ما امروز قصد داریم شما را با بهترین جراح زیبایی زنان در رشت آشنا کنیم. جراحی زیبایی زنان به جراحی گفته می شود که بر زیبایی و ظاهر ناحیه تناسلی بانوان تاثیر دارد و مشکلات آن نواحی را برطرف می کند. جراحی زیبایی زنان یکی از پرطرفدارترین جراحی ها بین افراد می باشد. طی این جراحی ناحیه تناسلی بانوان زیبا و جوان می شود. این جراحی هم به روش تهاجمی و هم غیر تهاجمی انجام می شود. برای انجام این جراحی سعی کنید به بهترین جراح زیبایی زنان در رشت مراجعه نمایید. ما در این قسمت لیستی از بهترین جراح زیبایی زنان در رشت را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.جراحی زیبایی زنان چیست؟

اکثر بانوان تمایل بسیاری به جوان بودن و سالم نگه داشتن ناحیه تناسلی خود دارند به همین دلیل برای جراحی زیبایی به بهترین دکتر زنان در رشت مراجعه می کنند. مهم ترین عواملی که موجب می شود بانوان برای انجام جراحی زیبایی زنان اقدام کنند می توان به بزرگ بودن لابیا ها، عدم تقارن لابیا ها و تیرگی نواحی تناسلی، احساس خشکی و درد در رابطه جنسی اشاره کرد. جراح زیبایی زنان به منظور زیباسازی اندام تناسلی بانوان بعد از مشاوره و معاینات فیزیکی مناسب ترین روش جراحی زیبایی را برای افراد در نظر می گیرد.

جراحی زیبایی زنان شامل چه جراحی هایی می شود؟

جراحی لابیاپلاستی: جراحی لابیاپلاستی برای بانوانی که دارای لابیا های بلند و خارج از واژن هستند یا ظاهر تیره رنگ و نامتقارنی دارند مناسب است. این گروه از افراد در روابط جنسی ورزش و حتی پوشیدن لباس دچار اختلال می شوند. با مراجعه به بهترین جراح زیبایی زنان می‌ توانید از جراحی لابیاپلاستی برای تغییر شکل ظاهری دستگاه تناسلی بانوان استفاده کنید.

عمل تنگ کردن واژن یا پرینورافی: عمل تنگ کردن واژن برای افرادی که قطر واژن و کانال زایمان آن ها افزایش پیدا کرده روشی مناسب می باشد. افراد با این عمل واژن خود را تنگ می کنند و این امر در زیبایی و کیفیت روابط جنسی تاثیر گذار است.

تزریق چربی به ناحیه واژن: در این روش پزشک از نواحی پر بدن مانند ران، باسن و بازوی فرد چربی می‌ گیرد و به نواحی تناسلی و واژن تزریق می کند. تزریق چربی برای افرادی که دارای لابیا های بزرگی هستند که با تزریق به داخل کشیده می ‌شوند بسیار مناسب است. این عمل سبب جوانسازی و حجم دهی به واژن می شود.

جراحی قسمت داخلی واژن: جراحی قسمت داخلی واژن سبب بهبود وضعیت ظاهری دستگاه ادراری، کیفیت روابط جنسی و زیبایی در افراد می شود. افرادی که زایمان های بسیاری انجام داده اند یا دارای افتادگی لگن هستند می ‌توانند از این جراحی استفاده کنند.

جراحی زیبایی زنان چیست؟

ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان در رشت

برای انجام جراحی زیبایی زنان سعی کنید به بهترین دکتر زنان در تهران مراجعه نمایید تا بتوانید به نتایج مطلوبی دست یابید. ما در این قسمت برخی از ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان در رشت را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا بتوانید بهترین پزشک را انتخاب کنید. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • اولین و مهم ترین ویژگی بهترین جراح زیبایی زنان در رشت مدرک معتبر ایشان از معتبر ترین دانشگاه می باشد. اطمینان حاصل کنید که پزشک شما دارای مدرک و تخصص در حیطه فعالیت خود می باشد.
 • از دیگر ویژگی هایی که بسیار حائز اهمیت است تجربه کافی و سابقه کاری پزشک و همچنین مهارت ایشان می باشد. به پزشکی مراجعه کنید که دارای تجربه کافی باشد، پزشکی که دارای تجربه بسیاری است می تواند شما را به نتایج مطلوبی برساند.
 • بهترین جراح زیبایی زنان در رشت دارای برخورد بسیار مناسبی با بیماران و مراجعین خود می باشد و تمام تلاش خود را می‌ کند تا تمامی نکات لازم را به بیماران بیان کند. همچنین بهترین پزشک به تمامی سوالات مراجعین با صبر و حوصله بسیاری پاسخ می دهد.
 • بهترین پزشک در مرکز و کلینیکی فعالیت می‌ کند که مجهز باشد و دارای تجهیزات بسیار پیشرفته و مناسب برای درمان مراجعین باشد پس به پزشکی مراجعه کنید که در مجهزترین کلینیک مشغول فعالیت است.

