امروزه دغدغه خانم ها فیکس و تثبیت کردن آرایش صورت است؛ از این رو می خواهیم 10 مدل از بهترین تثبیت کننده آرایش را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به راحتی محصول مورد نظر خود را بیابید؛ با کمک تثبیت کننده آرایش می توان مدت زمان طولانی آرایش را بر روی پوست خود حفظ کرد و در میهمانی ها بدون استرس از پاک شدن آرایش حضور پیدا کرد؛ اگر شما نیز به دنبال یافتن یک محصول مناسب برای حفظ آرایش صورتتان هستید می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات کافی در این زمینه کسب کنید.تثبیت کننده آرایش چیست؟

خانم ها برای زیبایی بیشتر چهره شان از لوازم آرایش متعدد از جمله بهترین مارک کرم پودر و غیره استفاده می کنند، البته بهترین روش این است که آرایش صورت را با استفاده از تثبیت کننده های مختلف فیکس کرد تا مدت طولانی بر روی صورت بدون هیچ مشکلی باقی بماند؛ با ماندگاری بیشتر آرایش، اعتماد به نفس افراد افزایش می یابد و بهتر و راحت تر می توانند در جوامع حضور داشته باشند.

این مسئله برای خانم ها بسیار مهم است که بتوانند آرایش صورتشان را در طول یک شبانه روز ثابت و فیکس نگه دارند و بتوانند با این آرایش در مراسم های رسمی و مهم حاضر شوند؛ از این رو بهترین کار این است که از اسپری یا پودر های تثبیت کننده آرایش استفاده کرد.

زمان استفاده از بهترین تثبیت کننده آرایش، آخرین مرحله از آرایش صورت است که می تواند از آرایش و پوست صورت در برابر هر گونه تغییرات آب و هوایی و تعریق و اشک به خوبی محافظت نماید؛ با کمک این محصول می توان در روز های گرم تابستان آرایش صورت خود را حفظ کرد زیرا پوست در برابر تعریق بسیار زیاد در امان می ماند و چربی پوست کنترل می شود؛ نمی توان گفت که تثبیت کننده جزء لوازم آرایش ضروری است اما برای حضور در میهمانی های مختلف بهتر است از آن استفاده شود.تثبیت کننده آرایش چیست؟

انواع مختلف بهترین تثبیت کننده آرایش

اسپری تثبیت کننده آرایش ساختار شیمیایی دارد و در ترکیبات آن الکل و مقداری روغن وجود دارد و به طور معمول الکل جزء چهار ماده اصلی یک تثبیت کننده آرایش است؛ اما نباید نگران این مسئله باشید زیرا در ساختار این محصولات، یک رایحه عطری بسیار قوی وجود دارد که می تواند رایحه الکل را به خوبی بپوشاند.

اسپری های تثبیت کننده آرایش انواع مختلفی دارند، برخی از آن ها برای پوست های خشک و برخی نیز برای پوست های چرب مناسب می باشند؛ پیش از آن که بخواهید آرایش کنید باید نوع پوست خود را بشناسید زیرا داشتن اطلاعات کافی در زمینه آرایش می تواند به زیبایی بیشتر چهره کمک کند؛ با تشخیص دقیق نوع پوست و خرید بهترین محصول می توان پوستی بسیار سالم داشت و آرایش صورت را تا مدت طولانی حفظ کرد.

اسپری تثبیت کننده آرایش برای پوست چرب : در صورتی که پوست چرب دارید، ممکن است پوست تان بعد از گذشت مدتی چرب به نظر برسد؛ در تثبیت کننده های مخصوص پوست چرب، مواد مات کننده وجود دارد که می توانند چربی مازاد پوست را به خوبی جذب کنند و آرایش صورت را تا زمان طولانی بدون هر گونه نقصی مات نگه دارند؛ این اسپری‌ها می توانند مقدار بسیار کمتری چربی یا مرطوب‌کننده در خود ترکیب کنند و منافذ باز موجود در پوست‌ را نبندند و سبب به وجود آمدن جوش نشوند.

اسپری تثبیت کننده آرایش برای پوست خشک : زمانی که پوست تان خشک باشد، آرایش صورت نمی تواند به خوبی و به طور یکدست بر روی پوست پخش شود و در نهایت آرایش محو می شود و ریزش می کند؛ در صورتی که دچار خشکی پوست شده اید باید از تثبیت کننده آرایش استفاده نمایید و رطوبت را با دوز معین و دقیقی به پوست تان تزریق نمایید؛ این نوع اسپری‌ها مقدار بسیار زیادی مرطوب‌کننده و همچنین مقدار بسیار کمتری الکل دارند زیرا الکل موجب خشک شدن بیشتر پوست می‌شود.

