ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر لیفت صورت در تهران آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی در رابطه با لیفت صورت در اختیارتان قرار دهیم. عوامل متعددی منجر به افتادگی پوست صورت و افزایش چین و چروک می شود که این عوامل شامل کهولت سن، کاهش وزن سریع، وراثت، بروز برخی بیماری ها، عدم رسیدگی به پوست، قرار گیری در شرایط محیطی نامساعد و بسیاری از این قبیل موارد منجر می شوند تا پوست فرد سریع تر روند پیری را پیش بگیرد و جوانی و شادابی خود را از دست دهد.این اقدام زیبایی باید توسط بهترین دکتر لیفت صورت انجام شود و ایشان لیفت صورت را برای افراد بالای سی سال توصیه می کنند. در ادامه توضیحات کامل تری راجع به لیفت صورت ارائه می دهیم؛ از این رو به شما پیشنهاد می کنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

لیفت صورت و روش های انجام آن

یکی از روش های پرطرفدار در میان افراد به خصوص خانم ها لیفت صورت یا بالا کشیدن پوست صورت می باشد. این روش زیبایی سبب می شود تا چین و چروک های موجود در صورت کاملا از بین رود و جوانسازی پوست ایجاد شود. ضروری است که این روش زیبایی توسط بهترین دکتر لیفت صورت در تهران انجام پذیرد و ایشان با توجه به شرایط بیمار به کمک بیهوشی  و یا بی حسی موضعی روند جراحی را پیش می گیرند.

لیفت صورت و روش های انجام آن

لیفت صورت به دو روش جراحی و غیر جراحی انجام می شود که این دو روش زیر شاخه های خاص خود را نیز دارد؛ به عنوان مثال: لیفت صورت با روش جراحی شامل: مینی لیفت صورت و جراحی لیفت میانی صورت، لیفت صوت با روش بدون جراحی شامل: لیفت صورت با تزریق ژل، لیفت صورت با تزریق چربی، لیفت صورت بدون تزریق مانند هایفوتراپی و لیفت صورت با آر اف، لیفت صورت با نخ، لیفت صورت با تزریق ها و لیفت صورت با تزریق بوتاکس می باشد.

تفاوت هایی که میان این دو روش وجود دارد کاملاً واضح است، برخی از تفاوت ها عبارتند از: روش جراحی روش دائمی است ولی روش غیرجراحی روشی موقتی است، به طوری که در روش غیر جراحی فرد فقط برای مدت زمان خاصی از لیفت صورت خود لذت می برد اما در روش جراحی این طور نیست و کاملا دائمی خواهد بود. در روش جراحی ممکن است فرد با درد و خونریزی مواجهه شود ولی روش غیر جراحی هیچگونه درد و خونریزی فرد حس نمی کند.

روش های موقت غیر جراحی تنها برای چین و چروک های ساده و یا کم کاربرد دارند ولی روش های جراحی چین و چروک های عمیق را نیز کاملا از بین می برند. ماندگاری روش جراحی بسیار بیشتر از روش غیر جراحی است. روش جراحی ممکن است در بیمارستان و یا کلینیک انجام پذیرد ولی روش های غیر جراحی با توجه به نوع انتخابی می توان در مطب و کلینیک متخصص انجام داد.

مزایای انجام لیفت صورت:

⭐ جوانتر شدن فردی که این روش را انجام می دهد 5 تا 10 سال جوانتر از سن واقعی خود به نظر می رسد.
❤️ زمان کم در مقایسه با گزینه های جراحی برای لیفت صورت ، این تکنیک زمان کمتری برای انجام نیاز دارد .
⭐ مناسب همه ی افراد این گزینه امن و موثر است که برای اکثر افراد جواب می دهد ؛ نتایج این روش همیشه امیدوار کننده است .
❤️ بدون عوارض از آنجایی که این گزینه درمانی غیر جراحی و غیر تهاجمی است، هیچ عوارض جانبی و خطرات عمده ای وجود ندارد.

