The Game Awards 2023 اینجاست، ۱۲ ماه گذشته را جشن می‌گیرد و با ده‌ها تریلر و اطلاعیه جدید به استقبال سال آینده می‌رود. این‌بار Warhammer 40,000: Space Marine 2.

یکی از بازی‌هایی که در مراسم The Game Awards 2023 نمایش داده شد، Warhammer 40,000: Space Marine 2 بود که مدت‌ها است انتظارش را می‌کشیم. متأسفانه، این بازی پس از معرفی اولیه‌اش در مراسم The Game Awards 2021 دچار چندین تأخیر شده، اما با توجه به تعیین تاریخ انتشار رسمی بازی، این موضوع قرار است تغییر کند.

عنوان Warhammer 40,000: Space Marine 2 یک شوتر سوم‌شخص و هک اند اسلش بوده که در حین بازی یک تیم سه‌نفره به شما می‌دهد، یا از طریق اتصال آنلاین یا با کمک کاراکترهای کنترل شده توسط هوش مصنوعی. اولین ورودی از این مجموعه، نقدهای متفاوتی از سوی منتقدان دریافت کرد و امتیاز ۷۶ درصدی را در متاکریتیک به خود اختصاص داد.

Warhammer هنوز هم به عنوان یک فرنچایز در صنعت بازی‌های ویدیویی و یک عنوان مینیاتوری رومیزی بسیار محبوب است. از سال ۱۹۸۹، بیش از ۱۰۰ بازی ویدیویی به عنوان بخشی از Warhammer IP منتشر شده‌اند و همین موضوع، مجموعه مورد بحث ما را به یکی از طولانی‌ترین فرنچایزهای بازی ویدیویی در تمام دوران تبدیل کرده.

اعلام شده که Warhammer 40,000: Space Marine 2 در تاریخ ۹ سپتامبر ۲۰۲۴ (۱۹ شهریور ۱۴۰۳) برای PC ،PS5 و Xbox Series X/S عرضه خواهد شد. در ابتدا قرار بود این بازی در اواخر سال ۲۰۲۳ منتشر شود اما به نیمه دوم سال ۲۰۲۴ موکول گشت. خیلی خوب است که در نهایت تاریخ انتشار بازی را می‌بینیم، فقط امیدواریم که در ماه‌های آینده دچار تأخیر بیشتری نشود.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط