ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر طب سوزنی در تهران آشنا کنیم و اطلاعاتی راجع به طب سوزنی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. طب سوزنی روش درمانی است که نیازی به داروهای شیمیایی ندارد و توسط بهترین دکتر طب سوزنی در تهران انجام می شود و هیچ گونه عارضه ای را با خود به همراه ندارد و تنها در زمان فروبردن سوزن ها کمی درد احساس می کنید.طب سوزنی چیست؟

طب سوزنی یکی از پایه های اصلی طب چینی می باشد که قدمت هزار ساله دارد و پزشکان بسیاری در این زمینه تخصص و مهارت ویژه دارند. امروزه در کشور ما نیز تحت نظر سازمان وزارت بهداشت از آن بهره می برند.

بهترین دکتر طب سوزنی در تهران به کمک سوزن های بسیار نازک و ظریف، قسمت هایی از بدن را تحریک نموده و سبب گردش انرژی در تمامی نواحی بدن می شود و در نهایت موجب بهبودی و درمان فرد می گردد.

ویژگی های بهترین دکتر طب سوزنی در تهران

یکی از گام های مهم برای انجام طب سوزنی این است که به سراغ بهترین دکتر طب سوزنی در تهران بروید و برای درمان از تخصص و مهارت ایشان اطمینان خاطر داشته باشید. حال نکته قابل توجه این است که بهترین دکتر طب سوزنی در تهران باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا جزء بهترین ها قرار گیرد. از این رو چند ویژگی مهم بهترین دکتر طب سوزنی در تهران را برای شما ذکر می کنیم:

 1. بهترین دکتر طب سوزنی در ایران باید این ویژگی را داشته باشد که مدرک تخصصی خود را از دانشگاه های معتبر کشور اخذ کرده باشد و تحت نظر سازمان وزارت بهداشت و درمان نیز باشد.
 2.  در جلسات مشاوره ای خود، تمامی روش های طب سوزنی را به صورت تمام و کمال برای بیمار توضیح دهد و سوالات بیمار را پاسخ دهد تا بیمار هیچ گونه ابهامی در رابطه با طب سوزنی نداشته باشد.
 3.  تجربه و سابقه بسیاری در زمینه طب سوزنی داشته باشد و بیماران بسیاری را درمان نموده باشد.
 4. با توجه به این که این درمان، نیاز به ظرافت خاص خود را دارد بهتر است بهترین دکتر طب سوزنی در تهران با کمال دقت و حوصله درمان های لازم را انجام دهد.
 5. از دیگر ویژگی های بهترین دکتر طب سوزنی در تهران باید گفت که به مسائل مالی حساسیت به خرج ندهد و بهبودی بیمار برایش اولویت داشته باشد.

ویژگی های بهترین دکتر طب سوزنی در تهران

طب سوزنی سبب درمان چه بیماری هایی می شود؟

1-مشکلات و اختلالات تنفسی: طب سوزنی توسط بهترین دکتر طب سوزنی در تهران انجام می شود که سبب باز شدن و راحتی عضلات شش ها و در نهایت بهبودی کامل انبساط و انقباض ریه ها می شود. طب سوزنی در درمان اختلالات تنفسی باعث می شود که تنفس به صورت عمیق صورت گیرد و اکسیژن به درستی وارد بدن و سپس از آن خارج شود. از این رو طب سوزنی در درمان بیماری هایی چون آسم، سینوزیت، برونشیت و سایر مشکلات ریوی بسیار مفید می باشد.

2-طب سوزنی به منظور کاهش استرس: در این نوع طب سوزنی غلظت کرتیزول که سبب ایجاد استرس می شود را کاهش می دهند و هورمون های جلوگیری از استرس را آزاد می کنند و در نتیجه موجب احساس آرامش و شادی در فرد می شوند.

3-اختلال گردش خون: بهترین متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در تهران به کمک طب سوزنی رگ های سفت شده را کاملا نرم کرده و بسیاری از بیماری های کشنده ای که به دلیل سفت شدن رگ ها رخ می دهد را از بین می برد. طب سوزنی باعث عملکرد بالای قلب و رفع انسداد در سرخرگ ها و سیاهرگ ها نیز می شود. هم چنین بهترین دکتر طب سوزنی خاطر نشان می کند که این روش سبب کاهش فشار خون نیز می گردد.

