به گزارش “ورزش سه”، حساس‌ترین دیدار گروه E از مرحله مقدماتی جام جهانی 2026 و جام ملت‌های آسیا 2027 با تساوی 2-2 به پایان رسید. در این مسابقه، ایران نیمه نخست را با نتیجه 2 بر صفر برنده به رختکن رفته بود ولی در نیمه دوم میزبان توانست کار را به تساوی بکشاند.

ازبک‌ها که توانسته بودند از یک شکست تلخ خانگی فرار کند و به یک امتیاز ارزشمند دست یابند، طبیعتا بیشتر از ایران نسبت به این نتیجه رضایت داشتند و بازگشت از یک شکست دو گله برای آنها، دستاورد مهمی محسوب می‌شد.

در پایان این مسابقه یکی از هواداران نوجوان ازبکی که در استادیوم بنیادکار حضور داشت، با عبور از میان مأموران امنیتی ورزشگاه وارد زمین شد و قصد داشت تا خودش را به عباس‌بک فیض‌الله‌اف، بازیکن تیم ملی کشورش و باشگاه زسکا مسکو برساند.

اما او پس از ورود به درون زمین، لیز خورد و روی زمین افتاد و مأمور امنیتی نیز که به دنبال او بود، به مانند این جیمی جامپ نوجوان نقش بر زمین شد. در این لحظه بود که رامین رضاییان سریعا خود را به صحنه رساند و مانع از برخورد با این هوادار ازبک شد.

رامین که خود را میان این جیمی جامپ کم سن و سال و مأمور امنیتی قرار داده بود، از برخورد با او جلوگیری کرد و دیگر بازیکنان تیم ملی نیز با حرکات دست از این مأمور حراست خواستند تا با هوادار نوجوان کاری نداشته باشد تا او به مرکز زمین بدود و با بازیکن موردعلاقه‌اش دیدار کند.

در نهایت نیز این جیمی جامپ نزد عباس‌بک فیض‌الله‌اف رفت و او را در آغوش گرفت. بازیکن تیم ملی ازبکستان نیز پیراهن خود را از تن خارج کرد و به جیمی جامپ نوجوان داد و او نیز با خوشحالی و در شرایطی که رو به تماشاگران، لباس بازیکن محبوبش را در دست می‌چرخاند، از زمین بازی خارج شد.

یکی از خبرنگاران ازبکستانی نیز با انتشار ویدیویی از این اتفاقات، از رامین رضاییان تشکر کرده و نوشته بود ممنون که باعث شدی این هوادار نوجوان به آرزویش برسد.

1957289
1957292
1957294
1957295
1957293
1957290
1957291

source

توسط