انتخاب بهترین دکتر لیفت صورت

برای یافتن و انتخاب بهترین دکتر لیفت صورت راه ها و روش های مختلفی وجود دارد که شما را در این زمینه یاری می رساند، با این وجود برخی از روش های شناسایی و معیارهای انتخاب بهترین دکتر لیفت صورت در تهران را ارائه می دهیم تا به کمک آن ها بتوانید بهترین انتخاب را در کوتاهترین زمان ممکن انجام دهید. همانطور که می دانید برای یافتن بهترین ها باید ملاک ها و معیارهایی را در نظر داشته باشید تا به کمک آن ها بهترین انتخاب را کنید.

از این رو پیش از هر کاری، بهتر است؛ ابتدا ملاک ها و معیارهای برترین بودن را بررسی کنیم و سپس روش های شناسایی را ارزیابی نماییم. برخی معیارها و ملاک ها به شرح زیر می باشد:

 1. یکی از مهم ترین ملاک ها برای انتخاب بهترین دکتر لیفت صورت این است که از امکانات و تجهیزات به روز و پیشرفته ای برای ارائه خدمات استفاده کند و کلیه تجهیزات خود را استریل نماید.
 2. بهترین دکتر لیفت صورت در تهران می بایست از متنوع ترین روش ها در انجام درمان ها و اقدامات زیبایی استفاده کند و در زمان مشاوره راه ها و روش های اجرایی خود را برای بیماران و مراجعه کنندگان توضیح دهد تا بیماران با دیدی باز اقدام به انجام لیفت صورت نمایند.
 3. کلیه خدمات متخصص لیفت صورت باید تحت نظارت وزارت بهداشت و درمان انجام شود و ایشان دارای شماره نظام پزشکی معتبر نیز باشند.
 4. در صورتی پزشکی را جزء بهترین ها می دانیم که همراه با به روز رسانی دانش خود در سمینارها و مراکز علمی داخلی و خارجی کشور حضور فعال داشته باشد و همراه در جهت افزایش دانش خود تلاش نماید.
 5. بهترین دکتر لیفت صورت پزشکی می باشد که به مسائل مالی توجهی نداشته باشد و سلامتی بیماران و مراجعین جزء اولویت های ایشان باشد.
 6. از تجربه و سابقه بسیاری برخوردار باشد و دارای نمونه کارهای متعددی نیز باشد.
انتخاب بهترین دکتر لیفت صورت

حال پس از در نظر داشتن این معیارها بهتر است به کمک روش های شناسایی، بهترین انتخاب را نمایید. برخی از این روش ها در شناسایی بهترین دکتر بسیار کمک می کنند؛ عبارتند از:

 1. تحقیقات محلی: امروزه در پی گرایش افراد به سمت زیبایی و جذابیت هرچه بیشتر؛ آمار مراجعه به متخصصین زیبایی بسیار زیاد شده است، این افراد ممکن است در میان اطرافیان و آشنایان شما نیز بسیار باشند؛ بنابراین یکی از روش های ساده برای شناسایی بهترین دکتر لیفت صورت در تهران پرس و جو از این اشخاص و یافتن مشخصات دقیق پزشک موردنظر می باشد.
 2. جست و جو در فضای مجازی: به روز رسانی تکنولوژی منجر شده تا کلیه نیازهای خود را با جستجو در فضای مجازی در کوتاهترین زمان ممکن بیابیم. این فضای مجازی بسیار گسترده است و حتی می توان با جست و جو در آن، بهترین دکتر لیفت صورت را نیز یافت.
 3. بهترین پزشکان در سازمان نظام پزشکی عضو می باشند و مشخصات خود را در آن قید می کنند، بنابراین یکی دیگر از روش های شناسایی، جستجو در سایت نظام پزشکی و یافتن پزشک موردنظر خود می باشد.
 4. کلینیک های زیبایی: معمولا لیفت صورت و سایر اقدامات زیبایی در کلینیک های زیبایی انجام می شود، بر همین اساس می توان با مراجعه به بهترین دکتر لیفت صورت در ایران ، به هدف خویش دست یافت.