10 مدل از بهترین تثبیت کننده آرایش را بشناسید!

اسپری تثبیت کننده آرایش فلورماراسپری تثبیت کننده آرایش فلورمار

اسپری تثبیت کننده آرایش جزء محصولات مدرن و به روز می باشد که می تواند کارایی بسیار خوبی داشته باشد؛ این محصول تاثیر بسیار خوبی دارد و از عصاره های بسیار مفید برخوردار می باشد؛ به دلیل وجود مواد مغذی و مفید در این اسپری، رطوبت پوست در تمام طول روز حفظ می شود و از آسیب رسیدن به پوست ممانعت می کند؛ این اسپری اصلا حس چسبندگی بر روی پوست ایجاد نمی‌کند و مانع از کدر شدن آرایش در طی روز می شود؛ این اسپری تثبیت کننده دارای فرمولاسیون ویژه است و هیچ گونه آسیبی به پوست وارد نمی کند.

اسپری تثبیت کننده آرایش فلورمار به خوبی می تواند آرایش صورت را حفظ کند؛ در صورت استفاده کردن از این فیکساتور، می‌توان مانع از خراب شدن آرایش شد و تا مدت زمان طولانی آرایش پوست باقی می ماند؛ اسپری تثبیت کننده آرایش فلورمار انتخاب بسیار خوبی جهت تثبیت کردن آرایش در خانه می باشد؛ در ترکیبات این محصول عصاره گل بابونه و خیار وجود دارد که مانع از آسیب رسیدن به پوست می شود و رطوبت پوست را به خوبی حفظ می کنند؛ از این رو به عنوان بهترین تثبیت کننده آرایش شناخته می شود.

پودر بیک هدی بیوتیپودر بیک هدی بیوتی

پودر بیک هدی بیوتی یکی از بهترین تثبیت کننده آرایش می باشد؛ این برند تا به امروز طرفداران بسیار زیادی داشته و توانسته نظر اکثر افراد را به خود جلب کند؛ این تثبیت کننده جزء محصولات پرفروش این برند می باشد؛ این محصول برای افراد با هر رنگ پوستی مناسب است و افراد با هر نوع پوستی که دارند می توانند به راحتی از آن استفاده کنند؛ با کمک این تثبیت کننده دیگر پوست خشک و پوسته پوسته نمی شود و سبب به وجود آمدن یک پوست صاف و مخملی می گردد.

پودر تثبیت کننده آرایش هدی بیوتی را برای فیکس و ثابت کردن آرایش هر بخش از صورت می توان استفاده کرد؛ از این رو استفاده کردن از پودر تثبیت کننده برای برخی از نواحی صورت از جمله خطوط خنده، زیر چشم‌ها، زیر خط رژگونه و منطقه T (پیشانی، بینی، اطراف دهان و روی چانه) مناسب می باشد.

در صورت استفاده درست و مناسب از این محصول، سبب می‌شود که آرایش برای زمان طولانی، دقیقا مانند اولین لحظه، بدون هر گونه عیب و نقصی، زیبا به نظر برسد؛ با این تثبیت کننده می توان پوستی نرمی و لطیف داشت؛ این محصول به عنوان بهترین تثبیت کننده آرایش شناخته می شود.

اسپری تثبیت کننده آرایش پلاس مکاسپری تثبیت کننده آرایش پلاس مک

اسپری تثبیت کننده آرایش پلاس مک جزء محصولات بی نظیر و منحصر به فرد می باشد که می تواند آرایش صورت را به خوبی فیکس کند؛ این محصول می تواند به مدت چندین ساعت باقی بماند و ریزش پیدا نکند؛ این اسپری پوست را به خوبی مرطوب می کند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است؛ این فیکساتور بافت بسیار سبکی دارد و حس بسیار خوبی برای افراد مصرف کننده ایجاد می کند؛ با کمک این محصول چربی پوست حفظ می شود و مدت زمان ماندگاری آن طولانی می گردد.

اسپری تثبیت کننده آرایش مدل فیکس پلاس مک از مواد بسیار با کیفیت تهیه شده است که بافتی کاملا سبک دارد و احساس بسیار خوبی برای مصرف کنندگان رقم می زند؛ از این رو این محصول جزء بهترین تثبیت کننده آرایش است که می تواند تاثیر بسیار خوبی بر روی ماندگاری آرایش بگذارد.

