ما امروز قصد داریم شما را با بهترین دکتر فیلر در اهواز آشنا کنیم. میل به زیبایی و جوانی در تمامی افراد وجود دارد. انسان ها به زیبایی واکنش مثبت نشان می دهند. این مسئله غریزی است. افرادی که دچار چین و چروک هایی در پوست خود شده‌ اند برای کاهش چروک ها می توانند از فیلر استفاده کنند. فیلر در نواحی مختلف صورت مانند چشم، بینی و … قابل تزریق است. ما در این مقاله لیستی از بهترین دکتر فیلر در اهواز را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.فیلر چیست؟

فیلر ها موادی هستند که مانند ژل می باشند و برای بازگرداندن حجم، صاف کردن خطوط و رفع چین و چروک ها به پوست تزریق می شوند. فیلر ها دارای طرفداران بسیاری می باشند. هزینه فیلر ها نسبت به جراحی بسیار کم تر است و نیاز به استراحت طولانی مدت ندارد، به همین دلیل افراد از تزریق فیلر استفاده بیش تری می کنند. فیلر ها روش های غیر تهاجمی هستند که می توانند چین و چروک های پوست را از بین ببرند. بسیاری از پر کننده ها نتایج ارزیابی رضایت بخش را در کوتاه ترین زمان ارائه می دهند.

مدت زمان ماندگاری فیلر ها به نوع فیلر مورد استفاده و نوع چین و چروک و ناحیه تحت درمان بستگی دارند. زمان ماندگاری این مواد در افراد مختلف متفاوت است. برخی از فیلر ها تا 6 ماه ماندگاری دارند در حالی که برخی دیگر تا دو سال یا بیش تر دوام دارند. افراد می توانند با مراجعه به بهترین دکتر پوست در اهواز از فیلر استفاده کنند و به پوستی بدون چین و چروک و صاف دست یابند. فیلر ها دارای انواع مختلفی هستند که از انواع مختلف آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

هیدروکسی آپاتایت کلسیم: این مواد به طور طبیعی در استخوان های انسان یافت می شود و یک ترکیب معدنی مانند می باشد. هیدروکسی آپاتیت کلسیم به صورت بیوسنتزی تولید می شود به این معنا که از حیوان یا فرآورده های حیوانی استفاده نمی شود. این امر خطر واکنش آلرژیک را کاهش می دهد و نیاز به آزمایش پوستی ندارد. عوارض جانبی این فیلر بسیار نادر است و این پر کننده پوست اولین بار در دندانپزشکی و جراحی ترمیمی مورد استفاده قرار گرفت و دارای سابقه ایمنی بسیاری است. مدت زمان ماندگاری آن بین 9 تا 15 ماه می باشد و برای مواردی مانند افزایش پری گونه ها و سایر خطوط صورت، بهبود حجم در نواحی ضایعات صورت، چین های متوسط تا شدید مانند چین های بینی و خطوط اخم استفاده می شود.

اسید هیالورونیک: تزریق اسید هیالورونیک برای بهبود کانتور پوست و کاهش فرورفتگی پوست به دلیل زخم، جراحت یا اسکار مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده یک ماده طبیعی است که در بدن افراد یافت می شود و به همین دلیل افراد دچار آلرژی نسبت به این ماده نمی‌ شوند. اسیدهیالورونیک در برخی مایعات غضروفی و مفصلی و همچنین در بافت پوست وجود دارند. این پرکننده ها ژل مانند هستند و نتایج آن بین 6 تا 12 ماه ماندگار هستند و برای رفع جای جوش، رفع فرورفتگی گونه، چروک دور چشم، خطوط لبخند، اسکار های به جا مانده بر اثر سوختگی، آکنه و زخم و رفع چروک پیشانی استفاده می شود.

پلی لاکتیک اسید: این ماده، ماده مصنوعی زیست سازگار و زیست تخریب پذیر است. در واقع قبل از استفاده از این ماده به عنوان پر کننده پوستی در دستگاه های پزشکی مانند بخیه های قابل جذب استفاده می شده است. پلی لاکتیک اسید یک فیلر پوستی مصنوعی است که سبب تولید کلاژن در بدن افراد می شود و به عنوان محرک شناخته می شود. این ماده بر خلاف سایر پر کننده‌ های پوستی است زیرا نتایج فوری ایجاد نمی‌ کند ولی تولید کلاژن بدن افراد را تحریک می کند. نتایج این ماده به تدریج در طی چند ماه ظاهر می شود. پلی لاکتیک اسید در برخی نقاط صورت مانند پر کردن خطوط خنده، حجیم کردن لب ها، اصلاح چین های عمیق بینی استفاده می شود.

