ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با بهترین جراح بینی استخوانی در تهران آشنا کنیم و اطلاعاتی در رابطه با بینی استخوانی به شما عزیزان ارائه دهیم . از آن جایی که همه افراد جامعه به چهره و فرم صورت خود اهمیت می دهند ، مسائل مربوط به اشکالات فرم بینی، از مهم ترین مسئله های دنیای امروز است.از این رو خیلی از انسان ها به دنبال راه های مختلفی برای رسیدن به فرم و شکل زیبای بینی خود هستند تا بتوانند به چهره دلخواه و زیبای خود دست پیدا کنند. اغلب دغدغه های افراد در رابطه فرم بینی، مربوط به کسانی است که دارای بینی استخوانی هستند و می خواهند هرچه زود تر این مشکل را برطرف سازند. برای برطرف کرد مشکلات بینی استخوانی ، تنها کافی است که به بهترین جراح بینی استخوانی در تهران مراجعه کنید و اشکالات بینی خود را اصلاح کنید .

ما در این مقاله به شما عزیزان کمک خواهیم کرد تا بتوانید بهترین جراح بینی استخوانی در تهران را بیابید و با خیالی راحت اقدام به جراحی بینی و رسیدن به نتیجه مطلوب کنید .

بینی استخوانی چیست ؟

اگر بخواهیم در رابطه با بینی استخوانی توضیحی بدهیم، باید بگوییم که بینی استخوانی به بینی ای گفته می شود که دارای پوست نازک  و قوز است. بلند بودن بینی باعث نمایان شدن فرم بد در بینی استخوانی می شود. بینی استخوانی دارای یک نوع ساختار غضروفی بسیار محکم می باشد .در بینی استخوانی، غضروف و تیغه بینی کاملا مشخص است. در این نوع بینی، پره های بینی بسیار ضعیف تر است. بینی استخوانی نسبت به بینی گوشتی، چربی بسیار کمتری دارد. اگر بینی شما این مشخصات را دارد، بینی شما از نوع استخوانی می باشد. در اصطلاح به بینی استخوانی، بینی قوز دار و یا عقابی هم گفته می شود .

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی

عموم مردم به راحتی می توانند تفاوت بین بینی های گوشتی و استخوانی را تشخیص دهند. در بینی های گوشتی اگر پوست بینی را کمی فشار دهیم چربی از سوراخ های کوچک خارج می شود اما در بینی های استخوانی این اتفاق نمی افتد. با توجه به پیشرفت علم، هیچ تفاوتی در نتایج جراحی بینی گوشتی و استخوانی وجود ندارد.

افرادی که بینی استخوانی دارند می توانند با بهترین جراح بینی در تهران مشورت کنند و انواع جراحی بینی مانند: بینی طبیعی، بینی فانتزی و بینی عروسکی را انتخاب کنند. اما افرادی که دارای بینی گوشتی هستند می توانند مدل طبیعی را برای جراحی انتخاب کنند. از دیگر تفاوت های جراحی بینی استخوانی و گوشتی می توان گفت که دوره نقاهت بینی گوشتی بیشتر از افراد دارای بینی استخوانی است و تورم و کبودی بینی استخوانی زودتر برطرف می شود.

تفاوت بینی گوشتی و استخوانی

ویژگی بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

همانطور که می دانید برای رهای از فرم بینی استخوانی و برای رسیدن به نتیجه مطلوب و دست یابی به بینی متناسب و زیبا ، باید به بهترین جراح بینی استخوانی در تهران مراجعه کنید. لازم به ذکر است که بهترین جراح بینی استخوانی در تهران ویژگی های منحصر به فردی دارد که در ادامه به برخی از مهم ترین آن ها اشاره خواهیم کرد .