در ادامه لیستی از بهترین دکتر لیفت صورت در تهران را برای شما شرح داده ایم تا در صورت نیاز به یکی از این پزشکان با تجربه و متخصص مراجعه کنید و اقدامات زیبایی خود را در کوتاهترین زمان ممکن به انجام برسانید. لازم به ذکر است؛ در صورتی که ساکن شهر اصفهان هستید و در جستجوی بهترین دکتر پوست می باشید به شما توصیه می‌ کنیم تا به مقاله ما با عنوان بهترین دکتر پوست در اصفهان رجوع نمایید و اطلاعات موردنیاز خود را دریافت کنید.

10 تا از بهترین دکتر لیفت صورت در تهران را بشناسید!

دکتر سید غلامرضا موسوی مجد

دکتر غلامرضا موسوی مجد دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. ایشان دکترای پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی بهشتی و دارای بورد تخصصی جراحی جنرال و عروق از دانشگاه علوم پزشکی بهشتی، بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم ایران با رتبه اول کشور هستند.

ایشان دوره جراحی میکروسکوپی و دست از دانشگاه علوم پزشکی ایران و دوره جراحی فک و صورت از دانشگاه علوم پزشکی ایران را سپری نمودند. ایشان رتبه اول بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی کل کشور در سال ۱۳۹۳ بوده اند. وعضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران هستند. ایشان رییس بخش جراحی پلاستیک بیمارستان ولایت رشت1393تا1394و رییس بخش جراحی پلاستیک بیمارستان مطهری تهران1394تا1398بوده اند.

ایشان استادیار گروه جراحی پلاستیک دانشگاه علوم پزشکی ایران 1394 تا 1398 و عضو هیات ممتحنه کشوری رشته فلوشیپ فوق تخصصی ترمیمی 1396تا1398بوده اند. ایشان دارای 19سال سابقه طبابت و 12 سال سابقه جراحی پلاستیک و ترمیمی هستند.در حال حاضر ایشان متمرکز بر روی جراحی های پلاستیک صورت هستند.

خدمات:

 • لیفت صورت و گردن
 • لیفت آندوسکوپی ابرو و شقیقه
 • لیفت آندوسکوپی پیشانی
 • بلفاروپلاستی (جراحی زیبایی پلک)
 • جراحی های زیبایی صورت
 • جراحی زیبایی گوش

آدرس: میدان ونک چهار راه جهان کودک ،خیابان جردن کوچه صانعی شرقی پلاک ۷،طبقه دوم، واحد ۶

شماره تلفن: ۸۶۰۸۵۵۶۰

02188203025

تماس:

09199577695

09201881672

دکتر جعفر علوی

دکتر جعفر علوی

دکتر علوی از بهترین جراحان زیبایی تهران به شمار می روند. ایشان با بیش از ۱۵ سال سابقه موفق همواره از بهترین امکانات و تکنیک های روز دنیا در جراحی های خود استفاده می کنند. حوزه تخصصی دکتر جعفر علوی در جراحی زیبایی می باشد . علاوه بر این، ایشان مهارت ویژه ای در فرم بخشیدن به بدن مثل ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک دارند.

ساعت حضور در مطب: روزهای دوشنبه عصر با هماهنگی و نوبت قبلی

ویزیت به صورت رایگان می باشد.

خدمات:

 • بلفاروپلاستی
 • لیفت صورت
 • ماموپلاستی
 • ابدومینوپلاستی
 • پیکر تراشی
 • جراح سینه
 • لیپوماتیک
 • پروتز سینه
 • ژنیکوماستی
 • تزریق چربی
 • براکیوپلاستی(لیفت بازو)
 • تای پلاستی( لیفت ران)
 • رینوپلاستی
 • سانترال
 • بوکال فت

آدرس: سعادت آباد، میدان کاج، کوچه نهم (شهید شعبانی)، پلاک ۲۴، طبقه ‌،۳ واحد ۱۷

جهت دریافت نوبت به شماره زیر در واتساپ پیام دهید:

09331306020

شماره تماس:

09306637141

اینستاگرام: dralavii_jarahi_violet

دکتر کامبیز ایزدپناه

دکتر کامبیز ایزد پناه فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی می باشند. سوابق و تحصیلات دکتر کامبیز ایزد پناه شامل: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید بهشتی بیمارستان ۱۵خرداد (بیمارستان مادر جراحی پلاستیک ایران) جراحی عمومی،دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهران بیمارستان سینا، پزشکی عمومی، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی زاهدان.

