کرم مرطوب‌کننده دکتر ژیلا یکی از بهترین مارک کرم مرطوب کننده می باشد که گزینه بسیار مناسبی برای انواع پوست است؛ در صورت استفاده از این کرم، چربی پوست به حد نرمال خود می رسد؛ در ضمن این کرم دارای ویتامین های مختلف از جمله A و E است و بعد از گذشت مدت زمانی چروک‌ های سطحی موجود در پوست را از بین می‌برد؛ می توان با استفاده از این کرم، پس از شستن صورت، از به وجود آمدن خشکی پوست جلوگیری کرد.

کرم مرطوب کننده شونکرم مرطوب کننده شون

کرم مرطوب کننده شون انواع مختلفی دارد و هر یک از عصاره های آن برای نوعی از پوست مناسب می باشد؛ کرم شون یکی از بهترین مارک کرم مرطوب کننده در بازار می باشد؛ یکی از انواع کرم مرطوب کننده شون، عصاره‌ی آووکادو دارد که ویتامین های مختلف از جمله ویتامین A و E دارد و رطوبت از دست رفته‌ی پوست را بر می گرداند و کمک بزرگی به جوانسازی پوست می‌کند.

در صورت استفاده از کرم مرطوب کننده شون، می توان هر گونه التهاب‌ها و قرمزی‌های ناشی از کم آبی پوست را برطرف کرد و پوستی بسیار درخشان داشت؛ این کرم برای دست و صورت گزینه بسیار مناسبی است و طرفداران بسیار زیادی دارد؛ این کرم  موجب افزایش یافتن مقاومت پوست می شود و تاثیر بسیار زیادی در خنثی کردن اشعه ماورای بنفش دارد؛ برای خرید این کرم مرطوب کننده معروف، می توانید به مراکز معتبر مراجعه کنید.

کرم مرطوب کننده سوپکسکرم مرطوب کننده سوپکس

کرم مرطوب کننده سوپکس جزء پرفروش ترین و بهترین محصولات این برند می باشد و ظرفداران بسیار زیادی دارد؛ در این کرم، ترکیبات بسیار خوبی وجود دارد که موجب سازگاری آن با انواع پوست شده است؛ این موضوع بدین معناست که می توان از این کرم برای پوست های خشک، چرب، معمولی، حساس و غیره استفاده کرد؛ کرم مرطوب کننده سوپکس گزینه بسیار مناسبی برای استفاده روزانه می باشد و هیچ گونه آسیبی به پوست وارد نمی کند.

در ترکیبات کرم مرطوب کننده سوپکس ویتامین E وجود دارد که سبب جوان تر شدن پوست می‌گردد و موجب برگردانده شدن درخشندگی پوست می شود؛ شما می توانید با استفاده از این کرم نرمی و لطافت را به پوست خود هدیه دهید؛ در ضمن می‌توانید از این کرم بر روی پوست دست و بدن و صورت به طور همزمان استفاده کنید؛ کرم مرطوب کننده سوپکس، یکی از بهترین مارک کرم مرطوب کننده در بازار است.

کرم مرطوب کننده کامانکرم مرطوب کننده کامان

کرم مرطوب کننده کامان جزء بهترین مارک کرم مرطوب کننده در کشور ایران است که بسیاری از افراد برای رفع خشکی پوست، از این کرم  استفاده می کنند؛ ترکیبات کرم مرطوب کننده کامان بسیار مرغوب و منحصر به فرد است، ترکیبات آن بر اساس مواد طبیعی و گیاهی استوار ساخته شده است و کسانی که پوست های خشک، معمولی و حساس و آسیب دیده دارند، می توانند به خوبی از فواید این کرم مرطوب کننده بهره مند گردند.

در کرم مرطوب کننده کامان ویتامین های مختلفی وجود دارد که شامل ویتامین های گروه B، E و A است؛ هر یک از این ویتامین های مهم جهت حفظ کردن لطافت، رطوبت و سلامت پوست وجود دارند؛ کرم های مرطوب کننده کامان به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارند، تاثیر بسیار سریع بر روی پوست های بسیار خشک می گذارند و در ضمن قیمت بسیار مناسب مقرون به صرفه دارند؛ می توان از این کرم برای پوست دست و صورت و بدن استفاده کرد؛ از این رو کرم مرطوب کننده کامان یکی از بهترین مارک کرم مرطوب کننده در بازار کشور ایران است.

