بازی Silent Hill: Townfall سال آینده اطلاعات جدیدی دریافت خواهد کرد. همچنین منتظر اخبار جدیدی از ریمیک Silent Hill 2 در ۲۰۲۴ باشید.

سری Silent Hill یکی از مشهورترین فرنچایزهای ترسناک در صنعت بازی محسوب می‌شود، اما اکنون یک دهه است که عنوان جدیدی از آن منتشر نشده است.

آخرین بازی این سری روی Xbox 360 و PS3 عرضه شد. اما هیدئو کوجیما در حال کار روی یک بازی جدید در این سری بود که به سادگی Silent Hills نام داشت. قرار بود این بازی روی PS4 منتشر شود و حتی یک نسخه نمایشی برای آن به نام PT وجود داشت که لحن و فضای بازی جدید را تعیین کرد. این اثر در آن زمان به عنوان یکی از ترسناک‌ترین بازی‌هایی که فرد می‌تواند تجربه کند شناخته می‌شد؛ اما متأسفانه، بازی هرگز عرضه نشد. بعد از آن خبر جدیدی از این فرنچایز منتشر نشد.

در سال ۲۰۲۲، کونامی تایید کرد که سری سایلنت هیل را با چندین بازی جدید از جمله ریمیک Silent Hill 2 و اقتباس سینمایی از همان بازی احیا خواهد کرد.

یکی از بازی‌های جدیدی که فاش شد، اثری به نام Silent Hill: Townfall است، اما تریلر آن بسیار مرموز بود و تشخیص چیزی قابل توجه‌ای از آن دشوار بود. امسال حتی کوچک‌ترین خبری از این بازی فاش نشد و این موضوع باعث نگرانی برخی از طرفداران شده است. با این حال، استودیوی No Code در توییتر تأیید کرد که در سال ۲۰۲۴ اخبار بیشتری در مورد بازی به اشتراک خواهد گذاشت. ما نمی‌دانیم این اخبار چه هستند، اما این نشان می‌دهد که به انتشار بسیار نزدیک‌تر شده‌ایم. امیدواریم این بازی در سال ۲۰۲۴ منتشر شود، اما به نظر می‌رسد که در ۲۰۲۴ تنها شاهد یک تریلر باشیم و شاید عرضه بازی در سال ۲۰۲۵ اتفاق بیفتد. انتظار می‌رفت که نسخه ریمیک Silent Hill 2 نیز تا کنون منتشر شده باشد یا حداقل اخباری به دست آمده باشد، اما کونامی مدتی در مورد بازی سکوت کرده است. در هر صورت، شاید در اوایل سال ۲۰۲۴ شاهد یک رویداد جدید Silent Hill باشیم که اخبار جدیدی را در مورد همه این بازی‌ها به ما می‌دهد و ما را به انتشار کامل نزدیک‌تر می‌کند.

source

توسط