به تازگی کلیپی از سریال Monarch: Legacy of Monsters منتشر شده که تقابل با گودزیلا را نشان می‌دهد.

سریال «مونارک: میراث هیولاها» جدیدترین اثر ساخته شده از این فرنچایز هیولایی به شمار می‌رود و همانطور که از نامش مشخص است، حول محور سازمان مرموز مونارک است و داستان آن را در دو خط زمانی به تصویر می‌کشد. پخش این سریال شروع شده و حالا نیز کلیپی تازه از آن منتشر شده است.

کلیپ تازه منتشر شده برای سریال «مونارک: میراث هیولاها» که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، ما را به خاستگاه گودزیلا و سازمان مرموز مونارک می‌برد. این کلیپ نشان می‌دهد که آن‌ها در تلاش برای به اجرا در آوردن عملیات Castle Bravo هستند و در همین حین نیز دکتر کیکو مویرا با بازی ماری یاماموتو تلاش می‌کند تا جلوی این اتفاق را بگیرد.

اتفاقات سریال «مونارک: میراث هیولاها» در دنیای سینمایی مشترک کمپانی لجندری ملقب به MonsterVerse جریان دارد و هدفش آن است تا قبل از اینکه فیلم Godzilla x Kong: The New Empire در سال آینده میلادی به روی پرده سینماها بیاید، بخشی از داستان را برای مخاطبان و طرفداران به تصویر بکشد.

با اینکه در فیلم‌های قبلی از این فرنچایز تایتان‌های مختلفی به تصویر کشیده شده‌اند اما اطلاعات درباره سازمان مونارک بسیار اندک بوده است. حالا این سریال تازه قصد دارد تا مخاطبان را بیشتر با این سازمان آشنا کند. این سریال همچنین تایتان‌ها و موجودات جدیدی را نیز نشان می‌دهد.

بازیگران حاضر در سریال «مونارک: میراث هیولاها» شامل کرت راسل، وایات راسل، آنا ساوای، کیرسی کلمونز، آندرس هولمز و تعدادی دیگر است. پخش سریال از تاریخ ۱۷ نوامبر شروع شده و در همان روز ابتدایی دو قسمت اول پخش شدند و باقی قسمت‌ها نیز به صورت هفتگی در روزهای چهارشنبه از سرویس آنلاین اپل تی‌وی پلاس عرضه خواهند شد.

منبع: collider

source

توسط