کرم مرطوب کننده سی گلکرم مرطوب کننده سی گل

کرم مرطوب کننده سی گل یکی از بهترین مارک کرم مرطوب کننده در بازار می باشد که می تواند تاثیر بسیار زیادی در لطافت و نرمی پوست بگذارد؛ این کرم مرطوب کننده پارابن ندارد و هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمی کند و بر روی پوست دست و صورت مورد استفاده قرار می گیرد؛ این مارک توانسته محصولات آرایشی با کیفیتی راهی بازار کند که این کرم مرطوب کننده جزء همین محصولات است.

در کرم مرطوب کننده سی گل لانولین وجود ندارد و همین مسئله سبب می شود که هیچ گونه چربی بر روی پوست باقی نماند و کرم به خوبی و با سرعت بالا جذب پوست شود؛ در صورتی که شما پوست چرب و حساس دارید، می توانید به راحتی از آن استفاده نمایید زیرا هیچ گونه حساسیتی در پوست ایجاد نمی شود.

کرم مرطوب کننده هیدرودرمکرم مرطوب کننده هیدرودرم

کرم مرطوب کننده هیدرودرم شهرت بسیار زیادی بین مردم دارد و افراد می توانند از آن برای هر نوع پوستی استفاده کنند؛ کرم هیدرودرم برای نواحی مختلف پوستی از جمله دست، صورت و گردن مناسب می باشد؛ در ضمن این کرم دارای ویتامین E است و موجب جوان و شاداب شدن پوست می شود و همچنین جهت جلوگیری کردن از هر گونه چروک‌های پوستی کاملا مناسب است؛ از این رو کرم مرطوب کننده هیدرودرم یکی از بهترین مارک کرم مرطوب کننده در سال 1401 در بازار است.

کرم مرطوب کننده هیدرودرم هر گونه اثرات منفی و مخرب محیطی مانند آلودگی هوا را به کمترین حد می رساند و سبب تامین شدن رطوبت مورد نیاز پوست می گیرد و این رطوبت از طریق موادی همچون اوره، گلیسیرین و روغن جوانه گندم تامین می شوند.

کرم مرطوب کننده نئودرمکرم مرطوب کننده نئودرم

کرم  مرطوب کننده نئودرم جزء بهترین مارک کرم مرطوب کننده در بازار می باشد که کمک بزرگی به حفظ رطوبت پوست می کند و تاثیر بسیار بالایی در زیبایی و لطافت پوست دارد؛ پوست دست و صورت انسان به دلیل قرار گیری در معرض خشکی، بیشتر زبر و کم آب می شود که با کمک این کرم مرطوب کننده می توان این مشکل را برطرف کرد.

شما می توانید جهت جلوگیری کردن از بروز خشکی و چروک پوستی خود از کرم مرطوب کننده نئودرم استفاده نمایید؛ این کرم مرطوب کننده ویتامین E و B5 دارد که سبب هیدراته شدن پوست می شود و از پیری پوست دست جلوگیری می‌نماید؛ بسیاری از افراد برای استفاده روزمره خود از این کرم استفاده می کنند و رضایت کافی از آن دارند؛ در صورتی که شما نیز به دنبال بهترین مارک کرم مرطوب کننده هستید، می توانید از کرم نئودرم استفاده نمایید.

کرم مرطوب کننده سینرهکرم مرطوب کننده سینره

کرم مرطوب کننده سینره برای پوست هایی که معمولی تا خشک هستند، گزینه بسیار مناسبی است و جزء بهترین مارک کرم مرطوب کننده در بازار می باشد؛ با استفاده از این کرم، می توان پوست را به صورت طبیعی احیا و رطوبت رسانی کرد؛ کرم مرطوب کننده سینره خشکی پوست را برطرف می کند و پوست را به صورت عمیق تا مدت طولانی مرطوب می کند؛ در صورت استفاده از این کرم، لیپیدهای ازدست رفته پوست به سرعت بازسازی می شوند و خشکی پوست رفع می گردد.

در کرم مرطوب کننده سینره مواد مختلفی وجود دارد که شامل عصاره مخمر و فاکتور مرطوب کننده طبیعی NMF، روغن آرگان و روغن سبوس برنج، اسکوالن و شی باتر می باشد؛ همچنین این کرم هیچ گونه تست حیوانی یا کرولتی فری انجام نداده است و می تواند در برابر هر گونه عوامل محیطی تخریب کننده مقاوم باشد.

کرم مرطوب کننده مایکرم مرطوب کننده مای

کرم مرطوب کننده مای شهرت بسیار زیادی بین مردم دارد و بسیاری از افراد برای رفع خشکی پوست دست و صورت خود از این کرم استفاده می کنند؛ در صورت استفاده از کرم مرطوب کننده مای می توان پوستی بسیار نرم و شفاف داشت؛ این کرم دارای بافت بسیار سبک می باشد و به خوبی بر روی پوست صورت و دست می نشیند زیرا چربی موجود در کرم بر روی پوست باقی نمی ماند.

کرم مرطوب کننده مای یکی از بهترین مارک کرم مرطوب کننده است که برای تمامی پوست ها گزینه بسیار مناسبی است؛ در این کرم ویتامین E وجود دارد و می تواند پوست خشک و زیر دست و صورت را به خوبی نرم و لطیف کند.

کرم مرطوب کننده آردنکرم مرطوب کننده آردن

کرم مرطوب‌کننده آردن جزء بهترین مارک کرم مرطوب کننده در بازار است که می تواند میزان چربی و رطوبتی که در پوست موجود است را به حد تعادل برساند و از تبخیر شدن رطوبتی که در سطح پوست وجود دارد جلوگیری کند؛ کرم مرطوب کننده آردن ویتامین A، B1 و E دارد که از خشک شدن پوست دست و بخش های اطراف ناخن جلوگیری می کند و هیچ گونه چربی بر روی پوست ایجاد نمی کند.

با استفاده از کرم مرطوب کننده آردن می توان پوستی بسیار لطیف و نرم داشت؛ در ضمن این کرم دارای SPF15 است و از پوست صورت در مقابل اشعه‌های خطرناک نور خورشید محافظت می کند و لک‌های پوستی را با گذر زمان از بین می برد.

کرم مرطوب کننده مناسب هر نوع پوست

هر فردی متناسب با نوع پوستی که دارد، باید کرم مرطوب کننده انتخاب نماید زیرا در صورت عدم سازگاری، وضعیت پوست وخیم می شود و پوست نرمی و لطافت خود را به طور کلی از دست می دهد؛ در ادامه کرم مرطوب کننده مناسب هر نوع پوست را برای شما ذکر خواهیم کرد :

  • افرادی که پوست معمولی دارند، باید جهت حفظ کردن میزان تعادل رطوبت طبیعی پوست خود، از کرم‌های مرطوب کننده‌ ای که بر پایه آب و کاملا سبک و غیر چرب هستند استفاده نمایند.
  • کسانی که پوست خشک دارند، باید از کرم مرطوب کننده ای استفاده کنند که بتواند میزان خشکی پوست را تا حد امکان برطرف سازد، از این رو هر چه میزان رطوبت کرم بیشتر باشد، خشکی پوست بهتر برطرف می شود.
  • افرادی که پوست چرب دارند باید از کرم مرطوب کننده هایی استفاده نمایند که مخصوص پوست چرب و آکنه دار است؛ از این رو بهتر است کرم مرطوب کننده فاقد چربی انتخاب نمایید.
  • کسانی که پوست مختلط دارند باید از کرم مرطوب‌کننده‌‌ای استفاده نمایند که دارای چربی کنترل شده است؛ همچنین پوست مختلط بخش های خشکی دارد که باید آبرسانی شود، از این رو بهتر است از مرطوب کننده به فرم ژل و فلوئید استفاده شود.
  • افرادی که دارای پوست حساس هستند، به دلیل واکنش پوستشان به عوامل محیطی، باید از کرم مرطوب کننده ای استفاده نمایند که دارای مواد تسکین‌دهنده و التیام بخش مانند سرامید، اسید هیالورونیک، عصاره آلوئه‌ورا و بابونه است.

کلام آخر

کرم مرطوب کننده تاثیر بسزایی در نرمی و لطافت پوست دارد و می تواند از پوست انسان در برابر خشکی و کم آبی بیش از حد مراقبت کند؛ با استفاده از کرم مرطوب کننده، می توان پوستی شاداب و جوان داشت؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با کرم مرطوب کننده در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت جراحتو 10 تا از بهترین مارک کرم مرطوب کننده را به شما معرفی کرد تا بتوانید به راحتی کرم مورد نظر خود را برای پوست تان بیابید.

از این که تا انتهای این مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنون و سپاس گذار هستیم، در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با بهترین مارک کرم مرطوب کننده دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

source

توسط blogcheck