از مهم ترین ویژگی های جراح بینی استخوانی در تهران  می توان به موارد زیر اشاره داشت : 

 • بهترین جراح بینی استخوانی در ایران و تهران ، کسی است که سلامت و احوالات بیمارانش برایش اهمیت دارد و فقط به خاطر منافع مالی خود به دنبال انجام جراحی های مختلف نباشد .
 • مشاوره دادن به بیمار جهت اطمینان خاطر او و جلب اعتماد بیمار از ویژگی های بهترین جراح بینی استخوانی در تهران است . جراح باید تمام نکات در رابطه با بینی استخوانی و جراحی بینی و قبل و بعد از عمل بینی را برای بیمارانش توضیح دهد و آن ها را از همه شرایط و جوانب آگاه سازد .
 • توجه کنید که بهترین جراح بینی استخوانی در تهران باید دارای سوابق مفید پزشکی و تحصیلی عالی در بهترین و معتبر ترین مراکز تحصیلی و آموزشی و خدماتی باشد .
 • بهترین جراح بینی  در ایران باید دارای دانش زیبایی شناختی باشد . همچنین او باید آگاهی و مهارت و تبحر کافی در زمینه جراحی های بینی داشته باشد .
 • بهترین جراح بینی استخوانی در تهران باید فردی صبور و با حوصله باشد تا بتواند به تمام سوالات و ابهامات و انتظارات بیمار پاسخ بدهد.
 • همچنین بهترین جراح بینی استخوانی در تهران باید به تمام خواسته ها و انتظارات بیمار توجه کند و بهترین و مناسب ترین روش را برای جراحی بینی او در نظر بگیرد . جراح باید بیمار را از نتیجه جراحی آگاه بسازد و او را متقاعد کند .
 • بهترین جراح بینی در تهران باید زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کند و دارای جواز و پروانه کسب باشد .
 • بهترین جراح بینی در تهران باید از تجهیزات و لوازم و دستگاه های استریل و پاکیزه برای خدمات رسانی استفاده کند.
 • خوش برخوردی و رفتار مناسب جراح با بیماران و پرسنلش ، از نکات و ویژگی های بسیار مهم بهترین جراح بینی استخوانی در تهران می باشد .
 • بهترین جراح بینی استخوانی در تهران باید فرد را نسبت به مراقبت های قبل و بعد جراحی بینی آگاه سازد و توضیحات مهم و ضروری را در این رابطه به بیمار بدهد.

مهم ترین ویژگی های بینی استخوانی:

❤️قوز بینی اکثر افرادی که بینی استخوانی دارند برآمدگی دارند که بعد از جراحی ترمیم می شود.
✅داشتن پوست نازک بینی های استخوانی دارای پوست نازک و نه ضخیم و بافت و غضروف قوی هستند.
❤️ بافت و غضروف مستحکم یکی از مهم ترین ویژگی های بینی استخوانی، استحکام بافت ها و غضروف ها است.
⭐ نداشتن چربی های زیر پوست بینی های استخوانی حاوی چربی زیر پوستی نیستند.

10 تا از بهترین جراح بینی استخوانی در تهران را بشناسید!

دکتر علی جاودانی

دکتر علی جاودانی

دکتر علی جاودانی ، عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران ، فارغ التحصیل جراحی عمومی از دانشگاه شیراز ، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی ایران. جراحی پلاستیک که عموما به جراحی زیبایی شناخته می شود، علاوه بر جراحی زیبایی شامل تخصص های جراحی پلاستیک ترمیمی ، سوختگی ، جراحی پلاستیک دست و میکروسکوپیک نیز می شود.  جراحان پلاستیک در ایران بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی 7 ساله ، دوره تخصص 4 ساله جراحی عمومی را گذرانده و پس از آن در دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک زیبایی و ترمیمی (یا سوختگی) در مراکز معتبر آموزش می بینند. 

خدمات:

 • عمل بینی ترمیمی
 • عمل بینی
 • جراحی افتادگی پلک
 • جراح پروتز سینه
 • عمل بینی گوشتی

آدرس: سعادت آباد ، خیابان فرحزادی ، روبروی اریکه ایرانیان ، کوچه عباسی اناری ، پلاک 51

شماره تماس:

09120164372

88690909_021

اینستاگرام: javdani_md

وب سایت: javdanimd.com

دکتر علی میقانی

دکتر علی میقانی

دکتر میقانی متولد سال 1348 فارغ التحصیل رشته پزشک عمومی از دانشگاه شهید بهشتی و فارغ التحصیل تخصص گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن از دانشگاه علوم پزشکی تهران و فلوشیپ جراحی زیبایی از دانشگاه گراتز اتریش هستند . ایشان نویسنده ی دو مقاله با عناوین پیامد های جراحی تومور های قاعده جمجمه (مجله قاعده جمجمه. انتشارات تیمه. جلد 19.سال 2009) و مقایسه روش جدید و قدیم در در رفتگی های مفصل فک تحتانی. مجله جراحی پلاستیک . جلد 63. سال 2009) هستند. همچنین ایشان نویسنده دو کتاب با عناوین جراحی گردن و تیروئید (سال 1390 انتشارات سالکان) و جراحی زیبایی و ترمیمی صورت (سال 1391 انتشارات سالکان) هستند.