10 تا از بهترین جراح زیبایی زنان در رشت را بشناسید!

دکتر مهسا خصوصی ثانی

دکتر مهسا خصوصی ثانی

دکتر مهسا خصوصی ثانی جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی و همچنین جراح زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان دارای فلوشیپ جراحی زیبایی زنان از آکسفورد انگلستان هستند. دکتر مهسا خصوصی ثانی بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند. ایشان جزء با تجربه ترین و بهترین پزشکان در حیطه فعالیت خود می باشند. برای انجام جراحی زنان می توانید به ایشان مراجعه نمایید. دکتر مهسا خصوصی ثانی یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در رشت می باشند.

خدمات دکتر مهسا خصوصی ثانی:

 • جوانسازی و تنگ کردن واژن
 • روشن سازی واژن
 • زایمان سزارین و طبیعی
 • کربوکسی تراپی و پلاسما تراپی

آدرس: رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، بن بست میخک، مجتمع پزشکان پارسا، طبقه اول، واحد 107

شماره تماس: 01332133544

دکتر لیلا خصوصی ثانی

دکتر لیلا خصوصی ثانی

دکتر لیلا خصوصی ثانی جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی و زیبایی می باشند. ایشان یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در رشت به شمار می روند. دکتر لیلا خصوصی ثانی بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند. ایشان دارای بورد تخصصی در حیطه فعالیت خود هستند و از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود به شمار می روند.

خدمات دکتر لیلا خصوصی ثانی:

 • روشن سازی واژن
 • تزریق ژل و چربی به ناحیه تناسلی
 • کربوکسی تراپی

آدرس: رشت، چهارراه گلسار، ساختمان پزشکان دانا، طبقه چهارم، واحد 43

شماره تماس: 01332128838

دکتر آپامه آذر پیرا

دکتر آپامه آذر پیرا

دکتر آپامه آذر پیرا جراح و متخصص زنان و زایمان و همچنین جراح زیبایی و ترمیمی زنان می باشند. ایشان یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در رشت به شمار می روند. دکتر آذر پیرا جزء با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود هستند. ایشان موفق به کسب بورد تخصصی می باشند. افراد می توانند برای انجام جراحی زیبایی زنان به ایشان مراجعه کنند.

خدمات دکتر آپامه آذر پیرا:

 • رفع تیرگی ناحیه تناسلی
 • زایمان سزارین و طبیعی

آدرس: رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، رو به روی عینک شیراز، ساختمان وحید، طبقه سوم

شماره تماس: 01332132992

دکتر مهنوش خدابخش

دکتر مهنوش خدابخش

دکتر مهنوش خدابخش جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی و همچنین جراح زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در رشت به شمار می روند. دکتر مهنوش خدابخش دارای تجربه بسیاری در حیطه فعالیت خود هستند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت پشت سر گذاشتند و توانستند وارد دوره تخصص شوند و موفق به کسب بورد تخصصی می باشند. افراد می‌توانند برای انجام زایمان، درمان نازایی و همچنین انجام جراحی زیبایی زنان به ایشان مراجعه کنند.

خدمات دکتر مهنوش خدابخش:

 • روشن سازی واژن
 • زایمان سزارین و طبیعی

آدرس: رشت، چهارراه گلسار، جنب پل بوسار، ساختمان پزشکان دانا، طبقه سوم، واحد 8

شماره تماس: 01332133032

دکتر سیده مرضیه قدسی

دکتر سیده مرضیه قدسی

دکتر سیده مرضیه قدسی متخصص و جراح زنان، زایمان و نازایی می باشند. ایشان جراحی های زیبایی و ترمیمی زنان را انجام می دهند و یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در رشت به شمار می روند. دکتر سیده مرضیه قدسی دارای گواهینامه رسمی جراحی لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی از آلمان می باشند. ایشان همچنین موفق به کسب گواهینامه رسمی جراحی لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی از دانشگاه تهران نیز هستند. ایشان از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود به شمار می روند.

