بازی The Day Before که چندی پیش به صورت Early Access منتشر شد، نقدهای منفی بسیاری بابت باگ‌ها و اشکالات فنی خود گرفت.

The Day Before یک بازی زامبی محور بقا است که به صورت دسترسی زودهنگام منتشر شده است. بازیکنانی که این عنوان را تجربه کرده‌اند، نقدهای منفی بسیاری به آن داده‌اند. در زمان نگارش این مقاله، بازی با ۱۱,۰۰۰ نقد در استیم، امتیاز کلی «بسیار منفی» دارد.

نقدهای منفی چندین دلیل دارند. برخی از بازیکنان، این بازی را به دلیل نمایش نادرست سبک آن مورد انتقاد قرار می‌دهند. این اثر به جای اینکه یک بازی بقای جهان باز باشد، به نظر می‌رسد که یک عنوان تیراندازی استخراجی است و اتفاقات آن در یک نقشه نسبتاً کوچک رخ می‌دهند.

بازیکنان همچنین از جنبه‌های فنی بازی انتقاد کرده‌اند، از جمله سیستم آنلاین با تأخیر آن که باعث می‌شود هنگام مبارزه با دیگر بازیکنان، نبرد شما راضی‌کننده نباشد. از طرفی باگ‌های مختلفی در طول بازی رخ می‌دهند. یکی از بازیکنان بیان می‌کند که ممکن است هنگام بازی از کف زمین به پایین بیفتید و یا صفحه شما قفل شود.

در نتیجه انتقادات منفی، توسعه‌دهنده این اثر یعنی FNTASTIC قسمت نظرات را در اکثر کانال‌های شبکه‌های اجتماعی The Day Before از جمله دیسکورد بسته است. این استودیو بیانیه‌ای منتشر کرد که در آن توضیح داده که باید فضای سمی شدید ناشی از انتشار بازی را مهار کند.

در بیانیه آمده است:

ما به دلایل متعددی تصمیم گرفتیم کانال را به طور موقت قفل کنیم. اول، ضروری است که اجازه دهیم همه چیز به دلیل فضای سمی شدیدی که در حال حاضر نمی‌توانیم به طور مؤثر مدیریت کنیم، آرام شود. ثانیاً، ما باید همه گزارش‌های باگ را به تیم توسعه ارسال کنیم، و اگر اجازه به اشتراک گذاشتن آن گزارش‌ها را نداشته باشیم، نمی‌توانیم این کار را انجام دهیم؛ در حال کار روی یک پچ هستیم، بنابراین لطفاً برای به‌روزرسانی آتی بازی آماده باشید.

در اوایل این هفته، FNTASTIC بیانیه‌ای کاملاً عجیب در مورد انتشار بازی منتشر کرد و در آن قسمتی را به کسانی که «به آن‌ها باور نداشتند» اختصاص داد، جایی که استودیو اعلام کرد که از منتقدان «کینه‌ای» ندارد. جالب اینجاست که در این بیانیه از بازیکنان خواسته شده است که از متهم کردن استودیو به «کلاهبرداری» از بازیکنان خودداری کنند.

source

توسط