ما امروز قصد داریم شما را با بهترین جراح بلفاروپلاستی در قزوین آشنا کنیم. افرادی که دارای پلک افتاده ای هستند می توانند به بهترین جراح جهت انجام بلفاروپلاستی مراجعه کنند. هایفوتراپی جزء روش های بدون جراحی و غیرتهاجمی برای سفت کردن و کشیدن پوست و رفع افتادگی پلک می باشد. ما در این مقاله لیستی از بهترین جراح بلفاروپلاستی در قزوین را در اختیار شما قرار داده ایم پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.بلفاروپلاستی پلک بالا

یکی از انواع جراحی های زیبایی، جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی است. برای انجام این جراحی باید به بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران مراجعه کنید. افراد به دلایل مختلفی مانند عوامل وراثتی و آناتومی صورت و یا افزایش سن، دچار جمع شدن چربی ها زیر چشم و یا افتادگی پلک می شوند. در این صورت باید از روش بلفاروپلاستی یا جراحی پلک استفاده کنند. بسیاری از افراد با بالا رفتن سن احساس سنگینی در پلک های بالایی خود دارند و این امر می تواند به دلیل پایین آمدن ابرو، ایجاد پوست های اضافه در پلک بالا و یا هر دو مورد اتفاق بیفتد. بلفاروپلاستی دارای انواع مختلفی است که در ادامه به آن پرداخته ایم.

بلفاروپلاستی بدون جراحی

پلکسر

پلکسر یکی از انواع بلفاروپلاستی بدون جراحی می باشد. در این روش برای رفع افتادگی پلک، از پلاسما استفاده می شود. این روش تاثیر بسیاری در درمان افتادگی پلک دارد. در روش پلاسما تراپی یا پلاسما جت، حرارت زیادی به گاز می‌ دهند، این امر سبب آزاد شدن الکترون‌ ها می شود و یون ‌ها در جای خود باقی می ‌مانند.

تزریق بوتاکس

با تزریق بوتاکس می توان به کشیدن پلک‌ های بخش فوقانی چشم، به ‌سوی بالا پرداخت. این روش بدون جراحی انجام می شود و می تواند یکی از روش های موثر باشد. در روش تزریق بوتاکس، به عضله‌ هایی را که ابرو را به سمت پایین می ‌کشانند، بوتاکس تزریق می‌ شود. تزریق بوتاکس برای از بین بردن افتادگی پلک بسیار موثر است. با تزریق بوتاکس به عضلات، پلک های بالایی باز می شوند.

تزریق ژل

تزریق ژل از دیگر روش های بدون جراحی بلفاروپلاستی می باشد. لیفت و بالا کشیدن پلک چشم با تزریق ژل سبب بازیابی فوری حجم مورد نظر در چند دقیقه می شود. در روش تزریق ژل پوست افتاده‌ پلک چشم پر می ‌شود و ناحیه‌ اطراف چشم بالا می رود. در این روش پزشک چندین بار تزریق را انجام می دهد.

هایفوتراپی

هایفوتراپی جزء روش های بدون جراحی و غیرتهاجمی برای سفت کردن و کشیدن پوست و رفع افتادگی پلک می باشد. در این روش از امواج صوتی متمرکز برای بالا کشیدن پوست شل و افتاده استفاده می شود. هایفوتراپی بافت ‌های عمیق زیر پوست را هدف قرار می دهد.

بلفاروپلاستی بدون جراحی

کاندیدای مناسب جراحی بلفاروپلاستی

برای انجام جراحی بلفاروپلاستی باید توجه داشته باشید که آیا کاندیدی مناسبی برای انجام آن هستید یا خیر؟ در این قسمت برخی از کاندیدای مناسب را در اختیار شما قرار داده ایم:

 • کسانی که دارای سن 30 و یا بالای آن باشند کاندیدای مناسبی برای انجام بلفاروپلاستی می باشند. البته در مواقع حساس و در صورتی که فرد دچار افتادگی پلک و یا پف چشم مادرزادی باشد می تواند این جراحی را انجام دهد.
 • کسانی که به دلایلی مانند تصادف و حوادث طبیعی به افتادگی پلک دچار شده باشند، کاندیدای مناسبی برای انجام این عمل هستند.
 • افراد مسن که دارای پلک هایی افتاده ای هستند می توانند از این جراحی استفاده کنند.
 • کسانی که دارای چربی و پف اضافه در بخش پایینی پلک هستند می توانند برای انجام این جراحی به بهترین جراح بلفاروپلاستی مراجعه کنند.

