ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با بهترین مرکز پاکسازی تاتو در اصفهان آشنا کنیم و اطلاعات ارزشمندی را در رابطه با پاکسازی تاتو در اختیارتان قرار دهیم. روش های متعددی برای پاکسازی تاتو وجود دارد که برخی از این روش ها شامل: جراحی، حذف با لیزر و درم ابریژن می باشد. در صورتی که قصد پاک کردن تاتو خود را داشته باشید، بهترین راه و بی خطر ترین راه مراجعه به مراکز پاکسازی تاتو است (علت این امر را در ادامه مقاله شرح می دهیم.) کلیه تاتوها را نمی توان در یک دسته قرار داد و میزان پاکسازی و یا محو نمودن آن به عوامل مختلفی بستگی دارد و با توجه به جدید و یا قدیمی بودن آن متغیر می باشد.

تاتو و پاکسازی آن

روش های قدیمی که برای پاکسازی تاتو به کار برده می شد؛ معمولاً با درد بسیاری همراه بودند، بخصوص نقاط استخوانی بدن همچون: مچ دست، مچ پا و جناغ سینه و … که پوست نازکتری نیز داشت، دردآورتر بودند اما امروزه به منظور کاهش درد از کرم های بی حسی موضعی و یا دستگاهی که باد سرد بر روی پوست می دهد استفاده می شود تا در زمان ریمو کردن تاتو هیچ درد و یا ناراحتی احساس نشود.

به طور کلی اکثر درمان های پاکسازی تاتو بین هفت الی ده جلسه لیزر با فاصله هفتگی بین شش الی هشت هفته صورت می گیرد. معمولاً پیش از هر اقدام زیبایی ابتدا به هزینه و  کیفیت آن توجه می گردد و سپس دست به آن عمل می زنند. هزینه پاکسازی تاتو نیز مانند سایر اقدامات زیبایی به عوامل مختلفی بستگی دارد. به عنوان مثال: گستردگی خالکوبی و یا تعداد جلسات مورد نیاز آن، نوع پوست فرد و سایر عوامل در قیمت نهایی پاکسازی تاتو تاثیر گذار است.

انتخاب بهترین مرکز پاکسازی تاتو در اصفهان

با توجه به این که پوست انسان بسیار حساس است و باید در حفظ و مراقبت آن دقت نمود، بر همین اساس، در صورتی که تاتو بر روی پوست وجود داشته باشد و قصد پاک کردن آن را داشته باشید بسیار ضروری است که این عمل در بهترین مرکز پاکسازی تاتو انجام شود تا از بروز هرگونه مشکل و یا خطری جلوگیری به عمل آورید. به منظور انتخاب بهترین مرکز پاکسازی تاتو معیارها و ملاک هایی را شرح می دهیم تا به کمک آن ها بتوانید بهترین انتخاب را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید.

لازم به ذکر است پس از آشنایی با معیارها و ملاک های انتخاب بهترین مرکز پاکسازی تاتو روش های شناسایی آن را نیز ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه ابهام و یا مشکلی در رابطه با انتخاب بهترین مرکز پاکسازی تاتو در اصفهان را نداشته باشید از جمله معیارهای انتخاب بهترین مرکز پاکسازی تاتو عبارتند از:

 • رعایت اصول بهداشتی: مرکزی را بهترین می دانیم که بهداشت و نظافت در آن به نحو احسن رعایت شده باشد و کلیه ابزارها، دستگاه ها و سایر امکانات موجود در کلینیک استریل شده و پاکیزه باشند و از بروز عفونت های پوستی و … جلوگیری به عمل آورد.
 • سابقه درخشان: مرکز پاکسازی تاتو می بایست دارای کادر درمان و پزشکان متخصص، با سابقه و کاربلد بسیاری باشد تا کلیه روش های پاکسازی، زیبایی، جوانسازی، جراحی زیبایی و .. طبق اصول و ضوابط خاص خود انجام شود.
 • بالا بردن سطح دانش: این عامل بسیار مهم است و بهترین مرکز پاکسازی تاتو در اصفهان باید در راستای ارتقاء سطح علمی خود و کارکنان خویش کوشا باشد و از روش ها و تکنیک های زیبایی نوین و به روز دنیا در جهت نتیجه بخش بودن اعمال زیبایی و پاک نمودن تاتو استفاده نمایند.
 • موقعیت جغرافیایی: بهترین مرکز پاکسازی تاتو باید در موقعیت جغرافیایی مناسبی قرار داشته باشد تا رفت و آمد به آن جا با کلیه وسایل نقلیه اعم از وسایل نقلیه شخصی و عمومی انجام پذیرد.

راه ها و روش های متعددی برای شناسایی مرکز پاکسازی تاتو وجود دارد که تمامی روش های شناسایی در این مقاله گنجانده نمی شود و برخی از این روش ها به شرح زیر می باشد:

 • پرس و جو از بهترین دکتر پوست در اصفهان می تواند کمکی برای رسیدن به هدف خویش باشد.
 • امروزه با افزایش دانش و به روز رسانی تکنولوژی، اکثر فعالیت های روزمره و تحقیقات، به کمک فضای مجازی صورت می گیرد و از این رو یکی از روش های یافتن و شناسایی مرکز پاکسازی تاتو معتبر و به روز نیز، جست و جو در فضای مجازی می باشد.
 • در صورتی که هر یک از اقوام و یا آشنایان خویش قبلا تاتو داشته اند و به مرکزی برای پاک کردن آن مراجعه نموده اند، اگر نسبت به خدمات دریافتی خویش راضی بوده باشند، به شما توصیه می کنیم که مشخصات کلینیک و یا مرکز پاکسازی تاتو را از ایشان بگیرید و به صورت حضوری به آن جا مراجعه نمایید.
 • در صورتی که هر یک از روش های ذکر شده قابل اجرا نبود، پیشنهاد می کنیم از پزشک عمومی و یا پزشک خانوادگی خویش سوالاتی راجع به مراکز زیبایی و پاکسازی تاتو بفرمایید و ایشان حتما شما را به بهترین نحو ممکن یاری می رسانند، به این دلیل که اکثر پزشکان مراکز درمانی و زیبایی برتر را در محل طبابت خود می شناسند و به این طریق شما را در این راه کمک می کنند.

