد.
⚡️ استفاده از به روزترین تکنیک ها بهترین جراح چاقی در کرج باید از به روزترین تکنیک ها و پیشرفته‌ ترین دستگاه ها در روند جراحی استفاده نماید.

10 تا از بهترین جراح چاقی در کرج را بشناسید!

دکتر سعید شیرنگی

دکتر محمدجواد باقری

دکتر سعید شیرنگی فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان عضو انجمن جراحی پلاستیک ایران می باشند و از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل شده اند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح چاقی در کرج می باشند.

خدمات :

 • جراحی چاقی
 • پیکرتراشی
 • معاینه
 • جراحی گونه

آدرس : کرج، خیابان بهشتی، بین چهار راه طالقانی و میدان شهدا، نبش بانک انصار، ساختمان سینا، طبقه ۶

دکتر مسعود مهاجر

دکتر محمدجواد باقری

دکتر مسعود مهاجر متخصص جراحی عمومی می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان مدرک دکترای عمومی خود را در سال ۱۳۷۴ از دانشگاه علوم پزشکی کاشان دریافت کرده اند و در سال ۱۳۸۳ موفق به دریافت مدرک دکترای تخصصی جراحی عمومی خود از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شده اند و ایشان بیش از ۱۴ سال سابقه پزشکی دارند و ایشان به بهداشت مطب اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح چاقی در کرج می باشند.

خدمات :

 • جراحی چاقی
 • پیکرتراشی
 • معاینه
 • جراحی صورت

آدرس : کرج، عظیمیه، جنب بیمارستان تخت جمشید، ساختمان کوروش، طبقه هشتم

دکتر امید نامداری

دکتر امید نامداری

دکتر امید نامداری متخصص جراحی عمومی می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران سپری کردند و سپس مقطع تخصص جراحی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گذراندند و ایشان بیش از 10 سال سابقه در زمینه جراحی عمومی و لاغری دارند و عضو جامعه جراحان ایران می باشد و در کلینیک دی و بیمارستان مریم و بیمارستان کوثر و مطب شخصی خدمات ارائه می دهند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح چاقی در کرج می باشند.

خدمات :

 • جراحی چاقی
 • لیپوماتیک
 • معاینه
 • ابدومینوپلاستی

آدرس : کرج، چهار راه طالقانی، خیابان شهید بهشتی، جنب شهر کتاب، ساختمان پزشکان نور، واحد 18

دکتر محمدجواد باقری

دکتر محمدجواد باقری

دکتر محمدجواد باقری متخصص جراحی عمومی می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان در سال 1391 برای گذراندن دوره تخصصی جراحی عمومی وارد دانشگاه تهران شدند و با موفقیت ان را سپری کردند و مدرک لاپاراسکوپی پیشرفته و چاقی متابولیک گرفتند و ایشان عضو رسمی انجمن جراحان درون بین و همچنین انجمن بین المللی جراحی چاقی می باشند و ایشان به بهداشت مطب اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح چاقی در کرج می باشند.

خدمات :

 • جراحی چاقی
 • اسلیو معده
 • معاینه
 • بای پس

آدرس : کرج، جهانشهر، میدان مدنی، خیابان مهران، ساختمان جهانشهر، طبقه 2

دکتر فرهام احمدی

دکتر فرهام احمدی

دکتر فرهام احمدی متخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و شامل مدرک تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک از دانشگاه علوم پزشکی ایران می باشد و ایشان عضو در انجمن جراحان پلاستیک ایران و هیات علمی دانشگاه می باشند و ایشان به بهداشت مطب اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح چاقی در کرج می باشند.

خدمات :

 • جراحی چاقی
 • جراحی بینی
 • معاینه
 • جراحی چانه

آدرس : کرج، چهار راه طالقانی، به سمت میدان شهدا، جنب اداره پست، ساختمان پزشکان امید، طبقه دوم، واحد۲۰۲

دکتر رسول خوشنواز

دکتر رسول خوشنواز

دکتر رسول خوشنواز متخصص جراحی عمومی می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان در ابتدا مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را اخذ کردند و در ادامه با تخصص یافتن در زمینه جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز فارغ التحصیل شدند و بیش از ۸ سال سابقه تخصصی پزشکی در زمینه انجام انواع جراحی های درمانی را دارند و ایشان به بهداشت مطب اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح چاقی در کرج می باشند.

خدمات :

 • جراحی چاقی
 • لیپوماتیک
 • معاینه
 • جراحی بینی

آدرس : استان البرز، کرج، چهارراه طالقانی، به سمت شهدا، سمت راست، برج رازی

دکتر الهه فروتن

دکتر الهه فروتن

دکتر الهه فروتن متخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان مدرک دکترای پزشکی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کردند و مدرک تخصص جراحی عمومی و پلاستیک را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان به بهداشت مطب اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح چاقی در کرج می باشند.

خدمات :

 • جراحی چاقی
 • جراحی بینی
 • معاینه
 • لیپوماتیک

آدرس : کرج، چهار راه طالقانی، کوچه فروشگاه سالیان، ساختمان پزشکان اترا، طبقه اول

دکتر بلال دلشاد

دکتر بلال دلشاد

دکتر بلال دلشاد فوق تخصصی جراحی پستان می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان با قبولی در رشته پزشکی عمومی در سال ۱۳۸۱ وارد دانشگاه تهران شدند و پس از ان دوره جراحی عمومی را در دانشگاه شهید بهشتی تهران اغاز کردند و مدرک فوق تخصصی جراحی پستان را از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت کردند و ایشان به بهداشت مطب اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح چاقی در کرج می باشند.

