به گزارش خبرگزاری تسنیم، امیر قاسمی، رئیس ستاد گردشگری شهر تهران از برگزاری رویداد گردشگری 12000 نفری « به وقت عاشقی در ساعت یک و 20 »به مناسبت چهارمین سالگرد شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی با مشارکت موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس  خبر داد.

قاسمی در خصوص این برنامه  گفت: «به وقت عاشقی در ساعت یک و 20» برگرفته از زمان و نحوه شهادت حاج قاسم سلیمانی است که با حضور 12 هزار نفر از نخبگان، هنرمندان، ورزشکاران و چهره های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی محلات و مناطق شهر تهران برگزار می شود. این رویداد  با هدف آشنایی مخاطبین با نحوه زندگی کاری و شخصی حاج قاسم سلیمانی از  روز سوم دی ما تا 11 بهمن  ماه با بازدید از  سراسر مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی اجرا خواهد شد.

وی همچنین در خصوص مجموعه مورد بازدید شهروندان افزود: افتتاح سراسر نمای مقاومت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که به مجاهدت رزمندگان اسلام در نبرد با داعش پرداخته است،  قرار بود با حضور ایشان انجام شود ولی متاسفانه چهار روز قبل از افتتاح ایشان به شهادت رسیدند. مراسم افتتاحیه  «به وقت عاشقی در ساعت یک و 20 دقیقه»  روز یکشنبه 3دیماه از ساعت 9:30 با حضور خانواده شهدای مدافع حرم، ایثارگران ، مدیران شهری و علاقمندان با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری برگزار خواهد شد و پس از آن علاقمندان می توانند با مراجعه با سرای محلات مناطق 22 گانه نسبت به حضور در این جشنواره اقدام کنند.

سراسرنمای مقاومت، محلی برای نمایش رشادت ها و جانفشانی های شهدای مدافع حرم و به ویژه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در حوزه کشورهای مقاومت اعم از سوریه لبنان فلسطین و عراق و … می باشد. در بخش هایی از این سراسر نما تجهیزات به غنیمت گرفته شده از داعش از جمله کمربندهای انتحاری، کتب آموزشی، پول‌های چاپ شده، سلاح های دست ساز، ماشین‌های انتحاری و … به نمایش درآمده است.

انتهای پیام/

source

توسط