10 تا از بهترین جراح بلفاروپلاستی در قزوین را بشناسید!

دکتر احسان مشیری

دکتر احسان مشیری

دکتر احسان مشیری جراح پلاستیک و زیبایی هستند. ایشان یکی از بهترین جراح بلفاروپلاستی در قزوین شناخته شده اند. دکتر مشیری جزء پزشکان بسیار مجرب در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. ایشان مدارک علمی خود را از دانشگاه های معتبر کشور دریافت کرده اند. دکتر مشیری بعد از گذراندن دوره عمومی و اخذ مدرک توانستند دوره تخصص خود را نیز با موفقیت سپری کنند و بورد تخصص خود را دریافت نمایند. برای انجام بلفاروپلاستی می توانید به ایشان مراجعه کنید.

خدمات دکتر احسان مشیری:

 • بلفاروپلاستی
 • پروتز باسن
 • زاویه سازی صورت

آدرس: قزوین، تقاطع خیام شمالی، فلسطین، بالای آرایش جهان، ساختمان 531، واحد 5

شماره تماس: 02833350120

دکتر عارف مصلایی

دکتر عارف مصلایی

دکتر عارف مصلایی جزء بهترین جراح بلفاروپلاستی در قزوین شناخته شده اند. ایشان جراح و متخصص پلاستیک و زیبایی هستند. دکتر مصلایی دوره پزشکی عمومی و تخصصی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده اند. دکتر مصلایی بعد از سپری کردن دوره عمومی توانستند دوره تخصص را نیز سپری کنند و بورد تخصص خود را کسب کنند. ایشان یکی از بهترین و با تجربه ترین پزشکان به شمار می روند که افراد مراجعه کننده رضایت بسیاری از ایشان داشته اند.

خدمات دکتر عارف مصلایی:

 • زاویه سازی صورت
 • عمل جراحی چانه و فک
 • جراحی زیبایی بینی

آدرس: قزوین، خیابان بوعلی، روبروی بیمارستان بوعلی، ساختمان پزشکان عرفان، طبقه چهارم

شماره تماس: 02833230678

دکتر محسن محمد نژاد

دکتر محسن محمد نژاد

دکتر محسن محمد نژاد دوره عمومی خود را گذراندن و توانستند با گذراندن دوره تخصص بود تخصصی خود را کسب کنند. ایشان جزء با تجربه ترین پزشکان و جراحان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر محمد نژاد یکی از بهترین جراح بلفاروپلاستی در قزوین به شمار می روند. ایشان جراح و متخصص پلاستیک و زیبایی هستند و دوره های تکمیلی متعددی را سپری کرده اند. دکتر محمد نژاد خدمات خود را با کیفیت بسیار بالایی به افراد مراجعه کننده ارائه می دهند.

خدمات دکتر محسن محمد نژاد:

 • عمل زیبایی بینی
 • تزریقات زیبایی
 • عمل جراحی فک و چانه
 • زاویه سازی و مدلینگ صورت

آدرس: قزوین، خیابان دانشگاه، چهارراه استاندارد، کوچه 31، پلاک 22، کلینیک رادمهر، طبقه همکف

شماره تماس: 09309048915

دکتر مهران خرم

دکتر مهران خرم

از بهترین و با تجربه ترین جراحان در زمینه بلفاروپلاستی می توان به دکتر مهران خرم اشاره کرد. ایشان یکی از بهترین جراح بلفاروپلاستی در قزوین به شمار می روند که دارای تجربه بسیاری در حیطه فعالیت خود هستند. دکتر خرم بعد از اتمام دوره عمومی و اخذ مدرک عمومی توانستند دوره تخصص خود را نیز به اتمام برسانند و بورد تخصص خود را کسب کنند. دکتر خرم دوره های متعددی را پشت سر گذاشته اند و جزء با مهارت ترین و بهترین پزشکان می باشند. ایشان خدمات خود را با کیفیت بسیار بالایی به افراد مراجعه کننده ارائه می دهند.