خدمات:

 • لیپوماتیک
 • لیپوماتیک شکم و پهلو
 • ابدومینوپلاستی
 • لیفت بدن
 • لیفت باسن برزیلی
 • جراحی سینه
 • جراحی پروتز سینه
 • جراحی لیفت سینه
 • جراحی کوچک کردن سینه

ادرس: 

تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو غربی، تقاطع مروارید، مجتمع مروارید سعادت، طبقه چهارم، واحد 25

 شماره تماس:

09026059532

02122062651

اینستاگرام: drkambizizadpanah

وب سایت: drkambizizadpanah.com

دکتر عطاالله حیدری

دکتر عطاالله حیدری

دکتر عطالله حیدری را به عنوان بهترین جراح سینه در تهران می شناسند .ایشان فارغ التحصيل از دبيرستان البرز تهران بوده و بعد از ورود به رشته ی پزشكی در دانشگاه شهيد بهشتی دوره پزشكی عمومی خود را با رتبه ممتاز گذراندند ،سپس بعد از طرح پزشكی عمومی وارد رشته جراحی عمومی در دانشگاه شهيد بهشتی شدند و بمدت 5 سال در بيمارستان شهدای تجريش دوره جراحی عمومی و عروق را گذراندند.

بعد از اتمام دوره در مناطق هرمزگان ،همدان و كردستان طرح خود را در خدمت مردم بودند سپس در رشته فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زيبايی در دانشگاه شهيد بهشتی بمدت 3 سال در بيمارستان های 15 خرداد،مفيد و مدرس،دوره كامل زيبايی و ترميمی را به پايان رساندند و سپس بعد از اتمام دوره فوق تخصصی به مدت5 سال به عنوان هیئت علمیه دانشگاه علوم پزشکی اراک فعالیت داشتند.درحال حاضر عضو انجمن جراحان پلاستيك کشور هستند و همچنین عضو انجمن جراحان دست کشور می باشند.

از مهم ترین خدمات دکتر عطاالله حیدری :

 • جراحی زیبایی بینی(رینوپلاستی اولیه و ثانویه)
 • جراحی زیبایی پستان(مامو پلاستی،پروتز پستان، تزریق چربی به پستان)
 • جراحی زیبایی شکم(ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن)
 • لیفت صورت،گردن و پیشانی
 • جراحی زیبایی پلک(بلفاروپلاستی)
 • جراحی زیبایی پیشانی
 • انواع پروتز صورت
 • تزریق چربی به صورت و نواحی دیگر بدن
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • جراحی زیبایی گوش(اتوپلاستی)

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، نبش بلوار بخشندگان ساختمان مدیکو سنتر طبقه سوم واحد 304

تلفن تماس: 

09030203881

02188857548

دکتر هادی آمالی

دکتر هادی آمالی

آقای دکتر هادی آمالی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران و آمریکا هستند و‌ در سال ۹۳ از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بیمارستان ۱۵ خرداد تهران فارغ التحصیل شده و از آن زمان تاکنون در شهر تهران مشغول به کار می‌باشند . عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و عضو انجمن جراحان پلاستیک اینترنشیونال بوده و هم اکنون در دو کشور ایران و کویت مشغول به کار میباشند و از با تجربه ترین پزشکان در زمینه بادی کانتورینگ و جراحی های پلاستیک صورت میباشند.