پودر تثبیت کننده آرایش کلارنسپودر تثبیت کننده آرایش کلارنس

پودر تثبیت کننده آرایش کلارنس جزء محصولات بسیار باکیفیت این برند است که در ترکیبات خود عصاره های مواد معدنی و گیاهان دارد؛ بافت این پودر تثبیت کننده‌ بسیار سبک می باشد و می تواند پوشانندگی بسیار مناسبی برای مصرف کنندگان فراهم کند و در نتیجه ظاهری مات و زیبا ایجاد می کند؛ این محصول سولفات ندارد و هیچ آسیبی به پوست نمی‌زند؛ فرمولاسیون پودر تثبیت کننده کلارنس فاقدچربی است و برای هر نوع پوستی مناسب می باشد.

در ضمن در این محصول به دلیل داشتن ترکیبات بسیار خاص و منحصر به فرد می تواند از پوست در برابر اشعه های مضر و رادیکال های آزاد محافظت کند؛ تمامی این مزایا و فواید موجب شده که این محصول به عنوان بهترین تثبیت کننده آرایش شناخته شود.

اسپری تثبیت کننده آرایش رولناسپری تثبیت کننده آرایش رولن

اسپری تثبیت کننده آرایش رولن بافتی بسیار نرم و سبک دارد که هیچ گونه چسبندگی بر روی پوست ایجاد نمی کند؛ مدت زمان ماندگاری این محصول طولانی است که می تواند آرایش را به خوبی بر روی پوست نگه دارد و پوست را کدر نکند؛ این اسپری طوری طراحی شده تا بتواند در شرایط سخت، بهترین نتایج را حاصل کند؛ از این رو این اسپری به عنوان بهترین تثبیت کننده آرایش در نظر گرفته شده است.

این محصول فرمولاسیون بسیار خاص و زیبا دارد که می تواند به خوبی در شرایط سخت از آرایش پوست محافظت کند؛ با کمک این اسپری کیفیت آرایش افت پیدا نمی کند و پوست براق نمی گردد؛ افراد با هر نوع پوستی که دارند می توانند به خوبی از این محصول استفاده کنند زیرا این اسپری به خوبی جذب پوست می گردد و سریعا خشک می شود؛ با این اسپری آرایش صورت به خوبی حفظ می شود.

پودر تثبیت کننده آرایش پیر رنهپودر تثبیت کننده آرایش پیر رنه

پودر تثبیت کننده آرایش پیر رنه سه رنگ مختلف دارد که هر یک از این رنگ بندی ها بسیار زیبا می باشند و با هر سلیقه ای تناسب دارند؛ در این محصول، پودر بسیار ریز وجود دارد که می تواند به خوبی بر روی پوست بنشیند و پوست را یکدست کند؛ مدت زمان ماندگاری این محصول طولانی است به گونه ای که می تواند تا مدت 16 ساعت آرایش صورت را حفظ نماید؛ با کمک این محصول می توان پوستی بی عیب و نقص داشت؛ از این رو این محصول به عنوان بهترین تثبیت کننده آرایش صورت است.

این محصول می تواند برای میهمانی ها و مراسمات طولانی، بسیار مناسب باشد زیرا این محصول از ذوب شدن آرایش جلوگیری می کند؛ ویژگی‌های مثبت دیگری که این محصول دارد، استفاده کردن بسیار آسان و حفظ نمودن رطوبت پوست صورت به دلیل فرمولاسیون مینرال اش می باشد؛ پودر فیکس پیر رنه برای هر نوع پوستی مناسب است، از این رو در صورتی که پوست خشک یا چرب دارید، جهت استفاده کردن از این محصول آرایشی جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

اسپری تثبیت کننده آرایش گلدن رزاسپری تثبیت کننده آرایش گلدن رز

اسپری تثبیت کننده آرایش گلدن رز می تواند آرایش خانم ها را در طول روز به طور ثابت نگه دارد و مدت زمان ماندگاری اش را افزایش دهد؛ این اسپری می تواند هیچ گونه چسبندگی بر روی پوست ایجاد نکند و جذب پوست افراد شود؛ در این صورت دوام آرایش افزایش می یابد که می توان پس از گذشت چند ساعت پوستی صاف و یکدست داشت؛ این اسپری تثبیت کننده در فرمولاسیون خود روغن گل کاملیای ژاپنی، ویتامین E و پانتنول دارد که می تواند رطوبت رسانی به پوست را افزایش دهد.