خدمات دکتر سیده مرضیه قدسی:

 • درمان انواع مشکلات ادراری و بی اختیاری ادرار
 • زایمان طبیعی و سزارین
 • درمان و جراحی انواع بیماری های زنان

آدرس: رشت، چهارراه گلسار، ابتدای خیابان نواب، نبش کوچه اول مهر، ساختمان خانیان، طبقه سوم

شماره تماس: 01332130867

دکتر زهرا نعمتی

دکتر زهرا نعمتی

دکتر زهرا نعمتی متخصص زنان و زایمان می باشند. ایشان موفق به کسب فلوشیپ زیبایی زنان هستند. دکتر زهرا نعمتی یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در رشت به شمار می‌ روند. ایشان دارای 20 سال سابقه هستند و بیش از 10 هزار جراحی موفق تا کنون داشته اند. افراد می‌ توانند برای انجام جراحی زیبایی زنان به دکتر زهرا نعمتی مراجعه کنند.

خدمات دکتر زهرا نعمتی:

 • جراحی زیبایی واژن با لیزر
 • درمان ناباروری
 • زایمان سزارین و طبیعی

آدرس: رشت، خیابان نواب، رو به روی داروخانه دکتر ایروانی، ساختمان سپید، طبقه چهارم، واحد هشتم، کلینیک تخصصی استلا

شماره تماس: 09021756008

دکتر سمیرا شیاری

دکتر سمیرا شیاری

دکتر سمیرا شیاری متخصص زنان و زایمان هستند. ایشان یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در رشت به شمار می روند. دکتر سمیرا شیاری در انجمن جراحی متخصصین زنان، زایمان و نازایی و زیبایی اروپا عضویت دارند. ایشان بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت به اتمام برساند و موفق به کسب بورد تخصصی شدند. دکتر سمیرا شیاری دارای مدرک مستر کورس جراحی زنان از آمریکا می باشند. ایشان دارای تجربه بسیاری در حیطه فعالیت خود هستند. دکتر سمیرا شیاری دارای 16 سال سابقه در زمینه تخصصی زنان، زایمان، نازایی و زیبایی می باشند.

خدمات دکتر سمیرا شیاری:

 • جراحی زیبایی زنان
 • زایمان طبیعی و سزارین
 • درمان بیماری های زنان

آدرس: رشت، خیابان نواب، نبش کوچه شبنم، رو به روی رادیولوژی دکتر سمنانی ساختمان ثابت، طبقه سوم، واحد 7

شماره تماس: 01332133243

دکتر مونا کوچک پور

دکتر مونا کوچک پور

دکتر مونا کوچک پور جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی و یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در رشت به شمار می روند. ایشان دارای 10 هزار جراحی موفق تا کنون بوده‌ اند. دکتر مونا کوچک پور در آکادمی زنان و زایمان اروپا دارای عضویت هستند. ایشان مدرک لاپاراسکوپی پیشرفته خود را از دانشگاه تهران دریافت نموده اند و از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود می باشند. افراد می توانند برای انجام جراحی زیبایی زنان به ایشان مراجعه کنند.

خدمات دکتر مونا کوچک پور:

 • جراحی های زیبایی
 • لیزر موهای زائد
 • زایمان سزارین و طبیعی
 • کربوکسی تراپی

آدرس: رشت، گلسار، میدان صابرین، خیابان نواب، نبش خیابان 91، کوچه پمپ بنزین، پلاک 9

شماره تماس: 01332116307

دکتر نفیسه مویدنیا

دکتر نفیسه مویدنیا

دکتر نفیسه مویدنیا جراح و متخصص زنان، زایمان، نازایی و لیزر و یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در رشت به شمار می روند. ایشان در آکادمی جراحان زیبایی زنان و زیبایی آمریکا عضویت دارند. دکتر نفیسه مویدنیا دارای بیش از 10 هزار جراحی درمانی و زیبایی موفق هستند. ایشان با موفقیت بورد تخصصی جراحی های زیبایی زنان و زایمان، نازایی و لیزر را دریافت نمودند و از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود به شمار می روند.

