جدیدترین به‌روزرسانی Lies of P تجهیزات و لباس‌های تازه‌ای را به این بازی تحسین شده اضافه می‌کند، همچنین سطح دشواری آن را کاهش می‌دهد.

استودیوی NEOWIZ در حال کار بر روی DLC و دنباله‌ای برای جدیدترین محصول خود، یعنی Lies of P است، اما در این بین، به‌روزرسانی تازه‌ای نیز برای تمام بازیکنان در دسترس خواهد بود. نسخه ۱.۳.۰.۰ چهار تجهیزات جدید را به بازی اضافه می‌کند: «کلاه کیمیاگر، ماسک شکارچی گنج، لباس شکارچی گنج و عینک زمردی آلوسوری». ماسک‌ها را می‌توان به لوازم جانبی نیز مجهز کرد.

اندازه زیرنویس را می‌توان در قسمت تنظیمات تغییر داد، در حالی که دشواری دشمنان نیز کاهش یافته. نه تنها حملات آن‌ها شهودی‌تر است، بلکه مدت زمان استراحت برای برخی از هیولاها بیشتر شده و تنظیمات مربوط به مکان ظاهر شدن برخی از دشمنان و تله‌ها افزایش یافته است. علاوه بر این، Rising Dodge” P-Organ” اکنون یک توانایی پیش‌فرض است.

تغییرات دیگر عبارتند از افزایش آسیب برای برخی از سلاح‌ها و و موارد دیگر. نکات کامل پچ مورد بحث را می‌توانید در اینجا مطالعه کنید. عنوانLies of P برای Xbox One ،Xbox Series X/S ،PS4 ،PS5 و PC منتشر شده است. شما همچنین می‌توانید بررسی ما از بازی را به قلم مصطفی زاهدی در اینجا بخوانید، جایی که ما به آن امتیاز ۹ از ۱۰ را اعطا کردیم.


نظر شما در این باره چیست؟

source

توسط