برخی از افراد برای جلوگیری از تعریق از محصولات متنوع از جمله پد عرق گیر استفاده می کنند؛ از این رو می خواهیم 10 تا از بهترین مارک پد عرق گیر را به شما معرفی کنیم تا بتوانید به راحتی محصول مورد نظر خود را بیابید؛ پد عرق گیر می تواند مانع از خیس شدن لباس ها شود و در نهایت از به وجود آمدن بوی نامطبوع جلوگیری کند؛ اگر شما نیز قصد خرید یک پد عرق گیر باکیفیت را دارید می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات کافی کسب کنید.

پد عرق گیر چیست؟

ممکن است بسیاری از شما از وجود پدهای عرق گیر مختلف در بازار مطلع باشید و بدانید که این محصولات می توانند مانع از خیس شدن لباس شما شوند؛ جنس این نوع از پد ها از الیاف طبیعی یا مواد شیمیایی و اغلب پنبه ای است؛ این پد می تواند به پوست یا لباس شما به خوبی چسبانده شود و عرق را به خوبی جذب نماید و غدد تعریق را مسدود کند؛ در این صورت این محصول می تواند از خیس و لک شدن لباش شما جلوگیری نماید.

اکثر افراد با مراجعه به داروخانه های معتبر در خواست دارند که بهترین برند اسپری ضد تعریق یا بهترین مارک پد عرق گیر را بیابند؛ برخی از مردم از دیده شدن لکه های عرق بر روی لباسشان خجالت می کشند و همچنین از کثیف شدن لباس های خود می هراسند که در این صورت پدهای عرق گیر به آن ها پیشنهاد می شود؛ تعداد کسانی که طرفدار همیشگی این محصولات هستند بسیار زیاد است.

انواع مختلف پد عرق گیر

به طور معمول جنس پدهای عرق گیر از پنبه می باشد و از خاصیت جذب کنندگی بسیار بالایی برخوردار است؛ با استفاده از این پد دیگر عرق زیر بغل به لباس نمی رسد و همچنین قابلیت استفاده زیر هر نوع لباسی را دارد؛ در واقع پدهای عرق گیر انواع مختلفی دارند که اکثر آن ها از قابلیت شستشو برخوردار می باشند؛ اکثر این نوع پد ها را می توان با کمک بند یا گیره به بدن یا به لباس وصل کرد که در این صورت چند بار مورد استفاده قرار می گیرند.

در ضمن پدهای عرق گیر نمونه های شیمیایی نیز دارند که می توانند به صورت لایه ای بر روی پوست قرار بگیرند و از فعالیت کردن غدد عرق جلوگیری نمایند؛ همانطور که می دانید روند تعریق پوست بسیار طبیعی است و بهتر است به صورت مدام این پدها مورد استفاده قرار نگیرند.

برخی از پد ها باید بر روی پوستی که تمیز و خشک است مورد استفاده قرار گیرند و در ضمن باید آن ها را بر روی پوست شیو شده استفاده کرد؛ در ادامه برخی از انواع پدهای عرق گیر را برای شما نام خواهیم برد :

 • برخی از آن ها محافظ های لباس اند که از طریق بند های به خصوصی به دور بازو یا شانه بسته می شوند.
 • بعضی از پد ها جنسشان از پنبه است که جاذب عرق اند و به طور مستقیم بر روی پوست می چسبند.
 • پدهای عرق گیری وجود دارند که بیرنگ شیمیایی اند و به صورت برچسب به پوست افراد می چسبند.
 • برخی از پدهای عرق گیر می توانند به داخل لباس افراد بچسبند.
 • محافظ هایی وجود دارد که باید به وسیله گیره های فلزی، نوار پارچه ای، سوزن پوشیده شوند یا این که به لباس شما وصل گردند.
انواع مختلف پد عرق گیر

مزایا و معایب پد عرق گیر

پد عرق گیر مانند هر محصول دیگری با مزایا و معایبی همراه است، از این رو در این بخش برخی مزایای این محصول و برخی معایب آن را برای شما شرح خواهیم داد :

مزایا : این پدها در برابر بسیاری از محصولات عرق گیر دیگر بسیار مقرون به صرفه تر هستند؛ آن ها می توانند از خیس شدن لباس شما در بخش زیر بغل جلوگیری نمایند؛ پد عرق گیر از خاصیت ضد باکتری و ضد حساسیت برخوردار است که می توان آن را زیر هر نوع لباسی استفاده کرد.

