ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین دکتر کاشت ابرو در پونک آشنا کنیم. ابروها از زیباترین اجزای صورت می باشند که در چهره تاثیر بسزایی دارند. امروزه پر پشت بودن ابروها یکی از ملاک زیبایی ابروها می باشد. از این رو افرادی که ابروهای نازکی دارند و یا ابروهای شان رشد ندارد می توانند از کاشت ابرو استفاده کنند. دکتر کاشت ابرو به شما کمک می کند تا ابروهایی قرینه، حجیم و پرپشت داشته باشید. از این رو لیستی از بهترین دکتر کاشت ابرو در پونک را برای شما تهیه کرده ایم، پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

کاشت ابرو چیست؟

ابروهای پرپشت و قرینه در چهره تاثیر زیادی دارند و باعث جذاب شدن چهره می شوند. اگر ابروهایتان نازک است و یا از ظاهر آن راضی نمی باشید، از روش کاشت ابرو کمک بگیرید، کاشت ابرو که امروزه از پرطرفدارترین و بهترین روش برای فرم دهی و پر کردن ابروها است، نزد بهترین دکتر کاشت ابرو در پونک انجام می شود. کم پشت بودن ابروها دلایل مختلفی  دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

  • عفونت
  • افزایش سن
  • برداشتن بیش از حد ابروها
  • تعادل نداشتن هورمون ها
  • عوامل ژنتیکی
کاشت ابرو چیست؟

کاشت ابرو روشی است که با انجام آن، ابروها طبیعی و نچرال دیده می شوند، چرا که کاشت ابرو یک عمل زیبایی است که در پروسه انجام آن، مو از قسمت های اطراف سر یا نواحی کنار گوش برداشته می شود و در قسمت ابرو کاشته می شود. کاشت ابرو با در نظر گرفتن مواردی مانند جنسیت، شرایط فیزیکی و… با روش های متفاوتی انجام می شود. در روش های مختلف کاشت ابرو تنها تفاوت در مرحله برداشت گرافت مو می باشد. به صورت کلی زمان انجام مراحل پیوند ابرو ممکن است بین 4 تا 7 ساعت طول بکشد.

5تا از بهترین دکتر کاشت ابرو در پونک را بشناسید!

توصیه های مراقبتی بهترین دکتر کاشت ابرو در پونک

بعد از انجام پیوند ابرو نزد بهترین دکتر کاشت ابرو در پونک لازم است یک سری موارد را رعایت کنید چرا که به شما در کسب نتیجه رضایت بخش از کاشت ابرو کمک می کند. در ادامه به برخی از این موارد اشاره می کنیم:

  • به مدت 5 روز بعد از انجام کاشت ابرو  از رفتن به استخر، سونا و جکوزی پرهیز کنید.
  • در صورت مشاهده تورم، از گذاشتن کمپرس یخ پرهیز کنید.
  • سعی کنید تا 1 ماه اول بعد از کاشت ابرو از مصرف نوشیدنی های الکلی بپرهیزید، چرا که الکل باعث رقیق شدن خون و خونریزی در قسمت جراحی شده می شود.
  • موقع خوابیدن سرتان به سمت بالا باشد و به روی صورتتان نخوابید، چرا که برخورد ابرو ها با بالش، باعث آسیب دیدن فولیکول ها می شود.
توصیه مراقبتی کاشت ابرو بهترین دکتر کاشت ابرو در پونک

کلام آخر

کاشت ابرو یکی از پرطرفدارترین روش های زیبایی جهت پرپشت شدن و خوش فرم شدن ابرو ها می باشد. این روش برای کسانی که ابرو های کم پشتی دارند، ریزش ابرو دارند و یا حتی کسانی که از فرم ابرویشان راضی نیستند، مناسب است. کاشت ابرو به روش های گوناگونی قابل انجام است که می توانید نزد بهترین دکتر کاشت ابرو در پونک آن را انجام دهید.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو همواره سعی داشته شما عزیزان را با بهترین دکتر کاشت ابرو در پونک آشنا کند. در صورت داشتن هر گونه سوال و یا انتقاد و پیشنهاد، می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

چه مدت بعد از کاشت، ابرو ها شروع به رویش می کند؟

پس از کاشت ابرو به مدت یک تا سه ماه موها در فاز استراحت هستند و پس از آن و در ماه چهارم موهای کاشته شده شروع به رویش می کنند.

آیا عمل کاشت ابرو دردناک است؟

قبل از درمان با این روش در ناحیه مد نظر از بی حسی موضعی استفاده می شود و اغلب افراد بعد از عمل می گویند که درد یا ناراحتی ای حس نکردند ولی ممکن است اثرات بی حسی تا چند روز بعد از عمل در ناحیه سر بماند.

هزینه کاشت ابرو چگونه است؟

هزینه ها بستگی به منطقه تحت درمان، تبحر پزشک و روش مورد نظر دارد. یک جلسه مشاوره قبل از درمان صورت می گیرد که پزشک مطالب فوق را بررسی می کند و هزینه های را برای شما تخمین می زند.

4.9/5 – (10 امتیاز)

source

توسط blogcheck