کارگردان بازی Baldur’s Gate 3 قرار بود دیشب در مراسم The Game Awards 2023 تاریخ انتشار نسخه ایکس باکس (Xbox) را اعلام کند، اما به طور کل فراموش کرد.

دیشب، سوان وینک (Swen Vincke)، کارگردان Baldur’s Gate 3، در لس آنجلس بود تا جایزه بهترین بازی سال را به نمایندگی از تمام توسعه‌دهندگان استودیوی لاریان (Larian Studios) دریافت نماید.

ظاهراً وینک قرار بود اعلام کند که عنوان نقش آفرینی مورد بحث ما در همان لحظه و در حالی که او جایزه را می‌پذیرفت، برای ایکس باکس منتشر شده است، اما طبق اعتراف خودش، او به سادگی فراموش کرده که این کار را انجام دهد.

من یک وظیفه داشتم و آن این بود که اگر جایزه‌ای بردیم، خبر انتشار بازی بر روی ایکس باکس را اعلام کنم. متأسفم که نشد، اما خوشحالم که این اتفاق بالاخره رخ داده است.

درست است. بازی Baldur’s Gate 3 به عنوان یک غافلگیری کامل، دیروز ۷ دسامبر ۲۰۲۳ (۱۶ آذر ۱۴۰۲)، به صورت مخفیانه برای کنسول های Xbox Series X/S عرضه شد. ما نمی‌دانستیم که این بازی بزرگ در آن زمان منتشر می‌شود، اما می‌دانستیم که استودیوی لاریان قرار است در مراسم The Game Awards 2023، اطلاعیه‌ای بزرگ در این باره بدهد.

با این حال، کاری که وینک با سخنرانی خود انجام داد، ادای احترام به جیم ساوتورث (Jim Southworth)، کارگردان سینمایی استودیوی لاریان بود که متأسفانه اوایل سال جاری درگذشت. چند نفر در پاسخ به توییت وینک، او را به دلیل ادای احترام به ساوتورث در سخنرانی‌اش تحسین کردند.

وینک در سخنرانی خود گفت که «انتظار» برد را نداشته است. Baldur’s Gate 3 جایزه بهترین بازی سال را در رقابت با بازی‌های دیگری مانند Alan Wake 2 و Marvel’s Spider-Man 2 به خانه برد.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط