در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز آشنا کنیم. تصور این که دیگر برای از بین بردن موهای زائد نیازی به استفاده از تیغ، اپیلاسیون، انواع موبرها و … نباشد، هم برای خانم ها و هم آقایان، جذاب و لذت بخش است. امروزه، لیزر موهای زائد به روشی محبوب تبدیل شده است؛ زیرا، این روش با کمترین عوارض، راه حلی دائمی برای رهایی از شر موهای زائد محسوب می شود. اگر شما هم از موهای زائد خود در نواحی مختلف بدن مانند سینه، کشاله ران، زیر بغل و … خسته شده اید، استفاده از لیزر می تواند گزینه انتخابی مناسبی با اثر طولانی مدت باشد.



لیزر چگونه موهای زائد را از بین می برد؟

انسان در طول زمان از روش های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد استفاده کرده است، تا پوستی صاف و زیبا داشته باشد. این روش ها به صورت موقتی و معمولا همراه با عوارضی مثل رشد موهای زیر پوستی، جوش و … موهای زائد را از بین می بردند. تیغ، بند انداختن، موم و … نمونه هایی از این روش های قدیمی و مرسوم می باشند. با ظهور تکنولوژی به نام “لیزر”، رفع موهای زائد بسیار آسان تر و با عوارض کمتری همراه است. در این روش غیرتهاجمی، با استفاده از پالس های نور لیزر، فولیکول های مو تخریب شده و مو از بین می رود.

به عبارت دیگر، با تابش نور لیزر به پوست، پالس های نور توسط پیگمنت های موجود در مو جذب شده و موهایی که در پیاز مو قرار گرفته اند، از بین می روند. نور لیزر رنگدانه های پوست به نام ملانین را گرم کرده و با تأثیر گرما بر فولیکول های مو، ریشه موها را از بین می برند. اکثر مردم بعد از اولین جلسه ی درمان، بین 10 تا 25 درصد کاهش رشد مو را در نواحی تحت درمان مشاهده می کنند. در واقع، لیزر موهای زائد، رشد مجدد موها را حداقل تا 90 درصد کاهش می دهد؛ حتی اگر موها مجددا رشد کنند، بسیار ضعیف تر و نازک تر از قبل خواهند بود.

با توجه به چرخه ی تشکیل موها ، همه ی موهای زائد، با یکدیگر رشد نمی کنند تا در یک جلسه، تحت اشعه ی لیزر قرار گیرند؛ در نتیجه، جلسات لیزر درمانی موهای زائد، باید تکرار شوند. همان طور که گفته شد، مبنای لیزر موهای زائد، آسیب به فولیکول مو جهت پیشگیری از رشد مجدد آن است؛ بنابراین، باید با تکرار جلسات، کلیه ی موهای زائد را هدف قرار داد.

انتخاب بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز

موهای زائد در جاهای مختلفی از بدن وجود دارند. البته الگوی رشد این موها در خانم ها و آقایان متفاوت از یکدیگر است. صورت، پشت لب، سینه، گوش ها، شکم و ناحیه تناسلی و … از جمله قسمت هایی هستند که موهای زائد، رشد می کنند. وجود بیش از حد موهای زائد علاوه بر ظاهر آزاردهنده، بر زیبایی و اعتماد به نفس افراد تأثیر می گذارد. استفاده از روش نوین لیزر درمانی توسط بهترین دکتر پوست و مو در شیراز، برای از بین بردن این موهای زائد، انتخاب مناسبی خواهد بود. جالب است بدانید، امروزه انواع مختلف دستگاه های لیزر برای پوست ها و موهای مختلف، در دسترس هستند.

اگر چه لیزر موهای زائد، به عنوان روشی کم عارضه و ایمن به شمار می رود، اما خطاهای درمانی می توانند عوارض جدی برای شما ایجاد کنند؛ بنابراین، مراجعه به کلینیک های معتبر و مورد تأیید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بسیار مهم است. در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز، شاهد ارائه ی با کیفیت ترین خدمات لیزر در از بین بردن موهای زائد خود خواهید بود.

برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز عبارتند از:

 • مجوزهای تأسیس و مدارک معتبر پرسنل: بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز، علاوه بر داشتن مجوزهای قانونی تأسیس، دارای پزشکان و پرسنلی است که از مدارک معتبر دانشگاهی و گواهینامه های بین المللی در زمینه ی پوست، مو، زیبایی و لیزر برخوردار می باشند. این متخصصین معمولا در بهترین کلینیک زیبایی در شیراز نیز فعالیت دارند.
 • تجهیزات و دستگاه های مدرن و پیشرفته لیزر: در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز، از جدیدترین تکنولوژی ها و دستگاه های مختلف لیزر متناسب با شرایط متقاضی استفاده می شود. برخورداری از دستگاهی لیزر جدید این امکان را فراهم می آورد تا هر فرد با توجه به ویژگی پوست و موی خود، تحت بهترین روش درمان قرار گیرد.
 • برخورد مناسب و حفظ حریم خصوصی: در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز، با در نظر گرفتن اتاق های خصوصی، حریم شخصی افراد حفظ خواهد شد تا با آرامش خاطر جلسات درمانی خود را طی کنند؛ برخورد اخلاقی و مناسب پزشکان و حفظ احترام مراجعین از دیگر ویژگی های بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز است که تجربه ای مثبت و خاطره انگیز را برای شما می سازد.
 • مشاوره: ارائه ی جلسات مشاوره رایگان قبل از انجام لیزر، در خصوص توضیح چگونگی انجام، مزایا و عوارض توسط پزشکان متخصص از اولویت های بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز است. همچنین، اطلاعات و دستورالعمل های مراقبتی بعد از انجام لیزر، جهت دستیابی به نتایج ماندگار، در اختیار افراد تحت درمان قرار خواهد گرفت.
 • نظم و بهداشت محیط: بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز، علاوه بر برخورداری از محیطی زیبا، بهداشتی و چشم نواز، با بهره مندی از پرسنل مجرب، همواره از سیستم نوبت دهی کارآمد برخوردار است، تا خدمات خود را بدون معطلی و اتلاف وقت در اختیار مراجعین قرار دهد.
 • هزینه های مقرون به صرفه: از آن جایی که خدمات لیزر موهای زائد تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد و از سوی دیگر، جلسات درمانی معمولا، بین سه تا هفت جلسه به طول می انجامد، بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز، هزینه های معقول و منصفانه ای را برای متقاضیان در نظر می گیرد.