خدمات:

 • لیفت اندوسکوپیک پیشانی و شقیقه
 • لیفت صورت و گردن
 • لیفت اندوسکوپیک ابروها
 • جراحی پلک ها
 • جراحی زیبایی بینی (رینوپلاستی)
 • جراحی زیبایی پستان .لیفت سینه و پروتز سینه
 • پیکرتراشی و تزریق چربی باسن و ابدومینوپلاستی
 • لیفت باسن و کمر و پروتز باسن
 • لیفت و ساکشن ران‌ها

آدرس: تهران خیابان نلسون ماندلا( جردن)، کوچه والی نژاد،مقابل پارک خشایار، پلاک 7،طبقه ۱A ،زنگ 102

شماره تماس:

02186085715

02186085548

09193336696

اینستاگرام:

dr.amali.clinic@
dr.amali.plasticsurgeon@

وب سایت: drhadiamali.com

دکتر فاطمه حسینی زادگان

دکتر فاطمه حسینی زادگان

دکتر فاطمه حسینی زادگان در مقطع پزشکی عمومی در سال 1385از دانشگاه علوم پزشکی شیراز فارغ التحصیل شدند. ایشان سال 1388 دوره جراحی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی آغاز کردند و در سال 1393 آن را به اتمام رساندند و موفق به کسب رتبه سوم بورد تخصصی در کشور شدند و در سال 1394 در رشته فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پذیرفته شدند.

دکتر حسینی زادگان یکی از جراحان فعال و سرشناس، پلاستیک و زیبایی در کشور هستند که سالیانه بیش از هزاران نوع جراحی زیبایی را در رزومه خود به ثبت می رسانند. طی سالیان اخیر بارها موفق به کسب عنوان بهترین جراح پلاستیک کشور شده اند. ایشان همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند.

خدمات:

 • لیفت صورت
 • لیفت گردن
 • لیفت پیشانی و ابرو
 • جراحی زیبایی شکم ( ابدومینوپلاستی )
 • جراحی زیبایی بینی ( رینوپلاستی )
 • پروتز سینه
 • لیفت سینه
 • ماموپلاستی
 • لابیاپلاستی
 • لیپوساکشن
 • تزریق بوتاکس
 • تزریق چربی

آدرس: تهران، بلوار اندرزگو، بعد از مرکز خرید سانا، بن بست سالاری، پلاک 16، واحد 302

شماره تماس: 02145786555

دکتر احمدعلی رجب پور

دکتر احمدعلی رجب پور

دکتر احمدعلی رجب پور متخصص جراحی عمومی و دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک،زیبایی و ترمیمی می باشند. دکتر رجب پور عضو هیئت علمی دانشگاه و همچنین عضو بنیاد نخبگان ایران می باشند. ایشان همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند. دکتر رجب پور با توجه به سابقه و مهارتی که در زمینه جراحی زیبایی دارند به عنوان بهترین جراح لیفت صورت در تهران شناخته می شوند.

خدمات:

 • لیفت صورت
 • لیفت گردن
 • لیفت پیشانی و ابرو
 • لیفت شقیقه
 • جراحی زیبایی بینی ( رینوپلاستی )
 • جراحی پلک
 • جراحی زیبایی گوش ( اتوپلاستی )
 • تزریق چربی
 • جراحی چانه
 • تخلیه بوکال فت
 • لیپوماتیک
 • ماموپلاستی
 • پروتز سینه
 • لیفت سینه
 • ژنیکوماستی
 • ابدومینوپلاستی
 • لیفت بازو

آدرس: تهران، آزادگان به سمت جنوب، شهرک استقلال، بلوار دکتر عبیدی، مرکز جراحی صنیع خانی

شماره تماس: 02191035830

دکتر عطاالله حیدری

دکتر عطاالله حیدری

دکتر عطاالله حیدری دوره پزشکی عمومی و دوره تخصصی جراحی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گذراند. ایشان سپس برای خدمت به بیمارستان شهدای تجریش تهران رفتند. دکتر حیدری دوره تخصصی جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی سپری کردند. ایشان هم اکنون عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند.

