ما امروز قصد داریم شما را با بهترین دکتر لیپوماتیک در قزوین آشنا کنیم. لیپوماتیک روشی برای کاهش چربی های شکم و پهلو می باشد. این روش دارای مزایا و عوارضی است که در ادامه در اختیار شما قرار داده ایم. برای انجام لیپوماتیک باید به بهترین و با تجربه ترین دکتر مراجعه نمایید تا به نتایج مطلوبی برسید. این جراحی به صورت غیر تهاجمی انجام می شود. در جراحی لیپوماتیک چربی های اضافی نواحی مختلف بدن افراد توسط پزشک کاهش می یابد. ما در این مقاله لیستی از بهترین دکتر لیپوماتیک در قزوین را در اختیار شما قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک یکی از جراحی های پلاستیک می باشد که برای زیبایی انجام می شود. این جراحی به صورت غیر تهاجمی انجام می شود. در جراحی لیپوماتیک چربی های اضافی نواحی مختلف بدن افراد توسط پزشک کاهش می یابد. جراحی لیپوماتیک چربی های اضافی را کاهش می دهد، ولی با انجام این جراحی تغییر وزن زیادی برای افراد به وجود نمی آورد. هدف این جراحی تغییر فرم و سایز یک نقطه از بدن می باشد. برای انجام این جراحی می توانید به بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران مراجعه کنید.

این جراحی در مدت زمان کوتاهی انجام می شود. طی این جراحی پزشک لوله دستگاهی به نام کانولا را از طریق سوراخ کوچکی وارد پوست می کند تا با ایجاد حرکات لرزشی، سلول های چربی را از بدن خارج شوند. تمامی سلول های خارج شده چربی هایی که در این روش خارج می شوند در دستگاه جمع می شوند و از آن ها می توان برای تزریق در نقاط دیگر استفاده کرد. این روش دارای مزایا و عوارضی است که در ادامه مقاله به مزایا و عوارض آن می پردازیم.

لیپوماتیک چیست؟

ویژگی های بهترین دکتر لیپوماتیک در قزوین

برای انجام لیپوماتیک و رسیدن به نتایجی مطلوب باید بهترین پزشک را انتخاب کنید. در این قسمت برخی از ویژگی های بهترین دکتر لیپوماتیک در قزوین را در اختیار شما قرار داده ایم، برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • اولین و مهم ترین ویژگی ‌های بهترین دکتر لیپوماتیک در قزوین داشتن مدرک و تخصص می باشد. پزشکی که به ایشان جهت عمل جراحی مراجعه می کنید باید مدرک معتبری از دانشگاهی خوب داشته باشد.
 • یکی از ویژگی های بهترین پزشک داشتن تجربه کافی و سابقه کاری می باشد. سعی کنید به پزشکی مراجعه کنید که جزء با تجربه ترین ها باشد و دارای سابقه بسیاری در زمینه فعالیت خود باشد. اگر پزشک شما دارای تجربه بسیاری باشد به نتایج مطلوبی در پایان خواهید رسید.
 • بهترین دکتر لیپوماتیک در قزوین به تمامی سوالات افراد با صبر و حوصله بسیاری پاسخ خواهد داد و دارای رفتار و برخوردی بسیار مناسب با بیماران خود می باشد.
 • بهترین دکتر لیپوماتیک سلامت بیماران خود را اولویت قرار می دهد. به پزشکی مراجعه کنید که دارای ویژگی اولویت قرار دادن سلامت بیماران باشد.
 • بهترین دکتر لیپوماتیک در قزوین در کلینیکی مشغول فعالیت است که دارای تجهیزات بسیار پیشرفته ای برای ارائه بهترین خدمات به مراجعین می باشد پس به پزشکی مراجعه کنید که در بهترین و مجهزترین کلینیک مشغول فعالیت است.

10 تا از بهترین دکتر لیپوماتیک در قزوین را بشناسید!

دکتر محمد بقائی

دکتر محمد بقائی

دکتر محمد بقائی جراح پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در قزوین به شمار می روند. دکتر بقائی بعد از گذراندن دوره عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند و بورد تخصص خود را دریافت کنند. دکتر بقائی جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. ایشان در انجمن رسمی جراحان پلاستیک ایران دارای عضویت می باشند. افراد می توانند برای انجام لیپوماتیک و دیگر جراحی ها به ایشان مراجعه نمایند.