4-اختلالات عصبی: طب سوزنی در درمان بسیاری از عوامل ناشی از بیماری های مغزی بسیار کارآمد می باشد و از این رو سبب کاهش تکرار درد، کاهش دردهای ناشی از سردردهای میگرنی و هم چنین سردردهای خوشه ای(کلاستر) می شود و عصب های مسدود شده را فعال می نماید و در نهایت سبب می شود تا بهبود شرایط تومور و جراحی مغز به خوبی صورت گیرد.

5-اختلالات گوارشی: بهترین دکتر طب سوزنی در تهران در مورد اختلالات گوارشی توضیحاتی می دهد و بیان می کند که این اختلالات شامل مشکلات بیماری های معده و روده، ورم مخاط روده بزرگ، عدم گوارش، التهاب معده، یبوست و زخم و خونریزی می باشد که طب سوزنی با ترشح هورمون های روده، معده و هورمون های مربوطه سبب بهبودی فرد و خلاصی وی از بیماری های مرتبط با معده و روده و هم چنین گوارشی می شود.

6-درمان مشکلات زنان و اختلالات تناسلی: بهترین دکتر طب سوزنی در تهران به وسیله طب سوزنی مشکلات مربوط به زنان در دوران قاعدگی، بارداری و هم چنین آمادگی زنان را برای زایمان فراهم می کند تا خانم ها با خیالی آسوده این دوران را پشت سر بگذارند.

7-درمان چاقی: بهترین دکتر طب سوزنی در تهران توصیه می کند تا در کنار ورزش و رژیم غذایی اصولی از طب سوزنی نیز برای کاهش وزن و چاقی خود استفاده نمایید و به نتیجه دلخواه دست یابید.

اقدامات بعد از طب سوزنی

پس از طب سوزنی باید به وضعیت سلامت خود بیش تر دقت نمایید. طبق گفته بهترین دکتر طب سوزنی در کنار برنامه درمانی باید در سبک زندگی خود نیز تغییراتی را ایجاد کنید. طب سوزنی یک درمان طبیعی است و هیچ ماده ای به بدن شما وارد نمی شود. در ادامه به اقدامات بعد از طب سزونی اشاره خواهیم کرد:

آب رسانی به بدن

بدن برای دفع مواد مضر نیاز به آب کافی دارد. نوشیدن مقدار زیاد مایعات بسیار مهم می باشد. در طول درمان؛ بدن در حال سم زدایی است و همچنین مصرف مایعات به این روند کمک شایانی می نماید. اگر بعد از انجام طب سوزنی درد زیادی را احساس کردید؛ باید مصرف آب را افزایش دهید و پیش از کاهش درد از انجام فعالیت های سنگین جدا خودداری نمایید.

استراحت کافی

یکی  دیگر از اقدامات مهم بعد از طب سوزنی، استراحت کافی است. برای بهبود روند درمان؛ بدن به انرژی نیاز دارد. به طور کلی یک روز بعد از انجام طب سوزنی از انجام کارهای سنگین خودداری نمایید به دلیل این که بدن در طول زمان برای ترمیم و التیام به انرژی نیاز دارد. طبق گفته بهترین دکتر طب سوزنی باید بدنتان را گرم نگهدارید و تا 24 ساعت بعد از طب سوزنی از حجامت، شنا و هر نوع فعالیت مشابه خودداری کنید تا در روند درمان اختلالی ایجاد نشود.

مراجعه به کلینیک

در ابتدا باید برای روند درمان به کلینیک طب سوزنی مراجعه کنید و اقدامات لازم را بعد از انجام طب سوزنی انجام دهید. همان طور که گفته شد؛ طب سوزنی یک درمان طبیعی است و هیچ ماده ای به بدن وارد نمی شود اما یک دارو محسوب می شود و فرد به مرور زمان تاثیر درمان را مشاهده خواهد کرد. فرد برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید صبر داشته باشد تا جلسات طب سوزنی و روند درمان آن به پایان برسد.

10 تا از بهترین دکتر طب سوزنی در تهران را بشناسید!

دکتر سمیه غیاثی

دکتر سمیه غیاثی

دکتر سمیه غیاثی، پزشک با تجربه و فوق تخصص طب سوزنی هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر طب سوزنی در تهران شناخته می‌شوند و فارغ‌التحصیل از دانشگاه بین‌المللی طب چینی پکن می‌باشند. دکتر غیاثی متخصص طب سوزنی گوش از دانشگاه آلمان و عضو انجمن جهانی درد آمریکا هستند و خدمات بسیار گسترده‌ای برای مراجعین عزیز ارائه می‌دهند.