خدمات:

 • لیفت صورت
 • لیفت گردن
 • لیفت پیشانی و ابرو
 • جراحی زیبایی بینی ( رینوپلاستی )
 • جراحی زیبایی شکم
 • انواع پروتز صورت
 • تزریق ژل
 • تزریق چربی
 • لیفت سینه
 • پروتز سینه
 • لیپوماتیک
 • پروتز باسن
 • جراحی زیبایی پلک ( بلفاروپلاستی )
 • لیپوساکشن

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، نبش بلوار بخشندگان، ساختمان مدیکوسنتر، طبقه 3، واحد 304

شماره تماس: 02186081769

دکتر سعید شیرنگی

دکتر سعید شیرنگی

دکتر سعید شیرنگی دوره پزشکی عمومی را در سال 1384 به اتمام رساند و از دانشگاه علوم پزشکی ایران فارغ التحصیل شدند ایشان بلافاصله دکترای تخصصی جراحی عمومی را گذراندند و از دانشگاه علوم پزشکی تهران مدرک خود را اخذ کردند. دکتر شیرنگی سرانجام دوره تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گذراند و در سال 1394 فارغ التحصیل شدند. ایشان همچنین عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران می باشند.

خدمات:

 • جراحی پلاستیک بینی
 • جراحی زیبایی گوش ( اتوپلاستی )
 • جراحی زیبایی پلک ( بلفاروپلاستی )
 • لیفت صورت
 • لیفت پیشانی و ابرو
 • لیفت گردن
 • تزریق بوتاکس
 • تزریق ژل
 • تزریق چربی
 • جوان سازی پوست با لیزر
 • لیفت سینه
 • پروتز سینه
 • ابدومینو پلاستی
 • لیپوماتیک

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار فرحزادی، انتهای خیابان عباسی اناری، نبش پاک نژآد، پلاک 51، طبقه 3، واحد 10

شماره تماس: 09108822057

دکتر بیژن فریدنیا

دکتر بیژن فریدنیا

دکتر بیژن فریدنیا دوره پزشکی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی مشهد سپری کردند. ایشان دوره تخصصی جراحی عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گذراند و در مقطع فوق تخصصی جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شدند. دکتر فریدنیا عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشند.

خدمات:

 • لیفت صورت
 • جراحی های جوان سازی پیشانی
 • لیفت ابرو
 • جراحی جوان سازی گردن
 • جراحی زیبایی پلک ( بلفاروپلاستی )
 • لیپو ساکشن
 • لیپوست کل بدن
 • پیکرتراشی
 • جراحی پلاستیک شکم ( ابدومینوپلاستی )
 • تزریق بوتاکس
 • تزریق ژل
 • تزریق چربی
 • کانتورینگ بازو
 • جراحی های پلاستیک بعد از کاهش وزن
 • لیفت و پروتز سینه
 • جراحی زیبایی بینی ( رینوپلاستی )

آدرس: تهران، ولنجک، خیابان 13، پلاک 33، طبقه 4، واحد 44

شماره تماس: 02126805267

ماندگاری لیفت صورت

بهترین دکتر لیفت صورت در تهران خاطر نشان می کند که ماندگاری لیفت صورت با روش های غیر جراحی کوتاه می باشد و برای نتیجه بخشی بهتر الزامی است که هر چند وقت یکبار تحت نظارت پزشک معالج قرار گیرید. اما در روش جراحی این ماندگاری بسیار طولانی تر است، با این وجود مدت زمان ماندگاری به عواملی همچون نوع برش، شرایط پوستی و آرایش، عوامل ژنتیکی، رژیم غذایی، ورزش های روزمره، مصرف الکل و سیگار کشیدن، تحمل استرس و …  بستگی دارد.

همانطور که می دانید؛ پوست انسان به طور کلی می تواند تا پانزده سال دوام بیاورد و این در حالی است که نتیجه های روش های کم تهاجمی همچون مینی لیفت یا S لیفت، به طور معمول بین دو الی شش سال به طول می‌انجامند.

عوارض لیفت صورت با نخ

کبودی و پرخون شدن قسمتی از پوست که لیفت با نخ بر روی آن انجام شده است

در روش لیفت صورت با نخ پوست صورت سوراخ می ‌شود و به همین دلیل، باکتری ها و عوامل بیماری ‌زا به بافت پوست راه می یابند. با ورود این عوامل عفونی به بافت پوست، پوست دچار التهاب می ‌شود. یکی از عوارض لیفت با نخ تورم و قرمزی در پوست می باشد که در مدت زمان کوتاهی از بین خواهد رفت.