خدمات دکتر محمد بقائی:

 • ابدومینوپلاستی

آدرس: قزوین، ابتدای خیابان فردوسی جنوبی، قبل از سینما ملت، بن بست مینا، ساختمان پزشکان آزادی

شماره تماس: 09057975998

دکتر جمشید خاک

دکتر جمشید خاک

دکتر جمشید خاک جراح پلاستیک و زیبایی هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در قزوین به شمار می روند. دکتر جمشید خاک بعد از گذراندن دوره عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند. ایشان موفق به کسب بورد تخصص در زمینه فعالیت خود شدند. دکتر جمشید خاک جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. ایشان پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران و دوره های تکمیلی خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرده اند. افراد می توانند برای انجام لیپوماتیک به دکتر جمشید خاک مراجعه نمایند.

خدمات دکتر جمشید خاک:

 • تزریق ژل یا فیلر

آدرس: قزوین، خیابان فردوسی، نبش کوچه امیر امجد، ساختمان پزشکان سلامت، طبقه اول، واحد 5

شماره تماس: 0032227626

دکتر محمد سروش

دکتر محمد سروش

دکتر محمد سروش جراح پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در قزوین به شمار می روند. دکتر سروش تحصیلات خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ کرده اند. ایشان بعد از گذراندن دوره عمومی و اتمام دوره تخصص توانستند بورد تخصص خود را با موفقیت کسب نمایند. ایشان جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند که افراد می توانند برای انجام لیپوماتیک به ایشان مراجعه نمایند.

خدمات دکتر محمد سروش:

 • تزریقات زیبایی
 • عمل جراحی بینی
 • جراحی زیبایی گوش

آدرس: قزوین، بلوار مدرس شمالی، نبش کوچه مهدیخانی، ساختمان فاخر، طبقه 2، واحد 3

شماره تماس: 02833350558

دکتر مهران خرم

دکتر مهران خرم

دکتر مهران خرم جراح پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در قزوین به شمار می روند. دکتر خرم جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود می باشند. ایشان بعد از گذراندن دوره عمومی و اخذ مدرک عمومی دوره تخصص را گذراندند و بورد تخصص خود را با موفقیت دریافت کردند. دکتر خرم دوره های تکمیلی مختلفی را گذرانده اند و دارای تجربه بسیاری در زمینه فعالیت خود می باشند. برای انجام لیپوماتیک می توانید به دکتر خرم مراجعه نمایید.

خدمات مهران خرم:

 • زاویه سازی صورت
 • عمل جراحی چانه و فک

آدرس: قزوین، بوعلی شرقی، جنب آزمایشگاه پیشرو، ساختمان اروند، طبقه 4، واحد 7

شماره تماس: 09028425705

احمد ابراهیمی

احمد ابراهیمی

دکتر احمد ابراهیمی جراح پلاستیک و زیبایی و یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در قزوین به شمار می روند. ایشان بعد از گذراندن دوره عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند و بورد تخصص خود را دریافت کنند. دکتر ابراهیمی جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. ایشان پزشکی عمومی و بورد تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی قزوین اخذ کردند. دکتر ابراهیمی پزشکی جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند.

خدمات احمد ابراهیمی:

آدرس: قزوین، چهارراه فردوسی، ساختمان پزشکی بوعلی، طبقه سوم

شماره تماس: 02833228767

دکتر عارف مصلایی

دکتر عارف مصلایی

دکتر عارف مصلایی جراح پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در قزوین به شمار می روند. دکتر مصلایی یکی از با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. ایشان بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند و بورد تخصص خود را دریافت نمایند. ایشان مدرک پزشکی عمومی و بورد تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ نمودند. دکتر مصلایی دوره های تکمیلی متعددی را گذراندند و دارای تجربه بسیاری هستند.

خدمات عارف مصلایی:

 • تزریقات زیبایی
 • زاویه سازی صورت

آدرس: قزوین، خیابان بوعلی، روبروی بیمارستان بوعلی، ساختمان پزشکان عرفان، طبقه چهارم

شماره تماس: 02833230678

دکتر یونس شفیق

دکتر یونس شفیق

دکتر یونس شفیق جراح پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در قزوین می باشند. دکتر یونس شفیق بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند و بورد تخصص خود را دریافت نمایند. ایشان جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر یونس شفیق جزء پزشکان بسیار مجرب به شمار می روند که افراد می توانند با مراجعه به ایشان لیپوماتیک را انجام دهند.

خدمات دکتر یونس شفیق:

 • عمل زیبایی چانه

آدرس: قزوین، چهارراه خیام، ساختمان استاد شهریار

شماره تماس: 02833336254

دکتر احسان مشیری

دکتر احسان مشیری

دکتر احسان مشیری جراح پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در قزوین به شمار می روند. دکتر مشیری جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. ایشان بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی و اخذ مدرک توانستند دوره تخصص خود را نیز به پایان برسانند و بورد تخصص خود را دریافت کنند. دکتر مشیری مدارک تخصصی و دوره های تکمیلی خود را از دانشگاه های معتبر کشور دریافت نموده اند. افراد می توانند برای انجام لیپوماتیک به ایشان مراجعه کنند.

