ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با بینی های گوشتی در اختیارتان قرار دهیم. به صورت کلی می توان گفت که بینی افراد به سه دسته تقسیم می شوند: بینی های گوشتی، بینی های استخوانی و بینی های معمولی، اساس اصلی این دسته بندی بر پایه ظاهر آن ها می باشد، به طوری که بینی های گوشتی از پوست زخیم و بیشتری نسبت به بینی های استخوانی برخوردار می باشد. در ادامه توضیحات کاملتری راجع به این نوع بینی ها ارائه می دهیم؛ از این رو به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا به اطلاعات مفیدی دست یابید.جراحی بینی گوشتی و مراحل انجام آن

جراحی بینی گوشتی به سبب این که از غضروف ضعیفی برخوردار است، جراحی بسیار زمان بر و سختی می باشد. با این وجود در صورتی که توسط بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان انجام شود؛ این جراحی نیز بسیار ساده پیش خواهد رفت. بینی های گوشتی در بخش انتهایی خود دارای پوستی ضخیم و چربی هستند که این ضخامت بنا بر وجود گوشت و یا ماهیچه نیست.

منافذ زیادی روی بینی گوشتی قابل مشاهده است و پره های بینی های گوشتی بیش از اندازه باز، بلندتر و یا ضخیم تر و دارای پهنای بسیاری نیز می باشند. مراحل انجام جراحی بینی گوشتی به این صورت است که ابتدا جراح معالج اسکلت بندی داخلی بینی را اصلاح و قوی می کند تا روند جراحی بهتر به نتیجه برسد.

هدف بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان از قوی سازی اسکلت غضروف بینی این است که با توجه به ضخیم بودن پوست بینی گوشتی، وزن سنگینی هم دارد؛ بنابراین جراح متخصص پایه اصلی بینی را ابتدا قوی می سازد تا پوست ضخیم بینی گوشتی بعد از مدتی افتاده به نظر نرسد و غضروف ایجاد شده تحمل وزن پوست بینی گوشتی را داشته باشد.

همانطور که می دانید؛ در بینی های گوشتی هدف اصلی باریک تر کردن نیمه تحتانی بینی و شکل دادن درست به ناحیه نوک و پره های بینی است. بنابراین جراح بینی گوشتی غضروف های اضافه را بر می دارد و آن ها را به نواحی که غضروف ضعیف تری دارند، پیوند می زند. این مرحله بسیار سخت است به این سبب که نتیجه جراحی به این مرحله بستگی دارد.

نکته حائز اهمیت این است، در صورتی که غضروف بینی صلاحیت برداشته شدن را نداشته باشد؛ جراح مذکور ناگزیر از غضروف گوش بر می دارد و به بینی پیوند می زند. این اقدام بیشتر برای افرادی که بینی آن ها طی حوادثی آسیب دیده کاربرد دارد. مرحله بعدی برداشتن لایه های پوستی است، این مرحله نیز باید با دقت انجام شود تا خون رسانی به قسمت نوک بینی به درستی صورت گیرد.

جراحی بینی گوشتی و مراحل انجام آن

انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان

جراحی بینی جزء جراحی های تاثیرگذار در مسائل حیاتی بدن (تنفسی) و زیبایی به حساب می آید که بسیار ضروری است نسبت به انتخاب جراح موردنظر دقیق و حساس بود. بر همین اساس شناسایی و یافتن بهترین جراح باید پیش از هر اقدامی مهم تلقی شود.

در این مقاله برای کمک رسانی به شما عزیزان اطلاعات مفیدی اعم از: ارائه معیارهای مناسب برای انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان و همچنین ذکر چندین روش برای شناسایی جراح موردنظر را فراهم آورده ایم تا به کمک آن ها به هدف خویش یعنی یافتن بهترین جراح بینی دست یابید. برخی از این معیارها و ملاک ها به شرح زیر می باشد:

 • بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان باید به اصول اخلاقی پایبند باشد و سلامت بیماری را جزء اولویت های خود بداند و همچنین به جنبه های مالی توجهی نداشته باشد.
 • جراح بینی گوشتی باید طبق اصول بهداشتی استاندراد عمل نماید و از تجهیزات کاملا استریل شده در حین عمل استفاده کند.
 • توجه به شماره نظام پزشکی جراح زیبایی و درمانی بینی بسیار حائز اهمیت می باشد و ایشان باید کلیه خدمات قابل ارائه خود را تحت نظر وزارت بهداشت و درمان انجام دهد.
 • جراحی را جزء بهترین ها می دانیم که در راستای ارتقاء سطح علمی خود بسیار کوشا باشد و همواره در یافتن مطالب علمی بیشتر و کسب روش های متنوع و نوین‌ برای انجام اعمال زیبایی و درمانی تلاش نماید.
 • مطب و یا کلینیک در حال فعالیت بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان باید در مکانی قرار داشته باشد که نزدیک به مرکز شهر باشد و رفت و آمد به آن به آسودگی صورت گیرد.
 • یکی دیگر از مهم ترین معیارهای انتخاب بهترین جراح بینی این است که از به روز ترین و پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات در جهت انجام اعمال مختلف بینی بهره جوید.
 • الزامی است که جراح بینی از تجربه و سابقه درخشانی برخوردار باشد و دارای نمونه کارهای قبلی بسیاری باشد تا پیش از عمل و در زمان مشاوره آن ها را به مراجعه کنندگان نشان دهد.

پس از شناختن و یاد گرفتن معیارها و ملاک های بهترین بودن یک جراح؛ حال نوبت آن رسیده تا از روش های شناسایی جراح بینی آگاه شوید و به کمک آن بهترین انتخاب را انجام دهید. برخی از این روش های شناسایی شامل موارد زیر می باشد:

 • تحقیقات محلی: آمار به دست آمده نشان می دهد که امروزه افراد بسیاری به انجام جراحی زیبایی بینی علاقه پیدا کرده اند و در راستای انجام آن اقداماتی را انجام می دهند. یقینا این افراد در میان اطرافیان و آشنایان شما نیز بسیار زیاد هستند و بنابراین به شما توصیه می کنیم در صورت تمایل به انجام عمل بینی از اطرافیان یا آشنایان خود که جراحی بینی را انجام داده اند و از متخصص بینی خود راضی بوده‌اند، سوالاتی بفرمایید و اطلاعات مورد نیاز خود را از ایشان دریافت کنید.
 • تحقیق کردن از پزشک عمومی: معمولا پزشکان هر شهر، همکاران خود را به خوبی می شناسند و از تخصص و مهارت آن ها با خبر هستند. بنابراین می توان از پزشک عمومی یا پزشک خانوادگی خود که از شرایط شما به طور کامل آگاهی دارد، سوالاتی راجع به بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان بپرسید.
 • فضای مجازی: با بروزرسانی تکنولوژی و انجام کلیه فعالیت ها به کمک فضای مجازی، یافتن بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان نیز به کمک فضای مجازی بسیار آسان تر و ساده تر خواهد بود.
 • نظام پزشکی: معمولاً بهترین پزشکان در سازمان نظام پزشکی عضو می باشند و بر همین اساس می توان با جستجو کردن در سایت نظام پزشکی با بهترین های جراح بینی گوشتی آشنا شد.

در ادامه لیستی هفت تایی از بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان را ارائه داده ایم تا در صورتی دارای بینی گوشتی هستید و قصد انجام جراحی بینی را دارید، به آن ها مراجعه نمایید و یکی از این پزشکان متعهد و مجرب را برگزینید. آرزومندیم مطالب گفته شده برای شما عزیزان سودمند واقع شود. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و جویای جراح بینی گوشتی می باشید، توصیه می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین جراح بینی گوشتی در تهران مراجعه کنید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

10 تا بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان را بشناسید!

دکتر شهاب خسروی

دکتر شهاب خسروی

دکتر شهاب خسروی فوق تخصص جراحی پلاستيک و ترميمی می باشند که در شهر اهواز دیده بر جهان گشودند. ایشان دوره متوسطه خود را در همان شهر (اهواز) به اتمام رساندند و سپس برای اخذ مدرک پزشکی وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند. دکتر خسروی در سال 1368 مدرک پزشکی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران اخذ نمودند.

ایشان دوره تخصصی خود را نیز با موفقیت در دانشگاه علوم پزشکی تهران پشت سر گذاشتند و پس از کسب مدارک مربوطه، در استان چهارمحال و بختياری مشغول به خدمت رسانی شدند. پس از آن دوره فوق تخصصی جراحی پلاستيک و ترميمی را در اصفهان گذراندند و به سبب خدمات ارزشمندی که ارائه می دهند، ایشان را جزء بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان می دانند.