معایب : در صورتی که از پد عرق گیر بدون زیر پوش استفاده نمایید، می تواند موجب منتشر شدن بوی نامطبوع و بد عرق در اعضای دیگر نیز شود؛ این نوع از پدها به سرعت جمع می شوند که موجب بروز ناراحتی و کمتر شدن میزان خاصیت آن می گردند؛ این نوع از محصولات به آسانی در ناحیه استفاده شده جا به جا می گردند و ممکن است کارایی شان کمتر شود؛ در صورت تعریق بیش از اندازه دیگر تاثیر مثبت بر روی عرق نمی گذارند.

نحوه استفاده از پد عرق گیر

برای استفاده از پد عرق گیر باید به برخی نکات و توصیه ها توجه نمایید تا هیچ گونه مشکلی در طول استفاده از آن رخ ندهد؛ این نکات به شرح زیر اند :

 • باید ابتدا بسته بندی محصول را باز کنید و پس از آن سعی نمایید بهترین مارک پد عرق گیر را از لایه بهداشتی محافظتی اش جدا کنید.
 • در این صورت باید بخش عریض تر این پد را به لایه داخلی پد بچسبانید تا بخش کوچکترش به لبه آستین لباس چسبیده شود.
 • در صورتی که لباس شما آستین دارد، باید سعی کنید پد مخصوص را نصف نمایید و بخش کوچک ترش را برای سایر لباس هایتان استفاده کنید.
 • تمام تلاش خود را به کار گیرید که پد در بخش مرکزی زیر بغل آستین تان چسبانده شود؛ در این صورت پد در بخش مرکزی حلقه آستین قرار می گیرد.
 • در ادامه باید بهترین مارک پد عرق گیر را به مدت 5 ثانیه به ناحیه مورد نظر فشار دهید.
 • در صورتی که پد مورد نظرتان ماندگاری 24 ساعته داشته باشد، قطعا پس از این زمان باید آن را دور بیندازید.
نحوه استفاده از پد عرق گیر

ویژگی های بهترین مارک پد عرق گیر

بهترین مارک پد عرق گیر باید ویژگی ها و خصوصیات خوبی داشته باشد؛ در ادامه این ویژگی ها را برای شما شرح خواهیم داد :

 • پد ضد تعریق باید از نرمی و لطافت بسیار بالایی برخوردار باشد.
 • این محصول باید هیچ گونه حساسیتی برای پوست به وجود نیاورد.
 • این پد باید به آسانی به بخش درونی لباس متصل شود.
 • پد عرق گیر باید از لباس ها در برابر خیسی و بوی بد محافظت کند.
 • این محصول باید لایه ی خشک کننده و خنثی کننده ی عرق داشته باشد و بوی نامطبوع را به دور کند.
 • این پد باید از خاصیت جذب بسیار بالایی برخوردار باشد.
 • این محصول باید آسیبی به پوست نزند.
 • مدت زمان ماندگاری اثر این محصول باید بالا باشد.
 • این پد باید توسط دیگران مشاهده نشود.
 • برخی از آن ها باید به خوبی شستشو شوند.

کلام آخر

پد عرق گیر یکی از محصولات بهداشتی برای رفع بوی بد عرق و جلوگیری از خیسی لباس می باشد؛ این محصول انواع مختلفی دارد که هر یک از آن ها به نوعی می توانند بر روی منافذ تعریق پوستی اثر بگذارند و از عرق بیش از اندازه جلوگیری نمایند؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با پد عرق گیر در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت جراحتو 10 تا از بهترین مارک پد عرق گیر را به شما معرفی کرد تا بتوانید با خیال آسوده محصول مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با پد عرق گیر دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

source

توسط blogcheck