دلال‌ها بازی The Day Before را به قیمت ۲۰۰ یورو می‌فروشند!

بازی The Day Before به دلایل زیادی قطعا یکی از بدترین بازی‌های تاریخ است، اما اگر به هر دلیلی اکنون می‌خواهید آن را تجربه کنید، باید بهای سنگینی بپردازید!

بازی The Day Before با تبلیغات دروغین زیادی نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت و با تمام کارهای مرموزی که استودیو سازنده‌اش یعنی FNTASTIC انجام می‌داد، روز به روز مشخص‌تر می‌شد که با یک کلاهبرداری بزرگ مواجهیم. بازی بالاخره آمد، به شدت توسط منتقدان و بازیکنان کوبیده شد و بعد از چند روز با تعطیل شدن FNTASTIC، فروشش روی استیم متوقف شد.

با این حال شاید به هر دلیلی که خودتان می‌دانید بخواهید این بازی را روی استیم داشته باشید. بازی با قیمت ۴۰ دلار روی استیم به فروش می‌رود، اما با توقف فروش آن اکنون فقط می‌توانید از طریق خرده‌فروشی‌ها و دلال‌ها بازی را به‌دست آورید. از آنجایی که حداقل نیمی از نسخه‌های فروخته شده بازی در استیم ریفاند شده‌اند، The Day Before در حال تبدیل شدن به یکی از نادرترین بازی‌های استیم است. ظاهرا دلال‌های محترمی که کدهای فعال‌سازی بازی را در اختیار دارند نیز می‌خواهند بیشترین استفاده را از فرصت کنونی داشته باشند، چرا که این بازی با قیمت‌هایی همچون ۲۰۰ یورو در حال فروش است!

دلال‌ها بازی The Day Before را به قیمت ۲۰۰ یورو می‌فروشند! - ویجیاتو

این بازی ارزش ۴۰ دلار که چه عرض کنیم، حتی ۱۰ دلار را هم نداشت. پس بدیهی است که ۲۰۰ دلار برای این بازی، یک کلاهبرداری بزرگ‌تر از خود The Day Before است. تنها استدلالی که می‌توانیم برای پرداخت این هزینه متصور شویم این است که یک کلکسیونر استیم بخواهد این بازی را به‌عنوان یک گیم کمیاب در حساب خود داشته باشد. که در آن صورت باز هم باید گفت که جناب کلکسیونر،‌ این شاید بدترین ۲۰۰ دلاری باشد که در عمرتان خرج کرده‌اید!


جنجالی‌ترین اتفاقات رویدادهای گیمینگ! 

شدوهارت در بازی Baldur's Gate 3 از چه کسی الهام گرفته شده بود؟ - ویجیاتو


source

توسط