ما امروز قصد داریم شما را با بهترین جراح زیبایی زنان در سعادت آباد آشنا کنیم. بانوانی که از ظاهر واژن خود رضایتی ندارند می توانند با مراجعه به جراح زیبایی زنان از این روش استفاده کنند. جراح زیبایی زنان ظاهر واژن را بهبود می سازد و این امر سبب افزایش اعتماد به نفس افراد می شود. برخی از بانوان به دلایل مختلفی مانند لابیاهای بزرگ، نامتقارن بودن لابیا و دیگر مشکلات به بهترین جراح جهت انجام جراحی مراجعه می کنند. ما در این مقاله لیستی از بهترین جراح زیبایی زنان در سعادت آباد را در اختیار شما قرار داده ایم، پس تا پایان همراه ما باشید.

جراحی زیبایی زنان چیست؟

جراحی زیبایی زنان انواع مختلفی دارد که از انواع آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

جراحی قسمت داخلی واژن: بانوانی که در دوران یائسگی هستند یا زایمان های طبیعی زیادی انجام داده اند و از ظاهر واژن رضایت ندارند می توانند قسمت داخلی واژن خود را جراحی کنند. این افراد معمولا افتادگی لگن پیدا می کنند و با انجام این روش هم از نظر ظاهری و هم از نظر دستگاه ادراری بهبود پیدا می کنند.

عمل جراحی لابیاپلاستی: کسانی که دارای لابیاهای بزرگ، نامتقارن، تیره و … هستند می توانند با مراجعه به بهترین جراح زیبایی زنان در شمال تهران از این روش استفاده کنند و ظاهر واژن خود را بهبود ببخشند. همچنین افرادی هستند که به چنین دلایلی در روابط جنسی، پوشیدن لباس و همچنین ورزش دچار مشکل می شوند که می توانند با این عمل جراحی مشکلات آن را بهبود ببخشند.

جراحی پرینورافی یا تنگ کردن واژن: این جراحی برای بانوانی که به علت زایمان های طبیعی قطر کانال زایمانیشان افزایش پیدا کرده است بسیار مناسب می باشد. این روش به این افراد کمک می کند تا واژنی تنگ داشته باشند و هم از نظر ظاهری و هم از نظر جنسی بهبود پیدا کنند.

تزریق چربی به ناحیه واژن: یکی دیگر از روش های زیبایی واژن و ناحیه تناسلی، تزریق چربی و حجم دهی به آن است. خانم هایی که لابیاهای بزرگی دارند می توانند با تزریق چربی آن ها را داخل بکشند و ناحیه تناسلی آن ها ظاهری زیبا پیدا کند. چربی های تزریق شده از بدن خود فرد گرفته می شود به همین جهت عارضه ای به دنبال ندارد.

جراحی زیبایی زنان چیست؟

ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان در سعادت آباد

برای انجام جراحی زیبایی زنان افراد باید به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه کنند. ما در این قسمت برخی از ویژگی های بهترین جراح را در اختیار شما قرار داده ایم، تا بتوانید بهترین پزشک را انتخاب کنید. برخی از این ویژگی ها شامل موارد زیر می باشند:

 • اولین ویژگی بهترین جراح زیبایی زنان در سعادت آباد داشتن مدرک و تخصص جراح می باشد. قبل از مراجعه برای استفاده از این روش سعی کنید این ویژگی را در نظر داشته باشید. به پزشکی مراجعه کنید که دارای بهترین و معتبرترین مدرک باشد.
 • از دیگر ویژگی های بسیار مهم تجربه جراح می باشد. اگر جراح شما دارای تجربه در حیطه فعالیت خود باشد جراحی دارای نتایج بسیار خوب و مطلوبی خواهد بود.
 • بهترین جراح در کلینیکی فعالیت می کند که دارای تجهیزات بسیار پیشرفته ای باشد. پس سعی کنید به جراحی مراجعه کنید که در بهترین کلینیک مشغول فعالیت است.
 • بهترین جراح زیبایی زنان در سعادت آباد دارای رفتاری بسیار خوب در برخورد با مراجعین خود می باشد. سعی کنید به پزشکی مراجعه کنید که دارای رفتاری خوب باشد و به تمامی سوالات افراد با صبر و حوصله بسیاری پاسخ دهد.
 • بهترین جراح همواره می کوشد تا سلامت بیماران خود را اولویت قرار دهد. پس تمام تلاش خود را بکنید تا به پزشکی مراجعه کنید که دارای ویژگی اولویت قرار دادن سلامت بیماران باشد.

