ما امروز قصد داریم شما را با بهترین دکتر کاشت ریش در تهران آشنا کنیم. کاشت ریش روشی برای پیوند مو می باشد. افرادی که دارای ریش های بسیار کم پشت هستند می توانند از این روش استفاده کنند. کاشت ریش باید توسط بهترین و با تجربه ترین پزشک انجام شود تا نتایج خوبی را به دنبال داشته باشد. ما در این مقاله لیستی از بهترین دکتر کاشت ریش در تهران را در اختیار شما قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

کاشت ریش چیست؟

کاشت ریش یک روش پیوند مو می باشد. برای انجام کاشت ریش پزشک موهای فرق سر را در ناحیه صورت می کارد. کاشت ریش روشی بسیار حساس است و برای انجام آن باید از جدیدترین و بهترین روش های کاشت مو استفاده شود تا با ریسک پایین درمان و بدون آسیب نتایج بسیار خوبی داشته باشد. برای انجام کاشت ریش سعی کنید به بهترین کلینیک کاشت مو در تهران مراجعه نمایید. قبل از شروع انجام کاشت ریش، مرحله آماده سازی مو انجام می شود که این مرحله شامل شست و شو ناحیه اهدا کننده می باشد. در این ناحیه با استفاده از بی حسی موضعی پوست سر بی حس می شود و بعد از آن فولیکول ها برداشت می شوند.

کاشت ریش چیست؟

هزینه کاشت ریش

به دست آوردن نتیجه و یکنواختی ریش و سبیل نیاز به دانش فنی دارد و این فرآیند حساس و پیچیده است. عوامل مختلفی می تواند در قیمت کاشت ریش و سبیل موثر باشد که در زیر به عوامل اصلی تغییر هزینه کاشت اشاره می کنیم.

تعداد گرافت های مورد نیاز: هزینه کاشت بسته به تعداد گرافت ها (مجموعه ای از رشته های مو با پیاز مو) و فولیکول ها (فولیکول های مو کیسه هایی هستند که تمام مراحل رشد مو در آنها انجام می شود) که از ناحیه اهداکننده جدا شده و پیوند می شوند، متفاوت است. هر چه تعداد پیوندها بیشتر باشد، تراکم مورد نیاز بیشتر و هزینه کاشت بیشتر می شود.

طراحی عالی برای ریش و سبیل: بسته به الگوی ریزش و قسمت پایین پشت ریش و سبیل، اندازه منطقه کاشت متغیر است. ممکن است بخواهید کل ناحیه چانه را کاشت کنید یا به سادگی خط ریش خود را اصلاح کنید. به طور کلی هر چه سطحی که قرار است کاشت شود بیشتر باشد، هزینه کاشت بیشتر می شود.

مراقبت های قبل و بعد از عمل: گاهی اوقات بهتر است قبل و بعد از عمل از داروهایی برای تقویت مو استفاده کنید. علاوه بر این، پس از عمل، پماد آنتی بیوتیک برای جلوگیری از عفونت و در صورت احساس درد برای شما مسکن تجویز می شود.

انتخاب کلینیک و پزشک: یکی از اصلی ترین عوامل موثر در افزایش و کاهش هزینه کاشت، انتخاب کلینیک مناسب و پزشک مناسب خواهد بود. واضح است که استفاده از امکانات و تجهیزات مدرن نتایج بهتری می دهد، اما ممکن است هزینه آن کمی بیشتر باشد.

ویژگی های بهترین دکتر کاشت ریش و سبیل

برای انجام کاشت ریش باید سعی کنید بهترین و با تجربه ترین پزشک را انتخاب کنید. ما در این قسمت برخی از ویژگی های بهترین دکتر کاشت مو در تهران را در اختیار شما قرار داده ایم، برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • اولین و مهم ترین ویژگی بهترین دکتر کاشت ریش در تهران داشتن مدرک و تخصص می باشد. سعی کنید به پزشکی مراجعه نمایید که دارای مدرکی بسیار معتبر از بهترین دانشگاه باشد.
 • از دیگر ویژگی هایی که حائز اهمیت است، دانش پزشکی و علمی پزشک می باشد. باید به پزشکی مراجعه کنید که دارای دانش و علم کافی در زمینه فعالیت خود باشد. بهترین پزشک باید بتواند در هر شرایطی از بهترین روش ها استفاده کند.
 • یکی از ویژگی های بهترین دکتر کاشت ریش در تهران تجربه کافی و سابقه کاری ایشان می باشد. اگر پزشک شما تجربه کافی در حیطه پوست، مو و زیبایی را داشته باشد نتایج عمل شما مطلوب خواهد بود.
 • بهترین دکتر کاشت ریش در تهران باید برخورد بسیار مناسبی با مراجعین خود داشته باشد، پس به پزشکی مراجعه کنید که تمامی نکات لازم را برای مراجعه کنندگان بیان می کند و سعی می ‌کند به تمامی سوالات افراد با صبر و حوصله پاسخ دهد.
 • بهترین دکتر کاشت ریش در کلینیک بسیار مجهزی مشغول فعالیت است. به پزشکی مراجعه کنید که در کلینیک خود تجهیزات بسیار مناسبی داشته باشد.