خدمات دکتر علی میقانی:

 • جراحی بینی ترمیمی
 • جراحی بینی استخوانی
 • جراحی بینی گوشتی
 • جراحی زیبایی گوش
 • جراحی زیبایی پلک
 • پولیپ بینی
 • جراحی آندوسکوپی بینی و سینوس
 • جراحی لیفت پیشانی,شقیقه ,صورت و گردن

آدرس: تهران، میدان ونک، ملاصدرا، روبروی بیمارستان بقیه الله، شماره 203، واحد 7

شماره تماس:

09307362836

02188606389

وب سایت: meighani.com

دکتر امیرحسین محمدی مفرد

دکتر امیرحسین محمدی مفرد

دکتر امیرحسین محمدی مفرد دارای بیشترین سابقه در زمینه جراحی بینی در ایران است که از بهترین پزشکان عمل زیبایی بینی در است ، عمل بینی توسط دکتر امیرحسین محمدی مفرد به دو روش باز و بسته انجام می شود.

خدمات:

 • عمل بینی فانتزی ، نیمه فانتزی
 • عمل بینی طبیعی
 • عمل بینی گوشتی
 • عمل بینی استخوانی

آدرس: تهران، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت اله کاشانی، بعد از اباذر، نرسیده به مهران، پلاک 77، ساختمان آرمیتا، واحد 1

شماره تماس:

09215256755

وب سایت: drmofradclinic.com

دکتر آرزو خوانساری نیا

دکتر آرزو خوانساری نیا

دکتر آرزو خوانساری نیا متخصص گوش، حلق و جراح زيبايی بينی می باشند؛ ایشان یکی از بهترین جراح گوش و جراح بینی در تهران هستند و توانستند از دانشگاه علوم پزشكی با اخذ رتبه ٢١٥ كشوری فارغ التحصيل شوند؛ دکتر خوانساری نیا دوره عمومی شان را سال 1386 با رتبه دوم به پایان رساندند؛ ایشان دوره تخصصی گوش و حلق و زيبايی بينی شان را در دانشگاه علوم پزشكی تبريز به پایان رساندند؛ وی در بهترین کنگره ها و اجتماع های مختلف عضو بوده اند و توانسته اند افتخارات بسیار زیادی برای خود به ارمغان بیاورند؛ دکتر خوانساری نیا تجربه و سابقه بسیار درخشانی برای خود اخذ کرده اند.ايشان جز محدود جراحاني هستند كه از سبک فوق العاده پيشرفته “وی” درجراحي هاي خود استفاده ميكنند.

خدمات:

 •  عمل بینی فانتزی
 • عمل ترمیمی بینی
 • عمل بینی طبیعی ‌
 • جراح بینی استخوانی
 • جراح بینی گوشتی

آدرس: صادقیه، آیت الله کاشانی ، نبش گلستان شمالی، ساختمان پزشکان بلوک ۳

شماره تماس:

۰۹۹۳۴۱۷۳۲۴۴

وب سایت: www.jarahibiniv.com

دکتر خسرو مقتدر

دکتر خسرو مقتدر

دكتر خسرو مقتدر تحصيلات پايه اي را در دبيرستان تيزهوشان با نمره عالي به اتمام رسانده و سپس با كسب رتبه اي عالي در كنكور سراسري در دانشكده پزشكي دانشگاه شهيدبهشتي تهران پذيرفته شدند. سپس دوره تخصصENT (تخصص گوش، حلق و پلاستيك بيني و صورت) را در دانشگاه علوم پزشكي تهران با كسب رتبه برتر ازمون بورد تخصصي به پايان رساندند، ايشان چندين مقاله در سايت ها و مجلات معتبر و ثبت رسانده اند، و در چندين روش جراحي ابداعي خويش توجه ساير جراحان را نيز برانگيختند، دكتر خسرو مقتدر از جراحان مطرح، صاحب سبک و برتر تهران نيز به شمار مي ايند.