خدمات دکتر نفیسه مویدنیا:

 • جراحی های زیبایی واژن
 • زایمان طبیعی و سزارین
 • لیزر موهای زائد
 • درمان ناباروری

آدرس: رشت، چهارراه گلسار، روبه روی داروخانه شبانه روزی گلسار بن‌ بست حق‌ شناس، ساختمان پزشکان آبان، طبقه پنجم، واحد دوازدهم

شماره تماس: 01332135933

دکتر یاسمن مددی

دکتر یاسمن مددی

دکتر یاسمن مددی جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند. ایشان بورد تخصصی خود را از دانشگاه تهران دریافت نموده اند و یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در رشت به شمار می روند. دکتر یاسمن مددی در انجمن متخصصین زنان و زایمان و نازایی ایران و همچنین انجمن جراحی کم تهاجمی ایران دارای عضویت هستند. ایشان دارای مدرک جراحی های زیبایی و ترمیمی زنان از آکادمی اروپا نیز می باشند. افراد می توانند برای انجام جراحی زیبایی زنان به دکتر یاسمن مددی مراجعه کنند.

خدمات دکتر یاسمن مددی:

 • زایمان طبیعی و سزارین

آدرس: رشت، چهارراه گلسار، خیابان نواب، کوچه امانی، ساختمان دیلان، طبقه دوم، واحد 4

شماره تماس: 01332130238

کاندیدای مناسب جراحی زیبایی زنان

اکثر خانم ها می توانند از جراحی های زیبایی زنان استفاده کنند ولی برخی افراد به دلایل مختلفی کاندیدای مناسب تری برای انجام این روش هستند. برخی از این افراد شامل:

 • افرادی که با پوشیدن لباس های تنگ و جذب، درد و ناراحتی احساس می‌ کنند کاندیدای بسیار مناسبی برای انجام جراحی زیبایی زنان می باشند با مراجعه به بهترین دکتر زنان می توانید از این روش استفاده کنید.
 • کسانی که به دلیل ظاهر ناخوشایند واژن خود دارای اعتماد به نفس پایینی در روابط جنسی با همسر خود هستند کاندیدای مناسبی برای استفاده از این روش می باشند. این روش سبب افزایش اعتماد به نفس افراد می شود.
 • کسانی که دارای لابیا های نا متقارنی هستند و یا ظاهر تیره رنگی دارند می توانند با استفاده از عمل زیبایی واژن آن را متقارن و روشن کنند.
 • افرادی که هنگام نزدیکی و مقاربت جنسی احساس درد می کنند و یا از روابط جنسی خود لذت نمیبرند می توانند از عمل های زیبایی واژن استفاده کنند.
 • کسانی که دارای بوی بد در ناحیه تناسلی خود هستند می توانند با استفاده از جراحی زیبایی زنان بوی بد ناحیه تناسلی را برطرف کنند.

کاندیدای نامناسب جراحی زیبایی زنان

جراحی زیبایی زنان برای برخی از افراد ممکن است دارای عوارضی باشد. کاندیدای نامناسب جراحی زیبایی زنان شامل:

 • بانوانی که در گروه سنی بالای 55 سال هستند از جراحی زیبایی زنان نباید استفاده کنند در سن بالا زخم ها دیرتر بهبود می یابند.
 • افرادی که در گروه سنی کم تر از 20 سال هستند به دلیل این که لابیا ها تا 20 سالگی رشد می‌ کنند نباید از این جراحی استفاده کنند.
 • کسانی که دارای سابقه بیماری های زمینه ای و یا سابقه آلرژی به داروی بیهوشی و بی حسی را دارند کاندیدای مناسبی برای انجام جراحی زیبایی نمی باشند.
 • کسانی که دارای زخم و عفونت در ناحیه واژن هسنند باید اول آن را درمان کنند و بعد به جراحی زیبایی بپردازند.
 • افرادی که با ظاهر ناحیه تناسلی خود مشکلی ندارند نباید از این عمل استفاده کنند زیرا عمل جراحی دارای خطر می باشد.
 • بانوانی که دارای زگیل یا تبخال در ناحیه تناسلی خود هستند نباید از عمل های جراحی زیبایی زنان استفاده کنند. این عمل ها سبب تحریک زگیل ها می شوند و ممکن است در بدن فرد پخش شوند.
کاندیدای مناسب جراحی زیبایی زنان

مزایای جراحی زیبایی زنان

جراحی زیبایی زنان دارای مزایای بسیاری می باشد. افراد می توانند با انجام جراحی زیبایی زنان خشکی واژن خود را برطرف کنند. این جراحی سبب بهبود روابط جنسی افراد می شود. خانم هایی که از این روش استفاده می کنند می توانند اعتماد به نفس خود را افزایش دهند. با عمل های جراحی زیبایی زنان مقاومت واژن افزایش پیدا می کند و افرادی که بی اختیاری مدفوع و ادرار دارند می توانند با انجام این روش آن را بهبود یابند. جراحی زیبایی زنان برای جوانسازی واژن استفاده می شود. برای انجام این جراحی سعی کنید به بهترین جراح زیبایی زنان در رشت مراجعه کنید.

