ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با لیپوماتیک و موارد مرتبط با آن در اختیارتان قرار دهیم. افراد بسیاری از اضافه وزن و شکل ظاهری خود رنج می برند و در پی یافتن روش های کم خطر و سریع به منظور کاهش وزن و کم شدن سایز خویش می باشند، از این رو روش های مختلفی برای یاری رساندن به این اشخاص ایجاد شده است که روش لیپوماتیک جزء این روش های لاغری محسوب می شود. لیپوماتیک معمولا توسط بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران و به کمک تجهیزات خاصی انجام می شود و عملی سرپایی می باشد. در ادامه توضیحات کاملتری راجع به این روش لاغری در اختیارتان می گذاریم، تا پایان این مقاله همراه ما باشید.جراحی لیپوماتیک چیست؟

یکی از روش های رفع چربی های موضعی بدن که بدون ایجاد برش و بخیه انجام می شود، لیپوماتیک است. لیپوماتیک روشی غیرتهاجمی و بدون نیاز به بیهوشی می باشد که توسط بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران و به کمک بی حسی موضعی و دستگاه های مخصوص صورت می گیرد. در این روش که نوعی پیکرتراشی محسوب می شود، حجم وسیعی از چربی های داخل بدن کاسته می شود و به این طریق فرد به اندام ایده آل خود دست می یابد.

جراحی لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک از مزیت های بسیاری برخوردار می باشد که از جمله این عوامل عبارتند از: بهره مندی از سلول های چربی تخلیه شده و استفاده از آن در نواحی دیگر بدن به منظور پر کردن و برجستگی بیشتر، اجتناب از شل شدگی پوست و تقویت بافت های پوستی و بدن و همچنین در برخی مواقع سلولیت را نیز درمان می کند.

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران در رابطه با کاربردهای لیپوماتیک چنین شرح می دهد که این روش منجر می شود تا به راحتی تخلیه چربی ها از کلیه نقاط بدن اعم از: سینه آقایان، داخل ران، غبغب و بازوها و … انجام پذیرد. بهترین دکتر لیپوماتیک به کمک چربی های تخلیه شده می تواند تزریقات فیلری انجام دهد. روش لیپوماتیک کمک شایانی در جمع شدن پوست و افزایش قوام سیتوم ها می نماید.

انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران

همانطور که می دانید، لیپوماتیک نیز مانند بسیاری از اعمال زیبایی و درمانی نیازمند دقت بسیار بالایی می باشد و الزامی است توسط بهترین جراح پلاستیک در ایران و یا متخصص لیپوماتیک انجام پذیرد تا از بروز عوارض بعدی جلوگیری به عمل آورد. حال برای برخی افراد این سوال پیش می آید که چگونه بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران را شناسایی نمایند و از تخصص و مهارت ایشان چطوری اطمینان حاصل نمایند؟ از این رو در این مقاله سعی نمودیم تا حدودی به این اشخاص کمک نماییم.

مراقبت های بعد از جراحی لیپوماتیک:

❤️استفاده از کمپرس یخ برای کاهش کبودی و تورم بعد از جراحی لیپوماتیک می توانید از کمپرس یخ استفاده کنید.
✅رژیم غذایی مناسب بعد از انجام جراحی لیپوماتیک برای اینکه سریع‌تر بهبود بیابید توصیه می‌شود تغذیه مناسبی داشته باشید و تا جایی که امکان دارد از غذاهای بدون نمک و روغن استفاده کنید.
❤️نوشیدن آب بعد از انجام جراحی لیپوماتیک توصیه می شود آب زیادی بنوشید تا روند بهبودی سریع تر طی شود.
⭐پرهیز از انجام ورزش های سنگین توصیه می شود بعد از جراحی مدتی ورزش و فعالیت های سنگین نداشته باشید تا دچار هیچ گونه مشکلی نشوید.

معیارها و چارچوب هایی وجود دارد که به کمک آن ها می توان پزشکان متخصص لیپوماتیک را شناسایی نمود و به این طریق به هدف خویش دست یافت. از جمله این معیارها برای انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک به شرح زیر می باشد:

 • بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران می بایست نسبت به آناتومی بدن اطلاعات کافی را داشته باشد و مدارک تخصصی لازم را کسب نموده باشد.
 • از تجربه بالایی برخوردار باشد و در کارنامه عملی خویش بسیاری از اعمال لیپوماتیک با نتیجه مطلوب را به ثبت رسانده باشد.
 • متخصص لیپوماتیک باید در مطب و یا کلینیک خود از به روز ترین و جدیدترین امکانات و تجهیزات پزشکی استفاده نماید.
 • پزشکی را بهترین می دانیم که کلیه اعمال لیپوماتیک را طبق اقدامات استاندارد و تحت نظر وزارت بهداشت و درمان انجام دهد و هیچ گونه خطر و یا عارضه ای شخص را تهدید ننماید.
 • دکتر لیپوماتیک پزشکی می باشد که از پیشرفته ترین و نوین ترین روش های درمانی و زیبایی به منظور تناسب اندام بهره جوید.