خدمات:

 • جراح بینی
 • جراح بینی استخوانی
 • جراح بینی گوشتی
 • جراح بینی فانتزی
 • جراح ترمیم بینی

آدرس: صادقیه، آیت الله کاشانی ، نبش گلستان شمالی، ساختمان پزشکان بلوک 3

شماره تماس:

‎02122066742

09051488460

وب سایت: drkhosrowmoghtader.com

دکتر اکبر اعتمادی

دکتر اکبر اعتمادی

دکتر اکبر اعتمادی یکی از بهترین جراحان بینی می باشد که دارای سابقه درخشان در این زمینه است. همچنین دکتر اکبر اعتمادی دارای تخصص در زمینه جراحی انواع بینی می باشد. اگر قصد انجام جراحی بینی را دارید می توانید به این متخصص مراجعه کنید.

خدمات:

آدرس: فلكه دوم صادقيه، بلوار آيت الله كاشاني، بلوار اباذر پايين تر از پرديس زندگي، نرسيده به فهيمي پلاك 4 زنگ 7

شماره تماس:

09934620340

وب سایت: jarahanebini.com

دکتر داود محمدیان روشن

دکتر داود محمدیان روشن

دکتر داود محمدیان روشن یکی از بهترین جراح بینی و جراحی پلاستیک در تهران می باشد. ایشان در سال 1353 در تهران متولد شده و تحصیلات بدوی را در مدارس تیزهوشان با نمره عالی سپری نمودند و نیز با کسب رتبه ی دو رقمی در کنکور سراسری وارد دانشکده پزشکی شد و نیز دوره تخصص و فوق تخصص خود را نیز در دانشگاه معتبر و مطرح شهید بهشتی تهران سپری نموده و به عنوان دانشجوی نخبه و ممتاز با گرایش عمل های کسماتیک فارغ التحصیل گردید.

خدمات:

 • جراحی زیبایی بینی های گوشتی، استخوانی و ترمیمی

آدرس: فلكه ٢صادقيه ،بلوارايت اله كاشاني،بلوار اباذر،پايين تراز پرديس زندگي

شماره تماس:

٠٩١٩٩٠٤٧٥٨٤

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی، متخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. ایشان یکی از بهترین جراح بینی استخوانی در تهران به شمار می روند. دکتر نجف بیگی فوق ‌تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از بیمارستان حضرت فاطمه دانشگاه تهران دارند. ایشان جزء با تجربه ترین جراحان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر نجف بیگی بعد از گذراندن دوره عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت سپری کنند و بورد تخصصی خود را کسب نمایند. دکتر نجف بیگی عضو هیئت علمی دانشگاه می باشند. ایشان همچنین عضو فعال انجمن جراحی پلاستیک و زیبایی و عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا می باشند.

خدمات دکتر آرش نجف بیگی:

 • لیفت سانترال لب

آدرس: تهران، جردن، بالاتر از تقاطع حقانی، خیابان کیش، پلاک 45، طبقه 4 شرقی، زنگ 7

شماره تماس: 86084326-021

دکتر محسن اسدی

دکتر محسن اسدی

دکتر محسن اسدی، فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان یکی از بهترین جراح بینی استخوانی در تهران به شمار می روند. دکتر محسن اسدی بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت سپری کنند و بورد تخصصی خود را دریافت نمایند. دکتر محسن اسدی موفق به کسب بورد تخصصی جراحی پلاستیک شدند. ایشان فارغ ‌التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی ایران و متخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستند. دکتر اسدی عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و آمریکا می باشند. افراد می توانند با مراجعه به دکتر محسن اسدی بینی های استخوانی را جراحی نمایند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود می باشند.

خدمات دکتر محسن اسدی:

 • جراحی بینی ترمیمی
 • جراحی زیبایی بینی

آدرس: تهران، قیطریه، پایین تر از اتوبان صدر، بلوار کاوه، نبش کوچه مطلبی نژاد، پلاک 21

شماره تماس: 22617680-021

اقدامات قبل از عمل بینی طبیعی استخوانی

برای آن که نتیجه جراحی بینی توسط بهترین جراح بینی استخوانی در تهران، با نتیجه دلخواه و مطلوب و مثبت همراه باشد، لازم است اقدامات و مراقبت های از سوی خود بیمار انجام بشود .