هزینه جراحی زیبایی زنان

هزینه جراحی زیبایی زنان به عوامل مختلفی بستگی دارد که جلسات مراجعه بیماران یکی از عواملی است که بر هزینه تاثیر می گذارد. هر چقدر تعداد جلساتی که بیمار برای درمان مراجعه می‌کند بیش تر باشد هزینه بالاتر است. مشکلات بیماران بر هزینه تاثیر گذار است. اگر مشکلات بیماران بیش تر باشد هزینه جراحی نیز بالاتر می باشد. اگر شما به بهترین دکتر زنان در رشت و جراحی ماهر و متخصص مراجعه نمایید ممکن است هزینه جراحی شما بالاتر باشد همچنین نوع جراحی زیبایی روی هزینه تاثیر دارد.

هر یک از جراحی های زیبایی زنان هزینه های متفاوتی دارند که افراد با توجه به انتخاب خود هزینه های متفاوتی را متقبل خواهند شد. اگر کلینیکی که به آن مراجعه می کنید مجهز باشد و دارای تجهیزات بسیار پیشرفته برای درمان مراجعین باشد باید هزینه بیش تری را پرداخت کنید.

نکات مراقبتی بعد از جراحی زیبایی زنان

بعد از انجام جراحی زیبایی زنان افراد باید نکاتی را رعایت کنند تا به نتایج مطلوبی دست یابند و دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. خانم هایی که جراحی زیبایی زنان انجام می دهند تا مدتی نباید از مشروبات الکلی، دخانیات و مواد مخدر استفاده کنند سعی کنید محل زخم و بخیه را دستکاری نکنید. افراد باید از ورزش ‌هایی مانند اسب سواری، دوچرخه سواری و بدنسازی خودداری کنند این ورزش ها می توانند فشار به قسمت واژن وارد کنند. محل زخم و بخیه باید به صورت روزانه با شوینده‌ های ملایم شسته شوند و پانسمان شوند تا افراد دچار عفونت های قارچی نشوند. افراد می توانند بعد از چند ماه نتایج جراحی زیبایی زنان را مشاهده کنند.

بعد از عمل تا مدت زیادی فرد ورم خواهد داشت بانوان از رژیم غذایی مناسبی بعد از انجام جراحی باید استفاده کنند و مایعات فراوانی بنوشند تا دچار یبوست نشوند. اگر دچار یبوست شوید ممکن است برخی های قسمت واژن شما باز شود کسانی که محل زخم و بخیه شان درد و خارش زیادی دارد می توانند از پمادهای کورتونی استفاده کنند. داروها و پماد هایی که پزشک برای شما تجویز کرده به موقع مصرف کنید. افرادی که دارای التهاب و تورم بسیاری هستند می توانند از کمپرس یخ و کمپرس گرم استفاده کنند. برای انجام جراحی زیبایی زنان سعی کنید به بهترین جراح مراجعه کنید تا به نتایج مطلوبی دست یابید.

کلام آخر

بیش تر بانوان تمایل بسیاری به جوان بودن و سالم نگه داشتن ناحیه تناسلی خود دارند به همین دلیل تصمیم می‌ گیرند جراحی زیبایی زنان را انجام دهند. بزرگ بودن لابیا ها، عدم تقارن لابیا ها، تیرگی نواحی تناسلی، احساس خشکی و درد در رابطه جنسی از عواملی است که موجب می شود بانوان به بهترین جراح زیبایی زنان در رشت برای انجام این جراحی مراجعه کنند. خانم هایی که با پوشیدن لباس های تنگ و جذب احساس ناراحتی می کنند، کسانی که به دلیل ظاهر ناخوشایند واژن خود اعتماد به نفس پایینی دارند، کاندیدای مناسبی برای انجام این جراحی هستند.

از شما عزیزان بسیار سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو همواره سعی داشته شما را با بهترین جراح زیبایی زنان در رشت آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد به سایت مراجعه نمایید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source

توسط blogcheck