به گزارش ایلنا، محمد کشاورز بعد از پیروزی پرگل 6 بر 4 گیتی‌پسند مقابل مس سونگون در آخرین بازی از نیم فصل اول لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: بازی خوب و خیلی سختی داشتیم و تشکر ویژه از هواداران خوب باشگاه گیتی‌پسند دارم که ما را در این روز سخت تنها نگذاشتند. 

وی افزود: با توجه به اینکه احترام زیادی برای تیم خوب مس قائل هستم اما مستحق این پیروزی گیتی پسند بود به این دلیل که بازیکنانم بسیار خوب و منطقی در این باز ظاهر شدند و توانستیم در این بازی پیروز شویم. 

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند در مورد قهرمانی در نیم‌فصل عنوان کرد: از روز اول گفتیم که ما به شرایط جدول نگاهی نداریم هرچند که خوشحال هستیم که نیم‌فصل را با صدرنشینی به اتمام رساندیم و اصلاً برای ما بحث جدول وجود ندارد و سعی می‌کنیم شرایط خود را بهتر کنیم. من این پیروزی را از صمیم قلبم به هواداران باشگاه گیتی‌پسند تقدیم می‌کنم.

کشاورز در مورد پاورپلی کردن تیم مس در 10 دقیقه آخر بازی گفت:‌ وقتی که تیم مس تحت هر شرایطی در نیمه دوم نمی‌توانست به خط دفاعی ما نزدیک شود مجبور شد که پاورپلی کند و من فکر می‌کنم در چند قسمتی که بازیکنان‌مان در پاورپلی مس داشتند چند موقعیت به این تیم دادند که متأسفانه 2 گل دریافت کردیم اما در ادامه بازی را در دست گرفتیم و بازیکنانم توانستند گل‌های خورده را جبران و گل‌های بیشتری به ثمر برسانند. 

وی در مورد جذب بازیکنان جدید در نیم‌فصل دوم اظهار داشت: در حال حاضر که با شما صحبت می‌کنم قصد جذب بازیکن نداریم و در چند روزی که تا نیم‌فصل دوم مانده استراحت می‌کنیم و پس از استراحت نیم‌فصل تصمیم می‌‌گیریم.

سرمربی تیم فوتسال گیتی‌پسند گفت: از باشگاه خوب سپاهان و هواداران پرشور گیتی‌پسند تشکر می‌کنم. من الجمله هوادارانی که در پشت درب سالن به دلیل ازدیاد جمعیت نتوانستند داخل سالن مسابقه شوند، عذرخواهی می‌کنم. 

کشاورز در پاسخ به سؤالی که شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال در مصاحبه‌ای اعلام کرده که دو قطبی شدن فوتسال ایران مس سونگون و گیتی‌پسند به ضرر فوتسال است، عنوان کرد: من در این مورد صحبتی ندارم و این نظر سرمربی تیم ملی است اما نظر شخصی‌ام این است که چرا سرمربی تیم ملی در مهم‌ترین بازی فوتسال ایران حضور نداشته  است. به هر صورت سرمربی تیم ملی نظرش برای همه قابل احترام است.

 

 انتهای پیام/

source

توسط