به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از دبیرخانه دائمی جشنواره فیلم مدرسه، محسن دهگلی دبیر بخش طنز نهمین جشنواره فیلم مدرسه با اشاره به افزوده شدن بخش جدیدی به این جشنواره، اظهار داشت؛ برای نخستین بار بخش ویژه طنز فیلم دانش آموزی در نهمین جشنواره فیلم مدرسه برگزار خواهد شد و دانش آموزان علاقه مند به موضوعات طنز در مقطع متوسطه اول و دوم می‌توانند در این رویداد شرکت کنند.

وی گفت؛ بخش طنز در محورهای اصلی شامل: داستانی، انیمیشن، نماهنگ و آیتم تلویزیونی و در محور جانبی شامل فیلمنامه خواهد بود که دانش آموزان می توانند آثار خود را در آدرس اینترنتی جشنواره و همچنین ربات اختصاصی جشنواره در برنامه کاربردی شاد ارسال و بارگذاری نمایند.

دهگلی به مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره اشاره کرد و بیان داشت؛ شرکت کنندگان این امکان را دارند که تا ۳۰ آذرماه اثر و یا آثار خود را ارسال کرده تا بعداز بررسی های اولیه، حضور آنها در جشنواره فراهم گردد. دبیر بخش طنز نهمین جشنواره فیلم مدرسه یادآور شد: با همکاری های صورت پذیرفته با مرکز مطالعات راهبردی ژرفا، از آثار برگزیده این جشنواره حمایت و در جشنواره های برتر و بین المللی شرکت داده خواهند شد.

۵۷۵۷

source

توسط