خدمات دکتر احسان مشیری:

 • تزریقات زیبایی
 • جراحی بوکال فت
 • پروتز سینه و باسن

آدرس: قزوین، تقاطع خیام شمالی، فلسطین، بالای آرایش جهان، ساختمان 531، واحد 5

شماره تماس: 02833350120

دکتر پرویز ایزدفر

دکتر پرویز ایزدفر

دکتر پرویز ایزدفر جراح پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در قزوین به شمار می روند. دکتر ایزدفر بعد از به پایان رساندن دوره عمومی توانستند دوره تخصص خود را نیز به پایان برسانند و موفق به کسب بورد تخصص خود شدند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر ایزدفر دوره های تکمیلی متعددی را گذرانده اند و دارای تجربه بسیاری در زمینه فعالیت خود می باشند.

خدمات دکتر پرویز ایزدفر:

 • جراحی لیپوماتیک
 • عمل زیبایی بینی
 • جراحی فک و چانه
 • پروتز سینه و باسن

آدرس: قزوین، خیابان بوعلی، تقاطع خیام، ساختمان ابن سینا، واحد 5

شماره تماس: 02833368537

دکتر محسن محمد نژاد

دکتر محسن محمد نژاد

دکتر محسن محمد نژاد جراح و متخصص پلاستیک و زیبایی می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در قزوین به شمار می روند. دکتر محمد نژاد بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را نیز با موفقیت بگذرانند. ایشان جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. افراد می توانند برای انجام لیپوماتیک به ایشان مراجعه کنند.

خدمات دکتر محسن محمد نژاد:

 • تزریقات زیبایی
 • پروتز باسن و سینه

آدرس: قزوین، خیابان دانشگاه، چهارراه استاندارد، کوچه 31، پلاک 22، کلینیک رادمهر، طبقه همکف

شماره تماس: 09309048915

عوارض احتمالی لیپوماتیک

جراحی لیپوماتیک جراحی غیر تهاجمی می باشد که در این روش از دستگاهی استفاده می شود و دستگاه با تکان های شدید چربی ها و سلول های چربی را از اندام های مختلف بدن افراد جدا می کند. به این ترتیب چربی کاهش می یابد و در دستگاه جمع می شود و افراد می توانند از آن در نواحی دیگر استفاده کنند. این روش دارای عوارضی است که از عوارض آن می توان به موارد زیر اشاره کرد. موارد زیر شایع ترین عوارض این روش به شمار می رود:

 • افتادگی و شل شدن پوست
 • به وجود آمدن مشکل برای کلیه و قلب
 • خارش پوست جراحی شده و سوختگی پوست
 • ایجاد واکنش های آلرژیک پس از جراحی
 • احساس ضعف و حالت تهوع تا چند روز پس از جراحی
 • بالا رفتن دمای بدن و احساس سرگیجه در روزهای ابتدایی
عوارض احتمالی لیپوماتیک

مزایا لیپوماتیک

این روش علاوه بر عوارض دارای مزایا بسیاری نیز می باشد. در این قسمت برخی از مزایا آن را در اختیار شما قرار داده ایم، از مهم ترین مزایای جراحی لیپوماتیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • این روش نیازی به دوره نقاهت طولانی مدت و سخت ندارد و دارای دوره نقاهت بسیار کوتاهی می باشد.
 • در این جراحی عارضه آمبولی ایجاد نمی شود.
 • در روش لیپوماتیک پوست بعد از جراحی بسیار سریع بهبود می یابد.
 • یک دست شدن لایه های چربی زیر پوست و عدم ایجاد برآمدگی
 • خارج شدن ترشح کم تر نسبت به دیگر جراحی های زیبایی

کلام آخر

لیپوماتیک یکی از جراحی های پلاستیک می باشد که برای زیبایی انجام می شود. این جراحی به صورت غیر تهاجمی انجام می شود. در جراحی لیپوماتیک چربی های اضافی نواحی مختلف بدن افراد توسط پزشک کاهش می یابد. جراحی لیپوماتیک چربی های اضافی را کاهش می دهد، ولی با انجام این جراحی تغییر وزن زیادی برای افراد به وجود نمی آورد. هدف این جراحی تغییر فرم و سایز یک نقطه از بدن می باشد.

از شما عزیزان بسیار سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو همواره سعی داشته شما را با بهترین دکتر لیپوماتیک در قزوین آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد به سایت مراجعه نمایید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source

توسط blogcheck