خدمات:

 • درمان بیماری‌های گوارشی
 • درمان یائسگی زودرس و قاعدگی
 • افسردگی و اضطراب و اختلال خواب
 • درمان دردهای عضلانی و مفصلی
 • بازتوانی بیماران سکته مغزی، ام اس، پارکینسون

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، روبروی برادران صرافی جنوبی، پلاک 68، طبقه 6، واحد 21

شماره تماس: 09024233838

دکتر غزاله سلیمانی

دکتر غزاله سلیمانی

دکتر غزاله سلیمانی، پزشک حاذق و توانمند و فوق تخصص طب سوزنی در تهران هستند. ایشان تکنیک و تخصص ویژه‌ای در زمینه درمان اختلالات افسردگی دارند و فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می‌باشند. دکتر سلیمانی متخصص طب سوزنی از دانشگاه بین‌المللی طب چینی پکن هستند و هم اکنون در مطبشان به طور تخصصی مشغول به درمان طب سوزنی برای مراجعین عزیز می‌باشند.

خدمات:

 • طب سوزنی برای جوان‌سازی و زیباسازی صورت
 • درمان اختلالات افسردگی
 • درمان آلرژی، بیماری گوارشی و تنفسی
 • کویتیشن
 • درمان بیماری زنان و ناباروری 

آدرس: تهران، میرداماد، بین میدان مادر و شریعتی، جنب بانک سینا، پلاک 24، کلینیک آسانا

شماره تماس: 22915220-021

دکتر سید جعفرمحقق

دکتر سید جعفرمحقق

دکتر سید جعفر محقق، پزشک حاذق و توانمند و فوق تخصص طب سوزنی در تهران هستند. ایشان مهارت بالایی در زمینه لیزرتراپی دارند و فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه ایران می باشند. دکتر محقق، متخصص طب سوزنی از دانشگاه طب سوزنی در چین و عضو رسمی فدراسیون جهانی طب سوزنی، عضو رسمی فدراسیون طب سوزنی ایران می‌باشند و خدمات درمانی متنوعی را در زمینه امبدنیک و لیفت صورت با نخ برای مراجعین عزیز انجام می‌دهند.

خدمات:

 • امبدنیک برای درمان چاقی
 • لیزرتراپی
 • لیفت صورت با نخ
 • درمان دیسک کمر و گردن
 • درمان زانو درد با طب سوزنی

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، روبروی مترو شریعتی، کوچه زرین، پلاک 31، واحد 10

شماره تماس: 22904799-021

دکتر فرهاد همت خواه

دکتر فرهاد همت خواه

دکتر فرهاد همت خواه، پزشک زبده و با تجربه و فوق تخصص طب سوزنی هستند. ایشان یکی از ‌بهترین دکتر طب سوزنی در تهران شناخته می‌شوند و فارغ‌التحصیل دکترا پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌باشند. دکتر همت خواه، متخصص طب سوزنی از دانشگاه چین و عضو انجمن علمی طب سوزی ایران، عضو آکادمی طب سوزنی آمریکا هستند.

خدمات:

 • طب سوزنی در درمان میگرن
 • طب سوزنی در درمان و کنترل افسردگی
 • درمان اختلالات خواب
 • طب سوزنی و سیاتیک
 • طب سوزنی برای سندروم پاهای بی قرار

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، نبش فلامک، پلاک 62، طبقه 3

شماره تماس: 88573928-021

دکتر لیلی هاشمی

دکتر لیلی هاشمی

دکتر لیلی هاشمی، بهترین پزشک و فوق تخصص طب سوزنی در تهران هستند. ایشان تکنیک و تخصص ویژه‌ای در زمینه کاشت نخ لیفتینگ دارند و فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه ایران می‌باشند. دکتر هاشمی متخصص طب سوزنی از دانشگاه چین هستند و با چندین سال تجربه عملی در زمینه طب چینی و طب سوزنی در تهران فعالیت دارند.

