علی نادری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص 3 بازی تیم ملی فوتبال ساحلی با سنگال اظهار داشت:‌  2 ماه است لیگ به اتمام رسیده و همه بازیکنان در استراحت لیگ بودند که ما آنها را به اردو فرا خواندیم.  البته تا امروز دو اردو برگزار کردیم و در حال آماده‌سازی تیم ملی برای جام جهانی 2024 هستیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی عنوان کرد: در بازی با سنگال تعدادی از بازیکنان تیم ملی دچار مصدومیت جزیی بودند که از آنها استفاده نکردیم و با تصمیم کادر فنی به آنها استراحت دادیم تا مصدومیتشان جدی نشود. به طور کلی با توجه به تعطیلی لیگ بچه‌ها در شرایط آماده و ایده‌آلی نبودند.

وی ادامه داد : تیم ملی در پیدا کردن حریف مشکل داشت به این دلیل که در اروپا زمستان و بعضی از تیم‌ها هم که می‌خواهند در جام جهانی شرکت کنند از بازی کردن مقابل تیمهای که در جام جهانی حضور دارند خودداری میکردند. در این مدت فدراسیون و کمیته ساحلی فقط توانستند با سنگال  و بلاروس که در گروه سوم جام جهانی قرار دارند هماهنگ کنند که چند بازی دوستانه با یکدیگر داشته باشیم و ما دوست نداریم با تیم‌های ضعیف‌تر بازی کنیم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ساحلی افزود: در آسیا تیم‌هایی که در جام جهانی هستند در اردو قرار دارند و 16 تیم در جام جهانی حضور دارند و به چهار گروه چهار تیمی تقسیم شدند گروه یک و دو در صورت صعود باید با هم بازی کنند و به همین ترتیب گروه سه و چهار؛  در این مدت ما فقط توانستیم با بلاروس و سنگال در گروه سوم هماهنگ کنیم که چند بازی داشته باشیم.

وی گفت : ملی پوشان ساحلی در 3 بازی مقابل سنگال در شرایط آماده و ایده‌آلی نبودند آنها  باید بیشتر در کنار هم باشند که در شرایط بازی قرار گیرند.در سه دیدار مقابل سنگال نتایج قابل قبولی نداشتیم اما کادر فنی توانست بازیکنان  را محک جدی بزند و در کل بازی با سنگال از لحاظ فنی برای ما اهمیت بسیار داشت. طبق هماهنگی قرار است از 26 دی تا یکم بهمن اردویی در بندرعباس داشته باشیم و با  تیم بلاروس هم بازی کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی در پاسخ به سؤالی که آیا تیم ملی می‌تواند در جام جهانی 2024 صاحب سکوی جهانی شود، عنوان کرد: ما در دو دوره اخیر جام جهانی حضور نداشتیم و در حال حاضر به دنبال بهترین عملکرد خود در جام جهانی هستیم که بتوانیم با بالا بردن پرچم جمهوری اسلامی دل مردم ایران را شاد کنیم.

نادری افزود :فدراسیون فوتبال و کمیته ساحلی به دنبال بهترین شرایط و کیفیت برای تیم ملی ساحلی قبل از جام جهانی هستند  مطمئن باشید ما با تمام توان و قدرت در جام جهانی حضور پیدا می کنیم و به دنبال بالا بردن پرچم مقدس کشورمان در جام جهانی هستیم.

پایان پیام/

source

توسط