روند انجام لیپوماتیک

با توجه به این که لیپوماتیک روشی بسیار جدید در عمل لاغری می باشد، از این رو دستگاه مورد استفاده آن نیز به روز است. بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران در جلسات مشاوره ای توضیحاتی می دهد و تفاوت میان لیپوماتیک و لیپوساکشن را چنین بیان می کند که روش لیپوماتیک کاملا عمل سرپایی می باشد و بر خلاف لیپوساکشن نیازی به بستری شدن ندارد.

لیپوماتیک از فناوری صدای مادون صوت، ارتعاش و نوتاسیون به منظور تحلیل سازی سلول های چربی و لاغری بهره می گیرد. دستگاه به کار برده شده در لیپوماتیک دارای پمپی برای تولید باد و مکش می باشد. کانولا نیز جزء این دستگاه محسوب می شود که از استیل ضد زنگ ساخته شده و این لوله توسط بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران به داخل بافت های چربی وارد شده و به کمک حرکات ارتعاشی و چرخشی در از بین بردن چربی ها تاثیرگذار می باشد. پمپی که در سر کانولا قرار گرفته شده، چربی های تحلیل رفته را از داخل بدن به بیرون بدن پمپاژ می کند و سپس بهترین دکتر لیپوماتیک عمل را به پایان می رساند و بخیه لازم را در برش ایجاد شده می زند و در صورت استفاده از سلول های چربی تخلیه شده، آن ها را به کمک دستگاه مخصوصی تصفیه می نماید.

روند انجام لیپوماتیک

پزشک لیپوماتیک خاطر نشان می کند که چربی های تخلیه شده از بدن، قابلیت پر کنندگی دارند و می توان از آن ها در برجسته سازی و پر کردن نواحی مختلف بدن اعم از: سینه ها، لگن و صورت و … استفاده کرد. نکته حائز اهمیت در رابطه با لیپوماتیک این است که کمترین خونریزی و درد را در این مشاهده می نمایید و دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد.

لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و جویای بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران، به شما توصیه می کنیم به سراغ مقاله ما با این عنوان بروید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران را بشناسید!

دکتر عطاالله حیدری

حیدری

دکتر حیدری بعد از طرح پزشکی عمومی وارد رشته جراحی عمومی در دانشگاه شهید بهشتی شدند و به مدت 5 سال در بیمارستان شهدای تجریش دوره جراحی عمومی و عروق را گذراندند. بعد از اتمام دوره در مناطق هرمزگان، همدان و كردستان طرح خود را در خدمت مردم بودند سپس در رشته فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی در دانشگاه شهید بهشتی به مدت 3 سال در بیمارستان های 15 خرداد، دوره کامل زیبایی و ترمیمی را به پایان رساندند و سپس بعد از اتمام دوره فوق تخصصی به مدت 5 سال به عنوان هیئت علمیه دانشگاه علوم پزشکی اراک فعالیت داشتند. درحال حاضر عضو انجمن جراحان پلاستیک کشور هستند و همچنین عضو انجمن جراحان دست کشور می باشند.

خدمات:

 • جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی اولیه و ثانویه)
 • جراحی زیبایی پستان (مامو پلاستی، پروتز پستان، تزریق چربی به پستان)
 • جراحی زیبایی شکم (ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن)
 • لیفت صورت،گردن و پیشانی
 • جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)
 • جراحی زیبایی پیشانی
 • انواع پروتز صورت

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، نبش بلوار بخشندگان ساختمان مدیکوسنتر طبقه سوم واحد 304

تلفن تماس: 

09030203881

02188857548

وب سایت: dr-heidari.ir

دکتر محسن حسن زاد آذر

دکتر محسن حسن زاد آذر  

دکتر محسن حسن زاد آذر، متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران به شمار می روند. دکتر حسن زاد آذر بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را نیز به اتمام برسانند. ایشان فارغ ‌التحصیل پزشکی عمومی و متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می‌ باشند. دکتر حسن زاد آذر، در انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران عضو می باشند. افراد می توانند برای انجام لیپوماتیک به ایشان مراجعه نمایند.

