برای اولین بار، بنتلی و دوکاتی که هر دو از زیرمجموعه های گروه فولکس‌واگن هستند، در عرضه محصول با هم همکاری داشته‌اند. و خروجی این همکاری، یکی از خاص‌ترین موتورسیکلت‌های دنیاست؛ یک سری تولید محدود از دوکاتی دیاوِل که دارای رنگ بدنه و اجزا و ویژگی‌های برگرفته از بنتلی باتور است و تنها ۵۰۰ دستگاه از آن تولید و عرضه خواهد شد.

موتورسیکلت ۷۰ هزار دلاری دوکاتی، با الهام از یک بنتلی ۲.۱ میلیون دلاری!

پیش از پرداختن به Ducati Diavel for Bentley، بد نیست نگاهی گذرا به دیاول داشته باشیم. این کروزر اسپرت دوکاتی در حالت عادی هم به واسطه پیشرانه‌هایی که دارد، و البته، ژست متمایز و گردن‌کلفتش، یکی از قُلدُر ترین موتورسیکلت‌های حال حاضر دنیا به حساب می‌آید و به اصطلاح، گنگ بسیار بالایی دارد.

حال تصور کنید که این گنگ بسیار بالا، با جزئیات الهام شده از جدیدترین و خاص‌ترین محصول بنتلی، یعنی باتور ترکیب شده باشد؛ از رنگ بدنه سبز خاص آن بگیرید تا پوششی شبیه به کاور صندلی‌های باتور برای زین و هواکش‌های جلو با طراحی برگرفته از جلوپنجره باتور! البته از نظر پیشرانه، تغییری در این نسخه اعمال نشده و محرک Ducati Diavel for Bentley، همان موتور چهار سیلندر خورجینی معروف دوکاتی است که ۱.۱۵۸ سی‌سی حجم دارد و ۱۶۶ اسب‌بخار قدرت.

موتورسیکلت ۷۰ هزار دلاری دوکاتی، با الهام از یک بنتلی ۲.۱ میلیون دلاری!

دوکاتی قرار است این نسخه اختصاصی از دیاول را در جعبه چوبی خاص تحویل خریداران دهد و همراه با آن، یک گواهی اعتبار و اصل بودن نسخه نیز ارائه می‌شود. لازم به ذکر است در کنار ۵۰۰ دستگاهی که قرار است از Ducati Diavel for Bentley تولید و با قیمت پایه حدودا ۷۰هزار دلاری تحویل مشتریان شود، ۵۰ دستگاه دیگر از دوکاتی دیاول نیز با ویژگی‌های اختصاصی‌تر توسط Mulliner نیز عرضه خواهد شد که این سری، مختص مشتریان بخش خودروهای سفارشی بنتلی، یعنی مولینر بوده، قیمت پایه ۹۰هزار دلاری خواهد داشت!

بد نیست بدانید باتور یک گرندتورینگ خاص از تولیدات بخش خودروهای اختصاصی بنتلی، یعنی مولینر است که تنها ۱۸ دستگاه از آن به تولید خواهد رسید، آن هم با قیمت پایه حدودا ۲.۱ میلیون دلار!

انتهای پیام

source

توسط