در ادامه لیستی از بهترین مرکز پاکسازی تاتو در اصفهان را برای شما عزیزان شرح می دهیم تا در صورتی که قصد انجام چنین عملی را داشتید به آسودگی با مراجعه به مقاله ما به هدف خویش دست یابید. لازم به ذکر است؛ اگر ساکن شهر تهران هستید و در جستجوی مرکز جوانسازی پوست به منظور انجام خدمات جوانسازی پوست می باشید، توصیه می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین مرکز جوانسازی پوست در تهران مراجعه فرمایید و از مطالب و لیست مراکز ارائه شده آن بهره مند شوید.

10 تا از بهترین مرکز پاکسازی تاتو در اصفهان را بشناسید!

مراقبت های بعد از پاکسازی تاتو

همانطور که می دانید؛ پوست لایه ای دفاعی در برابر انواع آلودگی ها و عوامل بیرونی است و همچنین در ظاهر و زیبایی فرد بسیار تاثیرگذار می باشد، از این رو توجه و مراقبت از آن بسیار تاکید شده است و حال در صورتی که تاتویی بر روی آن وجود داشته باشد، این مراقبت ها دو چندان می شود.

عوامل مختلفی منجر به اقدام پاکسازی تاتو می شوند که برخی از این عامل ها شامل: تغییر سبک زندگی، تغییر و یا استخدام شغل، قدیمی بودن تاتو و … است. در صورتی که قصد پاک نمودن تاتو را داشتید، الزامی است که به بهترین مرکز پاکسازی تاتو در اصفهان مراجعه کنید و طبق اصول و توصیه های مراقبتی در نتیجه بخشی مطلوب تر گام بردارید. برخی از توصیه های مراقبتی پس از پاکسازی تاتو به شرح زیر می باشد:

 • به منظور کاهش التهاب کوتاه سازی فرآیند پاکسازی تاتو توصیه می شود تا از آرایش کردن بر روی ناحیه لیزر شده خودداری فرمایید.
 •  بهترین مرکز پاکسازی تاتو در اصفهان کرم آنتی باکتریال را به شما تجویز می نماید تا به کمک آن روند بهبودی بهتر پیش رود.
 • الزامی است که روش های مراقبتی را جدی بگیرید و اصول بهداشتی را رعایت نمایید.
 • توصیه می شود در زمان شستن محل پاکسازی تاتو، آب را به آرامی به آن بزنید و از وارد کردن هر گونه فشار جداً خودداری کنید.
 • از قرارگیری در معرض نور مستقیم آفتاب خودداری کنید و در زمان های ضروری از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.
 • متخصصین موجود در بهترین مرکز پاکسازی تاتو در ایران خاطر نشان می کنند که بروز تاول امری کاملا طبیعی است و این بدان معناست که بدن شما در حال خلاصی از جوهر تاتو است و بنابراین جای نگرانی نیست و از دستکاری و خاراندن آن خودداری کنید و آن را به حال خود بگذارید.
مراقبت های بعد از پاکسازی تاتو

عوارض پاکسازی تاتو

معمولاً در صورتی که در بهترین مرکز پاکسازی تاتو در اصفهان اقدام به ریمو تاتو نمایید هیچ گونه عارضه ای شما را تهدید نمی کند، با این وجود در برخی مواقع ممکن است بنابر دلایل متعددی در زمان پاک کردن تاتو با لیزر پوست فرد در معرض خطر عفونت قرار بگیرد و یا این که دچار زخم هایی شود که قابل درمان نباشند. تغییر رنگ نیز در برخی مواقع قابل مشاهده است به این صورت که رنگ قسمت خالکوبی شده نسبت به سایر قسمت های بدن کم رنگ تر و یا تیره تر می باشد که این عامل هم به مرور زمان بهبود خواهد یافت.

متخصصین موجود در بهترین مرکز پاکسازی تاتو در اصفهان برای جلوگیری از واکنش های احتمالی و آلرژیکی آنتی هیستامین های خوراکی و نستروئیدهای ضد التهاب را تجویز می کنند و به این صورت از عارضه های بعدی جلوگیری می نمایند.

کلام آخر

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید، سایت جراحتو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین مرکز پاکسازی تاتو در اصفهان آشنا کند و امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید و سودمند واقع شده باشد. در صورت داشتن سوال و یا مشاوره با شماره های ذکر شده تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است، اگر قصد انجام خدمات زیبایی دیگری همچون: تزریق ژل، مراقبت های پوستی و جوانسازی آن، تزریق بوتاکس و یا سایر اقدامات زیبایی را دارید، پیشنهاد می کنیم به مقاله ما با عنوان بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان مراجعه کنید و از مطالب و لیست مراکز زیبایی آن بهره مند شوید.

source

توسط blogcheck