خدمات دکتر مهران خرم:

 • ابدومینوپلاستی

آدرس: قزوین، بوعلی شرقی، جنب آزمایشگاه پیشرو، ساختمان اروند، طبقه 4، واحد 7

شماره تماس: 09028425705

دکتر محمد بقائی

دکتر محمد بقائی

دکتر محمد بقائی بعد از اتمام دوره عمومی خود توانستند وارد دوره تخصص شوند و با موفقیت آن را به اتمام برسانند. دکتر بقائی موفق به کسب بورد تخصص شدند. ایشان یکی از بهترین جراح بلفاروپلاستی در قزوین به شمار می روند. دکتر بقائی جراح پلاستیک و زیبایی هستند. ایشان پزشکی عمومی و بورد تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کرده است. دکتر محمد بقائی در انجمن رسمی جراحان پلاستیک ایران دارای عضویت می باشند. ایشان خدمات خود را با کیفیت بسیار بالایی در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد.

خدمات دکتر محمد بقائی:

 • ابدومینوپلاستی
 • تزریقات زیبایی شامل بوتاکس، ژل و چربی

آدرس: قزوین، ابتدای خیابان فردوسی جنوبی، قبل از سینما ملت، بن بست مینا، ساختمان پزشکان آزادی

شماره تماس: 09057975998

دکتر محمد سروش

دکتر محمد سروش

دکتر محمد سروش جراح پلاستیک و زیبایی و یکی از بهترین جراح بلفاروپلاستی در قزوین به شمار می روند. ایشان جزء با تجربه ترین و حاذق ترین پزشکان به شمار می روند. دکتر سروش بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی و اخذ مدرک توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند و بورد تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کنند. ایشان تا کنون جراحی های بسیاری را انجام داده اند و جزء با تجربه ترین ها به شمار می روند. دکتر سروش خدمات خود را با کیفیت بسیار بالایی در اختیار شما عزیزان قرار می دهند.

خدمات دکتر محمد سروش:

آدرس: قزوین، بلوار مدرس شمالی، نبش کوچه مهدیخانی، ساختمان فاخر، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 02833350558

دکتر یونس شفیق

دکتر یونس شفیق

دکتر یونس شفیق یکی از بهترین جراح بلفاروپلاستی در قزوین شناخته شده اند. ایشان جراح پلاستیک و زیبایی می باشند. دکتر شفیق بعد از گذراندن دوره عمومی و اخذ مدرک عمومی توانستند دوره تخصص خود را نیز با موفقیت بگذرانند و بورد تخصص خود را دریافت کنند. ایشان موفق به کسب بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند. دکتر شفیق یکی از با تجربه ترین و حاذق ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. ایشان خدمات خود را با کیفیت بسیار بالایی در اختیار مراجعین قرار می دهند.

خدمات دکتر یونس شفیق:

 • عمل زیبایی بینی
 • زاویه سازی صورت
 • عمل جراحی چانه و فک

آدرس: قزوین، چهارراه خیام، ساختمان استاد شهریار

شماره تماس: 02833336254

احمد ابراهیمی

احمد ابراهیمی

دکتر احمد ابراهیمی یکی از با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند که خدمات خود را با کیفیت بسیار بالایی در اختیار شما قرار می دهند. ایشان جزء بهترین جراح بلفاروپلاستی در قزوین به شمار می روند. دکتر ابراهیمی جراح پلاستیک و زیبایی هستند که مدارک تخصصی و دوره های تکمیلی خود را از موسسات علمی معتبر دریافت کرده اند. دکتر ابراهیمی جزء با تجربه ترین و بهترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند.

خدمات احمد ابراهیمی:

 • جراحی پروتز سینه
 • ابدومینوپلاستی
 • جراحی فک و صورت
 • جراحی پروتز باسن
 • تزریق ژل و تزریق بوتاکس

آدرس: قزوین، چهارراه فردوسی، ساختمان پزشکی بوعلی، طبقه سوم

شماره تماس: 02833228767

دکتر پرویز ایزدفر

دکتر پرویز ایزدفر

دکتر پرویز ایزدفر یکی از بهترین جراح بلفاروپلاستی در قزوین می باشند. ایشان جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر ایزدفر متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت سپری کردند و دوره تخصص را نیز گذرانند و توانستند بورد تخصص خود را با موفقیت دریافت کنند. ایشان جزء پزشکان کاربلد و حاذق به شمار می روند که خدمات خود را با کیفیت بسیار بالایی در اختیار مراجعین قرار می دهند. ایشان تا کنون دوره های تکمیلی متعددی را گذرانده اند.