پلی متیل متاکریلات: این ماده یک ماده مصنوعی و زیست سازگار است که در گذشته در ایمپلنت های جراحی دائمی استفاده شده است. از آن می توان برای پر کردن جای زخم های حفره دار ناشی از اسکار و افزایش حجم لب های نازک استفاده کرد. از این پر کننده برای رفع چین و چروک های عمیق ناحیه زیر چشم، خطوط لبخند، چروک ناحیه پیشانی، پر کردن گونه ها، پر کننده لب، چانه، دست ها و اصلاح فرم بینی می توان استفاده کرد. برای استفاده از فیلر می توانید به بهترین کلینیک زیبایی در اهواز مراجعه نمایید.

فیلر چیست؟

مدت زمان ماندگاری فیلرها

فیلر ها انواع مختلفی دارند و ماندگاری آن ها به نوع آن بستگی دارد. میزان ماندگاری فیلر ها یا ژل ها به عواملی مانند برند، نوع پوست، میزان ژل مصرفی، ناحیه درمان، نوع ژل و سرعت جسم بستگی دارد. یک عامل مهم دیگر در ماندگاری فیلر ویژگی های بدن هر انسان است. یک فیلر ممکن است شش ماه ماندگاری داشته باشد و در بدن فرد دیگری پس از چهار ماه جذب شود. البته تزریق های اولیه ممکن است زودتر جذب شوند برای تزریق های اولیه از فیلر با مدت زمان ماندگاری کم استفاده کنید و بعد از مشاهده نتایج برای دوره‌ های بعد با مدت ماندگاری بالا را تزریق کنید.

فیلر هایی با طول عمر حداکثر شش ماه برند هایی نظیر بلترو ژوویدرم و رستیلن می باشند و فیلر هایی با 6 تا 12 ماه ماندگاری عموما در ناحیه لب مورد استفاده قرار می گیرند و جزء برندهای رستیلن سیلک و ژویدرم می باشند. پرکننده های صورت با یک تا دو سال ماندگاری ژوویدرم ولوما اسکالپترا و رادیسه می باشند و برند هایی هستند که دارای ماندگاری بسیار بالایی هستند. فیلر هایی که بر پایه کلسیم هیدروکسی آپاتیت ساخته می شوند در این دسته قرار می گیرند.

10 تا از بهترین دکتر فیلر در اهواز را بشناسید!

دکتر بنیامین خالدی

دکتر بنیامین خالدی

دکتر بنیامین خالدی متخصص پوست، مو و زیبایی می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر فیلر در اهواز هستند. دکتر بنیامین خالدی مدرک پوست و موی خود را از دانشگاه میپل کانادا دریافت نموده اند. ایشان از با تجربه ترین پزشکان در زمینه پوست و زیبایی می باشند. دکتر بنیامین خالدی بعد از دریافت مدرک عمومی توانستند وارد دوره تخصص شوند و مدرک تخصص خود را دریافت نمایند. افراد می‌ توانند برای انجام خدمات مربوط به پوست، مو و زیبایی به ایشان مراجعه نمایند.

خدمات دکتر بنیامین خالدی:

 • لیزر موهای زائد

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان مهر شرقی، رو به روی تامین اجتماعی، مجتمع پزشکی مهر، طبقه سوم

شماره تماس: 09373334475

دکتر طاهره اسدیان

دکتر طاهره اسدیان

دکتر طاهره اسدیان متخصص پوست، مو، زیبایی و لیزر می باشند. ایشان یکی از بهترین دکتر فیلر در اهواز به شمار می روند. دکتر اسدیان بعد از گذراندن دوره عمومی دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر گذاشتند. ایشان تمام تلاش خود را می کنند تا خدمات خود را با کیفیت بسیار بالایی در اختیار مراجعین خود قرار دهند. دکتر طاهره اسدیان از با سابقه ترین و با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود می باشند.