خدمات دکتر محسن حسن زاد آذر:

 • انواع لیفت صورت و بدن
 • جراحی زیبایی بینی
 • انواع جراحی سرطان ‌های پوست

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان اورشاد، طبقه 1، واحد 4

شماره تماس: 33485256-044

دکتر محمد طلوعی

دکتر محمد طلوعی

دکتر محمد طلوعی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک و یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران هستند. ایشان جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر طلوعی در سال 1373 دوره پزشکی عمومی خود را به پایان رساندند. ایشان دوره تخصص جراحی عمومی خود را در سال 1382 دریافت کردند. دکتر طلوعی مدرک فوق تخصص خود را در سال 1395 دریافت کردند. ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران می باشند. دکتر طلوعی همچنین در هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز عضویت دارند

خدمات دکتر محمد طلوعی:

آدرس: رشت، میدان صابرین، بلوار نماز، ساختمان آتیه، طبقه چهارم

شماره تماس: 01332135018

دکتر آریو شهبازی مقدم

دکتر آریو شهبازی مقدم

دکتر آریو شهبازی مقدم فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران به شمار می روند. دکتر شهبازی مقدم استادیار دانشگاه نیز هستند. ایشان جزء با تجربه ترین جراحان و پزشکان در زمینه فعالیت خود محسوب می شوند. دکتر آریو شهبازی مقدم در انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و همچنین انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی آمریکا عضو می باشند. افراد می توانند برای انجام جراحی لیپوماتیک به ایشان مراجعه نمایند.

خدمات دکتر آریو شهبازی مقدم:

 • ابدومینوپلاستی

آدرس: گیلان، رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، ساختمان پزشکان پارس، طبقه دوم

شماره تماس: 01333112122

دکتر علی اکبر مروتی

دکتر مروتی

دکتر علی اکبر مروتی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران به شمار می روند. دکتر مروتی فوق تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال 1387 اخذ نموده اند. ایشان جزء با تجربه ترین پزشکان و جراحان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر مروتی تا کنون بیش از 10000 جراحی موفق انجام داده اند. ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر مروتی بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت سپری کنند. ایشان موفق به کسب بورد تخصصی در زمینه فعالیت خود می باشند.

خدمات دکتر علی اکبر مروتی:

 • لیپوماتیک با دستگاه پال
 • جراحی های زیبایی شکم
 • جراحی های زیبایی سینه
 • تزریق چربی (صورت، باسن، دست و…)
 • لیفت صورت، پیشانی و ابرو
 • کلیه جراحی های زیبایی مربوط به صورت و بدن

آدرس: ونک، خیابان گاندی جنوبی، خیابان 18، پلاک 15، طبقه 2، واحد 4

شماره تماس: 09124124160

دکتر شهرام فاضلی

دکتر شهرام فاضلی

دکتر شهرام فاضلی، متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران به شمار می روند. دکتر فاضلی بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را نیز با موفقیت پشت سر بگذارند. ایشان موفق به کسب بورد تخصصی در زمینه فعالیت خود شدند. دکتر فاضلی فارغ‌ التحصیل دکترا پزشکی عمومی و تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می ‌باشند. ایشان همچنین استادیار عضو گروه جراحی عمومی دانشكده پزشكی کرمانشاه بوده اند. دکتر فاضلی جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود محسوب می شوند.  

خدمات دکتر شهرام فاضلی:

 • ابدومینوپلاستی

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی، چهار راه مهرداد، ساختمان الهیه، طبقه 5

شماره تماس: 31312203-031

دکتر محمد مهرابی

دکتر محمد مهرابی  

دکتر محمد مهرابی، متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران به شمار می روند. دکتر محمد مهرابی بعد از اخذ مدرک عمومی و گذراندن دوره تخصص توانستند بورد تخصصی خود را کسب نمایند. ایشان فارغ‌ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز می ‌باشند. دکتر مهرابی بورد تخصصی در رشته جراحی پلاستیک و زیبایی را از دانشگاه علوم پزشکی شیراز اخذ نمودند. ایشان جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند.

خدمات دکتر محمد مهرابی:

 • لیفت ابرو و پیشانی
 • جراحی زیبایی بینی

آدرس: شیراز، قصردشت، نبش کوچه 53، نبش ساختمان تجارت جهانی، ساختمان نوین، طبقه 3، واحد 302

شماره تماس: 36262720-071

دکتر اسماعیل فرزاد‌ فرد

دکتر اسماعیل فرزاد فرد

دکتر اسماعیل فرزاد‌ فرد، متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران به شمار می روند. دکتر فرزاد فرد بعد از سپری کردن دوره عمومی و دریافت مدرک عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند و بورد تخصصی خود را کسب نمایند. ایشان جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر فرزاد فرد فارغ‌ التحصیل دکترا پزشکی عمومی و دکترا فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز می ‌باشند.