لازم به ذکر است این محصول یکی از بهترین تثبیت کننده آرایش می باشد که کارایی بسیار خوبی دارد و قیمت آن کاملا مناسب است؛ با کمک این محصول می توان پوستی صاف و آرایشی بی عیب و نقص در میهمانی داشت؛ افراد با هر نوع پوستی که دارند می توانند از این محصول باکیفیت استفاده کنند.

اسپری تثبیت کننده آرایش ژنوبایوتیکاسپری تثبیت کننده آرایش ژنوبایوتیک

اسپری تثبیت کننده آرایش ژنوبایوتیک می تواند پوست را مرطوب نماید و آرایش را به خوبی تثبیت کند؛ با کمک این محصول مدت زمان ماندگاری این محصول افزایش می یابد و زیبایی پوست تا زمان طولانی باقی می ماند؛ در ترکیبات این محصول بابونه، گلیسیرین، عصاره چای سبز و مواد طبیعی وجود دارد که کمک بزرگی به افزایش یافتن نرمی و لطافت پوست می‌کند؛ این اسپری پوست را به خوبی شاداب و با طراوت‌ می کند و تاثیر مثبت بر روی در تغذیه و رساندن مواد مغذی به پوست دارد.

اسپری تثبیت کننده آرایش ژنوبایوتیک عصاره چای سبز دارد و به همین علت از خاصیت آنتی اکسیدانی و جوانسازی برخوردار می باشد؛ این محصول مانع از به وجود آمدن چین و چروک بر روی پوست می شود و از پیری زودرس پوست جلوگیری می کند؛ افراد با هر نوع پوستی که دارند می توانند به راحتی از این محصول باکیفیت استفاده کنند؛ با توجه به مزایای این محصول، به عنوان بهترین تثبیت کننده آرایش شناخته می شود.

اسپری تثبیت کننده آرایش لورآلاسپری تثبیت کننده آرایش لورآل

اسپری تثبیت کننده آرایش لورآل یک محصول بسیار ملایم و سبک است که می تواند به خوبی آرایش را تثبیت نماید؛ از این محصول می توان در هوای گرم استفاده کرد زیرا مانع از تعریق پوست می شود، از این رو در هر فصلی از جمله تابستان و بهار می توان با خیال آسوده از این محصول استفاده کرد؛ با توجه به مزایای این محصول، جزء بهترین تثبیت کننده آرایش شناخته می شود.

اسپری تثبیت کننده آرایش لورآل می تواند ماندگاری آرایش را به خوبی تا مدت یک شبانه روز ثابت افزایش دهد؛ این محصول نمی تواند هیچ گونه چسبندگی بر روی پوست به وجود آورد و حالت آرامش بخشی به پوست می دهد؛ افراد هر نوع پوستی که دارند می توانند از اسپری لورآل استفاده کنند.

اسپری تثبیت کننده آرایش رولوشناسپری تثبیت کننده آرایش رولوشن

اسپری تثبیت کنده آرایش رولوشن از برند معروف و مشهور رولوشن است که هیالورونیک اسید دارد؛ این محصول از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و ترکیبات آن فاقد گلوتن می باشد و به طور کامل گیاهی است که هیچ گونه ضرری برای بدن ندارد.

اسپری تثبیت کننده آرایش هیالورونیک رولوشن می تواند ماندگاری آرایش را افزایش دهد و از به وجود آمدن لکه و پخش شدن آرایش جلوگیری کند؛ نکته بسیار مهمی که در رابطه با فیکساتور رولوشن وجود دارد، مربوط به هیالورونیک اسید در این تثبیت کننده آرایش است زیرا خاصیت مرطوب کنندگی پوست را افزایش می دهد.

اسپری رولوشن یک محصول بسیار باکیفیت است که هیچ گونه حس چسبندگی بر روی پوست به وجود نمی آورد و از براق شدن پوست جلوگیری می کند؛ با کمک این محصول، پوست براق می شود زیرا هیالورونیک اسید در این اسپری، کیفیت آرایش را افزایش می دهد و می تواند از پوست و آرایش در مقابل هر گونه تغییرات محافظت و مراقبت نماید؛ از این رو به عنوان بهترین تثبیت کننده آرایش شناخته می شود.