اقدامات قبل از کاشت ریش:

⭐نخوردن داروهای خاص دارو های رقیق کننده ی خون را در فاصله ی کوتاهی تا انجام کاشت مصرف نکنید
✅نخوردن مشروبات الکلی  از مصرف مشروبات الکلی قبل از کاشت ابرو بپرهیزید
❤️نکشیدن سیگار از مصرف دخانیات و سیگار برای حداقل دو هفته قبل از کاشت خودداری کنید
❣داشتن همراه بهتر است روز موعد پیوند ابرو، یک همراه با خود داشته باشید که شما را به خانه ببرد.

10 تا از بهترین دکتر کاشت ریش در تهران را بشناسید!

دکتر علی وفائی

دکتر علی وفائی

دکتر علی وفائی، یکی از بهترین دکتر کاشت ریش در تهران می باشند. ایشان جزء با تجربه تری پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر وفائی بعد از گذراندن دوره عمومی و اخذ مدرک توانستند دوره تخصص خود را سپری نمایند و بورد تخصص خود را کسب کنند. ایشان در انجمن بین ‌المللی کاشت مو آمریکا و جامعه آسیایی جراحان کاشت مو دارای عضویت می باشند. دکتر وفائی فارغ‌ التحصیل دکترای عمومی از دانشگاه هستند.

خدمات دکتر علی وفائی:

آدرس: تهران، ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، خیابان یاسمی، بیمارستان خاتم الانبیا

شماره تماس: 02188884040

دکتر حمید امین توکلی

دکتر حمید امین توکلی

دکتر حمید امین توکلی، یکی از بهترین دکتر کاشت ریش در تهران به شمار می روند. ایشان جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود می باشند. دکتر توکلی دکترای عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی تهران سپری کردند و سپس در رشته تخصصی آنستژیولوژی در دانشگاه تهران ادامه تحصیل داده اند. ایشان در سال 1375 برای دریافت مدرک کاشت مو اقدام کردند. دکتر توکلی در دوره های علمی و عملی انجمن کاشت موی آمریکا شرکت کرده اند و به همین دلیل دارای تجربه بسیاری در زمینه فعالیت خود می باشند.

خدمات دکتر حمید امین توکلی:

 • کاشت ریش و سبیل
 • لیزر موهای زائد

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، روبروی بیمارستان دی، نبش خیابان دوم گاندی، ساختمان پزشکان دی، طبقه 5، واحد B

شماره تماس: 02188873998

دکتر محمد سعیدی

دکتر محمد سعیدی

دکتر محمد سعیدی، متخصص پوست، مو و زیبایی هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر کاشت ریش در تهران به شمار می روند. دکتر سعیدی بعد از گذراندن دوره عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت سپری کنند و بورد تخصص خود را دریافت نمایند. ایشان موفق به دریافت مدرک پزشکی عمومی در سال 1386 از دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند. ایشان موفق به کسب بورد تخصصی پوست، مو و زیبایی می باشند. دکتر سعیدی یکی از با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود می باشند.

خدمات دکتر محمد سعیدی:

 • کاشت مو و ابرو
 • کاشت ریش و سبیل
 • لیفت صورت و گردن
 • رفع جای زخم و بخیه
 • درمان خال و زگیل
 • رفع موهای زائد بدن و صورت

آدرس: تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام، بین عادل و زرین، جنب فروشگاه LG، پلاک 84، طبقه دوم

شماره تماس: 02177860740

دکتر سعید رضا یوسف

دکتر سعید رضا یوسف

دکتر سعید رضا یوسف متخصص پوست و مو می باشند. ایشان جراح و متخصص پوست و یکی از بهترین دکتر کاشت ریش در تهران هستند. دکتر یوسف بعد از گذراندن دوره عمومی خود توانستند دوره تخصص خود را نیز سپری کنند و بورد تخصص خود را دریافت نمایند. ایشان جزء با تجربه ترین پزشکان در حیطه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر یوسف متولد سال 1354 می باشند. ایشان دوره عمومی و تخصص خود را در دانشگاه علوم پزشکی شیراز سپری نموده اند. دکتر یوسف در انجمن جراحان پوست آمریکا (ASDS) دارای عضویت هستند.

