چاقی و اضافه وزن همواره یکی از بزرگ‌ ترین مشکلات برای آقایان و بانوان بوده است و به دنبال راه حلی سریع برای درمان آن بوده اند. بسیاری از افراد به دلایل مختلف قادر به انجام ورزش های سنگین و یا گرفتن رژیم های سخت غذایی نمی باشند و می خواهند توسط جراحی‌ هایی مانند پیکر تراشی چربی های موضعی بدن خود را تخلیه نمایند و ساختار بدن خود را مطابق با استانداردهای جهانی فرم دهی کنند. پیکر تراشی روشی می‌ باشد که توسط آن می توانید چربی های بدن خود را با استفاده از لوله کانولا تخلیه نمایید و فرم ایده‌ آل خود را به بدن تان دهید. پس اگر شما نیز به دنبال بهترین جراح پیکرتراشی در اصفهان می باشید، این مقاله را تا انتها مطالعه کرده و همراه ما باشید.پیکرتراشی چیست؟

بسیاری از افراد برای کاهش وزن و رسیدن به اندام ایده آل خود روی به جراحی پیکر تراشی می آورند که می تواند بدن آن ها را در مدت زمان کوتاهی فرم دهی کرده و شکلی زیبا به آن ببخشد. پیکر تراشی به انواع جراحی هایی با روش تهاجمی و غیر تهاجمی می گویند که توسط آن قسمت های مختلف بدن افراد را لاغر کرده و شکل دهی می نمایند.

دستگاه لیپوماتیک که توسط آن جراحی پیکر تراشی انجام می شود یکی از انواع دستگاه های لیپولیز می باشد. پیکر تراشی و تخلیه چربی در ناحیه زیر پوست توسط دستگاه هایی مانند لیپولیز، لیپوماتیک، بادی جت یا لیپو ساکشن انجام می‌ شود که برای افراد ۲۵ تا ۳۰ سال مناسب می باشد. در حالت کلی جراحی پیکر تراشی برای افرادی که دارای پایین تنه چاق می باشند مناسب تر می باشد.

با استفاده از جراحی پیکرتراشی لوله ای نازک به نام کانولا از زیر پوست شما رد شده و چربی‌ های موضعی بدن شما را تخلیه می نماید تا شکل دلخواه شما را به بدنتان دهد. پس اگر شما نیز دچار چاقی موضعی می باشید و اعتماد به نفس خود را از دست داده اید، به بهترین جراح پیکر تراشی در اصفهان مراجعه نمایید تا از خدمات بی نظیر او بهره مند شوید.

ویژگی بهترین جراح پیکرتراشی در اصفهان

پزشکان بسیاری در سراسر شهر پهناور اصفهان در زمینه پیکر تراشی و زیبایی اندام در حال ارائه خدمات می باشند که برخی از آن ها دارای دانش کافی نمی باشند و ممکن است عوارض بسیاری را برایتان رقم زنند. بهترین جراح پیکرتراشی در اصفهان می بایست دارای ویژگی های برتری نسبت به سایر پزشکان فعال در این حوزه باشد که او را از تمامی آن ها متمایز سازد و افراد را مجاب نماید تا برای زیبایی اندام و پیکر تراشی به او مراجعه نمایند. از مهم ترین ویژگی های بهترین جراح پیکرتراشی در اصفهان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بهترین دکتر پیکرتراشی در اصفهان می بایست دوره های تخصصی خود در زمینه زیبایی اندام را در برترین دانشگاه ها گذرانده باشد.
 • پزشک منتخب شما در زمینه زیبایی اندام می بایست تمامی مجوزهای رسمی جراحی های اندام را دارا باشد و از نوین ترین دستگاه ها و شیوه های پیکر تراشی در مطب خود استفاده نماید.
 • بهترین جراح پیکرتراشی در اصفهان می بایست قادر به پاسخگویی به کلیه سوالات شما در زمینه جراحی باشد و اطلاعات کاملی را از جراحی در اختیار شما بگذارد.
 • بهترین دکتر پیکرتراشی در اصفهان می بایست تصاویری واقعی از نمونه های جراحی های پیشین خود در اختیار شما بگذارد و به شما قدرت انتخاب دهد.
 • پزشک منتخب شما می بایست از سابقه بالایی در زمینه انجام جراحی های زیبایی اندام همچون پیکر تراشی، ساکشن، لیپوماتیک و … برخوردار بوده و رضایت بسیاری از بیماران خود را کسب کرده باشد.
 • بهترین دکتر پیکر تراشی در اصفهان می بایست تبحر خاصی در زمینه جراحی پلاستیک داشته و بتواند کم ترین عوارض پس از جراحی را برای بیماران خود رقم زند.

همچنین شما عزیزان برای زیبایی سینه های خود می توانید به بهترین جراح سینه در اصفهان مراجعه نمایید.

10 تا از بهترین جراح پیکرتراشی در اصفهان را بشناسید !

