ظاهر شدن ناتینگ فون 2a در سایت صدور گواهی BIS خبر از عرضه قریب الوقوع این گوشی می‌دهد. این دستگاه نسخه مقرون‌به‌صرفه ناتینگ فون 2 محسوب می‌شود.

چندی پیش در پلتفرم تاییدیه BIS یک دستگاه با شماره مدل AIN142 قرار گرفت که گفته می‌شد ناتینگ فون 2a است. اکنون این گوشی با شماره مدل متفاوتی (A142) در این پلتفرم ظاهر شده و گمان می‌رود که هر دو شماره به یک دستگاه اما انواع مختلف آن در مناطق متفاوت اشاره می‌کنند.


ادامه مطلب در ادامه

بیشتر بخوانید:


اخذ تاییدیه BIS توسط ناتینگ فون 2a

بر اساس آنچه در گواهی BIS دیده می‌شود، Nothing Phone 2a از باتری متفاوتی (با شماره مدل NT03) نسبت به Nothing Phone 2 برخوردار خواهد بود. همچنین گفته می‌شود که در پنل پشتی Nothing Phone (2a) همانند ناتینگ فون 2 رابط Glyph وجود خواهد داشت که نمایی متفاوت و جذاب را به گوشی می‌بخشد. علاوه بر این انتظار می‌رود که این گوشی به یک صفحه نمایش 6.7 اینچی آمولد مجهز شود. با این حال ممکن است که این نمایشگر برخلاف ناتینگ فون 2 یک پنل LTPO نباشد.

ناتینگ فون 2a

با توجه به اینکه این گوشی جایگزین مقرون‌به‌صرفه و اقتصادی ناتینگ فون 2 است، احتمالا در آن از پردازنده‌های میان رده اسنپدراگون کوالکام یا دایمنستیی مدیاتک استفاده خواهد شد. متاسفانه درباره ظرفیت باتری و جزئیات قیمت ناتینگ فون 2a هنوز اطلاعاتی در دست نیست. زمان دقیق عرضه و رونمایی هم نامشخص است اما قرار گرفتن آن در سایت صدور گواهی BIS نشان می‌دهد که به زودی شاهد این اتفاق خواهیم بود.

بیشتر بخوانید:

نظرش ما کاربران تکراتو درباره گوشی ناتینگ فون 2a چیست؟ دیدگاه خود را در بخش نظرات با تکراتو به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

منبع: gizmochina

source

توسط