خدمات دکتر سعید رضا یوسف:

 • خدمات درمانی پوست

آدرس: تهران، الهیه، خیابان فرشته، خیابان مریم شرقی، خیابان امین، برج SMP طبقه 2، واحد B

شماره تماس: 02122050770

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر کاشت ریش در تهران به شمار می روند. دکتر آرش نجف بیگی جزء جراحان پلاستیک بسیار فعال کشور به شمار می روند. ایشان جزء با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود می باشند. دکتر نجف بیگی دارای گواهینامه‌ های ISO 9001:2015 و ISO10002:2018 از DEF می باشند. ایشان بعد از گذراندن دوره عمومی و اخذ مدرک پزشکی عمومی موفق به گذراندن دوره تخصص شدند و توانستند بورد تخصصی خود را با موفقیت دریافت نمایند.

خدمات دکتر آرش نجف بیگی:

 • کاشت مو و ابرو و ریش

آدرس: تهران، جردن، بالاتر از تقاطع حقانی، خیابان کیش، پلاک 45، طبقه چهارم شرقی، زنگ 7

شماره تماس: 02191009402

دکتر میر احد موسوی

دکتر میر احد موسوی

دکتر میر احد موسوی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر کاشت ریش در تهران به شمار می روند. دکتر موسوی بعد از سپری کردن دوره پزشکی عمومی و دریافت مدرک پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند و بورد تخصص خود را کسب کنند. ایشان یکی از پزشکان بسیار مجرب و متخصص در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر موسوی دارای 20 سال سابقه در زمینه فعالیت خود می باشند. ایشان در انجمن متخصصین پوست و مو ایران به طور رسمی عضویت دارند.

خدمات دکتر میر احد موسوی:

 • کاشت ریش و سبیل
 • کاشت مو و کاشت ابرو
 • زاویه ساز ی صورت
 • تزریق ژل، تزریق بوتاکس
 • رفع گودی زیر چشم
 • اصلاح کوچکی چانه
 • برجسته سازی گونه و ایجاد خط گونه

آدرس: تهران، شهرک غرب، فرحزادی تقاطع دریا، خیابان نورانی، پلاک 26، طبقه چهارم، واحد 7

شماره تماس: 02188695236

دكتر فرح آل قیس

دكتر فرح آل قیس

دكتر فرح آل قیس متخصص پوست و مو هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر کاشت ریش در تهران به شمار می روند. دکتر فرح آل قیس جزء پزشکان با تجربه در زمینه کاشت مو و همچنین درمان پوست می باشند.ایشان بعد از گذراندن دوره عمومی توانستند دوره تخصص خود را سپری کنند و بورد تخصص خود را کسب نمایند. دکتر آل قیس توانستند رشته پزشکی خود را در دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی سپری کنند و مدرک عمومی خود را اخذ نمایند.

ایشان دوره تخصصی جراحی پیوند مو را در كشور فرانسه گذراندند. دكتر فرح آل قیس موفق به کسب گواهینامه تخصصی جراحی پیوند مو از دانشگاه تهران می باشند. ایشان 17 سال سابقه در زمینه فعالیت خود دارند. دکتر آل قیس در کنگره های متعدد تخصصی جراحی پیوند مو در خارج از کشور حضور فعالی داشته اند و به همین دلیل دارای تجربه بسیاری هستند. ایشان در جامعه بین‌ المللی جراحان كاشت مو (ISHRS) و جامعه اروپایی جراحان پیوند مو (ESHRS) دارای عضویت هستند.

خدمات دكتر فرح آل قیس:

 • کاشت مو به روش FIT
 • کاشت موی ترکیبی
 • کاشت مو به روش FUT
 • کربوکسی تراپی مخصوص مو

آدرس: بلوار میرداماد، بین جردن و ولیعصر، پلاک 315، واحد 4

شماره تماس: 09127904012

دکتر محمدرضا جیحانی

دکتر محمدرضا جیحانی

دکتر محمدرضا جیحانی متخصص پوست و مو و درماتولوژی و یکی از بهترین دکتر کاشت ریش در تهران هستند. ایشان یکی از پزشکان با تجربه در زمینه کاشت مو و ریش به شمار می روند. دکتر جیحانی بعد از گذراندن دوره عمومی توانستند دوره تخصص خود را با موفقیت پشت سر بگذارند و بورد تخصص خود را کسب کنند. دکتر جیحانی دارای 7 سال سابقه موفق در زمینه پوست و مو می باشند و خدمات خود را با کیفیت بسیار بالایی به افراد ارائه می دهند.