خدمات:

 • پروتز صورت، تزریق ژل و بوتاکس
 • جراحی زیبایی و درمانی سینه
 • انجام جراحی بینی گوشتی و استخوانی
 • جراحی شکم و بلفاروپلاستی یا جراحی پلک

آدرس: اصفهان، چهار باغ بالا، روبروی شرکت زمزم، مجتمع پارسیان، واحد 301

شماره تماس:  03136283256 – 03136247952

هزینه جراحی بینی گوشتی

با توجه به این که جراحی بینی گوشتی نسبت به سایر روش های جراحی بینی، سخت و پیچیده تر است و یا ممکن است در این اعمال نیازمند پیوند غضروف بود، بنابراین هزینه جراحی بینی گوشتی بیشتر خواهد بود. به منظور آگاهی رساندن بیشتر به شما عزیزان هزینه جراحی بینی را مرحله به مرحله شرح می دهیم، به این صورت که هزینه عمل عبارتند از:

مرحله اول، مشاوره پیش از عمل می باشد، در این مرحله شما باید پس از انتخاب جراح مورد نظر جلسه ای را به منظور مشاوره ترتیب دهید و کلیه سوالات و سابقه پزشکی خود را با جراح معالج در میان بگذارید تا از بروز هرگونه مشکلی جلوگیری به عمل آورید. این جلسه جدا از هزینه جراحی بینی هزینه خاص خود را دارد.

مرحله بعدی آزمایشات پیش از عمل است، بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان پیش از اقدام به عمل آزمایشاتی در رابطه با تیروئید و بیماری های قلبی عروقی برای شما تجویز می کند و شما باید این آزمایشات را پیش از انجام عمل به پزشک خود ارائه دهید تا در صورتی که از سلامت کامل برخوردارید و مشکلی در آزمایشات وجود ندارد؛ زمان جراحی مشخص شود. لازم به ذکر است، هزینه این آزمایشات کاملا جدا از هزینه عمل بینی لحاظ می شود.

عکسبرداری های قبل و بعد از جراحی با توجه به نوع کلینیک و یا مطلبی که مراجعه می کنید ممکن است هزینه بر باشد و یا هزینه ای دریافت نکنند. پس از سپری کردن مراحل فوق بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان در رابطه با دستمزد خویش و نوع بیمارستان با شما مذاکره می نماید. نکته ای که در هزینه ها مهم است سابقه و تجربه جراح معالج، متخصص بودن یا فوق تخصص داشتن ایشان و همچنین نوع بیمارستان خصوصی یا دولتی و نیمه دولتی می باشد.

هزینه جراحی بینی گوشتی

مراقبت های پس از جراحی بینی گوشتی

همانطور که می دانید؛ نتیجه اصلی هر عمل به چند عامل بستگی دارد و هر کدام از این عوامل دست به دست هم می دهند تا مطلوب ترین نتیجه را در کوتاه ترین زمان ممکن ایجاد نمایند. یکی از این عامل های اساسی در نتیجه بخشی جراحی بینی مراقبت های پس از جراحی بینی می باشد.

به این صورت که اگر شخصی به درستی جراحی بینی را پشت سر گذشته باشد اما به توصیه های پس از جراحی توجهی نداشته باشد ممکن است شکل بینی به حالت اولیه بازگردد و یا عوارض جبران ناپذیری را ایجاد نماید، بنابراین توجه به مراقبت های پس از جراحی بسیار تاکید شده است؛ برخی از این مراقبت های پس از جراحی عبارتند از:

 1. با توجه به یان که نوع بینی شما، جزء دسته بندی بینی های گوشتی می باشد، بنابراین مصرف غذاهای چرب و کربوهیدرات دار را تا حد ممکن کنار بگذارید.
 2. دو الی سه روز پس از جراحی از مصرف غذاهای سنگین و سفت خودداری کنید و در عوض از غذاهای آبکی و نرم مانند سوپ استفاده نمایید.
 3. از خم کردن و فشار آوردن به بینی تا مدت زمانی طولانی جلوگیری به عمل آورید.
 4. نمک باعث افزایش تورم و درد می شود، بنابراین در برنامه غذایی خویش از مصرف نمک حتی به مقدار کم بپرهیزید.
 5. تا زمانی که بینی شما در گچ قرار گرفته، حمام رفتن را فراموش نمایید و آبی به بینی خود نزنید، مگر آن که جراح معالج این اجازه را به شما بدهد.
 6. داروهایی توسط جراح معالج برای شما تجویز می شود و ضروری است در زمان تعیین شده آن ها را مصرف نمایید.
 7. بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان خاطر نشان می کند که انجام فعالیت های سنگین و ورزش های طاقت فرسا را برای یک ماه کنار بگذارید.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین جراح بینی گوشتی در اصفهان آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، در صورتی که ساکن شهر تهران هستید و در جست و جوی بهترین جراح بینی استخوانی می باشید، به شما پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین جراح بینی استخوانی در تهران مراجعه نمایید و اطلاعات موردنیاز را کسب کنید.

source

توسط blogcheck