استودیو Certain Affinity چهار پروژه در دست ساخت دارد

استودیوی بازی‌سازی Certain Affinity ظاهرا روی چند محصول بزرگ و یک پروژه کوچک کار می‌کند.


مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Call of Duty Warzone 2جذاب روی کاغذ، زجرآور در اجرا
بررسی بازی Call of Duty Warzone 2

پس از شکست بازی Halo Infinite از نظر تجاری، به نظر می‌رسید که آینده‌ای برای این سری و استودیوی بازی‌سازی ۳۴۳ اینداستریس باقی نمانده باشد؛ اما ممکن است اینطور نباشد، زیرا مکس هابرمن (Max Hoberman)، مدیرعامل استودیوی سرتین افینیتی (Certain Affinity) فاش کرد که روی یک پروژه بزرگ با استودیوی سازنده سری بازی Halo کار می‌کند.

Halo

برای آن دسته از مخاطبانی که نمی‌دانند، سرتین افینیتی یک استودیوی بازی‌سازی است که در سال ۲۰۰۶ توسط مکس هابرمن و تیم کوچکی از کارمندان سابق استودیوی بانجی (Bungie) تأسیس شد. آنها روی بسیاری از بازی های معروف مانند سری Call of Duty و Halo کار کرده‌اند. آخرین پروژه اعضای سازنده، بازی تیراندازی اول شخص Halo Infinite در سال ۲۰۲۱ بود که با همکاری 343 Industries آن را توسعه دادند.

هابرمن اعلام کرد که Certain Affinity در حال کار روی، به قول خودش، 3.1 پروژه است؛ سه پروژه بزرگ و یک پروژه کوچک. بزرگ‌ترین پروژه آن‌ها یک همکاری با استودیو 343 است و دیگر پروژه بزرگ آن‌ها برای یک آی‌پی جدید است که با همکاری یک استودیو دیگر توسعه می‌یابد و احتمالا در ماه دسامبر معرفی می‌شود. یک پروژه بزرگ دیگر و یک پروژه کوچک نیز در دستور کار این استودیو قرار دارند. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این استودیو و برنامه‌های بعدی آن‌ها، وب سایت ویجیاتو را حتما دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.


مطلب پیشنهادی:اولین برنامه‌هایی که باید روی کامپیوتر گیمینگ خود نصب کنیدنصب بازی قدم اول نیست!
اولین برنامه‌هایی که باید روی کامپیوتر گیمینگ خود نصب کنید


فورتنایت چطوری تبدیل به بزرگ‌ترین بازی بتل رویال تاریخ شد؟

رویداد بازگشت ماکاروف برای بازی Call of Duty: MW3 آغاز شد - ویجیاتو

source

توسط