به گزارش ایلنا، مهرداد کریمیان مربی تیم شمس آذر در نشست خبری پس از بازی مقابل پرسپولیس گفت: در روزی که می‌توانستیم خیلی نتیجه بگیریم متاسفانه بازی را واگذار کردیم. خیلی برای ۳ امتیاز این بازی برنامه ریزی کردیم و در هر دو نیمه تیم برتر میدان بودیم. موقعیت زیادی به حریف ندادیم و می توانستیم برنده بازی شویم‌ اما تجربه زیادی نداشتیم و تیم بزرگ پرسپولیس با تجربه بیشتر برنده این بازی شد.

مربی شمس آذر افزود: به حریف به خاطر کسب ۳ امتیاز این بازی تبریک می گویم اما از بازی تیم‌مان راضی نیستیم و امیدوارم در بازی های بعدی جبران کنیم.

وی درباره اخراج دقیقی سرمربی تیم شمس آذر در پی اعتراض به داور گفت: ما سر صحنه گل اعتراض داشتیم‌. زمانی که اوت پرتاب شد توپ دوم به بازیکن حریف رسید که در موقعیت آفساید بود. اعتراض آنچنانی هم نبود اما متاسفانه سرمربی ما اخراج شد و نبود ایشان به تیم ما لطمه زد. در بازی های بزرگ وقتی نمی‌توان حق را فریاد زد این اتفاق ها رخ می دهد و آقای دقیقی اخراج شد.

کریمیان درباره بازی بعد مقابل سپاهان گفت: بازی سختی داریم. می توانستیم با امتیازی که از تهران می بریم به مصاف سپاهان برویم. امیدوارم با حمایت هوادرانمان برنده بازی مقایل سپاهان شویم.

وی درباره تاکتیک این تیم مقابل پرسپولیس خاطرنشان کرد: در نیمه اول می دانستیم پرسپولیس از فصای پشت دفاع ما می تواند استفاده کند اما فضاها را بستیم. بازیکنان ما جوان بودند و ۹۵ درصد آنها برای اولین بار در ورزشگاه آزادی بازی می کردند. نیمه دوم فشار آوردیم و به آن چیزی که می خواستیم با زدن گل رسیدیم. انتظار نداشتیم مقابل تیم ۱۰ نفره گل بخوریم اما این اتفاق رخ داد. بازیکنان جوانی داریم و قطعا از آنها در آینده بیشتر خواهیم شنید.

 انتهای پیام/

source

توسط