خدمات دکتر اسماعیل فرزاد‌ فرد،:

 • لیفت گردن و صورت
 • لیپوساکشن شکم
 • ساکشن و لیفت بازو
 • جراحی زیبایی بینی

آدرس: مشهد، حاشیه اصلی خیابان پرستار، بین احمدآباد و پرستار 1، ساختمان پورسینا، طبقه 1

شماره تماس: 09023302223

دکتر سید داوود علوی

دکتر سید داوود علوی

دکتر سید داوود علوی فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک و یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران هستند. ایشان جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. ایشان بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند و بورد تخصصی خود را کسب نمایند. دکتر سید داوود علوی دوره پزشکی عمومی خود را در سال 1356 سپری کردند و بعد از آن در سال 1362 توانستند تخصص خود را با موفقیت اخذ نمایند. دکتر سید داوود علوی در سال 1365 فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک خود را با موفقیت دریافت کردند. افراد می توانند برای انجام لیپوماتیک به ایشان مراجعه نمایند.

خدمات دکتر سید داوود علوی:

آدرس: رشت، خیابان امام خمینی، چهارراه میکائیل، اول خیابان حافظ، ساختمان سهند، طبقه 6

شماره تماس: 01333324634

فواید انجام لیپوماتیک

لیپوماتیک یکی از جدیدترین روش های لاغری به شمار می رود که از مزایا و فواید متعددی برخوردار می باشد و از جمله این فواید عبارتند از:

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران در زمینه فواید این روش چنین بیان می کند که: در روش لیپوماتیک دردی را احساس نمی کنید و یا با درد ناچیزی مواجهه می شوید. در زیر پوست میان چربی ها یکپارچگی ایجاد می شود و شل بودن پوست تا حد زیادی رفع می گردد.

لیپوماتیک روشی است که باعث تناسب اندام، شکل دادن به پوست، جمع شدن و تقویت پوستی می شود. طبق آمار به دست آمده؛ لیپوماتیک عوارض بعد از عمل ندارد و شما با عفونت و تورم، ترشحات پس از عمل روبرو نخواهید شد و این جزء بهترین مزایای لیپوماتیک می باشد.

روند عمل لیپوماتیک با بی حسی موضعی صورت می گیرد و این بی حسی هیچ گونه عارضه ای برای بدن ندارد. از فواید دیگر لیپوماتیک که بهترین دکتر لیپوماتیک نیز بیان می کند، بستری نشدن در بیمارستان و بهبودی هر چه سریع تر این روش می باشد.

فواید انجام لیپوماتیک

اقدامات قبل و بعد از لیپوماتیک

بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران برخی از اقداماتی که منجر به مطلوب سازی روش لیپوماتیک می گردد را شرح می دهد و این مراقبت ها شامل موارد زیر می باشد:

 1. به مدت یک الی دو هفته به شما توصیه می شود که دخانیات و الکل را کنار بگذارید و مصرف نکنید.
 2. پس از عمل بهتر است که مدتی مایعات بیشتر مصرف نمایید تا آب از دست رفته بدن، جبران شود.
 3. بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران از شما می خواهد تا دو روز قبل از لیپوماتیک از مصرف قرص آسپیرین خودداری نمایید.
 4. بهترین دکتر لیپوماتیک برای شما گن های مخصوصی را تجویز می کند، پس از عمل الزامی است از آن استفاده کنید.
 5. فعالیت های ورزشی و سنگین را در روزهای ابتدایی عمل کنار بگذارید و سعی کنید استراحت نمایید.

کلام آخر

در روش لیپوماتیک چربی ها به طور فیزیکی و با ایجاد حرکات ارتعاشی از بین می روند و در نهایت منجر به کاهش سایز، لاغری و تناسب اندام می شوند. این روش در صورتی که توسط متخصص لیپوماتیک انجام شود، هیچ گونه عارضه ای را به همراه نخواهد داشت و طی مدت زمان کوتاهی دوران نقاهت آن پایان می یابد.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر لیپوماتیک در ایران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد و در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، اگر ساکن شهر کرج هستید و در جست و جوی بهترین دکتر لیپوماتیک در کرج می باشید، به شما پیشنهاد می کنیم به سراغ مقاله ما بروید و از اطلاعات آن بهره مند شوید.

لیپوماتیک در چه قسمت هایی از بدن قابل انجام است؟

امروزه افراد می توانند برای لاغری شکم، پهلو، بازو، غبغب و … لیپوماتیک انجام بدهند.

ماندگاری لیپوماتیک چقدر است؟

اگر افراد بعد از انجام جراحی لیپوماتیک رژیم غذایی خود را رعایت کنند و ورزش بکنند، چربی بدن آنها بازنمی گردد.

بعد از جراحی لیپوماتیک می توان ورزش کرد؟

توصیه می شود در چند روز اولیه بعد از جراحی لیپوماتیک ورزش های سنگین انجام ندهید و تنها پیاده روی سبک داشته باشید.

source

توسط blogcheck