5 تا از بهترین جراح زیبایی زنان در سعادت آباد را بشناسید!

دکتر حبیبه احمدی

دکتر حبیبه احمدی

دکتر حبیبه احمدی جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند. ایشان یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در سعادت آباد می باشند. دکتر احمدی دکترای عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران سال 1385 دریافت نموده اند و همچنین دکترای تخصصی زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد سال  دریافت کرده اند. دکتر احمدی دارای فلوشیپ جراحی زیبایی زنان هستند. ایشان همچنین در کنگره های مامایی و زنان از سال 1396 تا 1398 شرکت نموده اند. دکتر حبییبه احمدی یکی از با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود می باشند. ایشان بیش از پنج هزار زایمان طبیعی و سزارین را انجام داده اند و همچنین دوره های کارگاه آموزشی بسیاری را برگزار نموده اند.

خدمات دکتر حبیبه احمدی:

 • جراحی لابیاپلاستی
 • سفید کردن واژن
 • جوانسازی واژن
 • درمان خشکی واژن
 • درمان زگیل تناسلی
 • درمان ناباروری

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، بلوار سرو غربی، نبش مروارید، پلاک 2، طبقه سوم، واحد 22

شماره تماس: 02122095860

دکتر سونیا اسکندریون

دکتر سونیا اسکندریون

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص زنان و زایمان و یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در سعادت آباد می باشند.  ایشان  فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. دکتر اسکندریون موفق به کسب مدرک لاپاراسکوپی از دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز می باشند. ایشان جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند. دکتر سونیا اسکندریون جزء با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود به شمار می روند. ایشان بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند.

خدمات دکتر سونیا اسکندریون:

 • مراقبت های دوران بارداری
 • انجام سزارین و زایمان طبیعی
 • بررسی علل و درمان خونریزی نامنظم رحمی
 • جراحی زیبایی زنان

آدرس: تهران، سعادت آباد، چهارراه سرو به سمت میدان کتاب، جنب بانک آینده، پلاک 98، واحد 21

شماره تماس: 02122060440

دکتر فاطمه امیدی فر

دکتر فاطمه امیدی فر

دکتر فاطمه امیدی فر، یکی بهترین متخصصان در زمینه جراحی زنان، زایمان و زیبایی و دارای بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی می باشند. ایشان یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در سعادت آباد به شمار می روند. دکتر امیدی فر بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند. دکتر امیدی فر از بروز ترین و بهترین دستگاه برای افراد استفاده می کنند و خدمات خود را با کیفیت بسیار بالایی به افراد ارائه می دهند.

خدمات دکتر فاطمه امیدی فر:

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، سرو شرقی، ساختمان سعادت، طبقه 4، واحد 34

شماره تماس: 02122096471

دکتر طاهره فروغی فر

دکتر طاهره فروغی فر

دکتر طاهره فروغی فر جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند. ایشان یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در سعادت آباد به شمار می روند. دکتر فروغی فر دارای فلوشیپ فوق تخصصی زنان و زایمان هستند. ایشان بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصصی خود را با موفقیت پشت سر بگذارند. دکتر فروغی فر دارای فلوشیپ فوق تخصصی جراحی های کف لگن هستند. ایشان موفق به کسب بورد تخصصی زنان، زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند. دکتر طاهره فروغی فر در انجمن زنان و زایمان کشور دارای عضویت هستند. ایشان دارای فلوشیپ فوق تخصصی جراحی های لگن در زنان و فلوشیپ فوق تخصصی زنان از دانشگاه علوم پزشکی  تهران می باشند. دکتر فروغی فر مدرس دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز می باشند.

خدمات دکتر طاهره فروغی فر:

 • زایمان طبیعی و سزارین
 • جراحی های زیبایی زنان
 • درمان مشکلات و بیماری های زنان

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان علامه طباطبایی جنوبی، خیابان چهلم مرکزی، پلاک 8، واحد 4

شماره تماس: 02126760576

دکتر حاجیه سادات اسماعیل لو

دکتر حاجیه سادات اسماعیل لو

دکتر حاجیه سادات اسماعیل لو متخصص زنان و زایمان و جراح زیبایی زنان هستند. ایشان یکی از بهترین جراح زیبایی زنان در سعادت آباد به شمار می روند. دکتر حاجیه سادات اسماعیل لو جزء بهترین پزشکان در حیطه فعالیت خود به شمار می روند. ایشان بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را نیز به پایان برسانند. دکتر حاجیه سادات اسماعیل لو تمام تلاش خود را می کنند تا خدمات خود را با کیفیت بسیار بالایی به مراجعین ارائه دهند. افراد می توانند برای انجام جراحی های زیبایی زنان به ایشان مراجعه کنند. ایشان فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند.