دکتر علی اخوان

دکتر علی اخوان

دکتر علی اخوان فوق تخصص جراحی عمومی و زیبایی و دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشد. آنها در زمینه های جراحی پزشکی و زیبایی که در زیر به آنها اشاره می شود، فعال هستند. جراحی های درمانی دکتر اخوان شامل موارد زیر است:

 • جراحی‌های گردن و تیروئید و قفسه سینه و پستان و غدد سیستم گوارش
 • جراحی انواع سرطان‌ها و بیماری‌های مری و معده و روده بزرگ و کوچک
 • بیماری‌های مقعدی از جمله فیشر (شقاق) و هموروئید (بواسیر)
 • جراحی‌های کبد و کیسه صفرا و سرطان تیدوئید و پاراتیروئید و آدرنال و پستان و ترمیم جدار شکم

آدرس: اصفهان ،دروازه شیراز (میدان آزادی)، خیابان هزار جریب، بن بست پویان، ساختمان فراز ،طبقه اول ،واحد 5

تلفن تماس: 09917617335

دکتر کامران بابایی

دکتر کامران بابایی

دکتر کامران بابایی فوق تخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی در اصفهان می باشد. دکتر بابایی در سال 1355 در اصفهان به دنیا آمد. وی در سال 1380 پزشکی عمومی خود را به پایان رساند و پس از گذراندن دوره تخصصی جراحی عمومی موفق به اخذ تخصص خود در سال 1386 شد. همچنین دکتر بابایی در سال 1390 فوق تخصص جراحی زیبایی را از دانشگاه اصفهان دریافت کرد.

خدمات :

 • جراحی بینی
 • لاغری و پیکرتراشی
 • عمل های زیبایی سینه
 • لیفت صورت

آدرس : اصفهان، خیابان شریعتی ،روبروی بیمارستان شریعتی، مجتمع فراز، واحد 102

شماره تماس :09101135759

دکتر مهدی راستی اردکانی

دکتر مهدی راستی اردکانی

دکتر مهدی راستی اردکانی فوق تخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در اصفهان می باشد. دکتر راستی در سال 1373 دوره پزشکی عمومی و در سال 1378 تخصص خود را گذراند سپس در سال 1387 موفق به اخذ فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی شد. وی همچنین عضو هیئت علمی دانشکده پزشکی دانشگاه اصفهان است. همچنین دکتر راستی اردکانی دانشیار دانشگاه و عضو انجمن جراحان زیبایی آمریکا می باشد.

خدمات :

 • جراحی زیبایی بینی
 • جراحی زیبایی سینه
 • لیپوساکشن
 • جراحی زیبایی شکم
 • جراحی زیبایی سینه

آدرس :  اصفهان ،خیابان توحید میانی، ساختمان البرز

شماره تماس : 02136281585

دکتر محمد جواد طباطبایی

دکتر محمد جواد طباطبایی

دکتر محمد جواد طباطبایی فوق تخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک در اصفهان می باشد. دکتر طباطبایی اصفهانی جراح عمومی نمونه ای از کارهای موفق را در پرونده پزشکی خود ثبت کرد. دکتر طباطبایی اصفهان دوره پزشکی عمومی خود را در سال 1353 گذراند، سپس در رشته جراحی عمومی تحصیل کرد و در سال 1359 موفق به اخذ دیپلم تخصص شد. دکتر سید محمد جواد طباطبایی فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک را در سال 1365 اخذ کرد.

آدرس : اصفهان، خیابان شمس آبادی ،مقابل بیمارستان سینا ،ساختمان 174، طبقه اول

شماره تماس : 03132336349

دکتر محمدرضا شیروانی

دکتر محمدرضا شیروانی

دکتر محمدرضا شیروانی فوق تخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در اصفهان می باشد. دکتر شیروانی تخصص خود را در سال 1384 و فوق تخصص خود را در سال 1392 اخذ کرد. وی عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران است. دکتر شیروانی بالغ بر 7000 عمل جراحی موفق را در کارنامه خود ثبت کرده است.

آدرس : اصفهان، خیابان توحید میانی. نبش کوچه 25. ساختمان گلدیس. طبقه ۴. واحد 16

شماره تماس : 03136281217

دکتر حسین ابدالی

دکتر حسین ابدالی

دکتر حسین ابدالی فوق تخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی و پلاستیک در اصفهان می باشد. دکتر ابدالی در سال ۱۳۷۲ تخصص و در سال ۱۳۸۵ فوق تخصص جراحی زیبایی را دریافت کرد. دکتر حسین ابدالی دارای فلوشیپ جراحی صورت و جمجمه در آمریکا و کانادا می باشد. او همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه و عضو انجمن جراحان پلاستیک آمریکا و ایران است.

آدرس: اصفهان ، چهارباغ بالا ، مقابل هتل پل ، مجتمع کوثر ، فاز دوم ، طبقه چهارم

شماره تماس : 03136205050

دکتر ساسان سعیدفر

دکتر ساسان سعیدفر

سعیدفر هستم دارای بورد جراحی عمومی و رتبه برتر بورد جراحی عمومی می باشد ، زمینه های فعالیت این پزشک عبارتند از: متخصص جراحی عمومی، کانتورینگ بدن و جراحی های زیبایی، انواع تزریقات زیبایی، ابدومینوپلاستی، بلفاروپلاستی و …. در بیمارستان ها و درمانگاه های معروف اصفهان فعالیت های مفیدی داشته است .

