تریلر کوتاهی از سریال مورد انتظار Berlin منتشر شده که ایتسیار ایتونیو و نایوا نیمری را در کنار یکدیگر به معرض نمایش گذاشته است.

زمان چندانی به پخش پیش درآمد سریال Money Heist (سرقت پول) تحت عنوان Berlin (برلین) باقی نمانده است. مجموعه تلویزیونی مورد انتظاری که حول محور سرقت‌های آندرس د فونویوزا دورانی پیش از مرگش جریان داشته و ما را به کشور فرانسه و شهر پاریس می‌برد. جایی که کمپانی نتفلیکس وعده اتفاقات هیجان‌انگیزی را در آن داده و خبر از بازگشت شخصیت‌های دوست داشتنی مجموعه اصلی می‌دهد.

پیشتر شاهد انتشار تیزری بودیم که به صورت غیرمستقیم حضور ایتسیار ایتونیو و نایوا نیمری را در قامت نقش‌های راکل موریو و آلیسیا سیرا تایید کرده بود. حال امروز تریلر جدیدی از سریال Berlin منتشر شده که این مامورین قانون را در کنار یکدیگر به معرض نمایش گذاشته است. مامورانی که باری دیگر در مقابل دوربین حاضر شده تا در برابر سرقت بزرگ برلین و گروهش قرار گرفته و اتفاقات هیجان‌انگیزی را رقم بزنند.

در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده نمایید.

این که شخصیت‌های نام برده شده چه تاثیری در کلیت داستان خواهند داشت، فعلاً مشخص نیست. با این حال به سبب سرگذشتی که از آن‌ها در سریال Money Heist شاهد بودیم، می‌توان انتظار داشت که وقایع جذابی را برای مخاطب رقم بزنند.

پخش سریال Berlin با حضور بازیگرانی نظیر پدرو آلونسو، جوئل سانچز و جولیو پینا در تاریخ ۲۹ دسامبر (۸ دی) از طریق سرویس استریم نتفلیکس آغاز خواهد شد.

منبع: کولایدر

source

توسط