عوارض لیفت صورت با نخ

خونریزی طولانی‌ مدت

یکی از متراکم‌ ترین قسمت‌ های بدن وست صورت می باشد. لیفت با نخ ممکن است منجر به ایجاد خونریزی طولانی مدت شود. در روش لیفت صورت با نخ، پوست صورت سوراخ می ‌شود و احتمال وارد شدن آسیب به عروق خونی و لنفاوی پوست وجود دارد.

احتمال ایجاد حساسیت به نخ در روش لیفت با نخ

سیستم ایمنی بدن انسان می تواند ورود عوامل بیگانه به بدن را تشخیص دهد. نخی که در این روش برای لیفت استفاده می‌ شود در برخی از افراد حساسیت ایجاد می کند.

عدم تقارن قسمت‌ های مختلف صورت

در صورتی که به پزشکی بی تجربه مراجعه نمایید ممکن است تقارن در صورت شما وجود نداشته باشد. پس باید سعی کنید به پزشکی مراجعه کنید که دارای تجربه و تخصص در زمینه فعالیت خود باشد. عوامل موثر در ماندگاری لیفت با نخ به میزان مهارت پزشک متخصص بستگی دارد.

بی حسی پوست

پوست صورت جزء قسمت‌هایی است که از سیستم عصبی ظریفی برخوردار است. در صورتی که آسیب به اعصاب وارد شود مشکلاتی برای فرد ایجاد می شود. لیفت با نخ ممکن است به اعصاب زیر پوست آسیب بزند. سعی کنید به بهترین و با تجربه ترین پزشک جهت انجام لیفت صورت مراجعه نمایید تا به نتایج مطلوبی در پایان دست یابید و دچار مشکل نشوید.

ماندگاری لیفت صورت

کاندیدای مناسب لیفت صورت

لیفت صورت نیز مانند هر اقدام زیبایی دیگری ممکن است برای افرادی مناسب و یا برای افرادی نامناسب باشد، از این رو در این مقاله کاندیدای مناسب انجام لیفت صورت را شرح داده ایم تا دیدی بازتر راجع به این روش های زیبایی داشته باشید؛ برخی از افرادی که شرایط مناسبی برای انجام لیفت صورت دارند و جزء کاندیدای مناسب لیفت می باشند عبارتند از:

 • افرادی که چربی های موجود در صورت آن ها به سمت پایین کشیده شده باشد و صورتشان کاملا خسته و پیر به نظر برسد.
 • خاصیت ارتجاعی پوست بسیار تاثیرگذار می باشد و در صورتی که این خاصیت جزء بهترین ها باشد و همچنین ساختار صورت استخوانی و محکم باشد، نتیجه ایجاد شده نسبت به عمل لیفت صورت بسیار بهتر است.
 • کسانی که از لحاظ جسمی، سالم می باشند و سابقه بیماری خاصی ندارند، به راحتی می توانند اقدام به این روش زیبایی نمایند.
 • اشخاصی که انتظارات معقولانه از جراحی لیفت صورت دارند و همه انتظاراتشان را در طول جلسات مشاوره با بهترین دکتر لیفت صورت در تهران در میان می گذارند.
 • افرادی که پوست ناحیه میانی یا اطراف صورتشان بسیار شل و آویزان است، گزینه بسیار خوبی برای لیفت صورت هستند.
 • افراد بالای چهل سال، در این افراد علائم دقیق پیری قابل شناسایی است و فرد برای بهبود یافتن ظاهر صورت خویش اقدام به چنین اعمالی می زند.
 • هنگامی که چروک های دور دهان به سوی چانه آمده باشد یا چروک های صورت از قسمت بینی به دور دهان کشیده شده باشد، حتما باید تحت نظر پزشک لیفت صورت انجام داد.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر لیفت صورت در تهران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است در صورتی که جویای اطلاعات مرتبط با لیفت پیشانی هستید و و به دنبال بهترین پزشک متخصص لیفت پیشانی می گردید؛ به شما پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین دکتر لیفت پیشانی در ایران مراجعه نمایید و اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید.

4.7/5 – (10 امتیاز)

source

توسط blogcheck