آدرس : اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، نبش کوچه ۲۹، ساختمان آیریک، طبقه اول، واحد ۱۰۸

شماره تماس : 03931187655

دکتر مهناز عندلیب

دکتر مهناز عندلیب

دکتر مهناز عندلیب جراح عمومی است. مطب دکتر مهناز عندلیب در استان و شهر اصفهان واقع شده است. . دکتر مهناز عندلیب خدمات بسیاری همچون جراحی تیرویید، جراحی معده، جراحی طحال، جراحی لاپاراسکوپی، جراحی آپاندیس، کیسه صفرا، ماموپلاستی، جراحی سینه، جراحی شکم، جراحی سرطان، ابدومینوپلاستی، بلفاروپلاستی و جراحی زیبایی و غیره به بیماران ارائه میدهند

آدرس : استان اصفهان، شهر اصفهان، خ محتشم کاشانی ساختمان زهره

شماره تماس : 03136284932

دکتر محمدرضا حاجیان

دکتر محمدرضا حاجیان

دکتر محمدرضا حاجیان متخصص جراحی پلاستیک در اصفهان است. جهت رزرو نوبت با شماره های درج شده در پایین تماس حاصل فرمایید. خدمات:

 • بلفاروپلاستی
 • تزریق چربی
 • تزریق بوتاکس
 • لیزر جوان سازی
 • لیزر موهای زائد
 • جراحی پلاستیک بینی
 • جراحی شکم و سینه
 • پیکر تراشی
 • لیفت صورت

آدرس : اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، جنب پل میر، ساختمان 157

شماره تماس : 03136671434

انواع پیکر تراشی توسط بهترین جراح پیکر تراشی در اصفهان

پیکر تراشی و تخلیه چربی های بدن با دو روش جراحی و بدون جراحی قابل اجرا می باشد که در روش جراحی آن، جراحی پلاستیک شکم، لیفت سینه، ایمپلنت سینه و ماموپلاستی، جراحی ران و جراحی بازو انجام می‌ شود تا فرد به اندام ایده آل خود دست یابد. اما در روش بدون جراحی آن از تکنیک های دیگری استفاده می شود که شامل موارد زیر می باشد:

روش لیپوماتیک: در این روش سوراخ کوچکی در بدن ایجاد می نمایند و با وارد کردن میله های باریک تمامی چربی های اضافی بدن را با کمک امواج ماورا بنفش خارج می سازند و فرم ایده آل را به بدن فرد می دهند. از این روش برای نواحی شکم، باسن، ساق پا، سینه، صورت و گردن استفاده می شود.

روش لیپوست: در این روش از تکنیک ویبره استفاده می نمایند که توسط آن چربی های اضافه از بافت جداسازی شده و احتمال جمع شدن آن زیر پوست به صفر می رسد.

روش لیپوساکشن: در این تکنیک تمامی چربی های اضافی با ایجاد برش کوچک و توسط میله کانولی خارج می شود. روش لیپوساکشن با استفاده از دستگاه مکش انجام می شود و کلیه چربی های بدن را تخلیه می نماید.

روش ابدومینوپلاستی: این روش برای افرادی می باشد که چربی های اضافه بسیاری در نواحی شکم و پهلوی خود دارند که توسط آن پوست شکم لیفت و کشیده می شود.

روش لیپو لیزر: در این روش برای از هم گسستن چربی های اضافه از لیزر استفاده می کنند و تمامی چربی های نواحی شکم، پهلو ها، ران ها و غبغب را از بین می برد.

انواع پیکر تراشی توسط بهترین جراح پیکر تراشی در اصفهان

عوارض احتمالی پیکر تراشی

جراحی پیکر تراشی حتی اگر به دست بهترین جراح پیکرتراشی در اصفهان انجام شود نیز می تواند عوارضی احتمالی و موقت از خود بروز دهد که شامل عوارض زیر می باشد:

 • پدیدار شدن ورم در اطراف محل جراحی شده
 • جمع شدن مایعات و خونابه در زیر پوست
 • درد و کبودی در ناحیه جراحی شده
 • باد کردن ناحیه جراحی شده

هر یک از عوارض نام برده شده در صورت طولانی شدن می بایست به پزشک معالج اطلاع داده شود.

کلام آخر

جراحی پیکر تراشی روشی محبوب و سریع جهت تخلیه چربی های موضعی بدن می باشد. در این روش کلیه چربی های بدن با استفاده از لوله ای به نام کانولا تخلیه می شود و بدن به فرم ایده آل خود دست می یابد.

در این مقاله سعی داشتیم 10 مورد از بهترین جراح پیکرتراشی در اصفهان را به شما عزیزان معرفی نماییم تا بتوانید با استفاده از آن ها زیبایی را به اندام خود باز گردانید. سپاسگزاریم که تا انتها همراه ما بودید و این مقاله را مطالعه نمودید. لطفا نظرات و یا پیشنهادات خود را از طریق سایت جراحتو با ما در میان بگذارید.

source

توسط blogcheck