10 تا از بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز را بشناسید!

افراد واجد شرایط برای لیزر موهای زائد

در حالی که انجام لیزر موهای زائد در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز، تقریباً برای هر کسی جواب می دهد، برخی از بیماران نتایج بهتری نسبت به سایرین کسب می کنند. کاندیدای ایده آل برای لیزر موهای زائد فردی است که دارای پوست روشن با موهای ضخیم و تیره است. متقاضیانی که موهای قرمز، بلوند، سفید یا نازک و ظریف دارند، ممکن است برای کسب نتایج دائمی تر، به درمان های اضافی در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز نیاز داشته باشند، زیرا رنگدانه ی کافی در موهای روشن تر، برای جذب نور لیزر وجود ندارد.

اگر فولیکول های مو نتوانند به مقدار کافی نور لیزر را جذب کنند، گرما نمی تواند آن ها را از بین ببرد. افرادی که پوست تیره تری دارند هم، واجد شرایط انجام لیزر موهای زائد هستند؛ اما، نسبت به سایر افراد، می توانند بیشتر مستعد عوارض جانبی به نام هایپرپیگمنتاسیون یا تیره شدن پوست خود باشند. البته، بهترین کلینیک موهای زائد در شیراز، معمولا مقدار انرژی نور لیزر را در طول درمان کاهش می دهد تا به مقابله با این عوارض کمک کند.

مزایای لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز، اقدامی است پزشکی، غیر جراحی و غیر تهاجمی و مزایای اثبات شده ی زیادی دارد. برخی از مهم ترین آن ها را در ادامه با هم مرور می کنیم:

 • دقت: نور پالسی شدید لیزر، قادر است موها را تا انتهای فولیکول به دقت هدف قرار دهد.
 • سرعت: طول درمان در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز، با توجه به نواحی تحت درمان، رنگ پوست و رنگ مو از فردی به فرد دیگر متفاوت است. با این حال، بسیاری از بیماران یا متقاضیان، تنها چند هفته پس از اولین درمان، نتایج مثبت را مشاهده می کنند.
 • کاربرد در همه نواحی بدن: در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز، لیزر موهای زائد را می توان در هر ناحیه از بدن، از جمله صورت، پاها، زیر بغل، پشت و خط بیکینی انجام داد. هر جا که موهای ناخواسته داشته باشید، می‌توانید آن ها را با خیال راحت و مؤثر با استفاده از لیزر از بین ببرید.
مزایای لیزر موهای زائد
 • راحتی: معمولا درمان های لیزری در ابتدا کمی ناراحتی ایجاد می کنند که این ناراحتی در مقایسه با حس ناخوشایند وجود موهای زائد، سوختگی و تحریک پوست بعد از استفاده از تیغ، دردناک بودن استفاده از موم و … بسیار ناچیز است. به خصوص که ناراحتی استفاده از لیزر با گذشت هر جلسه در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز، رفته رفته از بین می رود.
 • هزینه: اگر چه برای لیزر موهای زائد باید مقداری بیشتر از حد معمول هزینه کنید؛ اما، در بلندمدت با توجه به حذف هزینه هایی که برای خرید تیغ، کرم موبر، اپیلاسیون در آرایشگاه ها و … صرف می کردید، انجام لیزر در بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز یک سرمایه گذاری محسوب می شود. در واقع، شما علاوه بر لذت حذف موهای زائد، مبلغ قابل توجهی را پس انداز خواهید کرد.

کلام آخر

از بین بردن موهای زائد با استفاده از لیزر، در صورتی تأثیرات ماندگار و طولانی مدت خواهد داشت که توسط افراد متخصص و با استفاده از بهترین دستگاه های لیزر انجام شود. فراموش نکنید، در این روش زیبایی نیز مانند هر درمانی، اگر توسط افراد غیرمتخصص و در کلینیک های فاقد اعتبار انجام شود، بروز عوارضی مانند عفونت های پوستی، آسیب به چشم ها و … اجتناب ناپذیر خواهد بود؛ پس انتخاب بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز برای رسیدن به نتیجه ی دلخواه همراه با سلامتی، امری مهم است.

سایت جراحتو سعی بر آن داشته تا شما را با  بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در شیراز آشنا کند؛ از شما سپاسگزاریم که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید. در صورت داشتن سؤال و تمایل به دریافت مشاوره می توانید با شماره تلفن های مذکور تماس حاصل فرمایید. همچنین اگر ساکن کرج هستید و به دنبال بهترین کلینیک برای لیزر موهای زائد خود  هستید میتوانید مقاله بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در کرج را مطالعه کنید.

4.9/5 – (14 امتیاز)

source

توسط blogcheck