خدمات:

 • لاغری با طب سوزنی
 • درمان و کنترل افسردگی
 • درمان اگزما با طب سوزنی
 • کاشت نخ لیفتینگ
 • درمان درد زانو با طب سوزنی 

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، روبروی خیابان کلاهدوز، کوچه امام زاده، ساختمان پزشکان سبز 2، جنب داروخانه پوپا، طبقه همکف، واحد 2

شماره تماس: 22610974-021

دکتر ناصر سیگاری

دکتر ناصر سیگاری

دکتر ناصر سیگاری، ماهرترین پزشک و فوق تخصص طب سوزنی در تهران هستند. ایشان تکنیک و تخصص ویژه‌ای در زمینه درمان درد سیاتیک و کمردرد دارند و‌ فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه ایران می‌باشند. دکتر سیگاری متخصص دکترا طب سوزنی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و عضو انجمن پزشکان طب سوزنی و عضو کالج متخصصین طب سوزنی هستند.

خدمات:

 • درمان درد سیاتیک و کمردرد
 • درمان سرگیجه با طب سوزنی
 • درمان و کنترل دیابت
 • درمان اختلالات بی خوابی
 • تشخیص و درمان بیماری ام اس

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان نگار، ساختمان نگار، پلاک 8

شماره تماس: 88882277-021

دکتر امیر فیروز جایی

دکتر امیر فیروز جایی

دکتر امیر فیروز جایی، حاذق‌ترین پزشک و فوق تخصص طب سوزنی هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر طب سوزنی در تهران شناخته می‌شوند و فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه ایران می‌باشند. دکتر فیروز جایی متخصص طب سوزنی از دانشگاه چین و استادیار محقق در دانشگاه علوم پزشکی نانجینگ چین، نماینده رسمی ایران در فدراسیون جهانی جوامع طب چینی، عضو موسس و دائم انجمن علمی طب سوزنی ایران هستند.

خدمات:

 • درمان انواع دردهای ستون فقرات
 • درمان انواع سردرد با طب سوزنی
 • لاغری با طب سوزنی
 • درمان ناباروری
 • درمان اختلالات خواب و اضطراب

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پل همت، نرسیده به میدان ونک، جنب مجتمع اداری خورشید، ساختمان پزشکان 1266، طبقه 5، واحد 17

شماره تماس: 88671601-021

دکتر مسعود شیخ علیان

دکتر مسعود شیخ علیان

دکتر مسعود شیخ علیان، فوق تخصص طب سوزی در تهران هستند. ایشان مهارت و تکنیک منحصر به فردی در زمینه درمان و کنترل دردهای مفصلی دارند و  فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی می‌باشند. دکتر شیخ علیان، متخصص طب سوزنی از دانشگاه پکن چین و عضو پیوسته انجمن علمی طب سوزنی ایران هستند و تمامی خدمات درمانی در زمینه جوان‌سازی پوست را برای مراجعه‌کنندگان عزیز انجام می‌دهند.

خدمات:

 • درمان و کنترل دردهای مفصلی
 • کنترل درد های ناشی از گرفتگی و اسپاسم عضلانی
 • درمان بیماری‌های پوستی و جوان‌سازی پوست
 • درمان بیماری‌های زنان و اختلالات قاعدگی و ناباروری بانوان
 • درمان ضعف عمومی ،بیحالی و احساس کمبود انرژی

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، کوچه مهرگان، انتهای کوچه، ساختمان مهرگان، واحد 16

شماره تماس: 88675213-021

دکتر فرهاد صبری

دکتر فرهاد صبری

دکتر فرهاد صبری، پزشک حاذق و با تحربه و فوق تخصص طب سوزنی در تهران هستند. ایشان تکنیک و مهارت بالایی در زمینه درمان بیماری‌ها با طب سوزنی دارند و فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه ایران می‌باشند. دکتر صبری متخصص طب سوزنی از دانشگاه شانگهای چین و عضو انجمن جهانی درد آمریکا و ایران و عضو هیئت مدیره انجمن علمی طب سوزنی ایران، دبیر علمی انجمن طب سوزنی کشور هستند.

