آپدیت جدید بازی Halo Infinite همچنین علاوه بر اضافه کردن Repair Field Equipment، بهبودهایی در تجهیزات جدید، Ranked Extraction، به‌روزرسانی‌های Forge و موارد دیگر را به همراه خواهد داشت.

بازی Halo Infinite بعد از انتشار فصل پنجم در ماه اکتبر اوضاع را برای خود بهبود داده و به نظر می‌رسد تعداد بازیکنان آن افزایش یافته است. از سوی دیگر، این اثر شوتر اول شخص قرار است تا چند روز دیگر به‌روزرسانی مهم دیگری را دریافت کنند. طبق به‌روزرسانی جدید وبسایت Halo Waypoint، استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳Industries) جزئیات مربوط به آپدیت بعدی این بازی را ارائه کرده است.

در میان بسیاری از چیزهایی که در به‌روزرسانی میان‌فصلی در تاریخ ۵ دسامبر (۱۴ آذر) عرضه می‌شود، مهم‌ترین آن‌ها اضافه شدن حالت PvE محبوب فرنچایز Halo، یعنی Firefight است. در بازی Halo Infinite، این حالت به شکل Firefight: King of the Hill خواهد بود و چهار گروه بازیکن را موظف می‌کند تا با امواج دشمنان Banished مبارزه کنند. در زمان راه‌ندازی، لیست پخش شامل ۹ نقشه خواهد بود.

یکی دیگر از موارد جدید جذاب، تجهیزات Repair Field خواهد بود که مشابه ویژگی Regenerator بازی Halo 3 عمل خواهد کرد. در صورت استفاده، هر چیزی که در منطقه اثر Repair Field وجود دارد، شامل متحدان، دشمنان، وسایل نقلیه و در حالت‌های خاص، حتی اسپارتان سرنگون شده بهبود یا تعمیر خواهند شد.

آپدیت ماه دسامبر Halo Infinite همچنین بهبودهایی را در Ranked Extraction و CSR ایجاد خواهد کرد. علاوه بر این، شامل برخی از به‌روزرسانی‌های قابل توجه برای بخش Forge است که از جمله آن‌ها می‌توان به افزودن تمام اهداف High Value از کمپین (از جمله باس‌های اصلی مانند Jega ‘Rdomnai، Escharum و Harbinger) اشاره کرد.

جزئیات بیشتر در خصوص آپدیت جدید Halo Infinite و به ویژه حالت Firefight در ۴ دسامبر (۱۳ آذر) به اشتراک گذاشته خواهد شد. این بازی در حال حاضر بر روی کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و پلتفرم PC در دسترس است.

source

توسط