خدمات دکتر پرویز ایزدفر:

 • عمل پروتز باسن
 • جراحی پروتز سینه
 • تزریق بوتاکس و تزریق ژل

آدرس: قزوین، خیابان بوعلی، تقاطع خیام، ساختمان ابن سینا، واحد 5

شماره تماس: 02833368537

دکتر جمشید خاک

دکتر جمشید خاک

دکتر جمشید خاک جراح و متخصص پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان یکی از بهترین جراح بلفاروپلاستی در قزوین شناخته شده اند. دکتر خاک دوره پزشکی عمومی و دوره تخصصی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده اندو موفق به کسب بورد تخصصی از این دانشگاه شده اند. دکتر خاک جزء پزشکان بسیار مجرب و حاذق در زمینه فعالیت خود به شمار می روند.

خدمات دکتر جمشید خاک:

 • جراحی فک و چانه
 • تزریق بوتاکس و تزریق ژل

آدرس: قزوین، خیابان فردوسی، نبش کوچه امیر امجد، ساختمان پزشکان سلامت، طبقه اول، واحد 5

شماره تماس: 0032227626

جراحی پلک چه عوارضی را به همراه دارد؟

جراحی زیبایی پلک عوارضی را به همراه ندارد. اگر این جراحی توسط افراد غیرمتخصص و بی تجربه انجام شود ممکن است عوارضی را به همراه داشته باشد که این عوارض عبارتند از:

 • احساس خارش در اطراف چشم ها
 • ابتلا به تاری دید موقتی
 • آسیب به بخش های عضلانی و بینایی
 • ایجاد عفونت در بخش زخم
 • در صورت قرارگیری در معرض آفتاب شدید، آسیب پوستی و چشمی

اقدامات پس از جراحی بلفاروپلاستی

برای بهبودی سریع تر و ایجاد نشدن مشکلات بعد از جراحی بلفاروپلاستی باید اقداماتی را انجام دهید که در این قسمت در اختیار شما قرار داده ایم:

 • بعد از انجام جراحی بلفاروپلاستی سعی کنید به هیچ عنوان چشم های خود را مالش ندهید.
 • تا زمان بهبودی کامل از شنا کردن خودداری کنید و سعی کنید به خوبی استراحت کنید.
 • تا یک روز بعد از انجام این کار از رانندگی کردن پرهیز کنید.
 • برای کاهش تورم های احتمالی سعی کنید از کمپرس سرد استفاده نمایید.
 • از قطره ها و پمادهای چشمی می توانید استفد نمایید و همچنین سعی کنید از مصرف دخانیات و سیگار خودداری کنید.
 • اگر از لنز استفاده می کنید تا مدتی بعد از انجام این جراحی باید از عینک به جای لنز استفاده کنید.
اقدامات پس از جراحی بلفاروپلاستی

ویژگی های بهترین جراح بلفاروپلاستی در قزوین

برای انجام جراحی بلفاروپلاستی باید به بهترین جراح بلفاروپلاستی در قزوین مراجعه کنید. در این قسمت برخی از ویژگی های بهترین جراح را در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید بهترین جراح را انتخاب کنید. برخی از ویژگی های بهترین جراح عبارتند از:

 • بهترین جراح بلفاروپلاستی در قزوین دارای تجربه و مهارت بسیاری می باشد. به پزشکی مراجعه کنید که دارای تجربه بسیاری است.
 • از دیگر ویژگی های بهترین جراح می توان به مدرک و تخصص ایشان اشاره کرد. به پزشکی مراجعه کنید که دارای مدرک و تخصص بسیار معتبر از دانشگاهی معتبر است.
 • بهترین جراح دارای برخورد مناسبی با مراجعین می باشد و همواره سعی می کند به تمامی سوالات آنان به خوبی پاسخ دهد.
 • از دیگر ویژگی های بهترین جراح اولویت قرار دادن سلامت مراجعین می باشد.

کلام آخر

افراد به دلایل مختلفی مانند عوامل وراثتی و آناتومی صورت و یا افزایش سن، دچار جمع شدن چربی ها زیر چشم و یا افتادگی پلک می شوند. در این صورت باید از روش بلفاروپلاستی یا جراحی پلک استفاده کنند. بسیاری از افراد با بالا رفتن سن احساس سنگینی در پلک های بالایی خود دارند و این امر می تواند به دلیل پایین آمدن ابرو، ایجاد پوست های اضافه در پلک بالا و یا هر دو مورد اتفاق بیفتد.

از شما عزیزان بسیار سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو همواره سعی داشته شما را با بهترین جراح بلفاروپلاستی در قزوین آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد به سایت مراجعه نمایید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source

توسط blogcheck