نحوه استفاده از انواع تثبیت کننده آرایش

نحوه استفاده کردن از هر یک از انواع بهترین تثبیت کننده آرایش را برای شما شرح خواهیم داد :

نحوه استفاده از اسپری تثبیت کننده آرایش : باید ابتدا قوطی اسپری که خریداری شده را به خوبی تکان دهید؛ در ادامه برای اسپری کردن محصول، آن را در فاصله 20 الی 25 متری صورتتان نگه دارید؛ پس از آن، این محصول را در حرکات ” X ” و ” T ” بر روی آرایش صورتتان پاف کنید و اطمینان حاصل نمایید که کل صورت تان را پوشانده‌اید؛ در نتیجه به مدت چندین دقیقه به تثبیت کننده آرایش فرصت دهید تا به طور کامل خشک شود.

نحوه استفاده از پودر تثبیت کننده آرایش : چگونگی مصرف پودر تثبیت کننده آرایش شباهت بسیار زیادی به نحوه استفاده از اسپری دارد ولی باید در این روش قلم مو استفاده نمایید؛ ابتدا مقدار بسیار کمی از پودر تثبیت کننده آرایش را با کمک قلم‌مو بردارید؛ در ادامه پودر را با ضربه های آرام و ملایم در حرکات ” X ” و ” T ” ، بر روی کل صورت بزنید؛ در ضمن بسیار احتیاط کنید که از پودر به مقدار بسیار زیادی استفاده نکنید زیرا موجب به وجود آمدن ظاهری ضخیم و ناخوشایندی می شود.نحوه استفاده از انواع تثبیت کننده آرایش

توصیه های مهم جهت استفاده از تثبیت کننده آرایش

زمانی که قصد خرید یا استفاده از بهترین تثبیت کننده آرایش را دارید باید به برخی نکات و توصیه ها توجه نمایید؛ این نکات در ادامه ذکر می شوند :

زمان انتخاب کردن تثبیت کننده آرایش باید شرایط آب و هوایی را در نظر بگیرید؛ نکته بسیار مهم این است که شرایط آب و هوایی را زمان خرید تثبیت کننده در نظر بگیرید به عنوان مثال در صورت قرار گیری در آب و هوای بسیار خشک یا روزهای بسیار سرد، پوست کاملا خشک می‌شود که در این صورت نیاز است از تثبیت کننده‌های دارای مرطوب کننده استفاده نمایید؛ همچنین اگر افراد در محیط های بسیار خشک و آفتابی قرار بگیرند، باید تثبیت کننده‌هایی که ضد آفتاب با spf دارند استفاده نمایند.

پیش از شروع به آرایش کردن، باید اسفنج کرم پودر تان را با فیکساتور مرطوب نمایید؛ اکثر آرایشگران بسیار حرفه‌ای و میکاپ آرتیستان بر این باورند که اسفنج کرم پودر را باید با بهترین تثبیت کننده آرایش مرطوب کرد زیرا در این صورت مدت زمان ماندگاری آن افزایش می یابد و چگونگی پخش شدن کرم پودر به مراتب بهتر می شود و یکنواخت‌تر می گردد.

به صورت روزانه از تثبیت کننده آرایش استفاده نکنید؛ در ترکیبات بهترین تثبیت کننده آرایش برخی مواد شیمیایی پلیمری وجود دارد که در صورت مصرف کردن آن به صورت روزانه، عوارض و مضرات زیادی به پوست وارد می شود؛ زیرا حقیقتا تثبیت کننده های آرایش با به وجود آوردن حس چسبندگی و باز داشتن فعالیت‌های پوستی، از ریزش آرایش جلوگیری می‌کنند؛ ولی در این صورت سبب آسیب رساندن به پوست در مدت زمان طولانی می‌شوند؛ این خصوصیات حتی در بهترین تثبیت کننده ها نیز وجود دارد و هیچ کدام از آن‌ها در برابر دیگری متمایز نیستند.توصیه های مهم جهت استفاده از تثبیت کننده آرایش

کلام آخر

تثبیت کننده آرایش کمک بزرگی به افزایش مدت زمان ماندگاری آرایش صورت می کند و می تواند از آرایش صورت در برابر هر گونه تغییرات جوی، تعریق بیش از حد و غیره محافظت کند؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با تثبیت کننده آرایش در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت جراحتو 10 تا از بهترین تثبیت کننده آرایش را به شما معرفی کرد تا به آسانی محصول مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا انتهای این مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنون و متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با بهترین تثبیت کننده آرایش دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

source

توسط blogcheck