خدمات دکتر طاهره اسدیان:

 • لیزر موهای زائد
 • تزریق ژل و بوتاکس

آدرس: اهواز، پادادشهر، بلوار جواد الائمه، جنب مسجد جواد الائمه، طبقه بالای داروخانه دکتر رسولی، طبقه دوم

شماره تماس: 06135716568

دکتر نریمان شهبا

دکتر نریمان شهبا

دکتر نریمان شهبا متخصص پوست و مو هستند. ایشان فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی اهواز می باشند. دکتر نریمان شهبا با موفقیت دوره عمومی را به اتمام رساندند و مدرک تخصص خود را دریافت نمودند. ایشان یکی از بهترین دکتر فیلر در اهواز می باشند. دکتر نریمان شهبا تمام تلاش خود را می‌ کنند تا با کیفیت ترین خدمات خود را در اختیار مراجعین قرار دهند. ایشان جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه پوست و مو می باشند.

خدمات دکتر نریمان شهبا:

آدرس: خوزستان، اهواز، خیابان طالقانی، طبقه فوقانی داروخانه دکتر سلطانی، مجتمع پزشکی شهریار

شماره تماس: 06132202485

دکتر مانا والا

دکتر مانا والا

دکتر مانا والا یکی از بهترین دکتر زیبایی پوست و مو می باشند. ایشان دارای تجربه بسیاری در زمینه پوست و مو زیبایی هستند. دکتر والا دارای 15 سال تجربه می باشند و جزء با سابقه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود هستند. ایشان 525 عمل موفق تا کنون انجام داده اند و در کلینیک خود مشاوره رایگان در اختیار افراد قرار می دهند. برای انجام خدمات مربوط به پوست، مو و زیبایی می‌ توانید به کلینیک دکتر مانا والا مراجعه نمایید. کلینیک ایشان دارای دستگاه های مجهز و محیطی بسیار بهداشتی می باشد.

خدمات دکتر مانا والا:

 • جوانسازی پوست
 • لیزر موهای زائد

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان 14 غربی، فلکه اول، مجتمع پزشکی غرب، طبقه دوم

شماره تماس: 06133915659

دکتر نوشین سادات آوائی

دکتر نوشین سادات آوائی

دکتر نوشین سادات آوائی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند. ایشان دوره پزشکی عمومی خود را با موفقیت پشت سر گذاشته اند و توانستند بورد تخصصی خود را با موفقیت دریافت نمایند. دکتر نوشین سادات آوائی یکی از بهترین دکتر فیلر در اهواز به شمار می روند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در زمینه پوست، مو و زیبایی می باشند.

خدمات دکتر نوشین سادات آوائی:

 • میکرودرم ابریژن
 • کربوکسی تراپی

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان اصلی بین 10 و 11 شرقی، مجتمع سپهر، طبقه اول، واحد 3

شماره تماس: 06133924767

دکتر ژیلا فتحی

دکتر ژیلا فتحی

دکتر ژیلا فتحی متخصص و جراح بیماری های پوست، مو و زیبایی هستند. ایشان موفق به کسب بورد تخصصی در زمینه پوست، مو و زیبایی می باشند و یکی از با تجربه ترین و با سابقه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود هستند. دکتر ژیلا فتحی یکی از بهترین دکتر فیلر در اهواز به شمار می روند و تمام تلاش خود را می‌ کنند تا خدمات خود را با کیفیت بسیار بالایی به افراد ارائه دهند.

خدمات دکتر ژیلا فتحی:

 • درمان بیماری های پوست
 • جوانسازی پوست

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش خیابان سوم شرقی، مجتمع پزشکی پارس

 شماره تماس: 06133920483

دکتر آزیتا هژبری زاده

دکتر آزیتا هژبری زاده

دکتر آزیتا هژبری زاده متخصص پوست، مو و زیبایی هستند. ایشان موفق به اتمام دوره عمومی و همچنین کسب مدرک تخصص خود شده اند و یکی از با تجربه ترین پزشکان در زمینه پوست و مو و زیبایی هستند. دکتر آزیتا هژبری زاده یکی از بهترین دکتر فیلر در اهواز به شمار می روند. ایشان تمام تلاش خود را می کنند با کیفیت ترین خدمات را به مراجعین ارائه دهند.