در ادامه به برخی اقدامات مهم قبل از جراحی بینی استخوانی اشاره می کنیم :

 • سعی کنید به مدت دو هفته قبل از جراحی بینی مصرف داروهای مسکن نظیر پروفن و داروی های حاوی آسپیرین را کنار بگذارید .
 • به مدت دو هفته از استعمال سیگار و به طور کلی دخانیات و مصرف مشروبات الکلی پرهیز نمایید.
 • چنانچه مبتلا به بیماری خاصی هستید یا از داروی خاصی استفاده می کنید جراح بینی را آگاه نمایید
 • فراموش نکنید که یک شب قبل از انجام جراحی بینی به حمام بروید و دوش بگیرید .برای جراحی باید تمیز باشید.
 • برای اینکه معده حین جراحی بینی خالی باشد، شب شام سبکی میل نموده و حدود 6 الی 8 ساعت قبل از جراحی بینی ناشتا باشید.
 • قبل از جراحی، آزمایش خون که توسط بهترین جراح بینی تجویز شده را انجام بدهید.
 • مدارک پزشکی لازم از قبیل جواب آزمایشات را در روز جراحی بینی همراه خود داشته باشد.
 • در روز جراح بینی یک ساعت قبل از زمان مقرر و با یک تا دو نفر همراه در کلینیک حاضر باشید.
 • بانوان در نظر داشته باشید که بدون آرایش صورت و لاک ناخن برای جراحی بینی مراجعه کنید .
 • آقایان فراموش نکنید که قبل از مراجعه برای جراحی بینی ریش و سبیل خود را حتما اصلاح کنید.
اقدامات قبل از جراحی بینی استخوانی

مراقبت های بعد از جراحی بینی استخوانی

در نظر داشته باشید بعد از انجام عمل بینی استخوانی توسط بهترین جراح بینی استخوانی در تهران باید مراقبت هایی را در جهت تسریع در روند بهبودی انجام دهید . بهتر است بدانید که بهبودی سریع تر پس از جراحی،مستلزم رعایت برخی نکات و‌ دستورات از جانب خود بیمار است.

برخی از مهم ترین مراقبت های بعداز جراحی بینی استخوانی عبارت اند از :

 • مصرف دارو های تجویز شده از سوی جراحتان را فراموش نکنید. در نظر داشته باشید که دارو‌ ها باید به طور مرتب و منظم مصرف بشود.
 • باید به اندازه کافی مراقب بینی خود باشید و از ورود هر گونه ضربه به بینی خود، جلوگیری کنید.
 • سعی کنید کمتر در مکان های شلوغ و‌ پر رفت و آمد،حضور داشته باشید.
 • بعد از جراحی بینی توسط بهترین جراح بینی استخوانی در تهران، به بیمار محلول شست و شوی بینی داده می شود.باید بینی خود را با محلول مخصوص شست و شوی بینی ،با آب ،به طور منظم شست و شو دهید .
 • حتما به هنگام خواب،یا استراحت کردن و دراز کشیدن،سعی کنید سرتان بالا تر از بدنتان قرار بگیرد،به این منظور بهتر است دو بالشت زیر سر خود قرار بدهید .
 • توجه داشته باشید که بعد از جراحی بینی،باید برای معاینات بعدی به جراح خود مراجعه کنید.
 • سعی کنید پس از انجام جراحی بینی،به مدت ۱۰ الی ۱۵ روز،در منزل استراحت داشته باشید.
 • به هیچ عنوان فعالیت های سنگین انجام ندهید و از انجام کار های سخت ،دوری کنید. به طور کلی نگذارید فشاری به بدنتان و بینی، وارد شود.
 • توجه داشته باشید که به هنگام عطسه کردن و یا سرفه کردن،دهانتان را باز کنید و از راه بینی عطسه و سرفه نکنید .
 • از غذاهای سبک استفاده کنید؛ سعی کنید غذاهای جویدنی مصرف نکنید.
 • همچنین به هنگام مسواک زدن، از مسواک های بسیار نرم استفاده کنید، به طوری که به هیچ عنوان به دندان های بالایی فشار وارد نشود .
 • سعی کنید تا مدت زمان یک ماه، از عینک های دودی و آفتابی استفاده نداشته باشید؛ اگر هم به طور دائمی از عینک های طبی استفاده دارید، بهتر است با مشورت با پزشک، از لنز های طبی استفاده کنید .
 • تا مدت زمان ۲ هفته  از مصرف سیگار (دخانیات) و مشروبات الکلی و…. به شدت پرهیز کنید .