خدمات دکتر محمدرضا جیحانی:

 • لیزر موهای زائد
 • لایه برداری پوست
 • تزریق فیلر و ژل

آدرس: تهران، اندرزگو، نبش احمدی

شماره تماس: 0763170

دکتر هادی نوریان

دکتر هادی نوریان

دکتر هادی نوریان، متخصص جراحی عمومی هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر کاشت ریش در تهران به شمار می روند. دکتر نوریان بعد از گذراندن دوره پزشکی عمومی توانستند دوره تخصص خود را نیز سپری کنند و بورد تخصص خود را دریافت نمایند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر هادی نوریان در انجمن جراحان ایران و اروپا دارای عضویت هستند. ایشان، موفق به کسب بورد تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه تهران شدند. دکتر نوریان 25 سال سابقه در زمینه جراحی و زیبایی در کشور اتریش دارند.

خدمات دکتر هادی نوریان:

 • کاشت ابرو و ریش

آدرس: تهران، فلکه چهارم تهرانپارس، بلوار توحید، رو به روی پارک پلیس، پلاک 28

شماره تماس: 02177040499

دکتر فائزه احمدی

دکتر فائزه احمدی

دکتر فائزه احمدی، متخصص پوست، مو و زیبایی و یکی از بهترین دکتر کاشت ریش در تهران می باشند. ایشان یکی از با تجربه ترین پزشکان در زمینه فعالیت خود به شمار می روند. دکتر احمدی بعد از گذراندن دوره عمومی توانستند دوره تخصص خود را نیز سپری کنند و بورد تخصص خود را کسب نمایند. دکتر احمدی تمام تلاش خود را می کنند تا خدمات خود را با کیفیت بسیار بالایی به افراد ارائه دهند.

خدمات دکتر فائزه احمدی:

 • تزریقات زیبایی
 • لیزر موهای زائد

آدرس: تهران، منطقه 3، آفریقا، خیابان ارمغان شرقی، پلاک 19

شماره تماس: 02122054435

کاندیدای مناسب کاشت ریش

افرادی که خواهان دستیابی به موهای ضخیم ‌تر و پرتر در ناحیه صورت هستند کاندیدای مناسبی برای انجام این روش می باشند. برای انجام این روش باید به بهترین و با تجربه ترین پزشک مراجعه کنید. تمامی کلینیک های کاشت مو این روش را انجام نمی دهند پس سعی کنید به بهترین و با تجربه ترین پزشک کاشت ریش مراجعه نمایید. باید سعی کنید درباره این روش و همچنین پزشکی که قصد دارید به ایشان مراجعه کنید به خوبی تحقیق کنید.

کاندیدای مناسب کاشت ریش

مراقبت های کاشت ریش

 • هنگام خوابیدن و استراحت کردن به هیچ عنوان روی صورت نخوابید، صاف و رو به پشت بخوابید.
 • سعی کنید ناحیه مورد نظر را تا حد امکان تمیز نگه دارید.
 • از انجام ورزش های سنگین و فعالیت بدنی شدید پرهیز نمایید.
 • بعد از انجام کاشت ریش شنا کردن و فعالیت هایی مانند رفتن به سونا و یا حمام آب گرم را انجام ندهید.
 • سعی کنید بعد از انجام این کار از شامپوهای مخصوص پس از کاشت ریش استفاده کنید.
 • بعد از این روش از استعمال دخانیات بپرهیزید.
 • از خاراندن و لمس کردن ناحیه کاشت ریش خودداری نمایید.
مراقبت های کاشت ریش

کلام آخر

کاشت ریش یک روش پیوند مو می باشد.برای انجام کاشت ریش پزشک موهای فرق سر را در ناحیه صورت می کارد. کاشت ریش روشی بسیار حساس است و برای انجام آن باید از جدیدترین و بهترین روش های کاشت مو استفاده شود تا با ریسک پایین درمان و بدون آسیب نتایج بسیار خوبی داشته باشد. از انجام کاشت ریش شنا کردن و فعالیت هایی مانند رفتن به سونا و یا حمام آب گرم را انجام ندهید. افرادی که خواهان دستیابی به موهای ضخیم ‌تر و پرتر در ناحیه صورت هستند کاندیدای مناسبی برای انجام این روش می باشند.

از شما بسیار ممنونیم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت جراحتو همواره سعی داشته شما را با بهترین دکتر کاشت ریش در تهران آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید بوده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد به سایت مراجعه کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

source

توسط blogcheck