خدمات دکتر آزیتا هژبری زاده:

آدرس: اهواز، کیانپارس، بلوار توحید، نبش خیابان خرداد، مجتمع بوعلی سینا، طبقه سوم، واحد پنجم

شماره تماس: 09909162963

دکتر احسان امیدیان

دکتر احسان امیدیان

دکتر احسان امیدیان یکی از بهترین دکتر تزریق فیلر در اهواز می باشند. ایشان متخصص پوست، مو و زیبایی هستند. دکتر احسان امیدیان با موفقیت دوره پزشکی عمومی خود را پشت سر گذاشتند و توانستند مدرک تخصصی خود را دریافت کنند. ایشان تمام تلاش خود را می‌ کنند تا با کیفیت ترین خدمات را ارائه دهند و از با تجربه ترین پزشکان در زمینه پوست و زیبایی به شمار می روند.

خدمات دکتر احسان امیدیان:

 • لیزر موهای زائد

آدرس: اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان شرقی، نبش خیابان اردیبهشت، مجتمع آویستا، طبقه دوم

شماره تماس: 06133333021

دکتر همایون زهتاب

دکتر همایون زهتاب

دکتر همایون زهتاب فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و لیزر می باشند. ایشان در انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران عضویت دارند و یکی از بهترین دکتر فیلر در اهواز به شمار می روند. دکتر همایون زهتاب عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک و زیبایی نیز می باشند. ایشان دارای فلوشیپ جراحی های زیبایی از کانادا هستند و یکی از با تجربه ترین پزشکان در زمینه جراحی پلاستیک، زیبایی و لیزر به شمار می روند. افراد می‌توانند برای انجام تزریق فیلر به ایشان مراجعه نمایند.

خدمات دکتر همایون زهتاب:

 • لیفت ابرو با ساکشن

آدرس: اهواز، کیانپارس، نبش 6 شرقی، پلاک 90

شماره تماس: 06133922893

دکتر مریم علی عبدی

دکتر مریم علی عبدی

دکتر مریم علی عبدی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند. ایشان بعد از گذراندن دوره عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند و مدرک تخصص خود را دریافت کردند. ایشان یکی از بهترین دکتر فیلر در اهواز به شمار می‌ روند و همچنین از با تجربه ترین و بهترین پزشکان در حیطه فعالیت خود می باشند. برای تزریق فیلر می توانید به دکتر مریم علی عبدی مراجعه نمایید.

خدمات دکتر مریم علی عبدی:

 • درمان بیماری های پوست، مو و ناخن

آدرس: اهواز، دزفول، خیابان منتظری، نبش یا زهرا

 شماره تماس: 06142254695

ویژگی های بهترین دکتر فیلر در اهواز

برای انجام تزریق فیلر باید به بهترین دکتر فیلر در تهران مراجعه نمایید تا بهترین نتایج برای شما رقم بخورد. ما در این قسمت برخی از ویژگی های بهترین دکتر فیلر در اهواز را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم تا بتوانید بهترین پزشک را انتخاب کنید. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • اولین و مهم ترین ویژگی بهترین دکتر فیلر در اهواز داشتن مدرک و تخصص در زمینه فعالیت می باشد. قبل از مراجعه به پزشک برای تزریق فیلر اطمینان حاصل کنید که پزشک شما دارای مدرک در زمینه پوست، مو و زیبایی می باشد.
 • از دیگر ویژگی‌های بهترین دکتر فیلر در اهواز که دارای اهمیت بسیاری است می‌توان به تجربه کافی و سابقه کاری پزشک اشاره کرد. اگر پزشک شما دارای تجربه باشد به نتایج بسیار مطلوبی در پایان تزریق خواهید رسید.
 • بهترین دکتر فیلر در کلینیکی فعالیت می کند که دارای تجهیزات بسیار مناسب و پیشرفته برای ارائه بهترین خدمات به افراد باشد و همچنین کلینیکی که بهترین پزشک در آن فعالیت می کند همواره از مواد بسیار با کیفیت و مرغوبی برای ارائه خدمات به مراجعین استفاده می کند.
 • بهترین دکتر تزریق فیلر در اهواز دارای رفتاری بسیار مناسب در برخورد با بیماران و مراجعین خود می باشد و همواره سعی می کند به سوالات مراجعین با صبر و حوصله بسیاری پاسخ دهد و تمامی نکات مورد نیاز را برای بیماران و مراجعین بیان می کند.
 • بهترین دکتر فیلر سلامت بیماران خود را اولویت قرار می دهد پس به پزشکی مراجعه نمایید که اولویت قرار دادن سلامت بیماران جزء ویژگی‌ های ایشان باشد. به تمامی نکات گفته شده و ویژگی های ذکر شده توجه بسیاری داشته باشید و سعی کنید پزشکی را انتخاب کنید که دارای ویژگی های ذکر شده باشد تا تزریق شما به خوبی و بدون هیچ مشکلی انجام شود.
ویژگی های بهترین دکتر فیلر در اهواز