هزینه عمل بینی استخوانی

یکی از مهم ترین عوامل در تصمیم گیری برای انتخاب جراح بینی، قیمت جراحی بینی است. هزینه رینوپلاستی سوال مهمی است که بیمار باید قبل از انجام عمل جراحی به آن توجه کند. هزینه بالای جراحی بینی یک جراح لزوماً به این معنی نیست که او یک متخصص جراحی بینی است، مثلاً شاید دستمزد بهترین جراح بینی در تهران یا بهترین جراح بینی استخوانی در تهران برابر با حقوق یک تازه کار باشد. بنابراین در انتخاب جراح علاوه بر توجه به قیمت عمل باید به سایر موارد نیز توجه شود. مواردی مانند تخصص و سابقه جراح و همچنین تعداد نمونه عمل های موفق.

عوامل موثر بر قیمت جراحی بینی

نمی توان قیمت دقیقی برای جراحی بینی اعلام کرد. زیرا این جراحی به عوامل مختلفی بستگی دارد. برخی افراد برای کاهش هزینه ها به دنبال ارزان ترین جراحان هستند. اما بینی تاثیر زیادی روی صورت دارد و نباید چنین ریسکی کرد. عوامل موثر بر قیمت این جراحی به شرح زیر است.

تجربه جراح: بدون شک هر چه تجربه و مهارت جراح بیشتر باشد، با چالش های جراحی بیشتر آشنا می شود و احتمال بروز مشکلات حین عمل کاهش می یابد. علاوه بر این، یک جراح با تجربه می تواند به راحتی شکل بینی مناسب برای صورت شما را پیدا کند. به همین دلیل است که پزشکان با تجربه بیشتر از پزشکان جدید دستمزد می گیرند.

نوع شکل بینی: مدل بینی تاثیر زیادی در قیمت عمل دارد. معمولاً هزینه عمل بینی گوشتی بیشتر از بینی استخوانی است. زیرا فرم دادن به این نوع بینی دشوارتر است. اگر مشکلی مانند انحراف بینی داشته باشید، عمل سخت تر و هزینه آن بیشتر می شود. علاوه بر این، قیمت جراحی ترمیمی بینی (در صورتی که جراح دیگری اولین جراحی را انجام داده باشد) از هزینه اولین جراحی بینی بیشتر است.

میزان تغییر در بینی: تعداد تغییرات انجام شده روی بینی تاثیر زیادی در هزینه دارد. برای مثال، ممکن است شخصی به سادگی نیاز به ترمیم فرورفتگی داشته باشد. اما برای شخص دیگری، شما باید کل اندازه بینی را تغییر دهید. پزشک بسته به میزان تغییرات و مدت زمان عمل، هزینه را به شما اطلاع خواهد داد.

منطقه و شهر مطب پزشکی: منطقه و شهر جغرافیایی تاثیر زیادی در قیمت جراحی بینی دارد. جراحی بینی در تهران نسبت به شهرستان ها بالاتر است. علاوه بر این، هزینه این جراحی در شهرهای کوچک کمتر از شهرهای بزرگ است. البته شایان ذکر است که امکانات جراحی در شهرهای بزرگتر مانند تهران بیشتر است و جراحان مجرب تری در این مناطق عمل می کنند.

کلام آخر 

از شما عزیزان سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح بینی استخوانی در تهران آشنا کند و اطلاعاتی در رابطه با جراحی بینی به شما بدهد. امیدواریم این مطالب برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و جهت گرفتن مشاوره با شماره های ذکر شده در این مقاله تماس حاصل فرمایید. هم چنین می توانید برای دریافت اطلاعات درباره بهترین جراح بینی گوشتی در ایران به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

4.9/5 – (15 امتیاز)

source

توسط blogcheck