خدمات دکتر حاجیه سادات اسماعیل لو:

 • مراقبت های بارداری
 • جراحی زیبایی زنان
 • زایمان طبیعی و سزارین
 • جوانسازی واژن

آدرس: بیمارستان عرفان سعادت آباد

شماره تماس: 02123021764

کاندیدای مناسب جراحی زیبایی زنان

برخی افراد برای انجام جراحی زیبایی زنان مناسب هستند. افرادی که در هنگام پوشیدن لباس های جذب و چسبان درد و ناراحتی زیادی به دلیل بزرگی لابیا و دلایل دیگری پیدا می کنند افراد مناسبی برای انجام این روش هستند. همچنین افرادی که بی اختیاری ادرار و مدفوع دارند باید از این روش ها برای درمان آن استفاده کنند. بانوانی که دچار افتادگی و شلی واژن هستند می توانند با استفاده از جراحی زیبایی زنان واژن خود را لیفت کنند.

بانوانی که دارای چین و چروک در ناحیه تناسلی هستند مورد مناسبی برای انجام این روش هستند. کسانی که دچار بوی بد واژن هستند نیز از افرادی می باشند که مناسب انجام این روش هستند. خانم هایی که در مقاربت جنسی درد زیادی احساس می کنند و اشخاصی که لابیاهای نامتقارن و تیره ای دارند برای انجام این جراحی مناسب هستند.

کاندیدای مناسب جراحی زیبایی زنان

کاندیدای نامناسب جراحی زیبایی زنان

همانطور که افرادی وجود دارند که برای انجام جراحی زیبایی زنان کاندیدای مناسبی هستند برخی افراد نیز برای انجام این روش مناسب نمی باشند. کسانی که مبتلا به بیماری هایی مانند زگیل تناسلی و تبخال تناسلی هستند نباید از این روش ها استفاده کنند زیرا انجام جراحی سبب بیش تر شدن بیماری آنان می شود. کسانی که دارای عفونت و زخم در واژن خود هستند در آغاز باید این عفونت و زخم را درمان کنند و بعد برای انجام جراحی به جراح مراجعه نمایند. افرادی که در ناحیه تناسلی عیب و ایرادی ندارند نباید از این جراحی استفاده کنند.

همچنین بانوانی که باردار هستند به دلیل استفاده از داروی بیهوشی و بی حسی نباید از این روش استفاده کنند چنین داروهایی ممکن است به جنین صدمه بزند علاوه ب آن ممکن است بعد از زایمان  لابیا ها بزرگ تر و متورم شوند. اشخاصی که در سنین کم تر از 20 سال هستند مجاز به استفاده از این عمل های جراحی نیستند، چرا که در این سنین بلوغ جنسی و رشد اندام های تناسلی متوقف نشده است. افرادی که در گروه سنی بالای 55 سال هستند نباید از این روش ها استفاده کنند، چرا که بعد از سنین 55 سال افراد قدرت بدنی پایین تری پیدا می کنند و بهبودی زخم هایشان دیرتر انجام می شود. پس قبل از انجام این جراحی توجه داشته باشید که آیا برای انجام جراحی زیبایی زنان کاندید مناسبی هستید یا خیر بعد از این کار می توانید به بهترین جراح زیبایی زنان برای انجام جراحی مراجعه نمایید.

کلام آخر

جراحی زیبایی زنان برای زیبایی واژن قابل استفاده می باشد. افرادی که رضایتی از شکل و ظاهر واژن خود ندارند می توانند از این جراحی استفاده کنند. برخی از افراد برای انجام جراحی زیبایی زنان مناسب هستند. افرادی که در هنگام پوشیدن لباس های جذب و چسبان درد و ناراحتی زیادی به دلیل بزرگی لابیا و دلایل دیگری پیدا می کنند افراد مناسبی برای انجام این روش هستند. برخی افراد نیز برای انجام این جراحی مناسب نیستند. در صورت ساکن بودن در شهر های دیگر می توانید به مقاله بهترین جراح زیبایی زنان در ایران مراجعه کنید.

از شما بسیار سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو همواره سعی داشته شما را با بهترین جراح زیبایی زنان در سعادت آباد آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد به سایت مراجعه نمایید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source

توسط blogcheck