کاندیدای مناسب تزریق فیلر

فیلرهای پوستی گزینه بسیار خوبی برای مبارزه با ظاهر شدن حجم و کاهش چربی در صورت می باشند. کاهش حجم صورت سبب پیری صورت و به وجود آمدن چین و چروک هایی در صورت می شود. برای استفاده از فیلر هیچ محدودیت جنسی و سنی وجود ندارد فرد می‌ تواند در هر سنی از این روش استفاده کند. بهترین کاندیدای استفاده از تزریق فیلر افرادی هستند که دارای شرایط جسمی خوبی باشند و انتظارات واقع بینانه از نتایج داشته باشند. کاندیدای مناسب استفاده از فیلر، چین و چروک های متوسط تا شدید یا سایر نواحی مشکل‌ دار دارند که نمی خواهند آن ها را با جراحی رفع کنند.

بیمارانی با سابقه آلرژی شدید ممکن است کاندیدای مناسبی برای انجام فیلر نباشند زیرا ممکن است منجر به واکنش آلرژیک شود. برای انجام فیلر می توانید به بهترین پزشک مراجعه نمایید و همچنین برخی از افراد برای انجام تزریق فیلر مناسب نیستند. تزریق فیلر یک روش نه چندان تهاجمی و کم و بیش کم خطر می باشد ولی افرادی وجود دارند که کاندیدای مناسبی برای این روش به شمار نمی روند.

اختلالات خونریزی دهنده بیماری های عصبی عضلانی و اشخاصی با سابقه حساسیت شدید به مواد شیمیایی تنها با نظر مستقیم پزشک مرتبط با بیماری باید تزریق فیلر را انجام دهند. اشخاص باردار و افرادی که در حال شیردهی هستند به هیچ عنوان نباید از این روش استفاده کنند. افراد سالم فاقد بیماری‌ های پوستی و حساسیتی که از دخانیات استفاده نمی‌ کنند بهترین کاندیدای استفاده از فیلر در نقاط مختلف صورت و بدن می باشند.

مراقبت های مورد نیاز در دوران نقاهت

قبل از تزریق فیلر باید تمامی عوارض قابل انتظار را از پزشک پرس و جو کنید و آمادگی کامل این پروسه درمانی را آغاز کنید. بعد از تزریق تا چند روز مصرف آب را افزایش دهید، سعی کنید در طول روز از آب و مایعات بسیاری استفاده کنید. تورم و کبودی تا چند روز بعد از انجام تزریق فیلر قابل پیش‌ بینی است ولی اگر تورم از نوع پیشرونده بود و بعد از چند روز کاهش نیافت حتماً به پزشک خود مراجعه نمایید. حرارت شدید یا فشار ممکن است نتایج تزریق فیلر را تحت تاثیر قرار دهد سعی کنید محل مورد نظر را دست کاری نکنید و فشاری به آن محل وارد نکنید.

در صورت پدیدار شدن آثاری مانند ورم از کمپرس یخ استفاده کنید. کمپرس یخ می تواند کمک بسیاری برای کاهش ورم به شما بکند. استرس زیاد می تواند مدت زمان نقاهت را افزایش دهد سعی کنید استرس نداشته باشید و تمامی نکات مورد نیاز را انجام دهید. سعی کنید توصیه های پزشک خود را به خوبی انجام دهید تا دچار هیچ گونه عارضه ای نشوید.

کلام آخر

فیلر ها موادی هستند که برای رفع چین و چروک ها و صاف کردن خطوط استفاده می شوند. فیلرها دارای طرفداران بسیاری هستند و دارای انواع مختلفی نیز می باشند. مدت زمان ماندگاری فیلر ها به نوع فیلر، پوست، برند و ناحیه درمان بستگی دارد. برای انجام تزریق فیلر سعی کنید به بهترین پزشک مراجعه نمایید. افرادی که دارای چین و چروک هایی در صورت هستند کاندیدای مناسبی برای تزریق فیلر می باشند. کسانی که دارای بیماری زمینه‌ ای هستند. نباید از این روش استفاده کنند.

از شما عزیزان بسیار سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو همواره سعی داشته شما را با بهترین دکتر فیلر در اهواز آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید به سایت مراجعه نمایید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source

توسط blogcheck