خدمات:

 • درمان بیماری‌ها با طب سوزنی
 • درمان وزوز گوش با طب سوزنی
 • درمان ناباروری
 • درمان بیماری‌های اعصاب و روان با طب سوزنی
 • رمان بی خوابی و افسردگی با طب سوزنی

آدرس: تهران، خیابان میرداماد، جنب برج اسکان، مرکز جراحی میرداماد، طبقه 2، کلینیک دکتر صبری

شماره تماس: 88784559-021

دکتر عیسی پیر مرادی

دکتر عیسی پیر مرادی

دکتر عیسی پیر مرادی، بهترین و ماهرترین پزشک و فوق تخصص طب سوزنی هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر طب سوزنی در تهران شناخته می‌شوند و فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می‌باشند. دکتر پیر مرادی متخصص طب سوزنی از دانشگاه پکن چین و بنیانگذار امبدینگ در طب سوزنی در ایران، عضو انجمن علمی طب سوزنی ایران هستند.

خدمات:

 • طب سوزنی کلاسیک
 • درمان لاغری با طب سوزنی
 • درمان زانو درد با طب سوزنی
 • درمان دیسک کمر و گردن با طب سوزنی
 • لیفتینگ صورت

آدرس: تهران، بلوار کشاورز، حدفاصل خیابان کارگر و جمال زاده، جنب داروخانه دکتر کشاورزی، پلاک 342، طبقه 3

شماره تماس: 66905135-021

چگونگی جلسات درمانی توسط بهترین دکتر طب سوزنی در تهران

پس از یافتن بهترین دکتر طب سوزنی در تهران، لازم است که برای درمان از منشی پزشک موردنظر نوبت بگیرید و تحت درمان قرار گیرید.

در اولین جلسه، بهترین دکتر طب سوزنی در تهران نبض و زبان شما را بررسی می نماید و به طور کلی شما را ارزیابی می کند تا مشکل را پیدا کند. این جلسه به طور تقریبی یک ساعت زمان می برد و جلسات روتین بعدی تقریبا 30 الی 60 دقیقه بسته به نوع درمان متغیر می باشد.

معمولا در هر جلسه درمانی بهترین دکتر طب سوزنی در تهران  پیش از شروع ادامه درمان، ابتدا وضعیت بیمار و نحوه تغییر علائم بیماری را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد و در این بین سوالاتی نیز از شما می پرسد و در نهایت پس از گرفتن نبض، ادامه درمان را به کمک طب سوزنی و تحریک سوزن ها با جریان الکتریکی انجام می دهد.

در برخی بیماری ها ضروری است که بهترین دکتر طب سوزنی در تهران شیوه زندگی شما را تحت بررسی قرار دهد و دستورات غذایی(رژیم غذایی) و اصلاحات شیوه زندگی را به شما توصیه نماید.

در اکثر بیماری ها تغییرات از همان جلسات نخست آغاز می شود و شما شاهد تغییراتی خواهید بود. با این وجود از نظر علمی و با تجویز بهترین دکتر طب سوزنی در تهران این درمان 4 الی 6 جلسه به طول می انجامد.

لازم به ذکر است که در بیماری های خفیف شاهد تغییرات سریع تری خواهید بود. در صورتی که در بیماری های مزمن این امکان وجود دارد که تا جلسات دهم هیچ نشانه ای از بهبودی را مشاهده نکنید.

بهترین دکتر طب سوزنی در تهران به منظور پایدار نگه داشتن اثر درمان اقداماتی را انجام می دهد و درمان های نگهدارنده را برای شما انجام می دهد.

چگونگی جلسات درمانی توسط بهترین دکتر طب سوزنی در تهران

عوارض طب سوزنی

طب سوزنی جزء روش های درمانی بسیار حساس می باشد و در اکثر اوقات در صورتی که توسط بهترین دکتر طب سوزنی در تهران صورت گیرد و از سوزن های استریل شده بهره گیرد، هیچ گونه عارضه و یا دارای عارضه بسیار ناچیزی خواهد بود.

با این وجود در صورتی که دکتر طب سوزنی مهارت های خاص را نداشته باشد، شاهد عوارض کمی چون درد و خونریزی بسیار کم یا کبودی ناچیز در قسمت ورود سوزن خواهید بود.

در صورتی عوارض طب سوزنی زیاد می شود که شما کاندید مناسبی برای طب سوزنی نباشید و  شرایطی چون باردار بودن، داشتن مشکلات انعقاد خون و یا داشتن باطری در قلب شما سبب عوارضی در انجام طب سوزنی می گردد.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر طب سوزنی در تهران آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد و هم چنین در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

source

توسط blogcheck