خدمات :

 • جراحی چاقی
 • لیپوماتیک
 • معاینه
 • ابدومینوپلاستی

آدرس : کرج، چهل و پنج متری گلشهر، خیابان ارغوان غربی، کلینیک پستان بیمارستان فوق تخصصی مریم

دکتر حمید رضا مفرد

دکتر حمیدرضا مفرد

دکتر حمید رضا مفرد متخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان در کارنامه شغلی خود انجام بیش از ۱۶۰۰۰ عمل موفق جراحی را ثبت کرده اند و عضو انجمن جراحان پلاستيک می باشند و ایشان مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک شان را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کردند و به مدت یک سال دستیار ارشد بودند و ایشان به بهداشت مطب اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح چاقی در کرج می باشند.

خدمات :

 • جراحی چاقی
 • لیپوساکشن
 • معاینه
 • لیپوماتیک

آدرس : كرج، چهار راه طالقانی، به سمت ميدان شهدا، برج ارين، طبقه ۱۲

دکتر محمد ابراهیمی

دکتر محمد ابراهیمی

دکتر محمد ابراهیمی فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان رتبه برتر در زمینه فوق تخصصی پلاستیک کشور دارند و عضو انجمن جراحان پلاستیک می باشند و با هر مراجعه کنندگان رفتار و برخورد بسیار خوبی دارند و ایشان به بهداشت مطب اهمیت می دهند تا مراجعه کنندگان مطب دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهند. همچنین ایشان جزء یکی از بهترین جراح چاقی در کرج می باشند.

خدمات :

 • جراحی چاقی
 • جراحی بینی
 • معاینه
 • ابدومینوپلاستی

آدرس : کرج، چهار راه طالقانی، به سمت میدان شهدا، کنار زیر گذر، ساختمان حکیم، طبقه اول

انواع جراحی های چاقی

جراحی های چاقی جراحی می باشند که به یکی از روش های زیر موجب کاهش وزن و لاغری افراد می شوند:

 • محدود نمودن مقدار غذایی که هر فرد در طول روز نگه می دارد که توسط آن فرد غذای کم تری خورده و وزن او کاهش پیدا می‌ کند.
 • جلوگیری سیستم گوارش از جذب برخی از کالری ها و مواد غذایی مغذی موجود در مواد غذایی.
 • ترکیب هر دو مورد بالا و کاهش وزن فرد.

تمامی افرادی که شاخص توده بدنی آنها بالای 40 بوده و یا دارای بیش از 45 کیلوگرم اضافه وزن می باشند، می بایست هر چه زودتر به بهترین جراح چاقی در کرج مراجعه نمایند تا از ابتلا به بیماری‌ های خطرناک نیز جلوگیری نمایند. از انواع جراحی چاقی می توان به جراحی چاقی گاسترکتومی و اسلیو معده اشاره نمود که اندازه معده را تا حجم بسیاری کاهش می دهد و موجب می‌ شود تا فرد غذای کم تری در طول روز مصرف نماید.

در دیگر روش های جراحی چاقی، بخشی از روده را میان بر می زنند تا فرد مواد مغذی کم تری جذب کرده و وزن خود را کاهش دهد. به این نوع جراحی ها جراحی ضد جذب و به جراحی اسلیو معده، جراحی محدود کننده می گویند. این جراحی ها وزن افراد را در طولانی مدت کاهش می دهند و آسیب کم تری نسبت به جراحی هایی همچون پیکرتراشی وارد خواهند کرد.

 انواع جراحی های چاقی

توصیه های بهترین جراح چاقی در کرج

 • فعالیت های بدنی خود را تا جایی که آسیبی به بدن خود وارد نکنید، ادامه بدهید تا روند بهبودی خود را تسریع بخشید.
 • به طور مداوم پیاده روی را در برنامه روزانه خود قرار دهید تا روند گردش خون را در بدن ایجاد کرده و از ایجاد لخته خون در پاهای خود جلوگیری نمایید.
 • از نشستن بر روی تخت و آویزان کردن پاها در شب اول جراحی خودداری نمایید.
 • تمریناتی را که پزشک معالج به شما پیشنهاد می دهد، از جمله تمرینات تنفسی و تقویت پاها را در منزل و به طور مداوم انجام دهید.
 • نحوه صحیح سرفه کردن و نفس عمیق کشیدن را بیاموزید.
 • از رژیم غذایی سرشار از مواد مغذی و مفید استفاده نمایید.
 • در ارتباط با دیگران از ماسک استفاده نمایید تا هیچ گونه ویروسی وارد بدن شما نشود.
 • ارتباط خود با افراد را تا دو هفته پس از جراحی، به صورت جدی کنترل و محدود نمایید و از رفت‌ و آمد های غیر ضروری خودداری نمایید.
 • بیمار می بایست تا یک ماه پس از جراحی در منزل مانده و از قرار گرفتن در محیط های آلوده دور بمانید.

کلام آخر

بسیاری از افراد به دلایلی مانند سبک زندگی ناسالم، دچار چاقی مفرط شده اند و با امتحان نمودن روش های غیر جراحی مختلف نیز موفق به لاغری و رسیدن به اندام ایده آل خود نشده اند. این افراد می‌ توانند با مراجعه به بهترین جراح چاقی در کرج، به لاغری اندام خود بپردازند و از ابتلا به بیماری‌ های خطرناک نیز جلوگیری نمایند.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین جراح چاقی در کرج را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با استفاده از آن ها زیبایی را به اندام خود باز گردانید. سپاسگزاریم که تا انتها همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفا نظرات و یا پیشنهادات خود را از طریق سایت جراحتو با ما در میان بگذارید.

source

توسط blogcheck